Автор Тема: Українська політика до 16.08.2019
 

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8298
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #36930 : Червень 15, 2019, 23:09:29 »
Ярош и Кошулинский это совсем неплохо
Ярош за пять лет ни разу не был на заседании Рады. На кой он нужен? И что ему нужно в Раде? Депутатская неприкосновенность?
Нинакой он в раде, естественно, не нужен. Националистам в текущем прочтении не светит, даже если  Белого Господина вычеркнут. Но я б сменяла Яроша с Кошулинским на Кириленко, пусть лучше не ходит, чем ходить как этот.
Да разве они бы пошли на это? :smile10: Для них это как предательство.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика
« Reply #36931 : Червень 15, 2019, 23:12:14 »
Можно я помечтаю? :smilie2:
Или слушать "Валенки" жрать Кириленко и не выпендриваться?
палимо танки з ночі до ранку

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6899
  • Karma: 3800
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика
« Reply #36932 : Червень 15, 2019, 23:21:04 »
, пусть лучше не ходит, чем ходить как этот.
В таком варианте конечно лучше.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #36933 : Червень 15, 2019, 23:36:30 »
Не, ну если задастся целью, то можно найти такое, что и Кириленко защасте зайдёт, только зачем?
Если уж мечтать, то не о Кошулинском с Ярошем вместо пингвина, а об отсутствии в Раде всех вышеназванных.
Потому что красивый но отсутствующий Ярош де-факто работает на рыгов. Хотя и с лёгким налётом патриотизма, да.
« Останнє редагування: Червень 16, 2019, 14:44:08 від Volf Ram »

Offline Саминсусамин

  • *****
  • Повідомлень: 2633
  • Karma: 498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36934 : Червень 16, 2019, 06:51:08 »
а что Ярош как депутат хорошего сделал?
Не ходил.
На каком-то Ток-шоу было программное выступление Д. Яроша. И припомнился давний спектакль "Из жизни насекомых". Там был забавный персонаж Спортсмен. Весь спектакль Спортсмен просидел в кресле и всегда некстати произносил одно единое слово "завал!" Разумеется Ярош хороший парень, патриот и всё прочее, но политик из него...

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35815
  • Karma: 23646
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36935 : Червень 16, 2019, 07:29:25 »
- Стріляй, бо втече.....

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35815
  • Karma: 23646
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36936 : Червень 16, 2019, 07:40:16 »
Цитувати (виділене)
Igor Kornilov
14 червня о 11:51
ЦІКАВА АРИФМЕТИКА
Пам'ятаєте рейтинг ЗЕ на початку передвиборчої гонки? Правильно, 30%. А тепер поміркуємо:
Сьогодні "SOCIS" опублікував свіжі дані опитувань на різні нагальні теми.
Не затримуючись на рейтингах партій і політиків, зверну увагу на такі питання, точніше, на відповіді респондентів:
- відношення до війни = "не найважливіша проблема" для майже 30%;
- відношення до РФ = "позитивне" майже 30%;
- відношення до НАТО = "негативне" майже 30%;
- прагнуть миру з РФ = "позитивно" майже 30%...
В цьому опитуванні не було питання "як ви ставитеся до Путіна?", на яке, я впевнений, було б не менше 30% позитивних відповідей.
Отже, ми маємо практично 30% плюс/мінус 3...5% латентних ворогів держави, які стануть при нагоді посібниками ворога в разі справжньої війни. А дивлячись на рейтинг відверто про-російських партій, активних "багнетів" у путіна до 10% населення України.
Відверто кажучі, ці цифри вражають. Вражає, перш за все, впертість, з якою частина громадян України, що від діда-прадіда мешкають в Україні та більшість з яких по суті не знають Росії як такої (не телевізійної!), так і не стали Українцями. Що це? Якась манія? Генетична риса? Мрія про утопію з "молочными реками и кисельными берегами"(більші пенсії-великі зарплати-відпустка за кордоном-дешева іпотека-повага в Світі), про яку співає росТБ?
Так чи інакше, поруч з цими "громадянами" ми жили, живемо і ще будемо жити, але вже озираючись...

