Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
З Новим Роком дорогі піквіки!! Всіх обіймаю  :razom: :prapor2:

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6903
  • Karma: 3805
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Моя новогодняя резолюция: завести себе, наконец, Телеграм, и присоединиться к пиквикам.
так, стоп, у пиквиков есть телеграм?
Є.  :razom:
 Запит в особисті мені чи Ксені.
« Останнє редагування: Січень 01, 2024, 23:11:30 від Omela »

Offline Gerbil

  • *****
  • Повідомлень: 4099
  • Karma: 5737
  • Стать: Жіноча
  • Израиль
А, знайшла, подивилась. Нажаль, не мiй формат... Не люблю балакати, тiльки читати (якщо не забагато буквiв, тобто - лiтер  :pardon: )

Offline Skazochnik

  • ***
  • Повідомлень: 198
  • Karma: 97
  • Стать: Чоловіча
А, знайшла, подивилась. Нажаль, не мiй формат... Не люблю балакати, тiльки читати
А хто забороняє читати?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Моя новогодняя резолюция: завести себе, наконец, Телеграм
Це хороша. Я навіть не уявляю як можна зараз жити без Телеграм. В мене там всі новини, всі канали, а головне що в каналах можна чатитись на тему і коментити мовою ненависті  :grin:

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34905
  • Karma: 17142
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
головне, не забувати, що
https://t.me/baba_i_kit/25910
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Fiona

  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Karma: 62
  • Стать: Жіноча
  • Київ
А як, сидячи в "калідорі", без телеграму знати, що, скільки і куди летить, коли прилетить, і коли вже пісять і спать?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Цитувати (виділене)
Подія у Залізній бригаді знову розлітається світом. Тим приємніше, що ця історія оптимістична.
В інтернеті поширюється відео, де український військовий виконує на бандурі хіт «Nothing Else Matters» легендарного американського рок-гурту Metallica. Та досі мало хто знає, що це відбулося на фронті в підрозділах 3 окремої танкової Залізної бригади.
Днями до нас знову завітали музиканти проєкту Культурний Десант, в тому числі бандурист Тарас Столяр — заслужений артист України, соліст Національного академічного оркестру народних інструментів, а нині старший солдат 112 бригади територіальної оборони.
Тарас виступав перед бійцями наших стрілецьких батальйонів, і перш ніж торкнутися струн, нагадував, що музиканти Metallica серйозно підтримують Україну, тому «сам Бог велів грати».
Зокрема, торік їхній благодійний фонд зібрав 1 мільйон доларів для українських біженців, а музиканти від себе особисто додали 500 тисяч доларів.
Варто згадати і те, як цього року лідер гурту Джеймс Гетфілд відвідав українських військових Романа Денисюка та Ігоря Войного, які проходять лікування та реабілітацію в США, в лікарні Колорадо Vail Health Hospital.
Побачите їх на фото, а також важку роботу армійців на тлі цієї потужної музики. Вона заряджає і на величезних стадіонах по всьому світі, і в скромних місцях відпочинку наших воїнів. Один з них дуже влучно зауважив, що «з бандурою навіть Metallica по-козацьки звучить!».
--------------------------
ОНОВЛЕННЯ. Музиканти Metallica точно дізналися про виконання їхнього хіта на бандурі. Відеозапис гри Тараса Столяра кілька разів був розміщений в коментарях на офіційних сторінках рок-гурту у соцмережах. Деякі скріншоти з фейсбуку — в нашому коментарі.

Саме відео у посиланні, це вогінь  :hot:

https://fb.watch/pk08Ujb2ae/?mibextid=Nif5oz

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Круїз Антарктикою це вам не хухри мухри, не Аспен і не Сен Барт  :grin: Бо там є українські кораблі.

Цитувати (виділене)
А перед сном можете глянути фото із зустрічі американського актора Лєва Шрайбера  з командою української "Ноосфери". Спойлер: Шрайбер лишив на згадку теплу записку.

Актор зараз перебуває в круїзі Антарктикою, а в районі острова Кінг Джордж побачив наше судно. Далі через UNITED 24 (амбасадором якого він також є) попросив зв'язатися з екіпажем. І капітан залюбки погодився поспілкуватися.

