Автор Тема: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
 

Offline Fred Durkin

  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
 Shana, спасибо за ответ. Я предполагаю, что если я куплю билеты, то в последний момент мне сообщат о технических проблемах, невозможности полета, и вернут вместо денег ваучер этой авиалинии. Или вообще сошлются на force major, и ничего не вернут. К слову, ни KLM, ни British Airways, ни Lufthansa этим не занимаются. Если кто-нибудь знает, в чем тут трюк - рад буду узнать. Спасибо.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Я предполагаю, что если я куплю билеты, то в последний момент мне сообщат о технических проблемах
Ты не купишь билеты. Они просто не продаются. Рейсов нет.

Offline Fred Durkin

  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
Ты прав, на начало июля билетов нет, хотя и были неделю назад. На конец июля - начало августа только что смотрел Вена - Киев, вполне себе торгуют. Спасибо, я уже примерно понял ситуацию, буду искать другие варианты.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5324
  • Karma: 3279
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
А ви кажете, без матюків.
Воно упороте.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7806
  • Karma: 3643
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Здається, на маршруті від Відня до Києва великих водних перешкод нема. А залізниця є. Якось так, хоча без пересадок не обійдеться.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Тобто, незважаючи на те що всі міжнародні аеропорти України зруйновані, десь жевріє надія, що білети продають і технічні  :facepalm: проблеми виникнуть в останню мить?
Вважаю що треба попитати щастя. Може не з першого разу, але має вийти. :kos:

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2301
  • Karma: 2261
Пиквики,  я тут пытаюсь победить попавший на чужбину украинский айфон. Он не хочет жрать немецкую подарочную карту для apple store,  уже и регион в настройках пробовали переставлять, почему то не помогает. Есть надёжный интернет магазин, где кредиткой или пэйпалом можно украинскую подарочную карту для него купить?

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7806
  • Karma: 3643
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Вважаю що треба попитати щастя. Може не з першого разу, але має вийти.
Може, Матіас Руст зголоситься? За адекватну винагороду?
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5324
  • Karma: 3279
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Пиквики,  я тут пытаюсь победить попавший на чужбину украинский айфон. Он не хочет жрать немецкую подарочную карту для apple store,  уже и регион в настройках пробовали переставлять, почему то не помогает. Есть надёжный интернет магазин, где кредиткой или пэйпалом можно украинскую подарочную карту для него купить?
По моему опыту украинские интернет-магазины плохо относятся к здешним (НЛ) кредиткам вообще.
Удается оплатить чтонить процентах в 20 случаев. ЧСХ в магазинах на кассе и в метро проходила оплата на ура.
Может с пейпалом получше станет.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14761
  • Karma: 9256
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Если кто-нибудь знает, в чем тут трюк - рад буду узнать.
Могу предложить почитать новости. Примерно с 24 февраля.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2301
  • Karma: 2261
Удается оплатить чтонить процентах в 20 случаев. ЧСХ в магазинах на кассе и в метро проходила оплата на ура.
Может с пейпалом получше станет.
Ага. Буду знать и это, спасибо.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2301
  • Karma: 2261
Могу предложить почитать новости. Примерно с 24 февраля.
Чиби,  я думаю,  он имеет ввиду, как обманут с проданным билетом на несуществующий самолёт. Я не к тому, чтобы кого защищать,  вдруг чуть меньше раздражать будет.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14761
  • Karma: 9256
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Чиби,  я думаю,  он имеет ввиду, как обманут с проданным билетом на несуществующий самолёт. Я не к тому, чтобы кого защищать,  вдруг чуть меньше раздражать будет.
Меня не столько раздражает, сколько изумляет. :)
Кстати, стало интересно, действительно ли продают билеты на рейсы в Украину. :wacko3: Я согласна с Факиром, пусть попробует купить и расскажет нам потом, прошла ли покупка и как именно обманули, если прошла. :smilie5:

