Автор Тема: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
 

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7051
  • Karma: 12876
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2580 : Травень 18, 2022, 19:12:59 »
ну зашибісь, главзавгосп Залужному ЦУ видає
Cпойлер



Під катом фейк.
« Останнє редагування: Травень 18, 2022, 20:30:42 від Ксеня »

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2581 : Травень 18, 2022, 19:19:56 »
Оце я розумію. Прийшов Експерт і все розтлумачив.
А я не експерт. Я розумна і завбачлива жінка. Коли я 19 січня відкрила тему "Готуємось до війни", дехто наді мною сміявся  :sarcastic:
Я багато раз була у дуже скрутних обставинах. Та зараз така обставина, в якій не був НІХТО і НІКОЛИ. Тож краще іди картоплю підгортай і збирай дрова. Осінь буде холодна.  :smilie2:

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2582 : Травень 18, 2022, 19:22:07 »
ну зашибісь, главзавгосп Залужному ЦУ видає
Cпойлер
Ну да, а Єрмак навіть не знає, хто у нас начальник Генштабу, і яка посада у Залужного.  :smilie5:
Ну не тягай всяку каку на форум...
« Останнє редагування: Травень 18, 2022, 20:29:44 від Ксеня »

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34830
  • Karma: 17068
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2583 : Травень 18, 2022, 19:27:27 »
ну зашибісь, главзавгосп Залужному ЦУ видає
Cпойлер

потраплення. ага. нахєра таке гівно сюди тягнути?
« Останнє редагування: Травень 18, 2022, 20:29:24 від Ксеня »
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35750
  • Karma: 23556
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2584 : Травень 18, 2022, 19:55:49 »
Оце я розумію. Прийшов Експерт і все розтлумачив.
А я не експерт. Я розумна і завбачлива жінка. Коли я 19 січня відкрила тему "Готуємось до війни", дехто наді мною сміявся  :sarcastic:
Я багато раз була у дуже скрутних обставинах. Та зараз така обставина, в якій не був НІХТО і НІКОЛИ. Тож краще іди картоплю підгортай і збирай дрова. Осінь буде холодна.  :smilie2:
Бач, а кажеш не Експерт. Буду прислухатися. Тільки картопля хоч перше листячко з-під землі випустить,  відразу підгорну. Навіщо не знаю, але вірю, що так і треба. Людина знає, що каже!

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16098
  • Karma: 15403
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2585 : Травень 18, 2022, 20:13:30 »
Ну не тягай всяку каку на форум...
потраплення. ага. нахєра таке гівно сюди тягнути?

А оверквотинг во всю страницу это чтобы точно все увидели, а то не дайбох пропустит кто?  :sneaky:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34830
  • Karma: 17068
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2586 : Травень 18, 2022, 20:15:23 »
Ну не тягай всяку каку на форум...
потраплення. ага. нахєра таке гівно сюди тягнути?

А оверквотинг во всю страницу это чтобы точно все увидели, а то не дайбох пропустит кто?  :sneaky:

це щоб модератори не відпочивали вечорами, а відкорегували всі три пости.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2587 : Травень 18, 2022, 20:42:19 »
Ну не тягай всяку каку на форум...
потраплення. ага. нахєра таке гівно сюди тягнути?

А оверквотинг во всю страницу это чтобы точно все увидели, а то не дайбох пропустит кто?  :sneaky:

це щоб модератори не відпочивали вечорами, а відкорегували всі три пости.

так, бля, і зробимо

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34830
  • Karma: 17068
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2588 : Травень 18, 2022, 20:47:24 »
🍁 Прапор США знову майорить над американським посольством у Києві. Гарний знак.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1904
  • Karma: 2474
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2589 : Травень 18, 2022, 21:51:43 »
Интересное интервью с боевым пилотом ВСУ:


Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2590 : Травень 18, 2022, 21:51:50 »
Цитувати (виділене)
ТРИВОГА В БІЛЬШОСТІ ОБЛАСТЕЙ ВІДМІНЕНА, РАШИСТСЬКИЙ ЛІТАК ЗНИЩЕНИЙ

🔥МІнус один літак СУ-34 ворога.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16098
  • Karma: 15403
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2591 : Травень 18, 2022, 22:04:04 »
Не прошло и полгода, какгрица и буквально.

Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34830
  • Karma: 17068
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2592 : Травень 18, 2022, 23:01:02 »
Цитувати (виділене)
🔥МІнус один літак СУ-34 ворога.

https://twitter.com/Kochevenko/status/1527001827451064320
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2593 : Травень 18, 2022, 23:03:28 »
Звонили сыну, слышим очень уж дети орут (на улице).
Спрашиваем,что там у вас?
Отвечает - А, это они в украинцев и русских играют.
Not all those who wander are lost

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14751
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2594 : Травень 18, 2022, 23:33:43 »
ІМХО, десь в липні почнеться дефіцит всього і ціни злетять на все.
Ну, принаймні на відпустці можна буде зекономити.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14751
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2595 : Травень 18, 2022, 23:42:08 »
Коли я 19 січня відкрила тему "Готуємось до війни", дехто наді мною сміявся
А шо, Львів уже вщент розмбомбили, в першу чергу, як ти передбачала? Давай чесно: як добре ти підготувалася та що з тієї підготовки тобі насправді знадобилося станом на зараз?

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2596 : Травень 18, 2022, 23:57:00 »
Коли я 19 січня відкрила тему "Готуємось до війни", дехто наді мною сміявся
А шо, Львів уже вщент розмбомбили, в першу чергу, як ти передбачала? Давай чесно: як добре ти підготувалася та що з тієї підготовки тобі насправді знадобилося станом на зараз?
А також почався хаос, загальний занепад комунального господарства ет цетера.
На щастя - ні, не почався.
 Навіть Зеленський не втік)) І не почав здаватися. А ми всі цього чекали( ну або більшість).
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2597 : Травень 18, 2022, 23:59:49 »
 Я ось зараз читаю  про якогось Самуся( військовий аналітик) так він вважає, що Росія збирається захопити Одесу. І що Південний напрямок найнебезпечніший. Ось як прорвуть  оборону Миколаїва , так зразу й захоплять. А ще зроблять  повітряний коридор до Приднестров'я . І відразу ж захоплять Одесу. І це буде крахом України. Це все у переказі Експресо-ТВ.
Бля, ну чому  в нас нема статті за такий всепропальський клік-бейт.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14751
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2598 : Травень 19, 2022, 00:01:53 »
Навіть Зеленський не втік)) І не почав здаватися. А ми всі цього чекали( ну або більшість).
І оце насправді стало несподіванкою.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2599 : Травень 19, 2022, 00:06:49 »
Десь читав що проспав. :grin:

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14751
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2600 : Травень 19, 2022, 00:13:16 »
Десь читав що проспав. :grin:
Точно. А коли прокинувся, зібрався та намагався вийти з хати, там уже стояв Залужний. І я підозрюю, що це тільки частково жарт.

Offline Minime

  • *****
  • Повідомлень: 6489
  • Karma: 4398
  • Стать: Чоловіча
  • Австралия: au2ua
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2601 : Травень 19, 2022, 01:47:37 »
и русских играют.
Опять свинью к собаке изолентой примотали?!
"Не забыть бы нам всё, не простить бы и не потерять". В. Высоцкий

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12692
  • Karma: 6497
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2602 : Травень 19, 2022, 07:55:44 »
За словами Подоляка, Макрон не єдиний, хто намагається потрафити хуйлу.
Цитувати (виділене)
Низка європейськийх політиків пропонували Україні поступитись суверенітетом задля "збереження обличчя" путіну.
Про це в інтерв’ю НВ заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

“Вцілому ці заяви не тільки пана Макрона, а й ще деяких людей з європейської політичної спільноти трішки дивні… Зрозуміло, що українське суспільство не підтримає таких вимог у жодному вигляді. По-друге, будь-яка поступка рф буде означати Мінськ-3, а отже відкладену війну. Це має розуміти політична еліта Європи, коли робить такі заяви. І ми на це свідомо не підемо у будь-якому вигляді”, – наголосив Подоляк.

Окрім того, за його словами, будь-яка поступка росії спровокує її висунути інші претензії та вимоги до України.

“Мені на 83-й день війни взагалі незрозуміло, чому в Європі це з’являються такі думки… Вони, певно, хочуть повернутись до звичних для них правил ведення бізнесу з рф, але, мені здається, що усього цього вже не буде, тому що зафіксовані воєнні злочини рф у великому масштабі”, – зазначив радник голови Офісу президента.

