Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Robert Kiyosaki, 'Rich Dad, Poor Dad' author, admits to $1.2bn debt
Oh, the irony.


Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9510
  • Karma: 1578
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Тобто гроші, які він стриг з бажаючих успішного успіху, він розтринькав.
Скоріше, зібрав наперед кошти під обіцянку майбутніх великих прибутків. Але усі "піраміди" колись накриваються мідним тазиком.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23618
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
 Його книжка - це номер один по продажах серед підручників, як стати багатим завдяки великому бажанню.
Тю, ля, а шо?

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9510
  • Karma: 1578
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Його книжка - це номер один по продажах серед підручників, як стати багатим завдяки великому бажанню.
Я її читав. Мабуть, в мене бажання було не дуже великим )))

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9099
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Народная глупость мудрость.

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9146
  • Karma: 5438
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Народная глупость мудрость.

Мені цікаво як тепер Boeing буде відмиватися в скандалі з тими дверима. Бо косяки в виробництві ніби то сторонньої фірми. Але зробили її сторонньою єфективні менеджери самого Боінгу - бо то був раніше їх підрозділ.
Ніби то й непогано якщо ту економію разом з бонусами їм в дупу заб'ють. Але ж вони все перекладуть на кінцевого споживача...
Homo homini felis est.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2287
  • Karma: 2253
Пока регулирующие органы закрывают глаза, никто не из менеджмента не сел и заказы не обрушились вряд ли что-то произойдёт.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26491
  • Karma: 5572
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Трошки прифігіла сьогодні.
Матуся на НГ пригощала креветками, ще й вихвалсясь, що взяла всього по 200 грн, а не по 500. Варено морожені. Страва мені сподобалась, подивилась по магазинам - ніби, той же розмір, але запаковані по 270 грн, взяли за акцією за 230 приблизно.
Ну й що.
Відкрила креветки, зважила - 170 грам. Помила, змила льод - 105 грам. Нагріла у мікрохвильовці, почистила, зважила - 19 грамів.  :sho_za: :silly:  :girl_dance: :girl_dance:

Брала на холодець кістки телячи у Сільпо - 43 гр за кг. Дорогувато, але дуже добрі, без уламків, великі, ще з шматочками м'яса. Я давно від тієї жирної рульки відмовилась. Беру завжи телячи, плюс яке свиняче м'ясо буде на той момент найдешевшим без шкури.

Ну що, заходжу сьогодні - 43 копійки за кило. Питаю у продавщинь, як таке може бути. Так, кажуть,  у нас ціни постійно міняються, а ті кістки, можуть бути 10 гр, потім 4, і таке. Я все розумію, ціни в будь якому разі малі, але ж блін на НР зробити х100!  :girl_in_dreams:
Злобная заинька

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4680
  • Karma: 3540
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Брала на холодець кістки телячи у Сільпо - 43 гр за кг.
Ну що, заходжу сьогодні - 43 копійки за кило.
Схоже, що в перший раз ти не побачила напис на ціннику "мощі святої корови". А потім була грішна корова.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7637
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Ну що, заходжу сьогодні - 43 копійки за кило. Питаю у продавщинь, як таке може бути. Так, кажуть,  у нас ціни постійно міняються, а ті кістки, можуть бути 10 гр, потім 4, і таке. Я все розумію, ціни в будь якому разі малі, але ж блін на НР зробити х100!  :girl_in_dreams:
Це помилка в них, нуль загубили, чи то в ціні, чи вагу невірно вказали. Зазвичай в Сільпо ціни вказані за 100 гр. 
Ось, що на сайті
The best is yet to come.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26491
  • Karma: 5572
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Схоже, що в перший раз ти не побачила напис на ціннику "мощі святої корови". А потім була грішна корова.
Бггг, можливо
Злобная заинька

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Це як про відірвані двері Боінга, тільки фарма.
Мені тут попалося знов про цей дурний Оземпік (хайповий новий препарат для схуднення людей які не хворі ожирінням), про ті всі вже відомі побічні ефекти типу суіцидальних думок, депресії, випадіння волосся, перевантаження своєї підшлункової, і то все лише відоме, хз що там ще недовиявлене у довгостроковій перспективі. Я навіть не про те нахіба колоти собі якусь незрозумілі препарати щоб скинути 5-10 кіло, люди ідіоти як то кажуть.

