Автор Тема: НІНАЧАСІ!
 

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2199
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #150 : Лютий 10, 2023, 13:26:27 »
Інформація у такому подані
Взяв у Берези.

Навіть якщо це не опис справжнього поліціянта, я боюся, що це такий збірний образ їхніх натур на ланках вище середньої.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2199
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #151 : Лютий 11, 2023, 00:05:42 »
Луганський


Может быть я пропустил, это вполне возможно, тогда нужна помощь читателей.

Помогите пожалуйста найти позицию партии «Европейская солидарность» по актуальным политическим проблемам украинского общества:

- про незаконный запрет на выезд людей из Украины, про закрытые границы для простых людей

- про насильственную мобилизацию при отсутствии рекрутинговой кампании для привлечения добровольцев

- про нарушение конституционных прав человека простых граждан Украины и появление привилегированного класса дворян с дополнительными правами.

Может быть есть отдельная позиция не «Европейской Солидарности», а самого лидера политической силы Петра Порошенко? - это тоже подойдёт.

Пока будете искать -  можно заодно и найти позицию и других политических партий. Например «Демсокира».
Про «Слуга народа» искать не нужно - там и так все понятно, это же дворянская партия.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12719
  • Karma: 6513
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #152 : Лютий 11, 2023, 07:36:26 »
- про незаконный запрет на выезд людей из Украины, про закрытые границы для простых людей

- про насильственную мобилизацию при отсутствии рекрутинговой кампании для привлечения добровольцев
Російськомовного бота з красномовним ніком приніс?
- в країні війна, а комусь з "простих людей" кортить збігти?
- про "Гвардію наступу" чув?
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #153 : Лютий 11, 2023, 07:43:57 »
Луганський

Пока будете искать -  можно заодно и найти позицию и других политических партий. Например «Демсокира».
Про «Слуга народа» искать не нужно - там и так все понятно, это же дворянская партия.
Вумний Луганський мав би знати, що ДемСокира як партія зараз не працює,бо всі пашуть, а лідери на фронті. На відміну від нього самого.
« Останнє редагування: Лютий 11, 2023, 13:26:25 від Няма Донецкая »
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #154 : Лютий 11, 2023, 09:17:14 »
Луганський


Может быть я пропустил, это вполне возможно, тогда нужна помощь читателей.

Помогите пожалуйста найти позицию партии «Европейская солидарность» по актуальным политическим проблемам украинского общества:

- про незаконный запрет на выезд людей из Украины, про закрытые границы для простых людей

- про насильственную мобилизацию при отсутствии рекрутинговой кампании для привлечения добровольцев

- про нарушение конституционных прав человека простых граждан Украины и появление привилегированного класса дворян с дополнительными правами.

Может быть есть отдельная позиция не «Европейской Солидарности», а самого лидера политической силы Петра Порошенко? - это тоже подойдёт.

Пока будете искать -  можно заодно и найти позицию и других политических партий. Например «Демсокира».
Про «Слуга народа» искать не нужно - там и так все понятно, это же дворянская партия.
ого яка колекція гімна на вентилятор
ніхто простим людям не забороняв виїзд за кордон
військовозобов'язаним заборонено обмежено
Cпойлер
є цілий ряд підстав які надають таке право
цілком законно
від мобілізації у воєнний час можна відмовитись, всього-то 3-5 років відсидівши, Луганському має зайти, кожен же москаль має відсидіти
Cпойлер
і з тюрми вас ніхто не мобілізує, на відміну
тай після відсидки, скоріш за все, теж не мобілізують

про порушення конституції - це про примусове чіпування щеплення, чи про що це він?
ніякої окремої позиції з цих питань у більшості парламентських партій нема бо закони прийняті в ВР
кого взагалі цікавить Шарій Луганський?

