Генеральний прокурор Угорщини Петер Полт, призначений за часів уряда Віктора Орбана, незабаром буде змушений піти у відставку. Про це на пресконференції заявив премʼєр-міністр Петер Мадяр.Він додав, що звільняти за законом генпрокурора не треба, очікують, що він піде у відставку за власною ініціативою. "Це може бути пов'язано", — відповів Мадяр на питання, чи повʼязана відставка Полта зі справою "Ощадбанку".