Автор Тема: Нотатки про насущне
 

Offline Shan

  • *****
  • Повідомлень: 1549
  • Karma: 889
Re: Нотатки про насущне
« Reply #330 : Жовтень 02, 2022, 11:31:03 »
Цих людей всіляко ізолюють від влади, політики навіть на місцевому рівні, хоч вони і мають певний символічний капітал. Але в соціологічному сенсі елітами вони не є, і навряд чи можуть собою являти хоча би контреліти як такі.
Ага. Скажить це кадирову.

Он как раз меньше всех заинтересован в отделении Чечни, столоваться-то он где будет

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35921
  • Karma: 23676
  • Стать: Чоловіча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #331 : Жовтень 02, 2022, 12:03:41 »
Цих людей всіляко ізолюють від влади, політики навіть на місцевому рівні, хоч вони і мають певний символічний капітал. Але в соціологічному сенсі елітами вони не є, і навряд чи можуть собою являти хоча би контреліти як такі.
Ага. Скажить це кадирову.
Якщо Чечня відділиться, Кадирова відразу вб"ють. І він про це знає напевне.

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Нотатки про насущне
« Reply #332 : Жовтень 02, 2022, 19:24:28 »
Ага. Скажить це кадирову.
А у якому всесвіті кадиров - це активіст національно-визвольного руху?
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26500
  • Karma: 5583
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Нотатки про насущне
« Reply #333 : Жовтень 02, 2022, 20:07:04 »
Ага. Скажить це кадирову.
А у якому всесвіті кадиров - це активіст національно-визвольного руху?
Він явно не ізольований від влади. І мількає у соцмеражах постійно.
Злобная заинька

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7081
  • Karma: 12944
  • Стать: Жіноча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #334 : Жовтень 03, 2022, 11:09:05 »
Мартін - це не гумор, це жиза
Цитувати (виділене)
Мартин Брест
52 хв  ·
ЗСУ: *звільняють українські міста.
Россия: Эээ... мы успешно провели операцию по свёртыванию и организованной переброске войск с целью наращивания усилий на другом направлении.
Українці: Ясно. Потому шо получілі пізди.
Россия: Эээ...
Українці: Вот і всьо. Трам-парам-па-пам.
Россияне: *продолжают убегать за границу от мобилизации.
Залужний: А ви чого розбігаєтесь? На вас шо, хтось напав?
Россияне: Это не СВО, это война! Власть сливает патриотов в котлах!
Українці: Ооой, десь ми це вже чули.
ЗСУ: * розвалює потяг з мобілізованими.
Россия: Все идёт по плану.
Российские мобилизованные: Ясно. Нам пизда.
ЗСУ: *ківають
Старшина ЗСУ: Шо ти ківаєш, а? Шо ти ківаєш? Еф-шістнадцяті на підході, а на аеродромі ще кінь не валявся! NASAMS заходять, блять, книга обліку ППО де?
ЗСУ: Іванич, ну нє накручуй себе.
Старшина ЗСУ: Ти ще на бачив, який я накручений! О! Кстаті! Усі, хто записався в телеграмі на Щекавицю - йдіть розпишіться у стройовій за інструктаж.
ЗСУ: Якій?
Старшина ЗСУ: В смислє - якій? "Про заборону поодинокого заняття коханням - ознайомлений". Дата, підпис. Тіко це до сраки, увал вам всьо одно не дадуть. Тому шукайте любов у армії.
ЗСУ: *йдуть любити російську армію. Глибоко, аж до самого Лиману.
Микола Тищенко: Ліван наш!
Українці: Їбать!
Залужний: Спецоперація йде по плану. По моєму плану.
Українці: * донатять на Сили Опору, ржуть з Тищенка, живуть попри все.
Россия: Мы применим ядерное оружие.
Українці: Де?
Россия: На Украине.
Українці: Ми поняли. Де саме?
Россия: Это секрет.
Українці: *знизують плечима, повертаються до роботи.
Россия: Вы не поняли! Мы применим ядерное оружия!
Українці: Та зрозуміли ми.
Россия: И чьто?
Українці: І нічо. (повертаючись) Так, хто там планував тренування оргії? Зайдіть у ЦНАП, розпішиться за інструктаж!
США: Мі єсть тоже бажать на оргія!
Українці: Чесно, оці шутки про оргію вже достали.
США: Ето була шютка?
Россия: Мы применим ядерное оружие!
Українці: Та підождіть, заїбали! (До США) Міняємо оргію на два дівізіони HIMARS!
Старшина ЗСУ: З подвійним боєкомплектом!
ЗСУ: Оу єєє!
Российские мобилизованные: Бляааааа.
ЗСУ: Це ще не всьо. Трам-парам-па-пам.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35921
  • Karma: 23676
  • Стать: Чоловіча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #335 : Жовтень 04, 2022, 07:47:05 »
Цитувати (виділене)
Андрій Магера
Закриваючи тему Криму, його «приналежності до Росії» та його «історичної російськомовності», хочу нам дещо освіжити у пам’яті.

