Автор Тема: Українська політика. Війна. 15 листопада -
 

Offline Skazochnik

  • ***
  • Повідомлень: 198
  • Karma: 97
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9990 : Березень 09, 2024, 10:03:03 »
А от британці молодці.
Великобритания готова помочь Германии с TAURUS для Украины.
Цитувати (виділене)
Глава британского МИД Кэмерон в беседе с Süddeutsche Zeitung не исключил круговые поставки крылатых ракет в формате "TAURUS - Лондону, Storm Shadow - Киеву.
Надіюсь, там обмовляють і варіант надання британських спеціалістів для обслуговування ракет TAURUS в Україні.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6900
  • Karma: 3801
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9991 : Березень 09, 2024, 11:46:17 »
Йобаний сором.
Цитувати (виділене)
Залужного і колишнього начальника Генштабу Шапталу звільнено з військової служби   за висновком ВЛК про непридатність за станом здоров'я.

Offline Skazochnik

  • ***
  • Повідомлень: 198
  • Karma: 97
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9992 : Березень 09, 2024, 13:09:44 »
Йобаний сором.
Цитувати (виділене)
Залужного і колишнього начальника Генштабу Шапталу звільнено з військової служби   за висновком ВЛК про непридатність за станом здоров'я.
Можливо в список хвороб ввели "відсутність любові до вождя"?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4758
  • Karma: 2848
  • Стать: Жіноча

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4758
  • Karma: 2848
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9994 : Березень 09, 2024, 16:25:06 »
Цитувати (виділене)
Із російської окупації повернули ще 10 дітей. Росіяни змушували їх писати листи російським солдатам, дивитись фільми про «вєлічіє» російської мови та культури.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8815
  • Karma: 9856
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9995 : Березень 09, 2024, 19:04:01 »
Макрон, прям таки, вселив в мене надію, сказавши, що прийде захищати Київську область. Я аж грушку у садочку посадила. 
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 15
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9996 : Березень 09, 2024, 19:34:22 »
сказавши
Лише говорити вони й можуть. Все це можно було б проговорювати ще 2,5 років тому, коли він від хуйла лекціі по його версії історії слухав по телефону.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7066
  • Karma: 12915
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9997 : Березень 11, 2024, 06:28:37 »
дожилися, бляха, філл вже ніфіга не гумор

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12713
  • Karma: 6506
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9998 : Березень 11, 2024, 08:02:11 »
Трамп теж пообіцяв жабі Закарпаття віддати, коли Україну розшматують?  :smilie9:

Цитувати (виділене)
Шрайк Ньюс
Віктор Орбан після зустрічі з Дональдом Трампом розповів, що той пообіцяв не надавати Україні допомогу у разі повернення до Білого дому.

"Він має дуже чітке бачення, з яким важко не погодитися. Він каже наступне: по-перше, в українсько-російській війні він не дасть жодної копійки. Тому війна закінчиться, бо очевидно, що Україна не зможе воювати власними силами", – сказав Орбан.

Орбан вважає, що якщо США не даватимуть грошей, то Європа не зможе надавати Україні достатнє фінансування "і тоді війна закінчиться".

За його словами, Трамп має "досить детальні плани" щодо того, як закінчити війну РФ проти України, і вони збігаються з інтересами Угорщини.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1532
  • Karma: 2571
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #9999 : Березень 11, 2024, 08:27:59 »
Цитувати (виділене)
20 днів у Маріуполі взяв Оскара за найкращий документальний фільм! Режисер Mstyslav Chernov у своїй промові:
"Я хотів би ніколи не зняти цей фільм. Я хотів би обміняти цю нагороду на те, щоб Росія ніколи не напала на Україну, ніколи не окупувала наші міста, не вбила десятки тисяч моїх співвітчизників-українців. Щоб вона відпустила всіх заручників - усіх військових та цивільних, які перебувають у її тюрмах. Але я не можу змінити історію. Я не можу змінити минулого. Але ми разом - і ви, одні з найталановитіших людей у світі, можемо впевнитись, що в історію увійдуть правдиві факти, і що правда переможе. І що людей Маріуполя - і тих, хто віддав свої життя, ніколи не забудуть. Тому що кіно формує памʼять, а памʼять формує історію. Дякую вам всім. Слава Україні".


Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10000 : Березень 11, 2024, 17:19:14 »
Цитувати (виділене)
Для тих, хто хейтить Залужного і вважає, що він списаний, хочу нагадати, що вони помиляються. Він все ще в ЗСУ. Тому що немає Указу президента. А немає його тому, що це дуже зручно Банковій.

"Дзеркало тижня" пише:
"Усій команді Залужного, відправленій у розпорядження міністра оборони, чітко дали зрозуміти, що в чинній системі оборони країни місця для них немає. Повний генерал Залужний пройшов ВЛК і отримав висновок про непридатність до військової служби."