взагалі то, після притягнення цього сюди, топікстартеру треба було б ретельно вимити руки

P.S.До речи, знаю одного, що не з'явився за мобілізаційним розпорядженням - 2.5 роки умовно, і на фронт не поїхав. Це надгуманно, на мою думку.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #155 : Лютий 11, 2023, 13:14:02 »
- про незаконный запрет на выезд людей из Украины, про закрытые границы для простых людей
Прості люди, шо робицця... :weep:

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #156 : Лютий 11, 2023, 13:25:55 »
- про незаконный запрет на выезд людей из Украины, про закрытые границы для простых людей
Прості люди, шо робицця... :weep:
Ну, кордони для чоловіків таки закриті. Я не змогла зробити український стенд на виставці в Берліні з декількох компаній, бо там продажники з англійською чоловіки і вони виїхати не можуть.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #157 : Лютий 11, 2023, 14:07:58 »
- про незаконный запрет на выезд людей из Украины, про закрытые границы для простых людей
Прості люди, шо робицця... :weep:
Ну, кордони для чоловіків таки закриті.
чоловіки, що підлягають призову, це сильно не всі "прості" люди, і навіть не половина "простих" людей
та навіть вони можуть виїжджати за певних умов

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #158 : Лютий 11, 2023, 14:13:45 »
Ну, кордони для чоловіків таки закриті
Я не вважаю, що це щось обурливе та зловмисне  під час воєнних дій на території страни.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #159 : Лютий 11, 2023, 15:21:41 »
Ну, кордони для чоловіків таки закриті
Я не вважаю, що це щось обурливе та зловмисне  під час воєнних дій на території страни.
Я не кажу, що це щось обурливе. Я просто констатую факт.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7806
  • Karma: 3643
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #160 : Лютий 11, 2023, 16:41:37 »
чоловіки, що підлягають призову, це сильно не всі "прості" люди, і навіть не половина "простих" людей
та навіть вони можуть виїжджати за певних умов
Ну я можу виїхати, от хоч зараз. Молодший син - аутист, є цілком конкретна потреба в супроводі, мені самому під 60, там все складається. Але я того робити не стану. Мабуть, не треба пояснювати, чому так.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #161 : Лютий 11, 2023, 17:26:01 »
Мені, наприклад, факт того що в країні поспіхом (і, здається, успішно) будують росію в вишиванці муляє набагато більше ніж неможливість виїхати за кордон. Хоча я і не розумію "насильного" призову. Тим більш що анегдот про одеського біндюжника він і про армію також.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8301
  • Karma: 3325
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #162 : Лютий 11, 2023, 17:29:52 »
От якось це все від Луганського дуже дивне. Я його як блогера знаю з 2014, раніше його стріми часто дивилася, як він спілкувався з руснявими - все ОК було, і розумний, і фактажом був добре підкований, тому і думаю "а може це фейк"? 

Online Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #163 : Лютий 11, 2023, 17:32:44 »
Я не змогла зробити український стенд на виставці в Берліні з декількох компаній, бо там продажники з англійською чоловіки і вони виїхати не можуть.
Буде їм тепер стимул наймати жінок-продажників з англійською. А то звикли на жінок дивиться як на потенційних декретниць, чоловіки типу надійніші. А тут раз і війна, яка історично дуже сприяє емансипації.

Це звісно не відміняє того що по-нормальному, для початку, декретні і лікарняні мають законодавчо однаково розподілятися між батьками. Але це вже офф.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #164 : Лютий 11, 2023, 18:15:57 »
тому і думаю "а може це фейк"?
я про нього вперше чую, але якщо це він
Цитувати (виділене)
Серебрянський Андрій Сергійович (*нар. 25 червня 1980 м. Луганськ, Україна) — український відеоблогер (відомий як Андрій Луганський), волонтер, також телеведучий. Кандидат у народні депутати України на парламентських виборах 2019 року від партії «Європейська солідарність».
то питання, що він ставить
Цитувати (виділене)
Помогите пожалуйста найти позицию партии «Европейская солидарность» по актуальным политическим проблемам украинского общества
недвозначно натякає на обставини, що сприяли цьому... допису