Отже, в часи Російської імперії Кримський півострів становив значну частину Таврійської губернії.

За офіційними результатами єдиного загального перепису населення Російської імперії 1897 року  частка трьох найпоширеніших мов Таврійської губернії була такою:
малоросійська (тобто, українська) - 42,2%,
великороська (тобто, російська) - 27,9%, 
татарська (тобто, кримськотатарська) - 13,6%.
Отже, в Таврійській губернії у 1897 році була наявною україномовна відносна більшість населення.
Разом з тим, у більшості повітів на Кримському півострові найпоширенішою мовою була кримськотатарська (Ялтинський - 59,0%, Сімферопольський - 44,4%, Євпаторійський - 42,7%).

Наголошу, що перепис 1897 року проводив не Грушевський, не Шухевич, і не Чорновіл, а чиновники царського уряду Російської імперії. Ці цифри містяться у загальному доступі. Навіть на російських сайтах.
І ці цифри треба, не соромлячись, кидати у нахабні очі рашистів-недоімперіалістів.

А коли теперішні нащадки переселеної свого часу п’яної бидлоти з  Воронезької, Курської, Орловської і Бєлгородської областей в 1940рр і пізніше називають себе не інакше як «коренными крымчанами», це у мене нічого, крім сарказму, не викликає.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Таврійська_губернія

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7081
  • Karma: 12944
  • Стать: Жіноча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #336 : Жовтень 04, 2022, 11:24:27 »

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5324
  • Karma: 3279
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Нотатки про насущне
« Reply #337 : Жовтень 04, 2022, 11:45:55 »
Про це неодноразово вже попереджали і все одно постів про "допоможіть знайти" з красивими бойовими фотками купа у фб  :(

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Нотатки про насущне
« Reply #338 : Жовтень 04, 2022, 13:04:53 »
Про це неодноразово вже попереджали і все одно постів про "допоможіть знайти" з красивими бойовими фотками купа у фб
Попереджальники просто навіть уявити собі не можуть, що переживають близькі зниклої людини, коли бригада кілька місяців просто морозиться, сьогодні відповідаючи, що його бачили на позиціях, завтра -- що там, де він, нема зв'язку взагалі вже три тижні й проїхати туди неможливо, післязавтра -- що він в СЗЧ, а через два місяці повідомляють, що людина зникла безвісті під час артобстрілу два дні тому. А шанси знайти хоча б тіло з кожним днем все падають і падають. Просто уявіть собі, коли ваша найближча людина просто випарилась, і ви чітко розумієте, що крім вас її НІХТО НІКОЛИ шукати НЕ БУДЕ. Ви ніколи не зможете її поховати, ви навіть ніколи не зможете остаточно її відпустити, прийняти, що її більше нема.
Так от, якби бригади в таких випадках робили те, що мають робити, ніхто б по фейсбуках нікого не розшукував. Тому оці спічі треба не в ФБ писати, а стройовикам власної бригади в глотку запихувати.

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Нотатки про насущне
« Reply #339 : Жовтень 04, 2022, 14:57:39 »
Так от, якби бригади в таких випадках робили те, що мають робити, ніхто б по фейсбуках нікого не розшукував. Тому оці спічі треба не в ФБ писати, а стройовикам власної бригади в глотку запихувати.
Не стройовикам, а ЦВС.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Нотатки про насущне
« Reply #340 : Жовтень 04, 2022, 15:00:20 »
Не стройовикам, а ЦВС.
В будь-якому разі людям при штабі, які мають цим займатися.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8307
  • Karma: 3325
Re: Нотатки про насущне
« Reply #341 : Жовтень 04, 2022, 15:11:10 »
Так от, якби
але воно є, і тенденція до його зменшення поки що не помічена, тому порада Богдана Вежи дуже і дуже слушна.   

