Автор Тема: Українська політика. Війна. 15 листопада -
 

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 13385
  • Karma: 6787
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9300 : Січень 15, 2024, 18:51:41 »
Цитувати (виділене)
Бо я вже починаю думати, що це - спеціально. Що в ОП - пряма російська агентура. Яка робить все від себе можливе, щоб ми програли цю війну і лишилися без західної підтримки.
Та я вже давно так думаю. Не вдалося здати за три дні, здають повільно. Та й ще принагідно гроші гребуть.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 5345
  • Karma: 3173
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9301 : Січень 15, 2024, 19:00:16 »
Взагалі цікаво чим такі товсті дури збили. Невже Ріші привіз шось в поїзді  :sneaky:

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 13385
  • Karma: 6787
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9302 : Січень 15, 2024, 19:17:45 »
Взагалі цікаво чим такі товсті дури збили.
Варіантів в мережі багато. Хтось впевнений у Петріот, хтось ставить на С-200, хтось каже про мікс ПУ Петріот і РЛС С-300.
Все одно дивно, що такий літак-радар небезпеки не побачив. Може самовпевненість підвела?
Сподіваюсь, згодом дізнаємось.  :)
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 5345
  • Karma: 3173
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9303 : Січень 15, 2024, 19:20:57 »
Все одно дивно, що такий літак-радар небезпеки не побачив.
Це як з Мацквою було  :hot:

Offline Skazochnik

  • ***
  • Повідомлень: 227
  • Karma: 114
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9304 : Січень 15, 2024, 20:24:21 »
Варіантів в мережі багато. Хтось впевнений у Петріот, хтось ставить на С-200, хтось каже про мікс ПУ Петріот і РЛС С-300.
Все одно дивно, що такий літак-радар небезпеки не побачив. Може самовпевненість підвела?
Деградация. И техники, и общества, и специалистов.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6386
  • Karma: 6443
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9305 : Січень 16, 2024, 05:42:50 »
І все це - в розпал кризи в США, коли вирішується доля нашого фінансування.
Ну, про це вже здається можна не перейматися.  :( і справа там не в нас.
З каналу Шрайка:
Цитувати (виділене)
По Конгрессу. Плохие новости.

Спикер Джонсон заявил, что заблокирует любую сделку между республиканцами и демократами по миграционной реформе. Он настаивает на своём ультиматуме ("мексиканский протокол" и 1450-километровая стена вдоль границы, расписывал подробно).

Мало того. На внутрипартийном звонке в воскресенье Джонсон заявил, что Конгресс не сможет разрешить пограничный кризис, пока президентом не станет Трамп или другой республиканец.

Последняя надежда - лидер республиканцев в Сенате Митч Макконнелл, который считает, что если не заключить сделку сейчас, то демократы ни за что не пойдут на сделку с Трампом в будущем. Ну либо демократы победят на выборах, и тогда тоже не будет никакой сделки.

Макконнелл всё ещё считает, что если сделка Шумера - Лэнкфорда получит поддержку подавляющего большинства в Сенате (хотя бы 75 голосов из 100), то это окажет влияние на Джонсона и он выставит законопроект на голосование в Палате. Но маловероятно как то, что сделка наберёт столько голосов в Сенате (от демократов, допустим, можно ожидать под 50 голосов из 50, но от республиканцев - вряд ли намного больше, чем 10 из 50), так и то, что это как-то повлияет на Джонсона. Его коллеги-трамписты уже заявили ему, что если он поставит пакет с миграционной реформой и помощью Украине на голосование - он получит импичмент. Вряд ли Джонсон пойдёт против своего же крыла радикалов.

Такой ультиматум Джонсона даст Байдену возможность справедливо обвинить республиканцев в том, что они срывают миграционную реформу (детали компромиссной сделки на фото⬇️), что может отрицательно сказаться на рейтингах республиканцев и Трампа. Но это слабое утешение.

Думаю, что нужно смотреть правде в глаза и готовиться к тому, что Украина до ноября останется без помощи от США. Ну а там надежда на то, что Байден и демократы всё же победят на выборах.

Что мы должны делать в сложившейся ситуации за оставшееся до выборов время - это максимально влиять на американский электорат, объяснять им, почему жизненно важно помогать Украине, как это влияет на нацбезопасность США и конфигурацию будущего в Европе.