Після звільнення з посади Залужний написав рапорт. "Дзеркало тижня" пише про це так: "Чому він написав рапорт? Та тому що знав, що і йому, й будь-кому з його команди досвідчених і значущих генералів в українській армії командувати більше нічим не дадуть. Їм навіть не дадуть викладати в Національному університеті оборони України. Їм не буде де себе застосувати. А за два місяці після переходу в розпорядження міністра оборони вони отримуватимуть лише за звання. Зокрема Залужний отримував би за звання 1762 грн, не маючи змоги нічим займатися."

Ще питання є?
Від тепер армія теж підпорядкована єрмаку, вітаю.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4758
  • Karma: 2848
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10001 : Березень 12, 2024, 00:05:43 »
Режисер Mstyslav Chernov у своїй промові
В міжнародній телеверсії цей епізод (з нагородженням документалки) вирізали. Шо про них казать, редиски.

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1532
  • Karma: 2571
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10002 : Березень 12, 2024, 08:44:25 »
В міжнародній телеверсії цей епізод (з нагородженням документалки) вирізали.

Цитувати (виділене)
Представники Disney Entertainment пояснили, чому не включили нагородження фільму “20 днів у Маріуполі” в скорочену міжнародну телеверсію церемонії “Оскар”. В компанії послались передовсім часові на обмеження, передбачені для короткої версії шоу. Про це у Disney Entertainment заявили у відповіді на запит Української служби Голосу Америки.

У компанії повідомили, що окремі категорії та частини шоу не вдалося включити до 90-хвилинної версії для міжнародної аудиторії через часові обмеження. За словами представників Disney Entertainment, вибір номінацій для скороченої версії визначили заздалегідь — упродовж процесу планування декілька тижнів тому.
“Втім, зведений підсумок усіх пропущених переможців, у тому числі “20 днів у Маріуполі”, до скороченої версії включено”, — заявили в Disney Entertainment.

В компанії додали, що ліцензію на показ як повної церемонії наживо, так і альтернативної 90-хвилинної версії шоу в Україні надали Суспільному. Disney Entertainment заявили, що звернулись до Суспільного про те, у якому вигляді церемонію транслювали в Україні.

Раніше у Суспільному повідомили, що у скороченій міжнародній телеверсії нагородження "Оскар" організатори вирізали номінацію "Найкращий повнометражний документальний фільм", у якій перемогла українська стрічка “20 днів у Маріуполі”.

Команда Суспільного висловила своє обурення організаторам цьогорічної премії The Walt Disney Company Limited, заявив виконавчий продюсер телеканалу Суспільне Культура Лук'ян Галкін: "Потужна промова Мстислава Чернова підкреслила єдність між Україною й світом — тим прикріше бачити виключення цього повного правди й сили епізоду з версії, розповсюдженої для світових ліцензіатів премії "Оскар". Нагадаємо, що минулого року для цієї ж номінації, в якій перемогу здобула документальна стрічка про Навального, знайшлося місце у скороченій версії, як і для політичної промови його дружини Юлії Навальної, що приймала цю на позір аполітичну нагороду. Сподіваємось, що організатори премії дослухаються до нашого протесту".

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34878
  • Karma: 17102
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10003 : Березень 12, 2024, 09:20:48 »
Кирилл Данильченко
17 хв  ·
"Войну городов" заказывали? Та нет, вы ошиблись. Уже уплачено - держите.
Нефтебаза в Орле и Лукойл под Нижним Новгородом.
Ох и жирно попали. Установка крекинга вышла из чата - думаю, что месяцы ремонта судя по пожару.  Кстово  1150 км, это с учетом того, что не с границы мы пускаем такие вещи.
Завод осуществлял 5% переработки - это прямо уже стратегическая бомбардировка без кавычек. Вот так надо портить бюллетени.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9993
  • Karma: 6038
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10004 : Березень 13, 2024, 11:07:20 »
Посилання на повну версію "20 днів у Маріуполі".
https://t.me/myvijily/64036
Коли сама буду в змозі це переглянути, не знаю

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10005 : Березень 13, 2024, 12:59:43 »
Цитувати (виділене)
Совместное заявление Русского Добровольческого Корпуса, Легиона "Свобода России" и Сибирского батальона.

Мы обращаемся к нашим согражданам: жителям города Белгород, чиновникам Белгородской администрации и всем тем, кто нас слышит.
Путинские убийцы наносят массированные удары по мирным украинским городам, выставляя свои позиции между вашими домами, школами ваших детей и госучреждениями. Ежедневно десятки простых невинных людей (в основном женщин и детей) гибнут от обстрелов из Белгорода. Обстрелы Украины с территории Белгорода должны остановиться!

В связи с этим, мы вынуждены открыть огонь по военным позициям, которые размещены в городах Белгорода и Курска.

