Не становись жеж
Ага

З цікавого - приходив чоловік, питав, чи можна оскаржити в суді результати практичного іспиту з водіння авто?
Хотів відкрити додаткову категорію. Стверджує, що ...надцять років за кермом. Говорить, що "засудили" на екзамені, бо мабуть хотіли хабаря.
Підстави для "незаліку" дві основні:
1. Три типові помилки у водінні авто.
2. Груба помилка, при якій екзаментор вимушений був втрутитись у керування для запобіганню ДТП чи аварійній ситуації.
Але з зараз всі екзамени записуються на відео і відео зберігається 30 днів.
Тож подивився це відео.
Не буду йти у подробиці, але примудрився допустити всі, починаючи зі старту на "ручнику" і закінчуючи тим, що майже "затер" при паркуванні інше авто, не врахувавши габарит.
Зійшлись на тому, що перездача коштує офіційно 1500, а один тільки судовий збір за подачу позову 1250 грн., тож пішов пересдавати.
Мораль. Двадцять років за кермом ніяк не рятують від перехвилюванні на іспиті та не впливають на відсутність навичок їзди на більш габаритному транспорті