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 756
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: Нотатки про насущне
« Reply #342 : Жовтень 04, 2022, 15:48:22 »
в мене (тут теж) часто питають,
Cпойлер
Цитувати (виділене)
...что было бы, если бы в 2019 году выбрали Пороха,...

Если бы в 2019 году выбрали Пороха - сейчас был бы Минск 7 (8… 9… 12…32…)
И Путин до сих пор доказывал бы Шольцу, что сначала ДНР должно войти в Конституцию, а потом проводить выборы.
Или что они там подписывали и пять лет о какой филькиной херне там спорили?
Это называется стратегическое мышление, дети.

А армия все это время продолжала бы строиться.
И потом, через пять лет, когда все-таки избрали бы Зеленского, она к моменту вторжения подошла бы уже с «Нептунами».
Которых было бы не три штуки, а триста тридцать три.
С «Ольхами».
Со «Стугнами».
Ну или как минимум с касками и брониками.
Но это скучно. Как мне вчера в комментах написали - да, Порох, наверно, хорош, но он скучный.
Ну... Поржали хоть?

https://t.me/babchenko77/6535

Але зараз це таке... академічне питання.
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 756
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: Нотатки про насущне
« Reply #343 : Жовтень 04, 2022, 16:01:31 »
В мене є родичка, яка нещодавно написала, "мільйонам українців необхідно було пожити на заході деякий час, щоб зрозуміти, як дивна країна Україна, яки передові її деякі послуги та технології, яки чудові її громадяни"...

З 2014 по 2019 роки я розповідала її теж саме, бо з Заходу вже тоді був очевидний цій могутній стрибок - але ні, тоді ж по телевізору казали протилежне.
Дуже боляче за ціну...
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Нотатки про насущне
« Reply #344 : Жовтень 04, 2022, 16:04:24 »
але воно є, і тенденція до його зменшення поки що не помічена, тому порада Богдана Вежи дуже і дуже слушна.   
Я б запропонувала тому Богданові розповісти про свої слушні поради, не ховаючись за монітором, а дивлячись в очі родичам зниклих безвісти. Але навряд він на таке наважиться. Більшість не готова навіть зателефонувати в такій ситуації, бо "я не знаю, що їй сказати".

