Автор Тема: Больной вопрос (о медицине)
 

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35864
  • Karma: 23653
  • Стать: Чоловіча
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7830 : Квітень 01, 2023, 11:59:12 »
Фсьо, ідіть розпродавайте свої ящики медикаментів. Все продаватимуть як і раніше. Підстава  - бойові дії
Просто повезло.  :pardon:

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7806
  • Karma: 3643
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7831 : Квітень 01, 2023, 12:13:55 »
Схоже, головним результатом буде помітне підвищення цін на медикаменти.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1908
  • Karma: 2487
  • Стать: Чоловіча
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7832 : Квітень 01, 2023, 13:51:12 »
Фсьо, ідіть розпродавайте свої ящики медикаментів.
В чергу, будь ласка, за продавцями генераторів та всіляких Екофлоу.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2301
  • Karma: 2261
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7833 : Квітень 01, 2023, 13:53:23 »
ФБ запропонувал купити домашній дефібрілятор  :crazy: до речі, рецепт не треба.
У нас они на улицах стоят кое где.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14761
  • Karma: 9256
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7834 : Квітень 01, 2023, 14:20:14 »
Фсьо, ідіть розпродавайте свої ящики медикаментів.
В чергу, будь ласка, за продавцями генераторів та всіляких Екофлоу.
Продавці генераторів теж почекають, в нас Еней ще сіль не розпродав.

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2702
  • Karma: 1363
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7835 : Квітень 01, 2023, 17:02:16 »

А я в пролете со своими хондроитинами.
Я бы не переживал. Их эффективность не доказана.
Сначала на собаке, потом на себе. Результат на суставах.

Увы, но в США, к примеру, они даже лекарствами не считаются. Продаются как БАДы. А так мне гастрит гомеопатией лечили, в юности. Гастрита у меня больше нет. Но что то мне подсказывает, что гомеопатия тут не при чём.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26497
  • Karma: 5580
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7836 : Квітень 01, 2023, 20:26:33 »
Практика - критерий истины. Эфективность наблюдала у себя и собаки.
У собаки подтверждено многолетними наблюдениями. У себя - тоже. Хоть и небольшая выборка.
Злобная заинька

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35864
  • Karma: 23653
  • Стать: Чоловіча
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7837 : Квітень 01, 2023, 20:30:22 »
Живи наповну!  :yahoo:

Online Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8822
  • Karma: 9863
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7838 : Квітень 01, 2023, 21:13:59 »
Зато я теперь два месяца в аптеку ни ногой!
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7839 : Квітень 01, 2023, 23:21:18 »
Я через недельку пойду, когда пополнят запасы того, что скупили в безумную пятницу. Медленно-медленно спущусь с горы и… (с)  :smilie5:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7840 : Квітень 02, 2023, 00:02:37 »
Віддам немесіл у гарні руки. Тара і вивіз свої. 
Ти сіль вже з'їв?

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7841 : Квітень 02, 2023, 00:04:14 »
Фсьо, ідіть розпродавайте свої ящики медикаментів.
Ми купили лише те, що самі за два місяці з'їмо.  :pardon:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35864
  • Karma: 23653
  • Стать: Чоловіча
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7842 : Квітень 02, 2023, 00:54:57 »
Віддам немесіл у гарні руки. Тара і вивіз свої.
Ти сіль вже з'їв?
То на продаж.

Online Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8822
  • Karma: 9863
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7843 : Квітень 02, 2023, 08:39:45 »
Я через недельку пойду, когда пополнят запасы того, что скупили в безумную пятницу. Медленно-медленно спущусь с горы и… (с)  :smilie5:
Я держалась до вчерашнего дня. Но живу я в деревне и врач у нас не каждый день, можно вовремя не попасть на прием, а потом надо еще выехать в Бородянку за лекарством и найти необходимое. Поэтому решила запастись.
Денег, зараза, жалко!
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7844 : Квітень 02, 2023, 11:00:41 »
 Вот что пришло сегодня на  эл.почту. Оперативно, черт возьми, следят за конъюнктурой.
Цитувати (виділене)
Змучились стояти в черзі? Не знаєте, як тепер придбати необхідні ліки? Ваш лікар не на зв'язку, а ліки потрібні терміново? Ви знаходитесь в іншому місті і ніяк не можете потрапити до свого сімейного лікаря?

🌟 З нами - це більше не проблема!

З радістю представляємо вам Е-Рецепт - зручну та безпечну систему отримання електронних рецептів на ліки.

Вам більше не потрібно їздити до лікарів і отримувати рецепти особисто - все можна зробити онлайн, за кілька хвилин. 

Заповнюйте заявку,  протягом 10 хв отримайте дзвінок від лікаря, який надасть професійну допомогу, і визначить, яке саме лікування вам потрібне. Вже зараз ви можете замовити консультацію, якщо потребуєте антибіотиків (і це буде підтверджено лікарем).

🌟 Чому варто обрати Е-Рецепт від Doc.ua?

Швидкість та ефективність - замовлення онлайн-консультації  у нашій системі займає всього кілька кліків, а очікування дзвінка від лікаря - 10 хвилин.