#ArmUkraineASAP

P.S. Когда Джонсона избрали спикером 25 октября, я сразу сказал, что это очень плохой признак. Права была и Карина Орлова.
Цитувати (виділене)
Punchbowl News, Ендрю Дезідеріо та Джейк Шерман

Спікер Майк Джонсон і його команда дали найчіткіший сигнал, що законопроєкт Сенату про безпеку кордонів та імміграцію, який готується до розгляду в Палаті представників, не пройде в Конгресі.

На селекторній нараді в Палаті представників у неділю ввечері Джонсон заявив, що Конгрес не зможе розв'язати кризу на кордоні, поки Дональд Трамп або інший республіканець не займе Білий дім. Джонсон повторив, що його позиція полягає в тому, що H.R. 2 - жорсткий законопроєкт Палати представників про безпеку кордонів - є переговорною позицією республіканців у Палаті представників.

Лідер більшості в Палаті представників Стів Скаліз також заявив, що угода щодо кордону в Сенаті йде в іншому напрямку, ніж H.R. 2, і не буде розглядатися в Палаті представників.

Пояснімо: Для початку, це ставить Джонсона і Скаліза - двох провідних республіканців Палати представників - на зовсім іншу хвилю, ніж лідера меншості в Сенаті Мітча Макконнелла. Як ми дізналися в четвер, Макконнелл заявив сенаторам від Республіканської партії під час закритої зустрічі, що вони повинні «прийняти угоду», про яку сенатор Джеймс Ленкфорд (штат Оклахома) веде переговори з демократами.

Макконнелл також прямо заявив, що немає жодних шансів на укладення угоди про кордон, якщо Трамп займе Білий дім. Час діяти зараз, коли демократи за столом переговорів і готові прийняти серйозні обмеження по кордону в обмін на [голосування за] «іноземну допомогу».

Отже, коли справа доходить до законодавчої стратегії, Джонсон і Макконнелл знаходяться на діаметрально протилежних позиціях.

Лідери Республіканської партії в Сенаті діяли, виходячи з припущення - або сподіваючись, - що велике двопартійне голосування зі значною підтримкою республіканців чинитиме достатній тиск на Палату представників, щоб вона прийняла законопроєкт. Тепер не схоже, що це станеться.

Пам'ятайте, Джонсон був на американо-мексиканському кордоні з десятками республіканців від Палати представників менше двох тижнів тому, підкреслюючи нагальність кризи мігрантів і стверджуючи, що це надзвичайна ситуація, яку необхідно вирішити. Його позиція - щоб Сенат прийняв H.R. 2, законопроєкт, який не може подолати поріг у 60 голосів - гарантує, що нічого не буде зроблено. Жоден демократ не проголосував за цей захід у Палаті представників, а демократи в Сенаті і Білий дім виступають категорично проти.

Це також дозволяє президенту Джо Байдену заявити, що республіканці заблокували найкращу за останні роки спробу Конгресу вирішити ширші проблеми з безпекою кордонів та імміграційною реформою. Безумовно, міграційна криза стала для Байдена політичною відповідальністю, але цей крок може фактично кинути йому рятівний круг.

Ось що повідомив нам вчора пізно ввечері розчарований помічник республіканців у Сенаті:

«Після того, як республіканці в Конгресі роками піднімали тему прикордонної кризи, називаючи її вторгненням і справедливо наполягаючи на негайних діях, позиція республіканців у Палаті представників тепер зводиться до того, що «давайте почекаємо на Трампа» - навіть якщо він може не бути обраним і точно не зможе ухвалити законопроєкт про безпеку кордону».

На думку Макконнелла і більшості членів Сенату, ставки занадто високі, щоб Конгрес не зміг вирішити ситуацію на кордоні. Виклики національній безпеці, викладені в початковому запиті Байдена на фінансування - Україна, Ізраїль і Тайвань - також є життєво важливими для безпеки США.

Можливо, найбільш важливо, що це може означати кінець шляху для американської допомоги Україні - головного пріоритету адміністрації Байдена, який поділяють Макконнелл і більшість законодавців в обох палатах.

