Автор Тема: За связь без брака!

Online Mike123

• Стать: Чоловіча
Re: За связь без брака!
« Reply #2250 : Вчора в 11:37:28 »
Интересно, откуда и куда.
А мне интересно, сколько всего перейдет за год. 9 тысяч при 50 лимонах симок. Офигенно востребованная услуга.

Offline wounded_zmey

• Киев, он родина змиев
« Reply #2251 : Вчора в 12:18:36 »
Сьогодні демонстрація 5G в Києві  :yes:
В рамках шведсько-українського бізнес форуму
Цитувати (виділене)
10:30-16:00

Паралельні івенти:

5G Демо-Тест

Зал С1, перший поверх

Організовано  Ericsson та lifecell.

Інформація: цифрова трансформація є однією із головних тем, яку обговорюватимуть на Форумі цього року. Компанія “Ерікссон Україна”, дочірня компанія провідного світового виробника телекомунікаційного обладнання Ericsson зі Швеції, та діджитал-оператор lifecell, дочірня компанія Turkcell в Україні, вперше в Україні розгорнуть мобільну демо-систему 5G, щоб продемонструвати передові технології нового стандарту мобільного зв’язку і презентувати працюючі кейси на базі 5G.

Також на прикладі трьох представлених кейсів учасники форуму, представники медіа та спеціально запрошені гості зможуть оцінити переваги п’ятого покоління мобільного зв’язку, який поєднує в собі переваги високої пропускної здатності та низької затримки сигналу. Зокрема, будуть представлені три сценарії використання технології 5G: Інтернет умінь (Internet of skills) – дистанційна хірургія, Конференція з ефектом занурення – Immersive conferencing, Ігри з повним зануренням – Immersive gaming.
Я спокоен, я знаю предателей в лица (с)

Offline Volf Ram

• Неадекват
    • City C
« Reply #2252 : Сьогодні в 00:12:17 »
9 тысяч при 50 лимонах симок. Офигенно востребованная услуга.
Ну, допустим, реально живых номеров меньше. Например среди меня из 7 действующих симок реально используется 4. Остальные лежат в "запасных" трубках и получают 10 грн раз в пол года. А во вторых, почему бы и нет. Если бы первым с идиотизма "4 недели" соскочил не водафон, а кто-то другой я бы пошёл менять прова.

Online Mike123

« Reply #2253 : Сьогодні в 07:25:09 »
А во вторых, почему бы и нет.
А потому что если бы она была востребована, то к моменту ее разрешения должен был накопиться нехилый такой отложенный спрос. А его просто нет.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.