Автор Тема: Українська політика до 23.01.20
 

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7484
  • Karma: 3783
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #630 : Серпень 23, 2019, 10:10:59 »
Реакция у офиса зезидента как у тормознутой собачки Павлова. Ну ничего, если регулярно бить током, то может и научатся реагировать на внешние раздражители чуть быстрее и организованнее. Про проактивность, боюсь, мечтать не стоит.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #631 : Серпень 23, 2019, 10:36:41 »
Ага, я по этому поводу думала, не снять ли мне флаг сегодня, чтобы кто-то не решил, что я в этом дурноватом флешмобе участвую.
А флешмоб получился знатный. Увидела аж одну машину с флажком снаружи и один флаг на древке, высунутый из окна. Зе-электорат не успел флаги купить. :grin: Ну серьезно, окуда у них флаги в загашнике? Хоть бы за день предупредил, Эпицентры бы выторг неплохой сделали бы наверняка.  :grin:
Флаги на жилых домах, которые вывешивает администрация по поводу госпраздников, есть далеко не везде (скорее нет, чем есть).

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #632 : Серпень 23, 2019, 10:46:44 »
И я к вам  :sarcastic:

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #633 : Серпень 23, 2019, 10:50:06 »
Но мы это зря. Нехрен позволять отбирать праздник. В конце концов, это он к нам примазывается, а не мы к нему.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #634 : Серпень 23, 2019, 11:06:50 »
Мне тут только что сбросили наше приглашение сделать флешмоб с флагом в 19.00 к Михайловскому. Чтобы не примазывался. Схожу, чо .
Предлагаю пиквикам присоединиться, заодно обсудить, встречаемся ли завтра на параде.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #635 : Серпень 23, 2019, 11:09:46 »
Цитувати (виділене)
Мне тут только что сбросили наше приглашение сделать флешмоб с флагом в 19.00 к Михайловскому. Чтобы не примазывался. Схожу, чо .
Предлагаю пиквикам присоединиться, заодно обсудить, встречаемся ли завтра на параде.
На Михайловской организовывает пороховская Справа громад и присоединяются другие нормальные.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #636 : Серпень 23, 2019, 11:19:39 »
Цитувати (виділене)
Мне тут только что сбросили наше приглашение сделать флешмоб с флагом в 19.00 к Михайловскому. Чтобы не примазывался. Схожу, чо .
Предлагаю пиквикам присоединиться, заодно обсудить, встречаемся ли завтра на параде.
На Михайловской организовывает пороховская Справа громад и присоединяются другие нормальные.
Угу, я на них подписаная, потому получаю инфу и от них, и другие нормальные ее пересылают.  :yes:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8822
  • Karma: 9863
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #637 : Серпень 23, 2019, 11:32:36 »
Мне тут только что сбросили наше приглашение сделать флешмоб с флагом в 19.00 к Михайловскому. Чтобы не примазывался. Схожу, чо .
Предлагаю пиквикам присоединиться, заодно обсудить, встречаемся ли завтра на параде.
Мы повезем цветы на Алею Небесной сотне, а потом подойдем на Михайлоскую. Ты думаешь, там реально будет найти друг друга?
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #638 : Серпень 23, 2019, 11:35:57 »


Offline Destrie

  • *****
  • Повідомлень: 6984
  • Karma: 4015
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Re: Українська політика
« Reply #639 : Серпень 23, 2019, 11:55:48 »
Для отримання бажаного результату іноді достатньо просто перейменувати пункти :grin:
Будет новый завет, что война - это мир
Будет новый декрет, что незнание - сила

То, что Оруэлл видел во сне
Я вижу сейчас наяву (с) Louna

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #640 : Серпень 23, 2019, 11:56:03 »
Цитувати (виділене)
Российская уполномоченная по правам человека Татьяна Москалькова отправилась с визитом в Киев после информации о согласовании обмена военнопленными. Об этом заявляют российские СМИ со ссылкой на аппарат российского омбудсмена, передает РБК-Украина.

Как сообщается, в российском посольстве в Украине подтвердили информацию о визите Москальковой в Киев, однако цель визита не раскрывается.