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Нотатки про насущне
« Reply #345 : Жовтень 04, 2022, 16:15:12 »
Я б запропонувала тому Богданові розповісти про свої слушні поради, не ховаючись за монітором, а дивлячись в очі родичам зниклих безвісти. Але навряд він на таке наважиться. Більшість не готова навіть зателефонувати в такій ситуації, бо "я не знаю, що їй сказати".
Ти знаєш, чим я займаюся. І я вважаю, що цей заклик абсолютно правильний. Пошук через соц. мережі значно зменшує шанси захопленої людини на виживання у полоні. Довбати треба в/ч, поліцію, СБУ. Дві останні інстанції займаються розшуком.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Нотатки про насущне
« Reply #346 : Жовтень 04, 2022, 19:39:56 »
Ти знаєш, чим я займаюся.
Я знаю. І дуже тебе за це поважаю. Але впорався б ти, якби у вас у бригаді таких було не стільки, скільки є, а тисячі? От щонайменше тисяча тільки зниклих безвісті. Просто уяви.
Дві останні інстанції займаються розшуком.
Вони. Не. Займаються. Ніяк. Повір мені. Якщо захочеш, я тобі в деталях розкажу, який шлях пройшла моя подруга, щоби хоча б з'ясувати обставини, як і коли це трапилося. І як вона дізналася, де, скоріше за все, похований її чоловік. Принаймні де лежить тіло, з яким можна буде колись провести експертизу. Але одне я можу сказати вже зараз: вона написала абсолютно всі можливі заяви та листи і в поліцію, і в СБУ. І навіть в ОК "Схід". Вони не зробили НІЧОГО. НІЧОГО. Вона дізналася неофіційним шляхом, тому що хтось погодився дати свій особистий контакт в СБУ, і та людина НЕОФІЦІЙНО за пів години зробила те, що мало бути зроблено одразу, як вони отримали заяву. А ті родичі, хто був не такий наполегливий, як вона, досі не знають НІЧОГО про долю своїх близьких. І навряд чи колись дізнаються. Бо цим ніхто не займається. І я вже не кажу про те, що таким шляхом можна набагато скоріше дізнатися про те, що людина в полоні, і спробувати її звідти витягти. Ти здивуєшся, але тих, за кого родичі б'ються, міняють швидше.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4770
  • Karma: 2857
  • Стать: Жіноча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #347 : Жовтень 04, 2022, 19:49:06 »
Ти знаєш, чим я займаюся.
Я знаю. І дуже тебе за це поважаю. Але впорався б ти, якби у вас у бригаді таких було не стільки, скільки є, а тисячі? От щонайменше тисяча тільки зниклих безвісті. Просто уяви.
Дві останні інстанції займаються розшуком.
Вони. Не. Займаються. Ніяк. Повір мені. Якщо захочеш, я тобі в деталях розкажу, який шлях пройшла моя подруга, щоби хоча б з'ясувати обставини, як і коли це трапилося. І як вона дізналася, де, скоріше за все, похований її чоловік. Принаймні де лежить тіло, з яким можна буде колись провести експертизу. Але одне я можу сказати вже зараз: вона написала абсолютно всі можливі заяви та листи і в поліцію, і в СБУ. І навіть в ОК "Схід". Вони не зробили НІЧОГО. НІЧОГО. Вона дізналася неофіційним шляхом, тому що хтось погодився дати свій особистий контакт в СБУ, і та людина НЕОФІЦІЙНО за пів години зробила те, що мало бути зроблено одразу, як вони отримали заяву. А ті родичі, хто був не такий наполегливий, як вона, досі не знають НІЧОГО про долю своїх близьких. І навряд чи колись дізнаються. Бо цим ніхто не займається. І я вже не кажу про те, що таким шляхом можна набагато скоріше дізнатися про те, що людина в полоні, і спробувати її звідти витягти. Ти здивуєшся, але тих, за кого родичі б'ються, міняють швидше.
Тобто допомiг особистий контакт, а не фб. Пост же був про пошук в фб, користi таким чином не буде, а шкода може буть.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Нотатки про насущне
« Reply #348 : Жовтень 04, 2022, 20:20:45 »
Тобто допомiг особистий контакт, а не фб.
Особистий контакт людини, яка дізналася про ситуацію з ФБ.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8307
  • Karma: 3325
Re: Нотатки про насущне
« Reply #349 : Жовтень 05, 2022, 00:10:02 »
Інтерв'ю 02.12.2021






Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Нотатки про насущне
« Reply #350 : Жовтень 05, 2022, 08:56:13 »
Вони. Не. Займаються. Ніяк. Повір мені.
Я все знаю, про що йдеться.
Вони займаються. Повір мені. Раз на два-три тижні мені дзвонить слідча по справі уточнює якісь деталі. А шукати зараз вони не можуть, бо місце зникнення - ще нуль.

Я знаю. І дуже тебе за це поважаю. Але впорався б ти, якби у вас у бригаді таких було не стільки, скільки є, а тисячі? От щонайменше тисяча тільки зниклих безвісті. Просто уяви.
Не знаю, чи впорався б. Але я точно знаю, що в нашій бригаді ні від кого не приховують інформацію. І особисто мені дзвонять родини по допомогу. Люди різні. Як в армії, так і в правоохоронних органах. Не треба усіх під один рівень.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Нотатки про насущне
« Reply #351 : Жовтень 05, 2022, 10:26:04 »
Вони займаються. Повір мені. Раз на два-три тижні мені дзвонить слідча по справі уточнює якісь деталі.
А моїй подрузі приходили листи від поліції "це не наша компетенція, а СБУ, ми переправили вашу заяву до них", а від СБУ -- "це компетенция не наша, а нацполіції, ми переправили вашу заяву до них". І так кілька разів. І лише тоді, коли вона дізналася самотужки про ймовірне місце загибелі та поховання, про все це й туди й туди написала, вони почали дзвонити й уточнювати якісь деталі.
Люди різні. Як в армії, так і в правоохоронних органах. Не треба усіх під один рівень.
Різні. Я знаю, що ти робиш усе правильно. Але не всі такі, як ти. І в деяких бригадах в середині березня втрати були -- дві третини складу. І щонайменше половина з них -- зниклі безвісті.
І, знаєш, моя подруга не одразу ж почала шукати в ФБ та ТГ. Десь два тижні вона намагалася дзвонити в бригаду. І лише коли зрозуміла, що відповіді не буде, почала власні пошуки. Тому ще раз кажу, не родичам треба зверхньо казати, які вони дурні телепні й не розуміють, яку шкоду коять, а насамперед звертатися до бригад, до військкоматів, до нацполіції та СБУ.