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2615
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
Леді та мужуки ::) я цього цікавого типа тримаю під особистим контролем(с). не хвилюйтеся, будь ласка. він тільки-но додав 30% впевненості, що він бот. ще один такий пост - і я його тимчасово заблочу, і почну задавати у пріват різні питання. з урахуванням обставин, питань буде трохи більше, ніж три

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2301
  • Karma: 2261
Я докликал до необходимости ввести личные данные. На сентябрь. Дальше не буду, извините. :)
Люфтганща тоже предлагает на сентябрь.  Наверное, воздушное пространство официально закрыто пока до сентября.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Кстати, стало интересно, действительно ли продают билеты на рейсы в Украину.
Та шо його пробувать, перше посилання в гугл https://www.kiwi.com/ru/poisk/results/%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0/%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%8F

Можна звісно поїздом до Пшемисля, а потім у Відень, але ж (alleged) людині треба літак  :sarcastic:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Я докликал до необходимости ввести личные данные. На сентябрь. Дальше не буду, извините. :)
Люфтганща тоже предлагает на сентябрь.  Наверное, воздушное пространство официально закрыто пока до сентября.
Оптимисты  ::)

Upd Це мабуть тому що в нас військовий стан зараз до вересня.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14761
  • Karma: 9256
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Дальше не буду, извините.
Не-не, тебе не надо! :)

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6903
  • Karma: 3805
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Львів'яни, допоможіть, може хто знае гарного хірурга плечевого суглобу? У друга бурсит загострився, шукає.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Львів'яни, допоможіть, може хто знае гарного хірурга плечевого суглобу? У друга бурсит загострився, шукає.
Лікаря не знаю. Чув, що допомагають процедури з озокеритом. Добувають у Львівській області. Раніше робили в кожній поліклініці. Тепер треба питати.

Offline Fred Durkin

  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
Объясню, чтобы закончить разговор. Хочу пригласить к себе школьного товарища, живущего в Киеве. Он человек пожилой, проблемы с подвижностью, сидеть сутками на вокзале или ехать автобусами на перекладных не может. Когда я увидел, что Austrian airlines продают авиабилеты в Киев и обратно, то обрадовался - думал что есть какие-то планы открытия аэропортов Украины, хотя бы западных. Но, видимо, обрадовался зря.
BTW, спасибо всем за доброжелательное, без мата, отношение, и за содержательные, по существу, ответы.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7642
  • Karma: 5643
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Объясню, чтобы закончить разговор. Хочу пригласить к себе школьного товарища, живущего в Киеве. Он человек пожилой, проблемы с подвижностью, сидеть сутками на вокзале или ехать автобусами на перекладных не может. Когда я увидел, что Austrian airlines продают авиабилеты в Киев и обратно, то обрадовался - думал что есть какие-то планы открытия аэропортов Украины, хотя бы западных.
Не надо ехать на перекладных. Можно купить билет на прямой более-менее комфортабельный автобус и доехать до Варшавы. Откуда улететь куда-угодно.
https://ecolines.net/ua/uk/propozicii/miznarodni/avtobus-kyyiv-varshava
The best is yet to come.

Offline Fred Durkin

  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
Большое спасибо. Предложу ему этот вариант.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Можно купить билет на прямой более-менее комфортабельный автобус и доехать до Варшавы. Откуда улететь куда-угодно.
До Варшавы из Киева едет поезд. Это даже лучше чем автобус.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7642
  • Karma: 5643
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Можно купить билет на прямой более-менее комфортабельный автобус и доехать до Варшавы. Откуда улететь куда-угодно.
До Варшавы из Киева едет поезд. Это даже лучше чем автобус.
Лучше. Но на поезд нет билетов, совсем. На автобус полно.
The best is yet to come.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23633
  • Karma: 9480
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Питаннячко. Чи можу я оформити закордонний паспорт на жінку і доньку, будучи в Україні коли вони перебувають в Угорщині? Там в посольстві сказали, що через них це зробити займе Три місяці, а їм треба це зробити на протязі одного місяця.
Тю, ля, а шо?