За словами Подоляка, Європа має “коректніше” ставитися до того, як має завершитись ця війна.

“Це не мають бути поступки росії. це мають бути тільки пріорітети України”, – наголосив він.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26491
  • Karma: 5572
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2603 : Травень 19, 2022, 09:14:51 »
Березовый сок
Когда несколько дней назад бизнес наконец-то потребовал отставки Гетманцева, то я смеялся. Особенно сильно меня рассмешило то, что требовать начали даже те, кто раньше даже думать о критике власти не хотел и всячески пытался отмолчаться. А я предупреждал, что Гетманцев - это вредитель. Так вот, заметьте, что реакции на обращение бизнеса нет. И скорее всего не будет. Гетманцев член команды и делает то, что хочет команда. Можно поменять исполнителя Гетманцева, но если не менять заказчика, то изменений не будет. Но бизнес слишком труслив, чтоб требовать замены Ермака. Ведь каждый бизнесмен взвешивает возможные риски возможных проверок, давления на его бизнес и кошмарение со стороны налоговой, СБУ, ДБР и других структур, которые будут отрабатывать команду "Фас!". Поэтому бизнес так робко подает сигнал президенту, что в экономике все плохо. Странно, а бизнес считает, что президент не в курсе, что происходит? Может президент не в курсе того, что в его фракции все ещё есть Трухин, который попал в ДТП в состоянии алкольного опьянения и предлагал патрульному полицейскому 150 000 за право "тихонечко уйти в лес"? Знает. Но Трухина не трогают. Он член команды. Как и Гетманцев. И пора всем повзрослеть и понять это.

Так что той реакции, которую ждёт бизнес не будет. А вот разрушительная работа Гетманцева будет продолжаться. Кстати, я и про нардепа Ковалева из "Слуги народа" предупреждал. Про того Ковалева, который ранее купил 4-ый канал и снёс все оппозиционные передачи. Так вот его из фракции исключили лишь тогда, когда стало невозможно скрывать его сотрудничество с оккупантами в Херсоне. С Гетманцевым будет так же. Тянуть будут по-максимуму. Хотя все знают то, что он был многие годы личным помощником Сивковича, на которого США наложили санкции, как на агента ФСБ. Но это же другое? Да?

PS Интересно, как быстро включатся идиоты и боты Подоляка? Жду слова про "не раскачивайте лодку". Видимо хотят просто пойти на дно.
Злобная заинька

Offline düsha

  • *****
  • Повідомлень: 13004
  • Karma: 11310
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2604 : Травень 19, 2022, 10:12:42 »
брифинг американского минобороны
Цитувати (виділене)
There's really only two lines of axes where we've seen the Russians make any appreciable progress since the last time we talked. The first is between Kherson and Mykolayiv, and it's really more towards pushing closer towards the Black Sea.

So as we've talked about before, they've been battling it out between Mykolayiv and Kherson. We talked about that two days ago, as well. We've seen the Russians make some incremental progress in the direction of the Black Sea.

And then the other line of axis that they've continued to make, limited, but, some appreciable progress is coming out of Donetsk towards that town, Velyka Novosilka, which is where they moved their troops out of Mariupol to just south of that town.

And as we talked about before, they had pretty much stayed static below that town, to the point where they were digging in defensive positions. And so we're starting to see the Russians, you can clearly see they're trying to link up with those troops by moving from Donetsk in their direction.

So they've made a little bit of progress but not much. It's been fairly limited, in keeping with what we've seen in the past, that you know, a few kilometers maybe every day kind of thing.
только в двух местах у русских какое-то продвижение. Первое это между Херсоном и Николаевым. Но продвинулись они по направлению к морю.
Мы говорили, там бои между Херсоном и Николаевым. И вот у них небольшой прогресс по направлению к морю.
Другое место это из Донецка по напр. к Великой Новосилке.
Мы говорили, что они из Мариуполя туда ушли и сидели и сидели и начали окопы рыть. Но теперь прямо вот стало похоже, что они в самом деле туда продвигаются из Донецка, не показалось.
Но прогресс у них такой маленький, что мало понятно, чо они хотят. Очень маленький, типа несколько километров.

Цитувати (виділене)
The other thing that's interesting to note, and it's not really a difference, but I think as you look at the fighting in the Donbas in particular and I mean not just over the last 24 hours but over the last days and even more than a week or so, I mean, you're starting to see Russian offensive operations become smaller in their size and scale and you're seeing their objectives become more localized.