Offline Zon

  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Karma: 182
  • Стать: Жіноча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #352 : Жовтень 05, 2022, 13:34:42 »
Не удается вставить линк на телеграм  :sorry:
ТГ   Доцент пишет

Знаю як хвилювались мої рідні, не маючи інформації про мене. Не дай Боже пережити батькам і дружинам українських воїнів, те що пережили і відчувають зараз рідні тих із нас, хто знаходиться у полоні.  Можливо комусь допоможе розуміння алгоритму дій, як діяти їм у такій важкій ситуації. Інформацію надала нацполіція, передав Друг Кот( на фото)  - Михайло Вершинін, керівник патрульної поліції міста Маріуполь, захисник «Азовсталі». Кот неймовірно крута і непересічна особистість. Пишаюся тим, що знайомий із ним особисто.         
Важливо! Номер телефону координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими: 095 412 74 24, запис на прийом: 044 425 12 09
Крах терпит лишь тот, кто не совершает попыток; а успех измеряется тем, как мы справляемся с разочарованием. (c)

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Нотатки про насущне
« Reply #353 : Жовтень 05, 2022, 14:03:33 »
А моїй подрузі приходили листи від поліції "це не наша компетенція, а СБУ, ми переправили вашу заяву до них", а від СБУ -- "це компетенция не наша, а нацполіції, ми переправили вашу заяву до них". І так кілька разів.
В березні взагалі ще не було алгоритму роботи ані у ЦВС, ані у правоохоронців. Його було остаточно розроблено десь близько червня. Хоча це, звісно, не знімає провини з бригадного командування.
Тому ще раз кажу, не родичам треба зверхньо казати, які вони дурні телепні й не розуміють, яку шкоду коять, а насамперед звертатися до бригад, до військкоматів, до нацполіції та СБУ.
Усім потрібно казати. І родинам, і ЦВС, і правоохоронцям. Вказувати на помилки та не заважати працювати один одному.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Нотатки про насущне
« Reply #354 : Жовтень 05, 2022, 14:56:28 »
В березні взагалі ще не було алгоритму роботи ані у ЦВС, ані у правоохоронців.
А вона в березні ще навіть у бригаду не дзвонила, чекала. Весь цей треш розгортався якраз у квітні-червні-липні-серпні. І це вона домоглася якогось результату. А вона в абсолютній меншості. Не треба кивати на алгоритми. Просто є люди, які роблять свю роботу якісно, і є ті, хто ні. Ось в цьому питанні ти дивишся навколо себе й думаєш, що всі схожі на тебе. А воно, на жаль, зовсім навпаки. І люди, яких залишили з їхньою бідою сам на сам, будуть якось діяти вже на власний розсуд і ризик, хоч там що й хоч там хто буде гнівно писати в соцмережах.