"Да, летит, цель визита не уточняется", - заявили в посольстве.
Not all those who wander are lost

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #641 : Серпень 23, 2019, 11:59:53 »
Мне тут только что сбросили наше приглашение сделать флешмоб с флагом в 19.00 к Михайловскому. Чтобы не примазывался. Схожу, чо .
Предлагаю пиквикам присоединиться, заодно обсудить, встречаемся ли завтра на параде.
Мы повезем цветы на Алею Небесной сотне, а потом подойдем на Михайлоскую. Ты думаешь, там реально будет найти друг друга?
Сегодня на Михайловской, думаю, можно. Завтра вряд ли, поэтому предлагаю желающим подойти завтра  к 9.00 на Каву-2 к памятнику Грушевскому, потом можно будет идти к Хрещатику. Иначе нужно собираться где-то далеко на подходах. С нашими опоздунами мы вряд ли тогда куда-то попадём.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #642 : Серпень 23, 2019, 12:08:25 »
Цитувати (виділене)
Мне тут только что сбросили наше приглашение сделать флешмоб с флагом в 19.00 к Михайловскому. Чтобы не примазывался. Схожу, чо .
Предлагаю пиквикам присоединиться, заодно обсудить, встречаемся ли завтра на параде.
Мы повезем цветы на Алею Небесной сотне, а потом подойдем на Михайлоскую. Ты думаешь, там реально будет найти друг друга?
Сегодня на Михайловской, думаю, можно. Завтра вряд ли, поэтому предлагаю желающим подойти завтра  к 9.00 на Каву-2 к памятнику Грушевскому, потом можно будет идти к Хрещатику. Иначе нужно собираться где-то далеко на подходах. С нашими опоздунами мы вряд ли тогда куда-то попадём.

Я опоздун, и 9 для меня рано.  :grin: Но по-моему, логично встречаться где-то в районе парка Шевченко, потому что будут идти оттуда, и там будут строиться. Как по мне, это самое интересное, наблюдать за самоорганизацией.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #643 : Серпень 23, 2019, 12:26:42 »
А то некоторые подают, что и комитет оставят

Цитувати (виділене)
Міністерство у справах ветеранів продовжить свою роботу, а повідомлення про нібито його ліквідацію є чутками. Про це під час відкриття ІІ Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму «Там, де ми – там Україна» заявив Президент України Володимир Зеленський.

«Міністерство у справах ветеранів ніхто не ліквідовуватиме. Це ганебні чутки. Ви краще за інших знаєте, які там є проблеми, що не працює і що справді треба терміново змінювати. Ми будемо втілювати все це у життя», – сказав Глава держави.

Також Володимир Зеленський запропонував ветеранам висунути кандидатуру на посаду міністра у справах ветеранів.

«Я не хочу сам обирати. Я хочу, щоб ви дали нам кандидатуру того, хто є авторитетом і справді може очолити міністерство», – наголосив Президент.

Глава держави зауважив, що Комітет Верховної Ради у справах ветеранів буде об’єднано з іншим комітетом, але при цьому його функціонал не зникає.

«Запевняю, що нова Верховна Рада робитиме все необхідне для захисту ваших прав. І всі необхідні закони обов’язково будуть ухвалені», – зазначив Володимир Зеленський.

Також він повідомив, що при Офісі Президента створюється Рада волонтерів і буде призначено уповноваженого з прав волонтерів.

«Ми впевнені, що справа зовсім не в органах і не в їхній кількості, а в тому, щоб було бажання реально працювати й допомагати вам», – наголосив Президент України.

https://www.president.gov.ua/news/ministerstvo-u-spravah-veteraniv-ne-bude-likvidovane-prezide-56909

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12719
  • Karma: 6513
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #644 : Серпень 23, 2019, 12:27:13 »
Неужели управу найдут?  :popcorn:

Цитувати (виділене)
Керівництво пропрезидентської партії "Слуга народу" буде реагувати на хамовиті висловлювання окремих своїх новообраних нардепів, зокрема Олександра Дубінського, який назвав один з телеканалів сміттям

Про це заявив голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков журналістам, передає Depo.ua.

"Керівництво партії буде реагувати на такі випадки обов'язково. Моя персональна позиція – я намагаюся, і думаю, в мене це виходить, мати непогані стосунки з усіма або майже з усіма телеканалами. Такі висловлювання неприпустимі ні щодо журналістів, ні щодо інших громадян нашої держави", – сказав Разумков.

Нагадаємо, скандальний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський обізвав політолога Миколу Давидюка "чучелом", а потім телеканал "24" – підвидом побутових відходів, тобто сміттям.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #645 : Серпень 23, 2019, 12:27:41 »
А это он про что?
Цитувати (виділене)
У влади більше не буде правильних чи неправильних ветеранів – Володимир Зеленський
23 серпня 2019 року - 12:08

 У влади більше не буде правильних чи неправильних ветеранів – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у відкритті ІІ Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму «Там, де ми – там Україна» у «Мистецькому арсеналі».

Глава держави наголосив, що участь у цьому заході є великою честю для нього.