Again, this is, you know, towns and villages and sometimes crossroads that these guys are trying to achieve. So it's just sort of a shrinking of their objectives and their goals. And that also corresponds to the size of units that are involved in these smaller objectives. You know, we're seeing more company-sized units get involved in the movements.

You know, we talk about battalion tactical groups all the time, and rightly so, that's how they organize, but what we're beginning to see in the last few days is just a more smaller, more localized approach using smaller units, which makes perfect sense.

ещё интересное наблюдение, что такое ощущение, что цели у них всё уменьшаются. Их атакующие операции становятся меньше, цели становятся жиже.
Т.е. сначала бились за городки, потом за деревни, теперь уже как будто пытаются перекрёстки героически брать. Спесь и цели сморщиваются. И размеры частей, участвующих в операциях, тоже усыхают. Мы видим, что теперь перемещаются как-то ротами скорее.
Мы обычно говорим про батальонные тактические группы, потому что они так организованы, но в последние дни они ставят маленькие цели и используют части поменьше, что конечно логично.

Цитувати (виділене)
And again, we think that this also goes to reinforce the notion that it hasn't just hasn't been much progress in the Donbas, a lot of back and forth, again, fighting at a smaller scale.

They still have not corrected their coordination issues. They're still not integrating their units very well. Their communications are still not very efficient between commanders.
в общем, это только подчёркивает, что у них почти нет прогресса на Донбасе, туда-сюда, в маленьких масштабах.
Они конечно не исправили свои координационные проблемы. У них плохая коммуникация.

Цитувати (виділене)
And again, as we talked about before, even at this smaller level, we see them being you know, [inaudible] very closely to their doctrine of artillery fire, then a frontal attack by formations that are small, and in some cases, not fully resourced, fully manned, fully strong, and they get rebuffed by the Ukrainians.
и, как мы раньше и говорили, у них один и тот же подход - сначала артилерией пострелять, потом продвигаться - даже для таких маленьких частей и операций, и если в части мало людей и ресурсов - украинцы отражают атаки.

Цитувати (виділене)
And no real changes in the maritime environment worth speaking to. The Russians are still trying to, what movement we're seeing is them trying to reinforce their positions on Snake Island, you know, resupply, that kind of thing, but nothing indicative of a pending, you know, amphibious assault or anything like that.

Now, some of you may ask "well, why are we seeing them move from Kherson towards the Black Sea? Is that an indication that an amphibious assault is coming?" We just don't know.

We've seen no indications that there's a naval component to this. It could just be that they're trying to reposition for a -- a different line of approach on Mykolayiv, but there's been no, again no indications of an imminent naval assault here.
на море ничего интересного. Рашисты всё пытаются укрепить свои позиции на Змеином, но нет никаких признаков подготовки десанта с моря или чего-то такого.
Вы наверно спросите - а зачем тогда из Херсона они начали пробиваться к Чёрному морю? Может это признаки скорого десанта?
Мы не знаем. Мы просто с моря ничего такого не видим. А зачем они туда пробиваются - кто дураков знает, может, заблудились. Может, пытаются перегруппироваться, придумали какой-то новый "хитрый" план напасть на Николаев. Но на море ничего такого нет.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22185
  • Karma: 3729
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2605 : Травень 19, 2022, 11:22:31 »
В Харькове повалили Александра Невского. А я сижу и думаю, каким образом он там вообще появился? :facepalm:

Online Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1275
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2606 : Травень 19, 2022, 11:27:24 »
В Харькове повалили Александра Невского. А я сижу и думаю, каким образом он там вообще появился? :facepalm:
Почетный святой? :)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12692
  • Karma: 6497
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2607 : Травень 19, 2022, 11:33:01 »
Воїни-десантники ЗСУ у День вишиванки передають "вітання" оркам.  :prapor2:

https://www.facebook.com/watch/?v=428237935430680
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9510
  • Karma: 1578
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2608 : Травень 19, 2022, 12:03:19 »
Почетный святой?
Теперь уже перешел в категорию "почетный мученик" ))

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6892
  • Karma: 3799
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2609 : Травень 19, 2022, 12:11:51 »
У нас и церковь Александра Невского есть, два раза в нее прилетало.
Upd. Перепутала, у той, куда прилетало другое название, но тоже РПЦшная

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.