Автор Тема: НІНАЧАСІ!
 

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #180 : Лютий 12, 2023, 16:49:27 »
З іншого боку мені тут колега у Норвегії (россіянка  :wacko3:) жалілася що серед українських біженців багато чоловіків.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2199
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #181 : Лютий 12, 2023, 16:55:43 »
Будемо заганяти сталевою рукою?

звісно будемо

Якщо це допоможе країні у війні

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9176
  • Karma: 5446
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #182 : Лютий 12, 2023, 16:57:00 »
Ти справді віриш, що жінки  неспроможні розробляти софт тому, що вони жінки?
Все починається з низького відсотка жінок, що йдуть вчитися на технічні спеціальності. А то потім хочуть досягти до 50% на середньому рівні позицій - бо така політика. А звідкіля вони візьмуться, якщо при всіх сприяннях на вході їх 15%? Притому в фінансах, продажах і HR проблеми немає.
Homo homini felis est.

Online Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5324
  • Karma: 3279
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #183 : Лютий 12, 2023, 16:59:07 »
З іншого боку мені тут колега у Норвегії (россіянка  :wacko3:) жалілася що серед українських біженців багато чоловіків.
Не тільки в Норвегії. І зараз набагато більший відсоток, ніж на початку війни.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #184 : Лютий 12, 2023, 17:04:08 »
З іншого боку мені тут колега у Норвегії (россіянка  :wacko3:) жалілася що серед українських біженців багато чоловіків.
Не тільки в Норвегії. І зараз набагато більший відсоток, ніж на початку війни.
Тому що звільнили окуповані міста і тепер там жити неможливо через обстріли і блекаути. Як одна з причин.
Я в цьому питанні згодна з Гудименко. Хто хоче хай їде. Нащо на фронті людина яка не хоче/не може працювати на захист?
Я розумію що частина з них виїхала по схемам, але ж можливо більшість це люди які виїхали на законних підставах.

Мене більше вкурвлює те що в нас нема нормальних процедур для тимчасового виїзду там де це було б корисно.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #185 : Лютий 12, 2023, 17:06:28 »
Ти справді віриш, що жінки  неспроможні розробляти софт тому, що вони жінки?
Все починається з низького відсотка жінок, що йдуть вчитися на технічні спеціальності. А то потім хочуть досягти до 50% на середньому рівні позицій - бо така політика. А звідкіля вони візьмуться, якщо при всіх сприяннях на вході їх 15%? Притому в фінансах, продажах і HR проблеми немає.
В нас не кажуть про 50%. Мова йде про нормальне професійне ставлення до тих 15ти.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2199
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #186 : Лютий 12, 2023, 17:10:17 »
Мене більше вкурвлює те що в нас нема нормальних процедур
:plusone:

І це не просто так.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #187 : Лютий 12, 2023, 17:13:11 »
Ніхто не забороняє жінкам там працювати
Одного разу  на початку 2000, я запропонувала ввести систему кодування для вводу інформації по ремонту/запчастям на СТО, де я тоді працювала, це дуже сподобалось людині, що відповідала за  1С, він запоропонував це керівництву. І щоб я цим займалася.  Керівництво мені тоді сказало, що моє місце  у касі, там в мене все буде добре,  і нефіг пхатись там , де мені робити нічого. Це, звісно, не розробка софта, але тобі просто пощастило, що не довелось зіткнутись з відповідним ставленням, якщо жінка намагається щось зробити   у сфері, яка традіційно  в її середовіщі не вважається жіночою.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9176
  • Karma: 5446
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #188 : Лютий 12, 2023, 17:29:10 »
В нас не кажуть про 50%. Мова йде про нормальне професійне ставлення до тих 15ти.
От їм тут і "дують в дупу" - звідки ж 40% в менеджмент виходить? Як на мене то вже НЕ професійно.
От я в минулому році шукав стажера - там як раз алгоритм розробляти й втілювати треба було. З тих що дійшли до інтерв'ю, жіночої статі була одна - і та китаянка. Її може б взяли (політика!) але ж відпала (якісь курси знайшла). А другим в рейтингу був чеський студент - і його врешті взяли після випуску на постійне місце! Тий китаянці хто заважав (їй "дали добро")?
Homo homini felis est.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27753
  • Karma: 7955
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #189 : Лютий 12, 2023, 17:43:19 »
але тобі просто пощастило, що не довелось зіткнутись з відповідним ставленням, якщо жінка намагається щось зробити   у сфері, яка традіційно  в її середовіщі не вважається жіночою.
Останнє, що я хочу у цій гілці - це влаштувати гендерний срач :smile4:. Але повір. Якщо чоловік-касир полізе розповідати складам, як їм тре вести облік номенклатури - його чекає рівно таке ж відношення. І не тому, що касир щось не розуміє. А саме тому, що не лізь у наш загончик, тут і без тебе зле :).