І зараз існують серйозні сумніви щодо надання американської допомоги Ізраїлю та Тайваню.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 13385
  • Karma: 6787
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9306 : Січень 16, 2024, 10:29:49 »
Ще раз докладно про угоду.

Костянтин Єлісєєв
Голова ГО «Центр нових рішень», Надзвичайний та Повноважний Посол, дипломатичний радник Президента України (2015−2019)

Про британську «безпекову угоду». На що може реально розраховувати Україна
Цитувати (виділене)
Розставимо всі крапки на «і» щодо британської «безпекової угоди», якій судилося стати першою

Існує єдина, справді ефективна, формула гарантій безпеки для України, яка формулюється наступним чином: той, хто прагне надійних гарантій безпеки та сталого миру для України, — думає про членство України в НАТО, а всі інші безпекові формати — це про підготовку до нової війни.
Прикро, але саме так сталося з «Угодою про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Великою Британією» від 12 січня 2024 року. Візьмемо на себе сміливість стверджувати, що така сама доля очікує і на всі інші «угоди», які планується підписати між Україною та іншими державами.
Cпойлер
1. Чому вирішено укласти угоду саме зараз? Символічна важливість підписання безпекової угоди між Україною та Великою Британією саме у ці часові рамки обґрунтовується загальним депресивним міжнародним комунікаційним фоном щодо перспектив завершення українсько-російської війни, невдачі гучно розрекламованого контрнаступу ЗСУ, складності подальшого збільшення військової та фінансової допомоги Україні з боку ключових союзників, зокрема США. Ця Угода мала на меті спробу повернути фокус міжнародної уваги до України, забезпечити проблиск надії, позитивний тренд та незмінність загальної міжнародної підтримки України. Крім цього, на фоні початку військової кампанії західних країн у Червоному морі та президентських виборів у Тайвані Угода мала стати доказом рішучості Заходу у боротьбі з диктатурами та захисті міжнародного правопорядку.

Певні плюси підписання угоди має принести і для внутрішньої політичної кон’юнктури у Британії та можливостям Білого дому в переконанні республіканців у Конгресі США підтримати Україну. До речі, укладення такого типу «історичних» угод є звичаєвою практикою Лондона. До прикладу, лише останнім часом були підписані подібні документи з Японією, Кенією, Сенегалом, Естонією тощо.

2. Без гарантій безпеки: підписаний документ жодним чином не є «гарантіями безпеки» не стільки за «словами», але «за наслідками», адже єдиними дієвими гарантіями безпеки для України може бути лише стаття 5 Вашингтонського договору (про створення НАТО). Укладена Угода не наближає нас до членства в НАТО, незважаючи на те, що містить положення про євроатлантичну перспективу та підтримку Британією нашого шляху до НАТО. Укладена Угода фактично створює альтернативу нашому членству в Альянсі на наступні 10 років принаймні і скеровує дискусії в західному політичному істеблішменті від запрошення України приєднатись до Вашингтонського договору у напрямок розмірковувань над оптимальними обсягами та форматами «безпекової допомоги». Тому Угода від 12 січня — це постріл в успіх України на Вашингтонському Саміті НАТО.
До речі, з укладенням цієї угоди, на жаль, фактично перекреслено досить багатообіцяючу ідею створення Тристороннього політико-безпекового регіонального альянсу Україна-Велика Британія-Польща. Нагадаємо, що заснування такого стратегічного трикутника, про який серйозно заговорили у 2022 році, стало б вагомим кроком вперед для відсічі російській агресії та спільної роботи заради європейської безпеки.

3. Тінь Будапештського меморандуму: підписана угода ґрунтується на базовому Договорі про стратегічне партнерство між Україною і Британією, укладеному 8 жовтня 2020 року, який «залишається основою для двостороннього співробітництва» (міститься чітке посилання). Водночас в Договорі від 2020 року визнається «важливість і ефективність безпекових запевнень, що містяться в Будапештському меморандумі від 1994 року». Тобто в укладеній угоді фактично підтверджується чинність Будапешта взірця 1994 року для України навіть після повномасштабного вторгнення Росії 2022 року. Таким чином, фактично маємо осучаснену версію Будапештського меморандуму (в двосторонньому форматі).