Після розмови Шрайбер залишив запис українською мовою (він, до речі, має українське коріння):

"Капітану Гришку та екіпажу "Ноосфери" дякую за гостинність, але більше за те, що ви так гордо підняли прапор і нагадали світові, наскільки ми сильні разом. Путін – придурок!!!".

https://t.me/gruntmedia/41065

https://www.facebook.com/photo?fbid=755139956649430&set=pcb.755140106649415&locale=ru_RU

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9103
  • Karma: 8177
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Про Боинг Аляскинской авиакомпании читали?
А у меня по этому поводу своя история есть.
На рождественские праздники-каникулы самолёты обычно забиваются полностью, авиакомпании даже больше билетов продают, чем мест в самолёте, в надежде, что кто-нибудь да не придёт/опоздает.
Поэтому на каникулы я дочке билеты покупаю сильно заранее. Вот и в этом году билет из ЛА в славный город Вашингтон был куплен летом. На субботу. Чтоб ещё денёк можно было поспать перед началом занятий.
Ну и как бы ничто не предвещало, кроме того, что планы на встречу НГ накрылись медным тазом из-за заболевших ковидом родственников и необязательности Лииных подружек. Так что мы втроём посмотрели фильм про тур Тейлор Свифт, поиграли в игру "А знаешь ли ты своих друзей?" (это отдельный разговор, оказалось, что - не очень), и в 12:30 пошли все спать.
Это я к тому, что говорят "как НГ встретишь, так его и проведёшь".
Не знаю, как на весь год, но начало - похоже.
1 января приходит оповещение, что в районе Вашингтона/Аннаполиса ожидается ливень, плавно переходящий в зимний шторм. Колледж присылает письмо с рекомендацией приехать пораньше из-за этого шторма. Лия начинает паниковать, как обычно. Я начинаю продумывать логистику, тоже как обычно. Короче, из пяти возможных вариантов был выбран такой: в четверг ночью я её отправляю в Филадельфию, где её подбирает моя старшая дочь и везёт её в колледж.
Шторм вроде как отменяется, или уже не так страшен, как намалевали.
И вот сегодня утром приходит сообщение, что полёт отменяется. Я сначала была уверена, что из-за погоды, а потом смотрю - а это у Боингa аляскинского дверь в полёте оторвалась, и они отменили 46 рейсов этого типа самолётов, и Лиин рейс в том числе.
Деньги пообещали вернуть как только, так сразу.

Online Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8301
  • Karma: 3325
И какая же веселая и содержательная жизнь у тех, кто ездит и летает, и какая скучная, до занудности, у тех, кто не покидает своего дома. :girl_in_dreams: 

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5324
  • Karma: 3279
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Ми до ковіду літали кудись кілька разів на рік, з Ісландії повернулися за день до локдауну  :facepalm: Після того один раз до Києва влітку 21-го і все. І щось не тягне, навіть якби зараз була можливість. Може, колись ще захочемо, звичайно  :unknown:

Offline Shan

  • *****
  • Повідомлень: 1548
  • Karma: 888
Про Боинг Аляскинской авиакомпании читали?
Cпойлер
А у меня по этому поводу своя история есть.
На рождественские праздники-каникулы самолёты обычно забиваются полностью, авиакомпании даже больше билетов продают, чем мест в самолёте, в надежде, что кто-нибудь да не придёт/опоздает.
Поэтому на каникулы я дочке билеты покупаю сильно заранее. Вот и в этом году билет из ЛА в славный город Вашингтон был куплен летом. На субботу. Чтоб ещё денёк можно было поспать перед началом занятий.
Ну и как бы ничто не предвещало, кроме того, что планы на встречу НГ накрылись медным тазом из-за заболевших ковидом родственников и необязательности Лииных подружек. Так что мы втроём посмотрели фильм про тур Тейлор Свифт, поиграли в игру "А знаешь ли ты своих друзей?" (это отдельный разговор, оказалось, что - не очень), и в 12:30 пошли все спать.
Это я к тому, что говорят "как НГ встретишь, так его и проведёшь".
Не знаю, как на весь год, но начало - похоже.
1 января приходит оповещение, что в районе Вашингтона/Аннаполиса ожидается ливень, плавно переходящий в зимний шторм. Колледж присылает письмо с рекомендацией приехать пораньше из-за этого шторма. Лия начинает паниковать, как обычно. Я начинаю продумывать логистику, тоже как обычно. Короче, из пяти возможных вариантов был выбран такой: в четверг ночью я её отправляю в Филадельфию, где её подбирает моя старшая дочь и везёт её в колледж.
Шторм вроде как отменяется, или уже не так страшен, как намалевали.

И вот сегодня утром приходит сообщение, что полёт отменяется. Я сначала была уверена, что из-за погоды, а потом смотрю - а это у Боингa аляскинского дверь в полёте оторвалась, и они отменили 46 рейсов этого типа самолётов, и Лиин рейс в том числе.
Деньги пообещали вернуть как только, так сразу.