P.S. https://t.me/telelug/14468

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8301
  • Karma: 3325
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #165 : Лютий 11, 2023, 20:53:40 »
недвозначно натякає на обставини, що сприяли цьому... допису
Лугнский:
Цитувати (виділене)
Помогите пожалуйста найти позицию партии «Европейская солидарность» по актуальным политическим проблемам украинского общества
От саме це мені і видається дивним - він же добре знає і розуміє, що ЄС і Порошенко не можуть бути причетними до цих "обставин", бо не при владі. Або те, що тут цитується, є тільки частиною великої дискусії, тому і непорозуміння.



Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2199
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #166 : Лютий 11, 2023, 23:21:27 »
Луганський ось на це посилається:

"Встановленої в законний спосіб заборони на виїзд чоловіків призовного віку на сьогоднішній день немає" — НАЗК
https://suspilne.media/308954-vstanovlenoi-v-zakonnij-sposib-zaboroni-na-viizd-colovikiv-prizovnogo-viku-na-sogodnisnij-den-nemae-nazk/

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2199
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #167 : Лютий 11, 2023, 23:36:44 »
про "Гвардію наступу" чув
Так, я то чув, але Луганський цю тему почав трохи раніше за новини про гвардію.

Доречі, реакцію/відповідь Демсокири я теж знайшов, але допомогати Луганському в цьому не збираюсь.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #168 : Лютий 12, 2023, 13:24:56 »
"Встановленої в законний спосіб заборони на виїзд чоловіків призовного віку на сьогоднішній день немає" — НАЗК
Цитувати (виділене)
Обмеження права військовозобов’язаних чоловіків перетинати державний кордон спровокувало появу корупційних схем.
Ти ба, яка несподіванка. Нічо, НАБУ неберецця сил і яскраво, на камеру затримає таки того корупціонера що запровадив таку схему. :hot:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #169 : Лютий 12, 2023, 14:27:58 »
Цитувати (виділене)
Коли Зеленський в 2019 в Парижі зустрівся в путіним, він побачив мир в його очах…
Але ми ніколи не чули, що побачив путін в очах Зеленського і що саме переконало його готуватися до взяття Києва за 3 дні
Зеленський виявився поганим фізіогноміком, а путін, виявляється,  не зрозумів, що немає ніякого значення, що в очах Зеленського
Тепер вони обоє знають правду

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #170 : Лютий 12, 2023, 14:29:24 »
Я не змогла зробити український стенд на виставці в Берліні з декількох компаній, бо там продажники з англійською чоловіки і вони виїхати не можуть.
Буде їм тепер стимул наймати жінок-продажників з англійською. А то звикли на жінок дивиться як на потенційних декретниць, чоловіки типу надійніші. А тут раз і війна, яка історично дуже сприяє емансипації.

Це звісно не відміняє того що по-нормальному, для початку, декретні і лікарняні мають законодавчо однаково розподілятися між батьками. Але це вже офф.
В технологічних компаніях та стартапах зазвичай нема найманих продавців, бо ніхто не розбирається краще, ніж той, хто створив. Тому продажники - це практично ті, хто роблять. На жаль, наявність жіночої статі не гарантує вміння належним чином створювати софт. Наскільки мені відомо, серед розробників переважна більшість чоловічої статі не тому, що жінок туди не беруть. Тому вибач, але це не той випадок. 
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6903
  • Karma: 3805
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #171 : Лютий 12, 2023, 15:13:19 »
Ну чому, як раз вчора розмовляли з приятелькою, і вона згадувала, як свого часу навчалася в ХНУРЕ та їй сказали, що обирати оцю спеціалізацію їй нема сенсу, бо все одно не зможе працювати, бо на таку роботу беруть виключно чоловиків. (Софт для банківських систем, атм та ін.)