4. Без юридичних зобов’язань: очевиднім недоліком укладеного документа є відсутність процедури його ратифікації, а отже з’являються сумніви щодо його юридично зобов’язуючого характеру. Виникає питання до т.зв. юридичної чистоти документа для Києва, адже відповідно до Закону України «Про міжнародні договори» (зокрема, у тлумаченні статті 9 щодо політичної співпраці та військової допомоги) виникає необхідність його ратифікації. Особливо, якщо брати до уваги пункт 7, в якому передбачається надання з боку України «ефективної військової допомоги» Великій Британії, у разі зовнішньої агресії проти неї.

За структурою, змістовним наповненням та формулюваннями документ скоріше нагадує меморандум, декларацію чи протокол про наміри у розвиток базового Договору 2020 року. Цікаво, що подібний за формою і мовою документ, укладений між Лондоном і Тель-Авівом у 2023 році, називається «дорожньою мапою». Там також не вживається термін «shall» (хіба що 1 раз, у сфері культури), притаманний для юридично зобов’язуючих документів, як у випадку з двостороннім Договором 2020 року. Натомість, застосовуються терміни «would» та «will».

Важливою складовою надання солідності і чіткого міжнародно-правового виміру укладеному документу було б передбачення процедури його міжнародної реєстрації в ООН відповідно до статті 102 Статуту Організації.

З точки зору конкретних зобов’язань з британської сторони, чи не єдиним є зобов’язання надати Україні в 2024 році 2,5 млрд фунтів, за що ми вдячні британській стороні. Однак, це все. Про перспективи допомоги на подальші 9 років — жодних гарантій. Водночас, як приклад, трохи дивний вигляд має одне з «основних безпекових зобов’язань» Великої Британії - «підтримка майбутньої інтеграції до євроатлантичних інституцій».

5. Мінімальний «максимальний рівень» безпеки: якщо відкинути переможні політичні заяви з обох сторін, мусимо визнати, що згаданий документ став фіксацією максимального рівня підтримки (своєрідна фіксація нинішнього рівня), яку готові надавати нам впливові міжнародні гравці. Навряд чи хтось інший з наших партнерів буде готовий посилити угоду чіткими юридично зобов’язуючими формулюваннями.

Тому даний документ — це сигнал, насамперед, Україні, що потрібно посилювати роботу з роз’яснення екзистенційних ризиків для міжнародного порядку, які несе росія. Ця угода не має стати ще одним аргументом для влади для заспокоєння українського суспільства, що боротьба стане простішою чи легшою.

6. Відсутність дієвого механізму стримування агресії: угода не передбачає, що нової агресії Росії проти України не відбудеться, чи що сторони зроблять все для того, аби цьому запобігти. Насправді, йдеться про визнання потенційної можливості нової агресії та, відповідно, необхідність підготовки до неї. Лише посилення оборони, у зобов’язаннях спільних дій з союзниками, може зупинити агресора. Лише розбудова стійкості української держави є запорукою нашої перемоги. Маємо також зробити все необхідне, щоб Україна стала незамінним партнером для Вільного світу, адже навіть на другому році повномасштабного вторгнення бачимо, що західні партнери не готові вийти за рамки безпекових запевнень Будапештського меморандуму.

До позитивів укладеної угоди можна віднести наступне:

Нагадування, що війна не закінчилася, та про необхідність підтримувати Україну у справі відсічі російській агресії. Лондон наголошує, що відбиття агресії вимагає не лише політичних заяв про підтримку, але й необхідність виділення конкретних ресурсів. Це — важливий позитивний імпульс на тлі тих фінансових дискусій, які тривають на іншому іншому березі Атлантики. Важливо, що Лондон вже неодноразово виступав драйвером для розблокування тих чи інших питань з постачання систем озброєння нашій державі. Будемо сподіватися, що лідерство Британії стане в нагоді і цього разу.

Медійний ефект від підписання документу, передусім, на Заході. Враховуючи, що Британія є активним учасником коаліції із захисту торгівлі в Червоному морі, візит прем'єр-міністра Сунака до України став важливим сигналом, що, ані війна на Близькому Сході, ані єменська криза, ані вибори на Тайвані аж ніяк не має означати зниження уваги до України, на що так розраховує Росія.