Отримайте консультацію та ваш рецепт швидко!

Зручність - вам не потрібно витрачати час на візит до лікаря або чекати в черзі в аптеці. Все, що потрібно зробити - це скористатись інструментом Е-рецепт Doc.ua, і все буде зроблено за вас.

🌟 Лише оформіть заявку!

Безпека -  Doc.ua забезпечує максимальний рівень конфіденційності та безпеки даних, що гарантує, що ваші медичні дані захищені від несанкціонованого доступу.

Не гайте час на незручні поїздки до поліклінік та лікарень - скористуйтесь продуктом Е-рецепт від Doc.ua. Отримайте професійну консультацію та зробіть найбільш безпечний вибір при купівлі лікарських засобів

З повагою,

Команда Doc.ua
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7845 : Квітень 02, 2023, 17:37:12 »
Я через недельку пойду, когда пополнят запасы того, что скупили в безумную пятницу. Медленно-медленно спущусь с горы и… (с)  :smilie5:
Я держалась до вчерашнего дня. Но живу я в деревне и врач у нас не каждый день, можно вовремя не попасть на прием, а потом надо еще выехать в Бородянку за лекарством и найти необходимое. Поэтому решила запастись.
Денег, зараза, жалко!

Да я всё понимаю, Танюш. Что думаешь, я в этом забеге не приняла участие? В пятницу объехали 7 аптек, пока купили всё, что надо. Правда это мы не себе, друзьям, себе я так и не придумала, что купить - те лекарства, что я от астмы принимаю, мне врач выписывает по рецепту, то есть, их я всегда куплю, если в наличие будут. А всё остальное у нас и так в запасах (заканчивается - пополняем; но сейчас ещё почти все есть, пару позиций можно пополнить, вот через недельку и).
А запасы я завсегда одобряю! Хоть и денег да, жалко. Но зато - запасы есть и жить спокойнее ) Особенно сейчас.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7846 : Квітень 02, 2023, 18:03:36 »
Cпойлер
Я через недельку пойду, когда пополнят запасы того, что скупили в безумную пятницу. Медленно-медленно спущусь с горы и… (с)  :smilie5:
Я держалась до вчерашнего дня. Но живу я в деревне и врач у нас не каждый день, можно вовремя не попасть на прием, а потом надо еще выехать в Бородянку за лекарством и найти необходимое. Поэтому решила запастись.
Денег, зараза, жалко!

Да я всё понимаю, Танюш. Что думаешь, я в этом забеге не приняла участие? В пятницу объехали 7 аптек, пока купили всё, что надо. Правда это мы не себе, друзьям, себе я так и не придумала, что купить - те лекарства, что я от астмы принимаю, мне врач выписывает по рецепту, то есть, их я всегда куплю, если в наличие будут. А всё остальное у нас и так в запасах (заканчивается - пополняем; но сейчас ещё почти все есть, пару позиций можно пополнить, вот через недельку и).
А запасы я завсегда одобряю! Хоть и денег да, жалко. Но зато - запасы есть и жить спокойнее ) Особенно сейчас.

А в мене зараз почали закінчуватись ті запаси, що я робила перед тим лютим. Тому у ту неділю бігала, як скажена, де можна, вишукуючи найдешевші ціни. Але зараз все так подорожчало, а грошей стало значно менше, тому рік тому мені вистачило на рік, а зараз - максимум на 1,5 місяці.  :(
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7847 : Квітень 03, 2023, 18:55:07 »
Фсьо, ідіть розпродавайте свої ящики медикаментів. Все продаватимуть як і раніше. Підстава  - бойові дії
Тільки там, де бойові дії.
Вчора дійшла до аптеки, де в п'ятницю замовила свій антидепресант. Бумажний рецепт в мене був, виписаний місяць тому. До вчора купляла два рази, обидва рази аптекарі про рецепт і не заїкнулися, я сама пропонувала - відмахувалися. Вчора прискіпливо придивилися, не сподобалося, як написана цифра у році, мовляв - 2023, а схоже більше на 2020. Ледь продали.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12719
  • Karma: 6513
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7848 : Квітень 03, 2023, 19:24:15 »
Вчора дійшла до аптеки, де в п'ятницю замовила свій антидепресант. Бумажний рецепт в мене був, виписаний місяць тому. До вчора купляла два рази, обидва рази аптекарі про рецепт і не заїкнулися, я сама пропонувала - відмахувалися. Вчора прискіпливо придивилися, не сподобалося, як написана цифра у році, мовляв - 2023, а схоже більше на 2020. Ледь продали.
За антидепресанти і раніше дойобувались. Моїй матері після інсульту виписали, їй тоді 84 роки було. Фармацевти у більшості лише питали, чи є рецепт. А потім нарвалася на якусь молоденьку. Вона мені ще й погасила його штампом. Довелося залишати лежачу хвору, їхати на протилежний кінець міста, сидіти в черзі до лікаря за новим рецептом.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7849 : Квітень 03, 2023, 19:44:57 »
Вчора дійшла до аптеки, де в п'ятницю замовила свій антидепресант. Бумажний рецепт в мене був, виписаний місяць тому. До вчора купляла два рази, обидва рази аптекарі про рецепт і не заїкнулися, я сама пропонувала - відмахувалися. Вчора прискіпливо придивилися, не сподобалося, як написана цифра у році, мовляв - 2023, а схоже більше на 2020. Ледь продали.
За антидепресанти і раніше дойобувались. Моїй матері після інсульту виписали, їй тоді 84 роки було. Фармацевти у більшості лише питали, чи є рецепт. А потім нарвалася на якусь молоденьку. Вона мені ще й погасила його штампом. Довелося залишати лежачу хвору, їхати на протилежний кінець міста, сидіти в черзі до лікаря за новим рецептом.
Не знаю, купляла місяць тому и пару тижнів тому без рецепту саме цей (триттіко), а тут до закорючки причепилися.  :unknown:
Спитала, чи від тиску все теж за рецептом тепер - бо купляла для родички вже рік чи більше, а до того для батька пару років, а останні півроку й мені призначили (хоча в мене гіпотонія скоріше) - жодного разу про рецепт не питали, а тепер сказали - не продадуть.
 