Во избежание жертв среди гражданского населения, мы призываем всех немедленно покинуть город. Местные власти мы призываем сохранять людские жизни и начать эвакуацию из городов Курщины и Белгородщины.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8298
  • Karma: 3325
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10006 : Березень 13, 2024, 15:03:32 »
Во избежание жертв среди гражданского населения, мы призываем всех немедленно покинуть город. Местные власти мы призываем сохранять людские жизни и начать эвакуацию из городов Курщины и Белгородщины.
Шота этот призыв больше смахивает на бред сивой кобылы, чем на реально-возможное обращение росиянских освободителей ко своему народу. :smile10: 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10007 : Березень 13, 2024, 15:22:52 »
Так и есть.
Там ещё ""Боевые отряды Навального" какие-то вылупились. Обещают "теракты в рф во время выборов".
Видосик в лучших традициях "комбата семенченко".

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34878
  • Karma: 17102
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10008 : Березень 13, 2024, 19:21:17 »
Посли ЄС погодили надання додаткових 5 мільярдів євро для військової допомоги Україні.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1532
  • Karma: 2571
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10009 : Березень 14, 2024, 16:25:23 »

Цитувати (виділене)
На Великому Лузі вперше за півстоліття водопілля.

У Каховське водосховище знову почала прибувати вода. Як свідчать останні супутникові знімки цього району, значна частина раніше осушеної території колишнього водосховища на сьогодні вкрита водою. Пояснення тут може бути дуже просте — весняне танення снігів принесло додаткову вологу у пониззя Дніпра.

“Тут ми чітко спостерігаємо підняття рівня води, що відповідає ситуації весняного водопілля на річковій заплаві”, — розповідає експерт Української природоохоронної групи, молодший науковий співробітник Інституту зоології ім. І.Шмальгаузена НАН України Григорій Коломицев.

“За відсутності штучного регулювання рівня води, сьогодні ми можемо спостерігати на території колишнього Каховського водосховища ті самі процеси, що відбуваються на природних, незарегульованих людиною заплавах річок. Весняні водопілля відбувалися на цих землях ще до побудови ГЕС тисячі років”, — додав Коломицев.



Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35818
  • Karma: 23648
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10010 : Березень 15, 2024, 09:04:45 »
Цитувати (виділене)
🇺🇸США більше не зможуть надати пакети допомоги Україні, виділення останнього пакета допомоги на 300 млн доларів було "унікальним випадком", і Пентагон не має можливості його повторити, - речниця Пентагону Сабріна Сінгх

Цитувати (виділене)
Міністр оборони США Ллойд Остін особисто візьме участь в очному засіданні Контактної групи з питань оборони України, що відбудеться в Німеччині наступного тижня.

Ну то вже добре.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9993
  • Karma: 6038
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10011 : Березень 15, 2024, 11:24:31 »
Одеса, як ви?

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27743
  • Karma: 7935
  • Стать: Чоловіча

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10013 : Березень 15, 2024, 13:32:53 »
Одеса, як ви?
  В мене та Ксені - все ОК , я  нічого не чула , бо вибух  стався на іншому боці міста , то більше 20 км від мене. Ксеню та весь центр трухануло добряче(
@Mike123 , @Destrie , у вас там все добре?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27743
  • Karma: 7935
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10014 : Березень 15, 2024, 14:01:24 »
@Mike123 , @Destrie , у вас там все добре?
Вдома - так. Поліція вже виклала фото, це на Дачі Ковалевського. Суки, почекали коли приїдуть рятувальники і вдарили по ним ще раз :( .

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10015 : Березень 15, 2024, 14:08:35 »
@Mike123 , @Destrie , у вас там все добре?
Вдома - так. Поліція вже виклала фото, це на Дачі Ковалевського. Суки, почекали коли приїдуть рятувальники і вдарили по ним ще раз :( .
Лайк про  дома добре і взагалі - підтримки.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9993
  • Karma: 6038
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10016 : Березень 15, 2024, 16:30:23 »
Будемо триматися - а що робить!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35818
  • Karma: 23648
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10017 : Березень 18, 2024, 15:09:05 »
Цитувати (виділене)
Щодо ефективності ударів України по російським НПЗ цікаво читати дописи в регіональних російських пабліках. Наприклад, ось оцінка з пабліка Нефтеюганська.

"Причем главную угрозу они наносят колоннам вакуумно-первичной переработки нефти, без которой топливо не произведешь. Замена такой установки на Сызранском НПЗ, который пострадал 16 марта, затянется надолго. А ведь он давал до 7 млн тонн сырья. Чтобы поменять колонну потребуется около двух лет".

Тобто тактика ударів по НПЗ обрана вірна, треба продовжувати, поки рашисти не пристосувались.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34878
  • Karma: 17102
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10018 : Березень 18, 2024, 19:49:44 »
цілі та завдання досить чітко сформульовані, будемо виконувати.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10019 : Березень 20, 2024, 14:24:20 »
Цитувати (виділене)
Уряд у присутності послів, в тому числі посла КНР, прийняв рішення про закриття реєстру міжнародних спонсорів війни.

Користувачів буде переадресовувати зі сторінки НАЗК “Міжнародні спонсори війни” на веб-сайт Ради національної безпеки і оборони України зі значно коротшим переліком “Державний реєстр санкцій”.
Як на мене - то й добре. Бо з надмірного популізма внесли в той список майже всі кампанії про яки знали, а тепер не зрозуміло що з цим робити.

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.