Війна не привід не проводити реформи. Україна зобов’язується їх втілювати, зокрема, у галузях верховенства права, боротьби з корупцією, забезпечення незалежності антикорупційних структур, уникнення політичного втручання, модернізації економіки і підвищення довіри інвесторів, створення справедливих та рівних можливостей для всіх. Це важливий момент, який зберігає елемент обумовленості для Києва, а відтак і упевненості в тому, що колективний Захід не дасть Україні схибити на демократичному шляху. З цієї війни наша держава має вийти сильнішою, у тому числі у сфері демократії, верховенства права і прав людини.

Таким чином, угода фіксує той рівень підтримки, на який ми можемо розраховувати на нинішньому етапі. На жаль, уклавши угоду, створено небезпечний прецедент, коли інші партнери, фактично, не виходитимуть за її рамки і, фактично, відмовляться від фіксації задекларованих Банковою «безпрецедентних гарантій безпеки» для України. Адже інші партнери будуть слідувати логіці даного документа. Широко розпіарені обіцянки про те, що Україні нададуть гарантії безпеки, виявилися міфом. Проте, це не привід ні для ейфорії, ані для посипання голови попелом. Це чіткий сигнал, що треба засукати рукава для подальшої активної та відповідальної роботи на засадах професійності, інклюзивності та внутрішньої єдності.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26858
  • Karma: 20974
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9307 : Січень 16, 2024, 14:32:39 »
Цитувати (виділене)
Рада підтримала законопроєкт про автоматичне отримання УБД і створення єдиного електронного реєстру військовозобовʼязаних (№10062).

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7370
  • Karma: 13468
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9308 : Січень 16, 2024, 15:00:55 »
Цитувати (виділене)
Бо я вже починаю думати, що це - спеціально. Що в ОП - пряма російська агентура. Яка робить все від себе можливе, щоб ми програли цю війну і лишилися без західної підтримки.
Та я вже давно так думаю. Не вдалося здати за три дні, здають повільно. Та й ще принагідно гроші гребуть.

Цитувати (виділене)
Karl Volokh
6 год  ·
Не сумніваюся, що вчора ви читали звіт про розмову з нашим Головнокомандувачем голови Обʼєднаного комітету начальників штабів США генерала Брауна. Про неї Залужний нам розповів.
А ось про що змовчав.
17 січня в Брюселі відбудеться засідання Військового комітету - найвищого військового органу НАТО.
- Ви ж там будете, адже ми вас запросили? - запитав генерал Браун.
- Я поки що не впевнений, що вдасться, - ніяково відповів Залужний.
Навряд чи Браун здивувався. Він так само ясно, як і ми, розуміє сьогодні, що Україна знаходиться в заручниках у інфантильної, закомплексованої особи, чиїми основними мотивами є самолюбство, мстивість і заздрість. І коли вони входять у суперечність із інтересами країни, то останні точно вирішальним фактором не будуть.
П.С. Найбільша іронія, що відбувається це одночасно з урочистим оголошенням зеленими про створення у ВР спеціального комітету по інтграції в НАТО.
П.П.С. Станом на цей момент дозволу на участь у нараді Залужний так і не отримав. Пропоную поширити допис і показати зермакам, що нам про цей саботаж уже відомо

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 36588
  • Karma: 18095
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9309 : Січень 17, 2024, 10:53:21 »
Бабченко

Когда-нибудь «Казус Бигуса» будут изучать на факультетах журналистики украинских ВИШей. Как при помощи «Схемы Свинарчуков», слитой от бородатой бабушки, наебнуть государственность, прекратить поставки вертолетных лопастей, слить каналы этих поставок, а потом, вместо того, чтоб наблюдать, как вертолеты ебенят колонны русни под Киевом - какая неожиданность, правда? - взять автомат года рождения твоего прадедушки и пойти с ним ползать по канавам лично, а вернувшись обнаружить в офисе прослушку и слежку.
Оказывается, наследники бородатой бабушки, которые учились там, где она преподавала, и которых ты привел к власти, умеют игрвть в эту игру в две стороны. Тут смайлик, пожимающий плечами.
Ну, я надеюсь, что будут. Что выводы будут сделаны. Не надо так, дети.
Потому что если нет - стране точно пиздец.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8475
  • Karma: 3368
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9310 : Січень 17, 2024, 11:28:12 »
Україна знаходиться в заручниках у інфантильної, закомплексованої особи, чиїми основними мотивами є самолюбство, мстивість і заздрість.
ППКС

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 36588
  • Karma: 18095
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9311 : Січень 17, 2024, 14:36:20 »
Сьогодні вночі військові вперше в бойових умовах застосували систему ППО проєкту FrankenSAM. Вона збила Shahed з відстані 9 кілометрів.