Offline bobr.dobr

  • ****
  • Повідомлень: 351
  • Karma: 239
Питаннячко. Чи можу я оформити закордонний паспорт на жінку і доньку, будучи в Україні коли вони перебувають в Угорщині? Там в посольстві сказали, що через них це зробити займе Три місяці, а їм треба це зробити на протязі одного місяця.
На скільки мені відомо - ні. Як мінімум треба здавати біометрію (фото + відбитки).
Але це ще не всі приколи: хай дружина спробує дізнатись про умови запису до посольства в Угорщині, в інших країнах вже вимагають записуватись ЛИШЕ через електронну чергу на сайті МЗС. А там "вільні слоти відсутні" вже пару місяців.

Окрема веселуха - паспорта для дітей. При подачі документів на закордонний паспорт дитині заяви лише від дружини буде недостатньо. Потрібна ще  нотаріально завірена в Україні заява від батька, що Ви не проти оформлення дитині паспорта. Маразм, але порядок оформлення паспортів дітям під час війни ніхто не змінив. І всім по... що діти ВЖЕ за кордоном, а Ви тут. І як ту довіреність пересилати - нікого не хвилює.

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Питаннячко. Чи можу я оформити закордонний паспорт на жінку і доньку, будучи в Україні коли вони перебувають в Угорщині? Там в посольстві сказали, що через них це зробити займе Три місяці, а їм треба це зробити на протязі одного місяця.
На скільки мені відомо - ні. Як мінімум треба здавати біометрію (фото + відбитки).
Але це ще не всі приколи: хай дружина спробує дізнатись про умови запису до посольства в Угорщині, в інших країнах вже вимагають записуватись ЛИШЕ через електронну чергу на сайті МЗС. А там "вільні слоти відсутні" вже пару місяців.

Окрема веселуха - паспорта для дітей. При подачі документів на закордонний паспорт дитині заяви лише від дружини буде недостатньо. Потрібна ще  нотаріально завірена в Україні заява від батька, що Ви не проти оформлення дитині паспорта. Маразм, але порядок оформлення паспортів дітям під час війни ніхто не змінив. І всім по... що діти ВЖЕ за кордоном, а Ви тут. І як ту довіреність пересилати - нікого не хвилює.
Нотаріальну довіреність від батька відмінили 3 роки тому. Бо я точно робила паспорт дитині в 2019 як раз як це відмінили і ніхто навіть не спросив, чи батько взагалі згоден (я без нього подавала), не кажучи вже про довіренність.
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Питаннячко. Чи можу я оформити закордонний паспорт на жінку і доньку, будучи в Україні коли вони перебувають в Угорщині? Там в посольстві сказали, що через них це зробити займе Три місяці, а їм треба це зробити на протязі одного місяця.

Не можеш, без варіантів. Тільки особиста присутність.
Про всяк випадок - якщо в твоїх є тільки внутрішні паспорти, в посольстві можна оформити «підтвердження особи».
Цитувати (виділене)
Якщо Ви виїхали з України після 24 лютого без закордонного паспорта за паспортом громадянина України ("внутрішній" паспорт), Ви можете отримати в Посольстві свідоцтво про підтвердження особи з Вашими даними та фотографією. Такий документ також може оформлятися для неповнолітніх дітей, які виїхали з України за свідоцтвом про народження, якщо їхні батьки не мають закордонних паспортів.

Цей документ оформляється безкоштовно у день звернення до Посольства.

Для оформлення довідки для дорослої особи заявник подає на прийомі такі документи, що в оригіналі:

Паспорт громадянина України ("внутрішній" паспорт) заявника
Дві кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5


Для оформлення довідки для дитини один з її батьків представляє на прийомі такі документи, в оригіналі:

Свій паспорт громадянина України ("внутрішній" паспорт)
Свідоцтво про народження дитини
Дві кольорові фотографії дитини розміром 3,5 х 4,5.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23633
  • Karma: 9480
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Дякую усім.
Жінка вирішила оформляти паспорти в Ужгороді.
Вони хотять в Серпні поїхати до Болгарії на відпочинок.
Чи потрібна моя згода для перетину кордонів ЄС дітьми?
Тю, ля, а шо?

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.