Не читали, но уже понятно. Охренеть, конечно. И как? Они ее до посадки всем самолетом держали? (это я боюсь гуглить, а то вдруг там стопятьсот жертв, все вдребезги и все такое)
Смутно припоминается подобная история из Украины, но там у нас с саршруткой дело было
« Останнє редагування: Січень 07, 2024, 16:08:27 від Shan »

Online Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9176
  • Karma: 5446
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Не читали, но уже понятно. Охренеть, конечно. И как?
Боінг, поспішаючи випхати на ринок моделі MAX відкрив багато скриньок Пандори... Є й ті, які менш відомі, але не дешевші. Як от при перевірці з'ясувалося, що кабелі прокладені надто близько один до одного. Але виявилося, що вони вже деякий час так робили на попередніх моделях.
Homo homini felis est.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2301
  • Karma: 2261
В Боинге талантливые менеджеры наконец-то одолели инженеров, которые всегда всего боятся, а коррупция одолела надзирающие органы.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9103
  • Karma: 8177
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Не читали, но уже понятно. Охренеть, конечно. И как? Они ее до посадки всем самолетом держали? (это я боюсь гуглить, а то вдруг там стопятьсот жертв, все вдребезги и все такое)
Смутно припоминается подобная история из Украины, но там у нас с саршруткой дело было
Прикинь - обошлось.
5 января 2024 года в аэропорту Портленда спустя 35 минут после вылета приземлился Boeing 737 MAX 9 авиакомпании Alaska Airlines, у которого во время полета сорвало дверь аварийного выхода. На борту самолета в тот момент находились 171 пассажир и шесть членов экипажа. Никто из них не пострадал.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2301
  • Karma: 2261
Там не просто дверь оторвалась, а замурованная неиспользуемая дверь, которая по сути была просто стеной.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27753
  • Karma: 7955
  • Стать: Чоловіча
Там не просто дверь оторвалась, а замурованная неиспользуемая дверь, которая по сути была просто стеной.
Изнутри стеной. Не снаружи. В этом и проблема. Если бы эту дверь было видно изнутри, то, возможно, и заметили бы разгерметизацию ранее, чем ее просто вырвало потоком воздуха.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
5 января 2024 года в аэропорту Портленда спустя 35 минут после вылета приземлился Boeing 737 MAX 9 авиакомпании Alaska Airlines, у которого во время полета сорвало дверь аварийного выхода. На борту самолета в тот момент находились 171 пассажир и шесть членов экипажа. Никто из них не пострадал.
Тю, так все норм. No worries.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса


Документалка від Netflix по темі. З перекладом не знайшла, але є субтитри (російською).
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Моя аєрофобія після цього стала ще більш міцною  (це я попереджаю)  :f1:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shan

  • *****
  • Повідомлень: 1548
  • Karma: 888
Не читали, но уже понятно. Охренеть, конечно. И как? Они ее до посадки всем самолетом держали? (это я боюсь гуглить, а то вдруг там стопятьсот жертв, все вдребезги и все такое)
Смутно припоминается подобная история из Украины, но там у нас с саршруткой дело было
Прикинь - обошлось.
5 января 2024 года в аэропорту Портленда спустя 35 минут после вылета приземлился Boeing 737 MAX 9 авиакомпании Alaska Airlines, у которого во время полета сорвало дверь аварийного выхода. На борту самолета в тот момент находились 171 пассажир и шесть членов экипажа. Никто из них не пострадал.


Охренеть2
Спасибо! Пойду тогда фотки посмотрю, раз все живы

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9103
  • Karma: 8177
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Тю, так все норм. No worries.
А даже и наоборот. Дверь оторвало, а самолёту хоть бы хны, и все целы. Хороший самолёт, чего вы жалуетесь, да? :)

Offline Fiona

  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Karma: 62
  • Стать: Жіноча
  • Київ
Наверно, все были пристегнуты

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34905
  • Karma: 17142
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Наверно, все были пристегнуты
тому сиділи як живі
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Попередні висновки - рукожопи.

Цитувати (виділене)
United Airlines finds loose bolts on several Boeing 737 Max 9s after grounding.

United Airlines said Monday that it has found loose bolts on door plugs of several Boeing 737 Max 9 planes during inspections spurred when a panel of that type blew out during an Alaska Airlines flight using that type of aircraft last week.

The Federal Aviation Administration on Saturday grounded dozens of 737 Max 9s after the panel blew out midflight on Alaska Flight 1282, calling for inspections.

United has 79 of the Max 9 planes in its fleet and is the biggest operator of the jet model.

“Since we began preliminary inspections on Saturday, we have found instances that appear to relate to installation issues in the door plug — for example, bolts that needed additional tightening,” United said in a statement. “These findings will be remedied by our Tech Ops team to safely return the aircraft to service.”

Кількість бортів, на яких виявилося це порушення, не оприлюднюється.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2301
  • Karma: 2261
У ослабленных болтов могут быть разные причины. Неправильно спроектированные детали, дефект материала. В дефект сборки мне слабо верится (хотя кто их знает), сейчас везде на производстве инструменты с контролем крутящего момента.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34905
  • Karma: 17142
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Robert Kiyosaki, 'Rich Dad, Poor Dad' author, admits to $1.2bn debt
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23633
  • Karma: 9480
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Тобто гроші, які він стриг з бажаючих успішного успіху, він розтринькав.
Тю, ля, а шо?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34905
  • Karma: 17142
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Тобто гроші, які він стриг з бажаючих успішного успіху, він розтринькав.
інвестував :rofl:
I always tell the truth. Even when I lie.

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.