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2199
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #172 : Лютий 12, 2023, 15:15:26 »
і вона згадувала, як свого часу
Давно?

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #173 : Лютий 12, 2023, 15:56:10 »
серед розробників переважна більшість чоловічої статі не тому, що жінок туди не беруть.
Вибач,  але це маячня якась. Ти справді віриш, що жінки  неспроможні розробляти софт тому, що вони жінки?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #174 : Лютий 12, 2023, 16:13:25 »
Я жінка! :scare3:

Online Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #175 : Лютий 12, 2023, 16:38:11 »
Бгг, найсмішніше що на світанку програмування саме жінки головним чином писали софт.

Online Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #176 : Лютий 12, 2023, 16:40:37 »
В технологічних компаніях та стартапах зазвичай нема найманих продавців, бо ніхто не розбирається краще, ніж той, хто створив. Тому продажники - це практично ті, хто роблять. На жаль, наявність жіночої статі не гарантує вміння належним чином створювати софт. Наскільки мені відомо, серед розробників переважна більшість чоловічої статі не тому, що жінок туди не беруть. Тому вибач, але це не той випадок.
Не той так не той. Я не знаю навіщо нашим геніальним стартаперам-технарям-чоловікам у Берлін на виставку. Якщо це допоможе країні у війні, то їм мають надавати дозволи на тимчасовий виїзд. Це можливо. Мають бути розроблені якісь прозорі дозвільні процедури, тому що це звісно потенційне поле для корупційних махінацій і схем.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #177 : Лютий 12, 2023, 16:40:58 »
серед розробників переважна більшість чоловічої статі не тому, що жінок туди не беруть.
Вибач,  але це маячня якась. Ти справді віриш, що жінки  неспроможні розробляти софт тому, що вони жінки?
Де я таке казала? Це точно маячня і ваші фантазії. Я кажу про статистику. Ніхто не забороняє жінкам там працювати, але чогось вони туди товпами не біжать. Я не так давно була на хакатоні з розробки дронів, там жінок було - по пальцях перелічити. Що, хтось не пускав? Я ж якось туди пройшла, і ніхто навіть питаннячка не задав. Може, просто не хочуть? Будемо заганяти сталевою рукою? Або зясовувати, чого не хочуть?
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #178 : Лютий 12, 2023, 16:43:31 »
В технологічних компаніях та стартапах зазвичай нема найманих продавців, бо ніхто не розбирається краще, ніж той, хто створив. Тому продажники - це практично ті, хто роблять. На жаль, наявність жіночої статі не гарантує вміння належним чином створювати софт. Наскільки мені відомо, серед розробників переважна більшість чоловічої статі не тому, що жінок туди не беруть. Тому вибач, але це не той випадок.
Не той так не той. Я не знаю навіщо нашим геніальним стартаперам-технарям-чоловікам у Берлін на виставку. Якщо це допоможе країні у війні, то їм мають надавати дозволи на тимчасовий виїзд. Це можливо.
Це можливість залучення інвестицій і створення робочих місць саме в Україні. Номінально так, мають надавати дозвіл. Реально пара компаній тикнулась, побилась головою об стіну і сказала, що краще іншим разом.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Online Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #179 : Лютий 12, 2023, 16:48:04 »
Я не так давно була на хакатоні з розробки дронів, там жінок було - по пальцях перелічити.
Розробка дронів це вже більше хард, ніж софт. Хоча софт там також є. ::)
Серед технарів-інженерів чоловіків дійсно більше.

Але й в мене є багато знайомих жінок-кодерів, крутих спеціалістів, яким рутинно задавали всі ці дібільні питання на свівбесідах. І треба було ще мати волю крізь усе це лайно йти далі. Хоча в останні роки ситуація загалом трошки покращилася. І не тому що когось стали заганяти силою, а тому що керівництво місцями стало адекватніше. Але не всюди.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.