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35815
  • Karma: 23646
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36937 : Червень 16, 2019, 07:56:44 »
Цитувати (виділене)
Олександр Дедюхін
14 червня о 09:09 ·
Между прочим, у Иисуса Христа, тоже была кадровая политика, которая не всем нравилась и не всем была понятна. Список из 12 апостолов был несовершенный, и из 70-ти апостолов тоже, ну а про 500 учеников я вообще молчу.
Якщо в когось у колективі немає кириленків, то нехай кине в мене камінь.
ЗИ: А як комусь здалося, що нема, і він у правідному нахливі обурення вже потягнувся за каменюкою, то може спочатку подивитись на себе у дзеркало? Якщо воно є, звісно.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35815
  • Karma: 23646
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36938 : Червень 16, 2019, 08:07:58 »
І о прєкрасном. Моя ізбранніца.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35815
  • Karma: 23646
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36939 : Червень 16, 2019, 08:58:10 »
Цитувати (виділене)
ПАРА СЛІВ ПРО СПИСОК
Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Ну що, про список «Європейської солідарності» всі висловилися? Заспокоїлися? Тоді пару слів скажу я. І попереджаю зразу, список у загальних рисах я вважаю цілком адекватним. Тому якщо він вас категорично не влаштовує – будь ласка не читайте далі, збережіть свій час.

Почнемо з персоналій. Першу десятку, я так розумію, опускаємо – тиждень їй співали категоричні дифірамби. Підемо далі.

Cпойлер
Артур Герасимов – голова фракції БПП нині. Як на мене – дуже ефективний голова. Степан Кубів, донедавна – міністр економічного розвитку і торгівлі. Так чи не так, а чимало економічних досягненнень України часів президента Порошенка це результат роботи міністерства Кубіва. Ірина Фріз – автор законопроекту яким російські журналісти лишаються акредитації в органах державної влади України. Фріз активно брала участь у міжнародних делегаціях і організаціях. Ніна Южаніна. Особисто для мене достатньо того, що саме вона вирішувала питання з бунтом євробляхерів. Але можна згадати також, що Южаніна внесла зміни до Податкового та Митного кодексів які дали змогу розвиватися вітчизняному кінематографу.

Ірина Луценко і Тетяна Чорновол. Коротко – парламентські бійці. Про Луценко вже гарно написала Лариса Саган, додати нічого. Про Чорновол скажу коротко – я дуже хотів би мати її в союзниках, а не в противниках. Я пам’ятаю Чорновол до Революції Гідності. Я бачив як Чорновол на телеефірі рвала ригів – мені так ще учитися і учитися.

Ростислав Павленко – за ним неоціненний внесок у здобуття Україною Томосу. Володимир Ар’єв – саме він наливав сала за комір представникам Росії у ПАРЕ. Володимир В’ятрович – навіть якось незручно пояснювати хто це такий. Юрай Бірюков – так само. Денис П’ятигорець, Андрій Карпов, Олексій Петров, Олександр Погребінський, Олег Болдирев (Мартін Брест) – блогери. Мені продовжувати? Чи ви самі заглянете до Вікіпедії, замість пригадувати байки, запущені в мережу політичними противниками «ЄС»?

І так, №30 Баласинович Наталія – наразі під перевіркою. Дуже добре, що громадськість вчасно відреагувала.

Далі. Я вже чув нарікання, мовляв «а чого це в списку багато представників райрад»? Шановні, ви здається хотіли оновлення кадрів. То звідки, дозвольте вас запитати, ви хочете брати нових людей? Насмілюся нагадати, що Верховна Рада, на секундочку – законодавчий орган. І вести туди треба людей, які бодай трохи знаються на адміністративному керівництві та можуть говорити предметно. Як раз керівники районного рівня, це і є ті люди, які уже чогось досягли у житті і мають досвід керування своїми районами (на відміну від чинного президента). Тут я повторю те, що вже писав – я сам не пішов на праймеріз тому, що вважав і вважаю що у ВР присутні мусять бути юристи, економісти, політологи, військові, професійни організатори. Позаяк я не перше, не друге і не п’яте – мені там робити нічого, законопроект подати я не здатний, а просто давити на кнопку не хочу. Маю інші плани.