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #190 : Лютий 12, 2023, 17:47:59 »
Але повір. Якщо чоловік-касир полізе розповідати складам, як їм тре вести облік номенклатури - його чекає рівно таке ж відношення.
Ти багато бачив чоловіків-касирів? Я знаю відповідь на питання, тому зразу  спитаю - чому?
І то було зовсім не про склад , а про  майстрів, що оформлювали замовляння на ремонт та все таке інше. Вони постійно дублювали позиції у переліку номенклатурних робіт, кожен раз вписуючи щось нове,  десяткі варіацій назв однієї операції, я запропонувала уніфікувати все це і вводити за кодуванням- це вже ніхто не переплутає і не потрібно буде постійно чистити довідники. Але на думку кервника  СТО я  мала займатися саме касою, бо це добра робота для жінки. Мені це було озвучено ротом.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27753
  • Karma: 7955
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #191 : Лютий 12, 2023, 17:53:37 »
Ти багато бачив чоловіків-касирів? Я знаю відповідь на питання, тому зразу  спитаю - чому?
Я не про чоловіка касира. А про чоловіка з другого підрозділу.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #192 : Лютий 12, 2023, 17:54:58 »
Ти багато бачив чоловіків-касирів? Я знаю відповідь на питання, тому зразу  спитаю - чому?
Я не про чоловіка касира. А про чоловіка з другого підрозділу.
Читай вище.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #193 : Лютий 12, 2023, 17:57:08 »
Але повір. Якщо чоловік-касир полізе розповідати складам, як їм тре вести облік номенклатури - його чекає рівно таке ж відношення.
Ти багато бачив чоловіків-касирів? Я знаю відповідь на питання, тому зразу  спитаю - чому?
у нас в АТБ бува по дві каси з чотирьох одночасно "чоловічі"
а в Сільпо три охоронниці (чи охорокині?)
я не до того, що багато, але є

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #194 : Лютий 12, 2023, 17:59:01 »
у нас в АТБ бува по дві каси з чотирьох одночасно "чоловічі"
Бува, звісно. Але ж я не кажу, що їх нема. Вони є. Але їх чомусь значно менше.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6373
  • Karma: 6432
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #195 : Лютий 12, 2023, 18:01:00 »
Взагалі -то на усілякі заходи, де шукають інвестиції та партнерів, зазвичай їздять спеціально навчені сейлзи, а не розробники. Бо від них не треба там нічого кодити, а треба вміти гарно презентувати продукт, професійно спілкуватися та розумітися на корпоративних політиках. Я в досить хардкорних сферах працювала (інжиніринг важкої промисловості та програмне забезпечення для хостингу), але і там і там жінки спокійно представляли компанії на виставках. Але в цілому ця суперечка не має сенсу, це ж бізнес, а не держбюджет, ці "суто чоловічі" компанії або трохи підкоректують свої погляди, або збанкрутують - їх вибір.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #196 : Лютий 12, 2023, 18:06:23 »
у нас в АТБ бува по дві каси з чотирьох одночасно "чоловічі"
Бува, звісно. Але ж я не кажу, що їх нема. Вони є. Але їх чомусь значно менше.
так само як і в розглянутому вище випадку - не хочуть
манікюр робити не хочуть, а стригти хочуть - всяко буває

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #197 : Лютий 12, 2023, 18:08:07 »
так само як і в розглянутому вище випадку - не хочуть
А чому не хочуть? Це дуже цікаве питання.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #198 : Лютий 12, 2023, 18:31:25 »
так само як і в розглянутому вище випадку - не хочуть
А чому не хочуть? Це дуже цікаве питання.
особисто я вважаю, що через рівень оплати праці, але припускаю, що для когось важливо що скажуть люди
наші касири, до речи, обидва доволі серйозно татуйовані
хзна що це має нам казати  :unknown:

