Автор Тема: Что там у ...?
 

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 11528
  • Karma: 7023
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Что там у ...?
« Reply #2580 : Сьогодні в 12:31:24 »
Генеральний прокурор Угорщини Петер Полт, призначений за часів уряда Віктора Орбана, незабаром буде змушений піти у відставку. Про це на пресконференції заявив премʼєр-міністр Петер Мадяр.Він додав, що звільняти за законом генпрокурора не треба, очікують, що він піде у відставку за власною ініціативою. "Це може бути пов'язано", — відповів Мадяр на питання, чи повʼязана відставка Полта зі справою "Ощадбанку".

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.