Отут ми підходимо до болючого питання – праймеріз. Мені відкрилося, що чимало прибічників «ЄС» заразилися у шанувальників Зеленського шаленою хворобою – підміняти своїми бажаннями існуючу реальність. Я НІДЕ не бачив аби праймеріз проводила «ЄС». Я бачив що праймеріз проводить ГО «Справа громад». І ще я бачив детальне розтлумачення, що «Справа громад» це і близько ніяка не «ЄС», але що результати праймеріз по «Справі громад» будуть враховані при формуванні списку «ЄС». Чули? Враховані! Крапка.

І вони враховані були, люди які пройшли праймеріз до 50-ки увійшли. Тут зразу виникає питання – а чого ж не скласти список з самих лише учасників праймеріз? Відповідь назустріч, а Ахтема Чийгоза, генерала Забродського і Яну Зінкевич ви у праймеріз бачили? Їм теж не треба бути в списку, чи як? І ще. Набрати хороших хлопців і дівчат – справа не хитра. А працювати у ВР в умовах опозиції ви з ким будете? З хорошими хлопцями і дівчатами? Може краще з профі? Поцікавтеся у волонтерів, які скандали гриміли серед хороших хлопців і дівчат на їхньому рівні – багато цікавого дізнаєтеся. Хороший хлопець – не професія, а от юрист чи організатор – професія, і вони у ВР як раз потрібні. Бажано – професійні. Бо опозиція – це аж ніяк не курорт, то вас хтось обдурив.

Список «ЄС» - зважений. Список включає в себе і перевірені багнети зі старої команди, і людей яких в умовах опозицій краще мати серед своїх, і людей які пройшли праймеріз «Справи громад», діяльність якої, до речі, самим праймеріз не обмежується – вона надовго, як я розумію. Список – результат довгих переговорів, нарад і компромісів в середині «ЄС». Якщо там вирішили так – певно мали підстави так вважати.

Зрештою – маєте право вибрати з багатьох інших цікавих списків. А я за цей список проголосую.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34872
  • Karma: 17097
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #36940 : Червень 16, 2019, 09:05:16 »
надеюсь, я ничего важного не пропускаю :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика
« Reply #36941 : Червень 16, 2019, 09:17:28 »
О, кстати, да, пять (пять!) блогеров в проходной части списка  :facepalm:
А працювати у ВР в умовах опозиції ви з ким будете? З хорошими хлопцями і дівчатами? Може краще з профі?
Вот и ответ на этот вопрос.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22186
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #36942 : Червень 16, 2019, 09:26:33 »
Лицемерие вісшей меры или глуповатый?

Цитувати (виділене)
Підприємець і волонтер, четвертий номер у виборчому списку "Слуги народу" Давид Арахамія "не поважає" олігарха Ігоря Коломойського.

Про це він заявив в інтерв’ю Радіо Свобода.

"Я не поважаю Коломойського. Бо коли я прилетів у Дніпро і побачив, у якому стані Дніпровський аеропорт, якщо це рідне місто такої заможної людини, то я вважаю, що йому просто "по фігу". Якщо йому "по фігу" на своє місто, то як йому може бути не "по фігу" на свою країну?" – сказав він.

Арахамія наголосив, що перш ніж погодитися приєднатися до президентської партії, питання її "зв’язків з Коломойським" було одним з вирішальних для нього.

"Дві речі, які мене турбували перед тим, як я міг погодитися чи не погодитися приєднуватися до команди. Це зв’язки з Коломойським. І друге – це ставлення до Росії. Тобто дві мої червоні лінії. З Коломойським – він (Зеленський – ред.) мені відверто сказав, що вони партнери по "Кварталу" були, не партнери, а він надавав канал, час, тому вони знайомі. Але каже: ти ще подивишся, коли з часом побачиш мої зв’язки з Коломойським з точки зору, як я буду діяти", – сказав Арахамія.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36943 : Червень 16, 2019, 09:31:23 »
А у меня вот вопрос - почему у профессионалов до сих пор программа не опрылюднена...