«Наша держава й незалежність існує завдяки вам. Те, що ви зробили для України, для її незалежності, для захисту нашого суверенітету, – просто безцінне», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент підкреслив, що ставлення чинної влади до ветеранів війни на Донбасі та волонтерів ґрунтуватиметься на принципах поваги.

«Ви всі – Люди з великої літери і будете для нас рідними. У влади більше не буде правильних чи неправильних ветеранів, угодних чи неугодних волонтерів. Я можу вам на сто відсотків гарантувати одне: наше ставлення до вас ґрунтуватиметься на трьох речах. Це повага, повага і ще раз повага», – сказав Глава держави.
https://www.president.gov.ua/news/u-vladi-bilshe-ne-bude-pravilnih-chi-nepravilnih-veteraniv-v-56913

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #646 : Серпень 23, 2019, 12:29:05 »
Ну и хорошее

Цитувати (виділене)
Глава держави присвоїв почесні найменування бойовим військовим частинам
23 серпня 2019 року - 10:20

 Глава держави присвоїв почесні найменування бойовим військовим частинам

23 серпня, у День Державного прапора, на Софійській площі у Києві відбулася церемонія присвоєння почесних найменувань бойовим військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Президент України Володимир Зеленський вручив стрічки з назвою почесного найменування командирам військових частин.

28-й окремій механізованій бригаді присвоєно почесне найменування «імені Лицарів Зимового походу». Стрічку з почесним найменуванням отримав командир бригади полковник Максим Марченко.

92-га окрема механізована бригада отримала почесне найменування «імені кошового отамана Івана Сірка». Стрічку з почесним найменуванням одержав командир бригади полковник Володимир Кокорєв.

17-й окремій танковій Криворізькій бригаді присвоєно почесне найменування «імені Костянтина Пестушка». Стрічку з почесним найменуванням отримав командир бригади полковник Олег Миколайчук.

456-й бригаді транспортної авіації присвоєно почесне найменування «імені Дмитра Майбороди». Стрічку з почесним найменуванням отримав командир бригади полковник Андрій Сідаш.

Південне територіальне управління Національної гвардії України отримало почесне найменування «Одеське». Стрічку з почесним найменуванням вручили начальнику Південного територіального управління Національної гвардії України полковнику Олегу Підлубному.

15-му полку Національної гвардії України присвоєно почесне найменування «Слов’янський». Стрічку з почесним найменуванням отримав командир полку полковник Василь Жук.

105-й прикордонний загін Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України отримав почесне найменування «імені князя Володимира Великого». Стрічку з почесним найменуванням одержав начальник Чернігівського прикордонного загону полковник Сергій Тиркалов.

17-му прикордонному загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України присвоєно почесне найменування «імені полковника Олександра Жуковського». Стрічку з почесним найменуванням отримав начальник Ізмаїльського прикордонного загону полковник Володимир Зуб.

Завершив урочисту подію показовий виступ військовослужбовців Почесної варти Національної гвардії України.

https://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-prisvoyiv-pochesni-najmenuvannya-bojovim-vijs-56905

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #647 : Серпень 23, 2019, 12:30:58 »
Я опоздун, и 9 для меня рано.  :grin: Но по-моему, логично встречаться где-то в районе парка Шевченко, потому что будут идти оттуда, и там будут строиться. Как по мне, это самое интересное, наблюдать за самоорганизацией.
Так памятник Грушевскому стоит аккурат на углу парка Шевченко, это как раз самое удачное место для наблюдения. А потом оттуда можно пройти не в давке по Шевченко, а по Хмельницкому и оттуда смотреть на колонны.
Опоздунство - зло.  :blum2:
ПыСы. 9 утра - это для меня тоже очень рано. Но чего не сделаешь в такой день?  :pardon:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23633
  • Karma: 9480
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #648 : Серпень 23, 2019, 12:44:33 »
Неужели управу найдут? 
Может разрешить официально пиздить депутата Дубинского, просто как Шуфрича какого?
Тю, ля, а шо?

