Автор Тема: Українська політика до 31.12.2016
 

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35920
  • Karma: 23676
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50760 : Лютий 26, 2016, 11:35:51 »
Cпойлер
Цитувати (виділене)
Вчора вигнали п'ятого мобiлiзованного з нашоi роти по статтi за пиятство з вiдповiдними характеристикою i записом у вiйськовий квиток.ВИГНАЛИ!!!
Мобилизованый? Т.е. он просто раньше домой попал?
А які варіанти? Листа на роботу й батькам. Що ще? До речі, додому він може й не доїхати.
Вариант - уклонение от воинской обязанности через пьянство, со всеми вытекающими.
Це треба в законодавстві прописувати.

Online Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 10024
  • Karma: 6061
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #50761 : Лютий 26, 2016, 11:36:31 »
докладно, з фото
Вчора це чув, але вибачте, ким потрібно бути, щоб бухати в незнайомому мізці, з незнайомими людьми, ще й такими мордами лиця? Баба, там взагалі типова нарколига.
+1.
От говорила ж мама - не бери конфетки у чужих. Не, я уже большой, я из АТО. Кошмар какой-то.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35920
  • Karma: 23676
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50762 : Лютий 26, 2016, 11:36:32 »
Цитувати (виділене)
Паша К. Кашчук
7 хв. ·
Куда я попал? Это не Николаев, это Гарвард. Средний бал по тестам на логику у оперов и следователей - около 45 из 60 :)))
Всё, нет у нас теперь такого инструмента оценки как тесты  :( Походу ответы уже гуляют в дружных рядах региональных УВД  :)
Паша никогда не учился в институте? :facepalm:
Може думав, що менти тупі, не додумаються. 

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1469
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50763 : Лютий 26, 2016, 11:38:20 »
Вариант - уклонение от воинской обязанности через пьянство, со всеми вытекающими.

Проще не давать статус участника АТО.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35920
  • Karma: 23676
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50764 : Лютий 26, 2016, 11:39:07 »
Вариант - уклонение от воинской обязанности через пьянство, со всеми вытекающими.

Проще не давать статус участника АТО.
В суд подасть.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1469
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50765 : Лютий 26, 2016, 11:41:44 »
В суд подасть.

Его нужно еще выиграть...

Online Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 10024
  • Karma: 6061
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #50766 : Лютий 26, 2016, 11:49:01 »
Може думав, що менти тупі, не додумаються. 
В мене раз так було. Зробили систему оцінювання, група її пройшла з максимальніми балами, і такі щасливі до мне з заліковками біжать. Що найцогидніше, ті, що нормально працювали, і спокійне б усе здали, теж радіють - нащо вчити, коли на халяву можна. Ну я їм той кайф трошки поламала, дала декілька контрольних питань з тих самих тестів усно і змусила перездавати - на позапланову втрату часу  собі та на розмову з деканом, чого це я до групи чіпляюся і вони скаржитись бігають.
Це пророста ще в школі - наші внутрішні екзамени і наші тести нічого не варті, і це влаштовує всіх - і вчителів, і батьків, і учнів. А от обурюватись з приводу корупції, обману можновладців, обдурювання простих людей - о, тут ми молодці!!

Offline dlifua

  • *****
  • Повідомлень: 4427
  • Karma: 1521
  • Стать: Чоловіча
  • liveinly
Re: Українська політика
« Reply #50767 : Лютий 26, 2016, 11:58:20 »
Цитувати (виділене)
Вчора вигнали п'ятого мобiлiзованного з нашоi роти по статтi за пиятство з вiдповiдними характеристикою i записом у вiйськовий квиток.ВИГНАЛИ!!!
Мобилизованый? Т.е. он просто раньше домой попал?
А які варіанти? Листа на роботу й батькам. Що ще? До речі, додому він може й не доїхати.
Вариант - уклонение от воинской обязанности через пьянство, со всеми вытекающими.

Там доречі при бажанні можна і до диверсії докрутити, підрив обороноздатності від аватара налице.
liveinly

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35920
  • Karma: 23676
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50768 : Лютий 26, 2016, 11:58:25 »
В суд подасть.

Его нужно еще выиграть...
Достатньо підтвердження з частини.