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35815
  • Karma: 23646
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36944 : Червень 16, 2019, 10:08:18 »
О, кстати, да, пять (пять!) блогеров в проходной части списка  :facepalm:
А працювати у ВР в умовах опозиції ви з ким будете? З хорошими хлопцями і дівчатами? Може краще з профі?
Вот и ответ на этот вопрос.
Ні, це не відповідь на питання. Це комент солдата, який знаходиться у своєму секторі окопа і намагається опанувати всю картину бою. 

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35815
  • Karma: 23646
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36945 : Червень 16, 2019, 10:10:31 »
А у меня вот вопрос - почему у профессионалов до сих пор программа не опрылюднена...
А навіщо? Щоб українофобам над нею вигалятися?

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика
« Reply #36946 : Червень 16, 2019, 10:19:30 »
О, кстати, да, пять (пять!) блогеров в проходной части списка  :facepalm:
А працювати у ВР в умовах опозиції ви з ким будете? З хорошими хлопцями і дівчатами? Може краще з профі?
Вот и ответ на этот вопрос.
Ні, це не відповідь на питання. Це комент солдата, який знаходиться у своєму секторі окопа і намагається опанувати всю картину бою. 
Ти справді вважаєш, що це гарне пояснення?
Якщо там вирішили так – певно мали підстави так вважати.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика
« Reply #36947 : Червень 16, 2019, 10:20:15 »
А у меня вот вопрос - почему у профессионалов до сих пор программа не опрылюднена...
А навіщо? Щоб українофобам над нею вигалятися?
Тобто її взагалі не покажуть? Голосувати всліпу?
палимо танки з ночі до ранку

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35815
  • Karma: 23646
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36948 : Червень 16, 2019, 10:21:50 »
А ви б проголосували за Муженка, якби він видвинувся по мажоритарці?

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9992
  • Karma: 6038
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #36949 : Червень 16, 2019, 10:23:32 »
ВСУ в Донецьку?
Зє там добряче підмахнули, правда

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35815
  • Karma: 23646
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36950 : Червень 16, 2019, 10:28:00 »
Cпойлер
О, кстати, да, пять (пять!) блогеров в проходной части списка  :facepalm:
А працювати у ВР в умовах опозиції ви з ким будете? З хорошими хлопцями і дівчатами? Може краще з профі?
Вот и ответ на этот вопрос.
Ні, це не відповідь на питання. Це комент солдата, який знаходиться у своєму секторі окопа і намагається опанувати всю картину бою. 
Ти справді вважаєш, що це гарне пояснення?
Якщо там вирішили так – певно мали підстави так вважати.
[/quote]Ні, це не гарне пояснення, більше того, це не пояснення. Це припущення того, чого саме так, а не інакше. 

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35815
  • Karma: 23646
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36951 : Червень 16, 2019, 10:31:21 »
А у меня вот вопрос - почему у профессионалов до сих пор программа не опрылюднена...
А навіщо? Щоб українофобам над нею вигалятися?
Тобто її взагалі не покажуть? Голосувати всліпу?
Голосування завтра?

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #36952 : Червень 16, 2019, 10:47:54 »
І о прєкрасном.
Cпойлер
Not all those who wander are lost

Offline Игрек

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 3266
  • Karma: 2668
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36953 : Червень 16, 2019, 10:55:12 »
Cпойлер
надеюсь, я ничего важного не пропускаю :lol2:
Шэнноу, один день.
Вам с Энеем запрещено общаться друг с другом во избежание.
Энея прошу воздержаться от ответа.
 

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12709
  • Karma: 6504
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #36954 : Червень 16, 2019, 10:58:20 »
ВСУ в Донецьку?
Зє там добряче підмахнули, правда
С чмоканьем вылизали.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4692
  • Karma: 3545
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #36955 : Червень 16, 2019, 11:05:02 »
ВСУ в Донецьку?
Зє там добряче підмахнули, правда
Я бы не спешил радоваться заметке с такими словами: «Після того як Зеленський став президентом, абсолютна більшість моїх сусідів, колег по роботі, друзів і знайомих, почали дивитися українське телебачення, читати українські сайти. Ви собі навіть не уявляєте як ми хочемо, щоб Зеленський і нова влада повернула Донецьк і Луганськ до складу України ».