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14761
  • Karma: 9256
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #649 : Серпень 23, 2019, 12:46:57 »
Но по-моему, логично встречаться где-то в районе парка Шевченко, потому что будут идти оттуда, и там будут строиться.
Мы туда должны подъехать. Как оно там все будет, пока с трудом представляю, но не теряю надежды пересечься с пиквиками хотя бы после окончания. Обратно наш автобус поедет часов в девять вечера.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14761
  • Karma: 9256
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #650 : Серпень 23, 2019, 12:49:07 »
это как раз самое удачное место для наблюдения
А почему вы не хотите присоединиться к колонне? Там же не только атошники будут.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #651 : Серпень 23, 2019, 12:52:14 »
Цитувати (виділене)
это как раз самое удачное место для наблюдения
А почему вы не хотите присоединиться к колонне? Там же не только атошники будут.
Ну так в конце и присоединимся, наверное. Неветераны должны идти в конце.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14761
  • Karma: 9256
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #652 : Серпень 23, 2019, 12:57:01 »
Неветераны должны идти в конце.
В конце, конечно. Просто мы как раз идти собираемся, а не смотреть, так, может, вместе и пойдем? :)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #653 : Серпень 23, 2019, 13:00:07 »
Цитувати (виділене)
Я опоздун, и 9 для меня рано.  :grin: Но по-моему, логично встречаться где-то в районе парка Шевченко, потому что будут идти оттуда, и там будут строиться. Как по мне, это самое интересное, наблюдать за самоорганизацией.
Так памятник Грушевскому стоит аккурат на углу парка Шевченко, это как раз самое удачное место для наблюдения. А потом оттуда можно пройти не в давке по Шевченко, а по Хмельницкому и оттуда смотреть на колонны.
Опоздунство - зло.  :blum2:
ПыСы. 9 утра - это для меня тоже очень рано. Но чего не сделаешь в такой день?  :pardon:
Просто я обычно на Антоновича машину оставляю, поэтому представляла себе Морозовский гастроном как возможное место встречи. С тылов заходить собиралась)

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #654 : Серпень 23, 2019, 13:00:08 »
Ну так в конце и присоединимся, наверное. Неветераны должны идти в конце.
Я так зрозуміла, що бажаючі йти теж повинні шикуватись. Чи ні?
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #655 : Серпень 23, 2019, 13:05:47 »
Цитувати (виділене)
Ну так в конце и присоединимся, наверное. Неветераны должны идти в конце.
Я так зрозуміла, що бажаючі йти теж повинні шикуватись. Чи ні?
Та хіба їх вишикуєш? Дружнаю талпой.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8301
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #656 : Серпень 23, 2019, 13:53:45 »
Реакция у офиса зезидента как у тормознутой собачки Павлова. Ну ничего, если регулярно бить током, то может и научатся реагировать на внешние раздражители чуть быстрее и организованнее. Про проактивность, боюсь, мечтать не стоит.

Но мож хоть память сработает, насчет гос. праздников и как их проводить, и на следующий год подобных песцов, как в этом году с парадом, не будет.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #657 : Серпень 23, 2019, 14:14:03 »
Неветераны должны идти в конце.
В конце, конечно. Просто мы как раз идти собираемся, а не смотреть, так, может, вместе и пойдем? :)
Может. Я просто сейчас зуб давать не буду, заранее планируя несколько вариантов развития событий. По итогу можно посмотреть, как это будет формироваться, потом спуститься по Хмельницкого, посмотреть, как мимо тебя пройдут колонны, а потом присоединиться им в хвост. Потому что потом все равно все идут к Михайловскому.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #658 : Серпень 23, 2019, 14:14:59 »
Реакция у офиса зезидента как у тормознутой собачки Павлова. Ну ничего, если регулярно бить током, то может и научатся реагировать на внешние раздражители чуть быстрее и организованнее. Про проактивность, боюсь, мечтать не стоит.

Но мож хоть память сработает, насчет гос. праздников и как их проводить, и на следующий год подобных песцов, как в этом году с парадом, не будет.
До следующего года еще дожить надо. Всем....  :f1:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35864
  • Karma: 23654
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #659 : Серпень 23, 2019, 16:16:08 »
А кому державу в смартфоні...
Цитувати (виділене)
Андрій Кухта
17 год ·
Хочете побачити зелену демократію на яву?
Перший скріншот зроблений о 22:23, другий о 22:40. Також зверніть увагу на кількість голосів.
Уважно придивіться до результатів голосування і складіть усю цю інформацію докупити.
Поясніть, що відбувається #главком Viktor Shlinchak
Давайте спробуємо надати розголосу цьому ганебному втручанню. Потрібно лише зробити репост.
https://m.glavcom.ua/allvotes/107.html

Станом на ранок 23.08.2019
Старе голосування (посилання вище) з 32 тис. голосів видалили натомість запустили нове https://m.glavcom.ua/allvotes/108.html

Власник ресурсу Viktor Shlinchak , на своїй сторінці Facebook пояснив інцедент зламом коду сайту зовні. Думаю відповідь на питання "кому це вигідно" очевидна.

Станом на 10:30
З результатами опитування знову щось коїться. Схоже сайт, дійсно, зазнає атак зовні.

Станом на 12:00 ще один пост Viktor Shlinchak щодо ситуації, яка склалася
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3407686735923490&id=100000465910881

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.