Offline franco

  • *****
  • Повідомлень: 10867
  • Karma: 2274
  • Стать: Чоловіча
  • бендеровец
Re: Українська політика
« Reply #50769 : Лютий 26, 2016, 11:59:47 »

Причем пахнуло прям чем то из совка.
Совок не совок, но мне кажется, что его готовят для политической деятельности. С другой стороны, в воюющей стране - это совсем не удивительно, когда генералы становятся политиками.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Українська політика
« Reply #50770 : Лютий 26, 2016, 12:00:49 »
Практически минимальная пенсия на поездку туда и обратно. Весело живем  :(
А есть еще поезда, которые не черноморец и они более дешевые?
Один, идущий 13 часов, там есть плацкартные вагоны.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3725
  • Karma: 1927
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика
« Reply #50771 : Лютий 26, 2016, 12:01:05 »
В мене раз так було. Зробили систему оцінювання, група її пройшла з максимальніми балами, і такі щасливі до мне з заліковками біжать.
Использовался один единственный вариант? Тест оценки знаний должен иметь столько вариантов, сколько и групп, проходящих этот тест.
Что касается оценки IQ ментов. Один и тот же вариант таскали туда-сюда?
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35920
  • Karma: 23676
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50772 : Лютий 26, 2016, 12:01:20 »
Може думав, що менти тупі, не додумаються. 
В мене раз так було. Зробили систему оцінювання, група її пройшла з максимальніми балами, і такі щасливі до мне з заліковками біжать. Що найцогидніше, ті, що нормально працювали, і спокійне б усе здали, теж радіють - нащо вчити, коли на халяву можна. Ну я їм той кайф трошки поламала, дала декілька контрольних питань з тих самих тестів усно і змусила перездавати - на позапланову втрату часу  собі та на розмову з деканом, чого це я до групи чіпляюся і вони скаржитись бігають.
Це пророста ще в школі - наші внутрішні екзамени і наші тести нічого не варті, і це влаштовує всіх - і вчителів, і батьків, і учнів. А от обурюватись з приводу корупції, обману можновладців, обдурювання простих людей - о, тут ми молодці!!
Це росте з совецького союзу. Тоді спиування було нормальним масовим явищем. Бригадний метод.

Offline dlifua

  • *****
  • Повідомлень: 4427
  • Karma: 1521
  • Стать: Чоловіча
  • liveinly
Re: Українська політика
« Reply #50773 : Лютий 26, 2016, 12:05:23 »
В Харькове убит бизнесмен, близкий к мэру Кернесу.
http://interfax.com.ua/news/general/327555.html
liveinly

Online Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7485
  • Karma: 3783
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50774 : Лютий 26, 2016, 12:13:54 »
Практически минимальная пенсия на поездку туда и обратно. Весело живем  :(
А есть еще поезда, которые не черноморец и они более дешевые?
Один, идущий 13 часов, там есть плацкартные вагоны.

Расценки в блаблакаре около 250 грн за поездку Киев-Одесса. Экономия около 400 грн на поездке туда-назад.

Online Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 10024
  • Karma: 6061
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #50775 : Лютий 26, 2016, 12:14:20 »
В мене раз так було. Зробили систему оцінювання, група її пройшла з максимальніми балами, і такі щасливі до мне з заліковками біжать.
Использовался один единственный вариант? Тест оценки знаний должен иметь столько вариантов, сколько и групп, проходящих этот тест.
Что касается оценки IQ ментов. Один и тот же вариант таскали туда-сюда?

Група одна, 5 варіантів відповідей. Проставились комусь з програмістів, ті зламали файл ключів, оцінювання он-лайн йшло.  Все просто. До речі, готувати варіанти - ого-го скльки часу.

Online Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 10024
  • Karma: 6061
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #50776 : Лютий 26, 2016, 12:16:14 »
Це росте з совецького союзу. Тоді спиування було нормальним масовим явищем. Бригадний метод.
На річних та районовських контрольних всіх альтернативно обдарованих вчителя біля мене садили, нашо їм зайвий головний біль, все одно після восьмого в ПТУ піде.