Питання яке мене турбує в тому що оці всі наглядові регуляторні органи в Штатах і ЄС, куди вони дивляться? Чому вони допускають такі препарати на ринок? Зрозуміло шо запит є, але одна справа коли шарлатани продають всякі бади-чаї, інша коли препарат випускає мільярдна відома корпорація і його виписують лікарі.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2287
  • Karma: 2253
Коррупция.У нас гомеопатия до сих пор оплачивается государственной страховкой и никак не могут задавить.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Коррупция
Але ж це вже шось взагалі захмарне. І вони ще нам росказують шо в нас корупція, а вона в нас така собі мілка-провінційна на їх фоні.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5321
  • Karma: 3271
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Питання яке мене турбує в тому що оці всі наглядові регуляторні органи в Штатах і ЄС, куди вони дивляться? Чому вони допускають такі препарати на ринок? Зрозуміло шо запит є, але одна справа коли шарлатани продають всякі бади-чаї, інша коли препарат випускає мільярдна відома корпорація і його виписують лікарі.
Нє ну воно ж мається на увазі для діабетиків 2-го типу. Я не експерт, але мабуть для них працює, тому виробляють і виписують. А "побічні" то вже історія як свого часу з віагрою.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Нє ну воно ж мається на увазі для діабетиків 2-го типу.
Пишуть шо нє. Спочатку розробляли для діабетиків, але не спрацювало, тоді вирішили продавати здоровим людям для схуднення (втрати апетиту), бо на них працює.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5321
  • Karma: 3271
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Нє ну воно ж мається на увазі для діабетиків 2-го типу.
Пишуть шо нє. Спочатку розробляли для діабетиків, але не спрацювало, тоді вирішили продавати здоровим людям для схуднення (втрати апетиту), бо на них працює.
Подивилась, що у нас. За рецептом, звичайно. Тільки діабет другого типу плюс імт більше 30 плюс рівень цукру не регулюється стандартною схемою. Оскільки він м'яко кажучи, не дешевий і покривається страховкою, фігвам його випишуть не за призначенням.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
В рамках едюкейшену дивлюсь урок як уникати сексизму в англійській мові. Ну там, казати "server" замість "waiter/waitress", "police officer" замість "policeman/policewoman" і таке інше.
Згадую наполегливе впендюріваніє в сучасну укр мову фемінітивів.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
В рамках едюкейшену дивлюсь урок як уникати сексизму в англійській мові. Ну там, казати "server" замість "waiter/waitress", "police officer" замість "policeman/policewoman" і таке інше.
Згадую наполегливе впендюріваніє в сучасну укр мову фемінітивів.
Взагалі то якщо ти почитаєш українську літературу , то звернеш увагу, що українській мові притамане використання фемінітивів.  Це в російській з ними  дещо  погано ( тобто мало) В українській назвати жінку  лікаркою або директоркою - норма. До речі, в німецькій мові називати жінку  врача Arzt, а не Ärztin - помилка. Я до того що фемінітиви в українську мову не впендюрівают. А лише повертають.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Я до того що фемінітиви в українську мову не впендюрівают. А лише повертають.
А прогресивне людство від них позбавляється.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
А прогресивне людство від них позбавляється.
Прогресивна частина людства робить багато такого що вже занадто. Я думаю варто фільтрувати.
Наприклад "police officer" замість "policeman/policewoman" має сенс, а ось "server" це якась дічь.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Я до того що фемінітиви в українську мову не впендюрівают. А лише повертають.
А прогресивне людство від них позбавляється.
Як жінка- профем,  я вимагаю рівних прав та можливостей від соціуму, а не  приховання  моєї статі через виключення  граматичного жіночого роду.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Вони взагалі прибирають гендерну конотацію. Тобто всі статі приховують, не тільки суто жіночу. А в нас навпаки, починають підкреслювати стать там де треба і не треба.
Як на мене - шо то... Шо то...

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7637
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Як жінка- профем,  я вимагаю рівних прав та можливостей від соціуму, а не  приховання  моєї статі через виключення  граматичного жіночого роду.
Але ж сучасний соціум, принаймні прогресивна (чи «прогресивна» - залежить від вподобаннь) його частина вже пішла далі. Стать перестала бути бінарним поняттям. Тож розповсюдження фемінітивів підкреслює обмеженість прав представників всіх інших статей. Все складно :)
The best is yet to come.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Коли повністю прибирається з мови стать 99,99 відсотків людей щоб одній десятитисячній відсотка людей з проблемами ідентифікації не було обідно це те що й називається допрогресувались до мишей. Це точка де прогрес перетворюється в регрес.

Мені якщо чесно завжди було трохи смішно з усіх цих "поетка/членкиня/депутатка", але звучить воно мило й по домашньому, ніж коли називати всіх "воно".

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4680
  • Karma: 3540
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Я до того що фемінітиви в українську мову не впендюрівают. А лише повертають.
А прогресивне людство від них позбавляється.
Згадалося
Цитувати (виділене)
В месяц прайда в своем аккаунте Роулинг репостнула статью с фразой «люди, которые менструируют» в заголовке и сопроводила это саркастичной подписью: «Уверена, у нас было какое-то слово для таких людей. Кто-нибудь, помогите мне». Далее она добавила несколько искаженных вариантов слова «женщина», будто пытаясь вспомнить, как это слово звучит на самом деле. За этим последовал взрыв: комментарий посчитали трансфобным. Не исправили ситуацию и следующие твиты, в которых Роулинг обозначила, что в отказе от концепции пола видит стирание самой женской идентичности, хотя транслюдей уважает и любит.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Як жінка- профем,  я вимагаю рівних прав та можливостей від соціуму, а не  приховання  моєї статі через виключення  граматичного жіночого роду.
Але ж сучасний соціум, принаймні прогресивна (чи «прогресивна» - залежить від вподобаннь) його частина вже пішла далі. Стать перестала бути бінарним поняттям. Тож розповсюдження фемінітивів підкреслює обмеженість прав представників всіх інших статей. Все складно :)
Так,  але я не забороняю , більш того я готова підтримати запровадження   граматичних форм для інших гендерів. Що їм заважає це зробити? Я не збираюсь приховувати той факт, що я жінка.
« Останнє редагування: Січень 13, 2024, 12:29:27 від Ash »
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Мабуть те що вони не хочуть це робити. :unknown:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
А взагалі можно піти далі і в назві професії вказувати не тількі стать, а і ще щось. Інформативне. Наприклад: Членкинярижа, директорлисий, Депутаткабезугла.

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.