Голова Мінстратегпрому Олександр Камишін заявив (https://babel.ua/news/102928-v-ukrajini-vpershe-zastosuvali-sistemu-ppo-proyektu-frankensam-zbili-shahed-na-vidstani-9-km), що це перше використання такої системи. Він додав, що всі системи ППО FrankenSAM уже розгорнуті «на полі битві».

Проєкт FrankenSAM — це гібридні системи ППО, якими спільно займаються Пентагон, Міноборони України та Мінстратегпром.

Фактично це три зенітні-ракетні комплекси:
• радянський ЗРК «Бук» з американськими ракетами RIM-7 Sea Sparrow,
• ракети «повітря — повітря» AIM-9M у поєднанні з радянськими РЛС,
• ЗРК на базі українських старих систем з елементами й ракетами від Patriot.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 36588
  • Karma: 18095
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9312 : Січень 17, 2024, 16:19:35 »

Нойнець

Ситуація, в якій слідча ДБР на вручення підозри корупціонеру Грінкевичу одягає ШУБУ З ШЕВРОНОМ ДБР викликає змішані почуття.

Відраза змішується з відразою, ось такі змішані.

Ситуацію характеризую, як потужну перемогу йобаного колгоспа над йобаною корупцією.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26858
  • Karma: 20974
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9313 : Січень 17, 2024, 16:50:01 »
Цитувати (виділене)
Після двосторонніх переговорів у Будапешті прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо підтримав позицію глави уряду Угорщини Віктора Орбана, відмовившись від підтримки фінансування України пакетом допомоги в розмірі 50 мільярдів євро з бюджету Європейського Союзу.
Здається, Евросоюз вичерпав себе.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9314 : Січень 17, 2024, 16:53:42 »
Цитувати (виділене)
Після двосторонніх переговорів у Будапешті прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо підтримав позицію глави уряду Угорщини Віктора Орбана, відмовившись від підтримки фінансування України пакетом допомоги в розмірі 50 мільярдів євро з бюджету Європейського Союзу.
Здається, Евросоюз вичерпав себе.
Просто орбан естафету передав, бо інакше йому вже бо-бо зроблять, а у Фіцо ще купа часу та натхнення, поки доведе ЕС до аналогічного стану
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16164
  • Karma: 15494
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9315 : Січень 17, 2024, 20:32:53 »
В черговий раз подумала God save the Queen, як нам пощастило, що Британія зараз самостійна в прийнятті таких рішень. Якщо б ще й вони там були й залежали від усяких орбанів та фіців, дупа була б ще більш глибокою.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 13385
  • Karma: 6787
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9316 : Січень 17, 2024, 20:38:54 »
Так від себе кожна країна може давати все, що завгодно.
А от з фондів ЄС тільки за згодою всіх.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 5345
  • Karma: 3173
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9317 : Січень 17, 2024, 20:55:03 »
В черговий раз подумала God save the Queen, як нам пощастило, що Британія зараз самостійна в прийнятті таких рішень. Якщо б ще й вони там були й залежали від усяких орбанів та фіців, дупа була б ще більш глибокою.
Портніков вважає що якби Британія була в ЄС, то всіх цих Орбанів і Фіцо вже давно б заткнули і задавили авторитетом. А без Британії хто їх заткне? Німеччина в нас лідер ЄС? Вони й самі  ті ще  "миротворці на морозі".
ХЗ, чисто точка зору. Альтернатива нам невідома.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16164
  • Karma: 15494
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9318 : Січень 17, 2024, 20:55:21 »
Так від себе кожна країна може давати все, що завгодно.
А от з фондів ЄС тільки за згодою всіх.