Offline Post Scriptum

  • *****
  • Повідомлень: 2119
  • Karma: 2306
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #50777 : Лютий 26, 2016, 12:20:28 »
Бирюков всегда давал положительную оценку Муженко. Так же как и Бутусов всегда давал отрицательную. У одного фб у второго сми - где качели?
ЕМНИП, Бутусов в самом начале войны положительно отзывался о Муженко - Витя-война, лично возглавлял танковую атаку и т.п.
Затем его мнение о НГШ резко поменялось на отрицательное.

Offline dlifua

  • *****
  • Повідомлень: 4427
  • Karma: 1521
  • Стать: Чоловіча
  • liveinly
Re: Українська політика
« Reply #50778 : Лютий 26, 2016, 12:27:52 »
Практически минимальная пенсия на поездку туда и обратно. Весело живем  :(
А есть еще поезда, которые не черноморец и они более дешевые?
Один, идущий 13 часов, там есть плацкартные вагоны.

Расценки в блаблакаре около 250 грн за поездку Киев-Одесса. Экономия около 400 грн на поездке туда-назад.
Це ще зваж, що по можливості заберуть, де тобі зручно і висадять де зручніше також.
liveinly

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #50779 : Лютий 26, 2016, 12:45:43 »
От говорила ж мама - не бери конфетки у чужих. Не, я уже большой, я из АТО. Кошмар какой-то.
Кошмар, когда чувак приезжает в Днепр, это промежуточный пункт, с военным билетом, справкой УБД, деньгами на карточке. А через пять-шесть часов он лындает на вокзале уже без военника, без справки УБД, с карточкой, но чужой, а не своей. И без вещей. Но с пакетом, в котором бутылка водки и два литра пива. И никакого клофелина, сам, все сам. :(

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35920
  • Karma: 23676
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50780 : Лютий 26, 2016, 12:46:11 »
Бирюков всегда давал положительную оценку Муженко. Так же как и Бутусов всегда давал отрицательную. У одного фб у второго сми - где качели?
ЕМНИП, Бутусов в самом начале войны положительно отзывался о Муженко - Витя-война, лично возглавлял танковую атаку и т.п.
Затем его мнение о НГШ резко поменялось на отрицательное.
Бутусов людина Тимошенко.

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Українська політика
« Reply #50781 : Лютий 26, 2016, 12:46:16 »
В Харькове убит бизнесмен, близкий к мэру Кернесу.
http://interfax.com.ua/news/general/327555.html
lb.ua
Цитувати (виділене)
Сам Кернес не единожды давал понять, что винит в случившемся с ним действующую власть, однако существует еще одна версия покушения на мэра. Так называемая - чеченская. В 2013-м году Грозный посетила делегация украинских политиков и предпринимателей - братья Добкины, Валерий Писаренко, Юрий Иванющенко, сам Кернес. Формально визит был приурочен к празднованию дня города и дня рождения Рамзана Кадырова, однако, по некоторой информации, там также были заключены определенные бизнес-договоренности, которые должны были реализовываться на территории Харьковской области. Подразумевалось, что своеобразным "гарантом" выступит местная власть.

Более подробно об это можно прочесть в интервью Геннадия Кернеса Соне Кошкиной. Интервью записывалось осень прошлого года и вышло на LB.ua в двух частях - тут и тут.

Разумеется, харьковский градоначальник отрицал "чеченскую версию". Дословно, он тогда сказал следующее: "Я хочу сказать вам, что я посещал город Грозный с учетом интереса к тому, как этот город был восстановлен из руин. Я увидел прекрасный город – чистый, процветающий. Больше меня там ничего не интересовало. Никаких договоров, никаких обещаний, ничего в этом отношении там не велось", - отметил Кернес.