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7806
  • Karma: 3643
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #199 : Лютий 12, 2023, 19:01:09 »
Куди світ котиться...  :sarcastic:
Якихось нещасних 35...40 років тому на факультеті кібернетики дівчат була явна більшість. А у нас, фізиків, навпаки... і ми ходили в гості в 16-й гуртожиток. Часом - не без пригод.  :pardon:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #200 : Лютий 12, 2023, 19:11:14 »
Я не так давно була на хакатоні з розробки дронів, там жінок було - по пальцях перелічити.
Розробка дронів це вже більше хард, ніж софт. Хоча софт там також є. ::)
Серед технарів-інженерів чоловіків дійсно більше.
Колл-центри - це і хард, і софт, тому де завгодно в світі на цих технологічних виставках чоловіків більше. Навіть зважаючи на те, що в самих КЦ однозначно більше жінок. Але ж виставляються вендори/інтегратори, тому там таки більшість інженери\розробники.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #201 : Лютий 12, 2023, 19:16:48 »
Ніхто не забороняє жінкам там працювати
Одного разу  на початку 2000, я запропонувала ввести систему кодування для вводу інформації по ремонту/запчастям на СТО, де я тоді працювала, це дуже сподобалось людині, що відповідала за  1С, він запоропонував це керівництву. І щоб я цим займалася.  Керівництво мені тоді сказало, що моє місце  у касі, там в мене все буде добре,  і нефіг пхатись там , де мені робити нічого. Це, звісно, не розробка софта, але тобі просто пощастило, що не довелось зіткнутись з відповідним ставленням, якщо жінка намагається щось зробити   у сфері, яка традіційно  в її середовіщі не вважається жіночою.

Людині не може щастити все життя. Я фізик-лазерщик за освітою і в своєму житті чула/бачила всяке (не забувай, що я з Донецька, де в 90 жінка за кермом була не стандартним явищем), що не завадило мені стати провідним інженером, їздити на конференції з доповідями, співпрацювати з розробниками та зараз відновлювати галузь. Так, ніхто червоні доріжки не кладе, але ж їх нікому й не обіцяли?
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #202 : Лютий 12, 2023, 19:34:06 »
В технологічних компаніях та стартапах зазвичай нема найманих продавців, бо ніхто не розбирається краще, ніж той, хто створив. Тому продажники - це практично ті, хто роблять. На жаль, наявність жіночої статі не гарантує вміння належним чином створювати софт.
Ніхто не забороняє жінкам там працювати, але чогось вони туди товпами не біжать.
Ні яка стать не гарантує.
Нехай за нами бігають  :smilie5:, а ми ходимо :). Хоча саме в стартапах жінок, гадаю, набагато менше, ніж взагалі.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #203 : Лютий 12, 2023, 19:35:34 »
Все починається з низького відсотка жінок, що йдуть вчитися на технічні спеціальності.
Є дуже цікаве питання- чому вони не йдуть?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #204 : Лютий 12, 2023, 19:38:47 »
наші касири, до речи, обидва доволі серйозно татуйовані
хзна що це має нам казати 
Можливо те, що вони або належні до якоїсь субкультури або звикли йти всупереч мейнстриму?:)
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #205 : Лютий 12, 2023, 19:40:30 »
Все починається з низького відсотка жінок, що йдуть вчитися на технічні спеціальності.
Розрозбка софта - не технічна спеціальність.

Є дуже цікаве питання- чому вони не йдуть?
Ну, особисто мене техніка цікавить виключно як споживачку.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #206 : Лютий 12, 2023, 19:45:36 »
Все починається з низького відсотка жінок, що йдуть вчитися на технічні спеціальності.
Розрозбка софта - не технічна спеціальність.

Є дуже цікаве питання- чому вони не йдуть?
Ну, особисто мене техніка цікавить виключно як споживачку.
Ти ж не будеш наполягати, що це головна причина для більшості серед жинок? Мене цікавить, чому  професія, яка дає  можливість отримати  високу зарплатню  не є привабливою для більшості жинок.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6903
  • Karma: 3805
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #207 : Лютий 12, 2023, 19:49:10 »
і вона згадувала, як свого часу
Давно?
Років за 12-13 тому.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #208 : Лютий 12, 2023, 19:56:27 »
А саме тому, що не лізь у наш загончик, тут і без тебе зле
Це погано незалежно від гендерних срачів. Проблема вищого рівня. Бо якби не охороняли так свій "загончик", а були трохи відкритіші до пропозицій покращення (тим більше якщо людина готова була цим займатися), то може там би було добре. Або хоча б трохи краще.
Якщо пропозиція не спрацює в певних умовах, то правильно пояснювати обєктивно чому саме, а не посилати нах. А коли посилають, то це як раз тому що обєктивних перешкод нема, є підліткові ігри в загончиках.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #209 : Лютий 12, 2023, 20:03:58 »
у нас в АТБ бува по дві каси з чотирьох одночасно "чоловічі"
Бува, звісно. Але ж я не кажу, що їх нема. Вони є. Але їх чомусь значно менше.
Але вже більше ніж раніше. Тому я вважаю що тенденції загалом позитивні. Треба тільки дочкатися поки всі совкові мастодонти нарешті підуть на пенсію.

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.