Та все одно, були б оці усі розбірки, внутрішні звʼязки, ти ось тут так, а ми ось тут так, бо ми повинні бути єдині та все таке інше. Краще як зараз, як на мене.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Skazochnik

  • ***
  • Повідомлень: 227
  • Karma: 114
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9319 : Січень 17, 2024, 20:58:41 »
В черговий раз подумала God save the Queen, як нам пощастило, що Британія зараз самостійна в прийнятті таких рішень. Якщо б ще й вони там були й залежали від усяких орбанів та фіців, дупа була б ще більш глибокою.
До березня 2022-го року я був противником брекситу. А зараз думаю, что з ним Україні повезло, Великобританія діє набагато вільніше і рішучіше, ніж могла б, находячись у складі ЕС.

Offline Skazochnik

  • ***
  • Повідомлень: 227
  • Karma: 114
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9320 : Січень 17, 2024, 21:15:22 »

Портніков вважає що якби Британія була в ЄС, то всіх цих Орбанів і Фіцо вже давно б заткнули і задавили авторитетом. А без Британії хто їх заткне? Німеччина в нас лідер ЄС? Вони й самі  ті ще  "миротворці на морозі".
Нема механізму впливу, так що з Портніковим не погоджусь.
Думаю, Орбан підштовхне ЕС до зміни правил прийняття рішень - вони будуть прийматись не одноголосно, а наприклад при наявності 75% голосів "за".

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26858
  • Karma: 20974
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9321 : Січень 17, 2024, 23:43:06 »
Так, принцип "одностайності" перестає працювати коли кількість учасників концессії стає більше певного числа.
Зараз це тупо можливість для шантажу різними нікчемами.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7879
  • Karma: 3688
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9322 : Січень 18, 2024, 05:52:44 »
Думаю, Орбан підштовхне ЕС до зміни правил прийняття рішень - вони будуть прийматись не одноголосно, а наприклад при наявності 75% голосів "за".
Але сама зміна правил має бути прийнята одноголосно.  :sarcastic:
...І ми важкі несем мішки із написом "U235"...

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 13385
  • Karma: 6787
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9323 : Січень 18, 2024, 07:24:35 »
Цитувати (виділене)
17 січня відбулася перша зустріч Ради Україна – НАТО на рівні командувачів збройних сил, однак головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний не взяв у ній участі.
Джерело: Місія України при НАТО у Facebook, джерела "Української правди"

Україну на цьому засіданні представляв генерал-майор Сергій Салкуцан, хоча раніше планувалося, що генерал Валерій Залужний приєднається до іноземних колег у Брюсселі у форматі відеоконференції.

За даними УП, у цей час Залужний брав участь у ставці верховного головнокомандувача Володимира Зеленського.

Звісно, перенести час ставки в Києві було категорично неможливо.  :kos:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 37145
  • Karma: 24520
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9324 : Січень 18, 2024, 07:39:43 »
Думаю, Орбан підштовхне ЕС до зміни правил прийняття рішень - вони будуть прийматись не одноголосно, а наприклад при наявності 75% голосів "за".
Але сама зміна правил має бути прийнята одноголосно.  :sarcastic:
Якщр якусь країну/кілька країн тимчасово відсторонять від голосувань, то це й буде одноголосно.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 36588
  • Karma: 18095
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9325 : Січень 18, 2024, 09:42:18 »
Орбан вийде в коридор поговорити з Фіцо.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline shtativ

  • *****
  • Повідомлень: 4350
  • Karma: 2327
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9326 : Січень 18, 2024, 15:48:29 »
Вийдєт Орбан на крильцо пачєсать свайо Фіцо...
выспімся мы яшчэ на іхняй шкуры

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26858
  • Karma: 20974
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9327 : Січень 18, 2024, 16:37:54 »
К орбану додай фіца
Путін получаєцца

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 37145
  • Karma: 24520
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9328 : Січень 19, 2024, 09:11:51 »
Нафтобаза в клинцях

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26858
  • Karma: 20974
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9329 : Січень 19, 2024, 20:58:16 »
Цитувати (виділене)
Ресурс “Народна правда”, на якому раніше розмістили відео з прихованою зйомкою і прослуховуванням команди журналістських розслідувань Bihus.Іnfo, видалив зі свого сайту новину, а також відео з YouTube-каналу.
Клієнту пояснили що не на часі. Клієнт погодився. :smile7:

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.