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Нотатки про насущне
« Reply #355 : Жовтень 05, 2022, 15:12:23 »
Не треба кивати на алгоритми. Просто є люди, які роблять свю роботу якісно, і є ті, хто ні. Ось в цьому питанні ти дивишся навколо себе й думаєш, що всі схожі на тебе. А воно, на жаль, зовсім навпаки. І люди, яких залишили з їхньою бідою сам на сам, будуть якось діяти вже на власний розсуд і ризик, хоч там що й хоч там хто буде гнівно писати в соцмережах.
Що значить не треба кивати на алгоритм? Якщо його немає, невідомо що та як робити, що кому розповідати. Але я вже казав, що відсутність алгоритму не знімає відповідальності з командування. І зараз люди повинні звертатися до військоматів, та поліції. Пошуки самотужки шкодять тим, кого ще можна знайти. Більш того при пошуках через соц. мережі людина у емоціонально вразливому стані значно легше може стати жертвою усіляких шахраїв та руснявих спецслужб. Мені дуже дивно, що доводиться це пояснювати розумній людині.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Нотатки про насущне
« Reply #356 : Жовтень 05, 2022, 15:24:07 »
Ну, з червня алгоритм є, а пошуків нема. Що робити?

І до речі, в мене ще питання про полон. От зараз ідуть розмови про обмін у форматі "всіх на всіх". З нашого боку складаються списки, куди включають всіх, хто є в реєстрі захисників Вітчизни. Які шанси у людини з вигаданим ім'ям потрапити на обмін?

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Нотатки про насущне
« Reply #357 : Жовтень 05, 2022, 15:27:32 »
І зараз люди повинні звертатися до військоматів, та поліції.
Так вони й звертаються. І зверталися. Ти не хочеш розуміти, що здебільшого до пошуків самотужки вдаються тоді, коли офіційні пошуки або саботуються, або не дали результату.

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Нотатки про насущне
« Reply #358 : Жовтень 05, 2022, 19:39:56 »
Ну, з червня алгоритм є, а пошуків нема. Що робити?

Ти не хочеш розуміти, що здебільшого до пошуків самотужки вдаються тоді, коли офіційні пошуки або саботуються, або не дали результату.
Це ти не хочеш розуміти, що пошуки можуть бути просто неможливими. А навіть якщо їх хтось саботує, то пост у соц. мережах веде до високих ризиків, про які я вже казав. А результат дуже сумнівний.
 
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14765
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Нотатки про насущне
« Reply #359 : Жовтень 06, 2022, 11:27:11 »
Це ти не хочеш розуміти, що пошуки можуть бути просто неможливими.
Що, просто пробити телефон неможливо? Причому неофіційно -- легко. Так само неофіційно, через знайомих, вся потрібна інформація розшукується на раз-два. Офіційно -- "ви ж розумієте, що пошуки неможливі". Так, тіло забрати неможливо, це всі розуміють. Але є й інші дії. І коли люди з однієї й тієї самої структури офіційно кажуть, що вони начебто щось роблять, але результату нема, а неофіційно дійсно роблять і результат є, то, вибач, ніхто не вірить в офіційні заяви.

Я ще раз підкреслюю, що в тих випадках, де є притомні відповіді й від бригади, і від військкоматів, і від СБУ, ніхто не бігає по фейсбукам. А от коли бригада відверто вішає локшину на вуха, потім, після десятків запитів надсилає у військкомат повідомлення, що боєць загинув наприкінці квітня під час артобстрілу, а після наполегливих копняків від ОК "Схід" (завдяки особистим зв'язкам) нарешті наприкінці липня надсилає акт розслідування, в якому детально описані події в середині березня, які стикуються з тим, що розказують свідки з місцевих жителів, на яких вийшли за допомогою соцмереж, то як до цього ставитися? Бригада все знала з самого початку, але надала справжні, а не фальсифіковані документи лише тоді, коли там зрозуміли, що, по-перше, жінці бійця вже все відомо, а по-друге -- що вона й до Генштабу дійде, якщо буде потрібно. А ті родичі, хто сидить і чекає, коли бригада, СБУ та поліція зроблять свою роботу, мають той самий сфальсифікований папірець, де сказано, що їхні близькі зникли під час обстрілу півтора місяця потому. Хз, куди зникли. Може, загинули, може, в полоні, а може, і дезертували, про це теж не соромляться натякати. Хоча, за свідками місцевих, вони загинули як справжні герої, без перебільшень. А декому навіть і того папірця не надали. Ну нема людини й нема.

Я, мабуть, не буду більше на цю тему. Хоч би що я написала, той, хто не бачив зблизька протягом кількох місяців, як люди б'ються головою в цю офіційну скелю без будь-якого результату та якого страшного болю це все завдає, мабуть, все одно не зрозуміє.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.