Автор Тема: Украинская энергетика

Online Mike123

• Стать: Чоловіча
Re: Украинская энергетика
« Reply #450 : Березень 14, 2020, 08:43:15 »
С 12 марта началась закачка в украинские ПХГ.
Жаль, что ПГХ не резиновые :smile4:.

Offline Старина Z

« Reply #451 : Березень 14, 2020, 09:50:54 »

А де можна побачити динаміку? Бо на utg.ua  з грудня показники не обновлюються...

На tsoua.com можно файлы скачать

Offline Старина Z

« Reply #452 : Березень 14, 2020, 09:52:05 »
Жаль, что ПГХ не резиновые :smile4:.
Так они только на половину заполнены, есть куда закачивать.

Offline Старина Z

« Reply #453 : Березень 15, 2020, 20:52:01 »
И снова взята новая высота нашей альтернативной электроэнергетикой: 2 978 МВт-ч (18,6% от всего потребления в течение этого часа).
При этом на протяжении пяти часов альтернативная генерация вырабатывала больше, чем ТЭС, будучи второй по объемам генерации после атомной.

Offline Старина Z

« Reply #454 : Березень 27, 2020, 00:13:53 »
И вновь рекорд побит с солидным поднятием планки - 3 379 МВт*ч альтернативной генерации, что составляло более 20% от потребления в течение этого часа.
На 1 февраля установленная мощность альтернативной энергетики в Украине превысила 5000 МВт.

Offline Кіндрат Калистратович

• Hero Member
« Reply #455 : Вчора в 20:24:50 »
Цитувати (виділене)
Юрій Вітренко - Yuriy Vitrenko
· 3 год ·

Якби у нас в новому транзитному контракті з Газпромом не було положення «качай або плати», то за таких умов (падіння цін в Європі) транзиту через Україну скоріш за все взагалі б не було.

Відповідно, Україна б не отримувала доходи від транзиту, і наші економічні проблеми були б набагато більшими.

А так ми продовжуємо отримувати доходи від транзиту не дивлячись ні на що.

Нагадаю, що положення «качай або плати» ми фактично обміняли на відмову від нових позовів в арбітражі, які впродовж двох років готували на обґрунтовували наша команда. А цьому передувала ще більш довгострокова робота. Зауважу, що ці позови спочатку було зовсім неочевидним, скоріш навпаки. А їхнє обґрунтування - надзвичайно складним.

Без цього не було б «качай або плати», або гарантованих доходів. Я знаю про що я кажу, оскільки я знаю, про що я вів переговори з Міллером, головою Газпрому і як я підписував новий контракт.

А мене ще свого часу критикували, що я тільки дратую Газпром своїми позовами, і тому не буде транзиту.

Ця ситуація має ще раз нам всім показати, наскільки важливими є обрана стратегія, системні дії та фаховий рівень.

Я про це кажу тому, що я бачу, як багатьом НЕ хочеться це визнавати, і на натомість хочеться легких рішень «на вчора», і щоб це робили «свої люди»...

Offline Старина Z

« Reply #456 : Вчора в 20:46:30 »
Опять поменяли руководителя "Энергоатома": вместо Павлишина с Ровенской АЭС назначили Котина с Запорожской АЭС.
Напоминает сказку Волкова "Семь подземных королей"

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.