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12719
  • Karma: 6513
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7850 : Квітень 03, 2023, 20:18:21 »
а тепер сказали - не продадуть.
Ти чекала іншої відповіді?  :smilie5: А раптом ти журналіст чи перевіряючий?
Просто зайди і купи.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7851 : Квітень 05, 2023, 16:59:48 »
Зашла сегодня в аптеку и купила упаковку немасил немесила. И конвалюту кетанова. Нимесил вообще без вопросов, за кетанов пришлось сделать жалостливое лицо. Завтра снова пойду
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2199
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7852 : Квітень 05, 2023, 17:03:52 »
як читав нещодавно - людство програло боротьбу із наркотиками. Запам'яталось чомусь.
Що таке конвалюта кетанола не знаю  :)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7853 : Квітень 05, 2023, 17:09:21 »
як читав нещодавно - людство програло боротьбу із наркотиками. Запам'яталось чомусь.
Що таке конвалюта кетанола не знаю  :)

Правильнее было бы сказать блистер, но я привыкла к конвалюта
Cпойлер
Конвалю́та (лат. convolutus — свёрнутый, обёрнутый) — тип упаковки, как правило, медицинских препаратов (таблеток, капсул) в виде плоской бумажной или пластиковой матрицы с ячейками. Иногда изготавливается из двух склеенных слоёв алюминиевой фольги.
  :f1:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2199
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7854 : Квітень 05, 2023, 18:10:40 »
Блістер краще.
Cпойлер
Бо схоже на піу-піу

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12719
  • Karma: 6513
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7855 : Квітень 06, 2023, 11:43:03 »
Правильнее было бы сказать блистер, но я привыкла к конвалюта
Про конвалюту не знала. Говорю "блистер", хотя обычно окружающие покупатели и фармацевты употребляют слово "пластинка".  :smilie5:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4764
  • Karma: 2850
  • Стать: Жіноча
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7856 : Квітень 06, 2023, 13:49:00 »
Я теж кажу пластінка.  :f1: Про те шо воно насправді блістер читала в інструкціях.

"Конвалюта" це прям шик.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7484
  • Karma: 3783
  • Стать: Чоловіча
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7857 : Квітень 06, 2023, 13:51:30 »
Конвалюта -- це в колекцію локальних альтфатерів тремпелів слів. Лише в Одесі чув.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7806
  • Karma: 3643
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7858 : Квітень 06, 2023, 20:35:00 »
Конвертована валюта.  :pardon:
Cпойлер
На цьому місці згадалося болюче питання, пов'язане з роботою - convolutional coding... але ж то інше!
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Больной вопрос (о медицине)
« Reply #7859 : Квітень 06, 2023, 21:34:35 »
Сьогодні якраз подивилась, як працюють всі ці наші рехворми.
Мамі сьогодні стало зле, треба завтра їхати робити деякі маніпуляції, але треба стабілізувати її стан зараз. Подзвонила хірургу, він сказав, що треба зробити (вколоти, прокапати), щоб вона дотягнула до завтра. Звісно, він рецептів не пише, він робить операції.
Сімейна свій телефон не дає, бо він в неї особистий, робочого не дали. Тому до сімейної звертатись не має сенсу, запис через 3 тижні.
ВСЕ з того, що сказав хірург, по рецепту. Все, включаючи фіз.розчин та глюкозу. І німесіл, ага.
Я псіханула і просто побігла по аптеках. В першій стояла черга, в другій половини не було. В третій було все, окрім німесілу, але сказали, що його ніде нема, бо в нього перереєстрація. Дали щось типу.
Ну й все інше мовчки видали, ніхто навіть не намагався спитати за якісь рецепти. Добре, що в результаті я за півгодини все купила та змогла привести маму до більш-менш нормального стану. Але якби мене почали питати про рецепти...  :scare3:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.