Однако сегодняшнее убийство Демента "чеченскую версию" вновь актуализировало. Кроме того, стоит помнить о множественных конфликтах, случавшихся в последнее время между местной "группой Демента" и группой некоего Манукяна, ранее "работавшего" в Макеевке.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35920
  • Karma: 23676
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50782 : Лютий 26, 2016, 12:49:07 »
Може в кого є?
Цитувати (виділене)
Ivan Semesyuk
13 хв. · Kyiv, Ukraine ·
Дзвонив товариш. Слухай, каже, ти ж колишній скульптор. У тебе часом не завалявся десь пам'ятник Тарасу Шевченку? Безхозний, або може зайвий.
Бо тут добрі люди на БТРі, в одному селі на Луганщині, розпиздячили пам'ятник Леніну, бо уже бачити його не могли. А місцеві жихарі, як виявилося, без пам'ятника уже не можуть, звикли. Ниють, поставте щось замість Ілліча. Треба пам'ятник. Їм похуй кому, аби було.
Тому кшатрії шукають готового Шевченка, бо шудри не можуть без ідола, їх крутить.
А у мене, як на гріх, жодного зайвого монумента нема.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #50783 : Лютий 26, 2016, 12:49:13 »
Це пророста ще в школі - наші внутрішні екзамени і наші тести нічого не варті, і це влаштовує всіх - і вчителів, і батьків, і учнів. А от обурюватись з приводу корупції, обману можновладців, обдурювання простих людей - о, тут ми молодці!!
+100! Вони чомусь думають, що корупція -- це коли в них менти або налоговики гроші вимагають. А коли він викладачу сам несе, щоб, не дай боже, зайвих зусіль не прикласти, то це нормально.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #50784 : Лютий 26, 2016, 12:50:54 »
Бутусов людина Тимошенко.
А можна якесь підтвердження -- лінк або щось таке? Це було б непоганим аргументом у спорі з однією людиною щодо Бутусова.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35920
  • Karma: 23676
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50785 : Лютий 26, 2016, 12:52:58 »
Треба й собі прейняти передовий досвід.
Цитувати (виділене)
Dmytro Levinsky
45 хв ·
Черкасский осередок ПС снова жжет напалмом.
Заблокировали отделение приватбанка в ответ на то, что заблокировали их карту.
Люди несколько часов не могут обслужиться

"Свої дії очільник обласного осередку “Правого Сектору” Андрій Гоца пояснює тим, що рахунок організації Центр навчання та реабілітації добровольців заблокували.

– Ви відмовилися проходити ідентифікацію, пройдіть і все буде нормально, – пояснює Гоці представник банку."

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35920
  • Karma: 23676
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #50786 : Лютий 26, 2016, 12:54:47 »
Бутусов людина Тимошенко.
А можна якесь підтвердження -- лінк або щось таке? Це було б непоганим аргументом у спорі з однією людиною щодо Бутусова.
Колись інфографіка була, (і в нас постили) кому які засоби інформації належать, я звідти брав. Цензор.нет там проходив, як Юльчин (Батьківщина).
Інфографіку не знайшов, ось косвена інфа за 2013 рік:
Цитувати (виділене)
  Как известно, 9 декабря около 18.00 неизвестные вооруженные люди в масках и шлемах проникли в редакции ежедневной газеты "Вечерние вести", онлайн-телевидение "INTV" и новостного сайта Cenzor.net.
Эти средства массовой информации принадлежат представителям оппозиционной партии "Батькивщина".
Нападавшие были одеты подобно спецназу "Беркут".
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2013/12/10/7005781/
« Останнє редагування: Лютий 26, 2016, 13:08:30 від Eney »

Offline dlifua

  • *****
  • Повідомлень: 4427
  • Karma: 1521
  • Стать: Чоловіча
  • liveinly
Re: Українська політика
« Reply #50787 : Лютий 26, 2016, 12:56:26 »
А коли він викладачу сам несе, щоб, не дай боже, зайвих зусіль не прикласти, то це нормально.
А от викладач задокументував би спробу дачі хабара, і розтрубив про дане діяння разом з заявою у відповідні органи, дивись, інший вже б і боявся пропонувати...
liveinly

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #50788 : Лютий 26, 2016, 12:59:35 »
Совок не совок, но мне кажется, что его готовят для политической деятельности.
Пока с его именем связаны названия Иловайск и Дебальцево (а они будут с ним связаны всегда), ни о какой политической карьере даже речь идти не может, имхо.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #50789 : Лютий 26, 2016, 13:01:27 »
А от викладач задокументував би спробу дачі хабара, і розтрубив про дане діяння разом з заявою у відповідні органи, дивись, інший вже б і боявся пропонувати...
Так викладач такий самий: якщо з нього в лікарні гроші тягнуть, то це корупція, а якщо він студентам з самого початку оголошує, скільки буде коштувати залік чи екзамен, то це ж звичайне життя, а чого ж ви хочете, його ж дітям треба їсти.

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.