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9992
  • Karma: 6038
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #36956 : Червень 16, 2019, 11:23:41 »
ВСУ в Донецьку?
Зє там добряче підмахнули, правда
Я бы не спешил радоваться заметке с такими словами: «Після того як Зеленський став президентом, абсолютна більшість моїх сусідів, колег по роботі, друзів і знайомих, почали дивитися українське телебачення, читати українські сайти. Ви собі навіть не уявляєте як ми хочемо, щоб Зеленський і нова влада повернула Донецьк і Луганськ до складу України ».
От і я сумніваюсь - в Донецьку чи не в Донецьку?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35815
  • Karma: 23646
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #36957 : Червень 16, 2019, 11:32:59 »
Цитувати (виділене)
Гліб Бабич
Можливо, що я напишу те, що однаково не сподобається прихильникам будь-якої точки зору на те, що відбувається. Ну, вже вибачте, якщо що. Який є.

Чи був я готовий до результату 54?
Так. Мало того - був готовий і до відсутності в списку. На більшу частину шансів.
Але був час, коли я майже повірив.

Чи важливо це особисто для мене?
Так. Брехати не буду.

Чи є то, що мені не подобається?
Так. Я не так уявляв вплив праймеріз на результат. Хоча нам дійсно спочатку запропонували гру без обіцянок, і з досить вільними правилами.

Чи подобаються мені все люди в списку 50?
Деякі - категорично ні.
І це те, що напружує найбільше.
Але найцікавіше, що я розумію можливі причини.
Легше мені від цього?
Ні в якому разі. Навпаки.

Чи буду я голосувати, враховуючи всі мінуси за ЄС?
Так.

Чи буду я підтримувати їх чим зможу на цих виборах?
Безумовно.

Чи буду я брати участь в поцессе, враховуючи не дуже оптимістичний номер 54?
Так. Якщо будуть вважати, що це зіграє на користь загального - буду.
Навіть ціною свого вельми заслуженої військовогї відпустки.
Навіть попри те, що статистично у більшості "бойового крила" - шансів немає.
Навіть не дивлячись на те, що мене злить.
І якщо я там ще буду потрібен, після того, що сказав.

А якщо ні?
Все одне - немає варіантів. Підтримаю як зможу.

Вважаю я, що все так, як я б хотів?
Однозначно ні.

Просто добре?
Ні. Але так буває.

Чи впливає це на що-небудь?
Однозначно ні.

Я не бачу іншої сили, яка однозначно веде (намагається вести) в сторону від п***еця.
Чи не здається мені, що ця сила продовжує робити помилки?
На жаль.
Але єдиний спосіб не дати всьому стати фатальним - спробувати якось вплинути в плюс.

І вам не раджу піддаватися спокусам емоцій.
Розчаруватися легко. Але те, що нас чекає в разі повної поразки, особисто мене переконує плюнути на емоції, і "тримати сектор".

Хотів би я, щоб ви мене зрозуміли?
Звичайно.
Але я нікого не неволю.

Я п'ять років упирався. Як небудь протримаюся ще днів сорок.
Зате, буду знати, що чесно тягнув поки міг.

Просто все це і робить нас - нами.
Тому нас не обламали. Принаймні - поки що.
Тримайтеся. І не дайте зрадити собі - себе. Це головне.
Роби, що повинен, і будь що буде.

А ви чого очікували?

Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Українська політика
« Reply #36958 : Червень 16, 2019, 12:53:23 »
От і я сумніваюсь - в Донецьку чи не в Донецьку?
Якщо подивитися на сторінку у ФБ цього Serg Yurychko, на якого у статті посилаються, то він зробив репост цього допису.

«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12709
  • Karma: 6504
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #36959 : Червень 16, 2019, 13:07:34 »
Цитувати (виділене)
24 березня 2019 року о 04:00 група "САПСАН"
Тем более, причем здесь преЗЕдент?  :kos:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.