Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19320
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37350 : Вересень 28, 2021, 11:34:48 »
Це не так.
погугліть  The Pink Tax . Хоча у більшості публікацій проблема розглядається однобоко. Бо вищі ціни є слідством того що за модну наклейку "інклюзивності" жінки бажають робити доплату.

The Pink Tax звісно існує. Але це явище обумовлене зовсім не  так званою "жіночою психологією".  Бо жіночої  психології не існує. Як і чоловічої.  І не модою на "інклюзивність"( тут це зовсім якась несенітниця, бо вищі ціни на жіночий одяг , взуття та пр.  були завжди і  це аж ніяк не пов'язано з терміном "інклюзивність"). Це, звісно, тема для іншого треду. Але мене дуже дратують такі прояви сексизму на форумі.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37351 : Вересень 28, 2021, 11:35:14 »
Київ готується до локдауну, у підприємств запросили списки на пропуски в транспорт.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37352 : Вересень 28, 2021, 12:05:52 »
Київ готується до локдауну, у підприємств запросили списки на пропуски в транспорт.
У Києві зараз одна з найкращих ситуацій і по вакцинаціям і по захворюванням https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/28/7308645/

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37353 : Вересень 28, 2021, 12:26:11 »
Київ готується до локдауну, у підприємств запросили списки на пропуски в транспорт.
У Києві зараз одна з найкращих ситуацій і по вакцинаціям і по захворюванням https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/28/7308645/

Тим не менш...
У звязку з цим (мені подзвонили з роботи і запитали, оформлювати чи ні) я вибираю з 3 опцій:
1. Оформити (але цей пропуск привязується до проїздного документу, якого в мене нема, я просто плачу в метро карткою). Купляти задля цього проїздний мені якось не хочеться.
2. Може, достатньо буде сертифіката вакцинованої? От тільки не знаю, де взяти про це інфу, бо в нас сьогодні достатньо, а завтра вже нє...
3. Начхати на всіх та сидіти вдома? Але ж якось заробляти треба...
 :consul:  :girl_in_dreams:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2655
  • Karma: 1808
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37354 : Вересень 28, 2021, 12:30:14 »
українські лікарні почали отримувати Bamlanivimab и Еtesivimab
але щось пішло не так
Цитувати (виділене)
— Это не совсем «лекарства от коронавируса». Это моноклональные антитела, которые могут останавливать (теоретически) развитие короны, если их ввести в первые 5 суток заболевания больным легким или средней тяжести, которые не лежат в стационаре ещё. Т. е. это нужно вводить в первые сутки. На этапе семейного врача. В условиях организации медпомощи в городе, на сегодня считаю это не реальным. Тем, кто уже госпитализированы, четко оговорено — не вводить, — отметила Светлана Федорова.https://nikvesti.com/news/public/230494

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37355 : Вересень 28, 2021, 15:32:35 »
. Оформити (але цей пропуск привязується до проїздного документу, я
Эээ.  Это чего за проїздний документ?  :smile10: Все карточками платят. Кстати, если бы кто-то решил мне привязать справку с моей фамилией к карточке, я бы этого не захотела. Прям Биг Браза получится.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37356 : Вересень 28, 2021, 17:05:17 »
. Оформити (але цей пропуск привязується до проїздного документу, я
Эээ.  Это чего за проїздний документ?  :smile10: Все карточками платят. Кстати, если бы кто-то решил мне привязать справку с моей фамилией к карточке, я бы этого не захотела. Прям Биг Браза получится.
Ну от і я ж в офігенії.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Лиса_Алиса

  • *****
  • Повідомлень: 1163
  • Karma: 1297
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37357 : Вересень 28, 2021, 17:54:02 »
Ще два тижні тому в лікувальних закладах збирали інформацію у співробітників:

І до одного ІПНу можно було прив'язати тільки одну проїздну картку. Навіть на різних роботах.

Offline sidha

  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Karma: 209
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37358 : Вересень 28, 2021, 23:11:09 »
. Оформити (але цей пропуск привязується до проїздного документу, я
Эээ.  Это чего за проїздний документ?  :smile10: Все карточками платят. Кстати, если бы кто-то решил мне привязать справку с моей фамилией к карточке, я бы этого не захотела. Прям Биг Браза получится.
Ну от і я ж в офігенії.
Як я зрозумів.
У Києві буде створена вже створена комп'ютерна база данних осіб, кому дозволено користуватись громадським транспортом.
Керівники фірм критичної діяльності ще в серпні мали передати у Київську міську раду список своїх працівників та № іх Kyiv Smart Card або № Картки киянина
І, як було завуальовано анонсовано, при користуванні громадським  транспортом потрібно буде пред'явити свою Kyiv Smart Card або Картку киянина + документ, посвідчующий особистість (щоб онучка не каталась по картці бабусі, наприклад)
І ще один неприємний момент - це буде стосуватись і всіх марщруток.
Під час останнього локдауну не було обмежень для приміських маршруток та електричок. А як буде зараз, під час нового локдауну - невідомо  :weep:

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37359 : Вересень 29, 2021, 09:28:18 »
Продовжуємо нарощувати госпиталізації
Цитувати (виділене)
зафіксовано 9 666 нових підтверджених випадків
Госпіталізовано за добу 2 855 осіб. 217 пацієнтів померли
.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19320
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37360 : Вересень 29, 2021, 11:02:33 »
Взрывной рост в действии.  До 20000 дойдем или возможности тестирования закончатся раньше?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37361 : Вересень 29, 2021, 11:03:02 »
Cпойлер
. Оформити (але цей пропуск привязується до проїздного документу, я
Эээ.  Это чего за проїздний документ?  :smile10: Все карточками платят. Кстати, если бы кто-то решил мне привязать справку с моей фамилией к карточке, я бы этого не захотела. Прям Биг Браза получится.
Ну от і я ж в офігенії.
Як я зрозумів.
У Києві буде створена вже створена комп'ютерна база данних осіб, кому дозволено користуватись громадським транспортом.
Керівники фірм критичної діяльності ще в серпні мали передати у Київську міську раду список своїх працівників та № іх Kyiv Smart Card або № Картки киянина
І, як було завуальовано анонсовано, при користуванні громадським  транспортом потрібно буде пред'явити свою Kyiv Smart Card або Картку киянина + документ, посвідчующий особистість (щоб онучка не каталась по картці бабусі, наприклад)
І ще один неприємний момент - це буде стосуватись і всіх марщруток.
Під час останнього локдауну не було обмежень для приміських маршруток та електричок. А як буде зараз, під час нового локдауну - невідомо  :weep:
Тобто, тепер ті, хто з сел їдуть, не будуть доїжджати? Ну супер! Я ж не киянка зараз, звідки в мене така картка?
ПиСи. Система явно не розрахована на роботу контактних центрів, де за 3 місяці може змінитись половина складу робітників. Але кого це цікавить?
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Fiona

  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Karma: 62
  • Стать: Жіноча
  • Київ
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37362 : Вересень 29, 2021, 11:05:25 »
Я ж не киянка зараз, звідки в мене така картка?
Киев смарт карт это не киянина, любой может купить.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37363 : Вересень 29, 2021, 11:14:58 »
Взрывной рост в действии. 
Зараз помітно більше госпиталізацій відносно виявлених хворих. Якщо у той раз було десь 1:5 то зараз 1:3. Тож можливості медицини упруться у дах вже десь при 12-15т нових хворих.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22189
  • Karma: 3730
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37364 : Вересень 29, 2021, 11:21:14 »
А от вам найвищий рівень вакцинації
Цитувати (виділене)
Hlib Vyshlinsky
28 хв  ·
Як і передбачали аналітики, Київ цієї хвилі може проскочити і без червоної зони.

На графіку кількість зайнятих ліжок з киснем.

Темпи росту відсотка зайнятих ліжок десь до 1 п.п. на добу, зараз зайнято 25%, до "червоних" 65% рости ще 40 днів мінімум. За цей час хвиля видихнеться.

Причини, судячи з усього - більший відсоток вакцинованих і тих, хто перехворів в попередні хвилі, особливо, навесні.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1469
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37365 : Вересень 29, 2021, 11:23:30 »
А от вам найвищий рівень вакцинації

Цитувати (виділене)
Причини, судячи з усього - більший відсоток вакцинованих і тих, хто перехворів в попередні хвилі, особливо, навесні.

У попередні хвилі Київ завжди був лідером по захворюваності...

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22189
  • Karma: 3730
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37366 : Вересень 29, 2021, 11:24:57 »
А от вам найвищий рівень вакцинації

Цитувати (виділене)
Причини, судячи з усього - більший відсоток вакцинованих і тих, хто перехворів в попередні хвилі, особливо, навесні.

У попередні хвилі Київ завжди був лідером по захворюваності...

Тому що найбільше тестували.  :grin:
В Харькове тоже много болели. А сейчас вон уже на Чугуев везут.

Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37367 : Вересень 29, 2021, 13:52:48 »
Цікава інформація.



Cпойлер
Veniamin Zaycev
16 год  ·
В понедельник Рfizer объявила, что запускает ускоренное испытание фазы 2/3 для профилактической таблетки C19, предназначенной для предотвращения C19 у тех, кто, возможно, контактировал с этим заболеванием.
По совпадению (или нет) препарат Рfizer имеет по крайней мере один механизм действия, как иве - антипаразитарное средство, используемое у людей на протяжении десятилетий, которое действует как ингибитор протеазы против C19, что, по мнению исследователей, «может быть биофизической основой его действия - противовирусной эффективности ".
И вот, новый препарат Рfizer, который некоторые в шутку окрестили «пфайзермеkтином», фармацевтический гигант описывает как «мощный ингибитор протеазы».
Собственно, это предполагалось с самого начала этой разнузданной кампании по дискредитации иве. Те механизмы, которые лежат в основе действия иве они универсальные против широкого спектра вирусов, паразитов и др. Придумать, что-то новое крайне сложно ибо досконально известно, какие белки участвуют на разных этапах репликацию, входа и выхода из клетки и как ни крути их надо ингибировать. Иве это делает хорошо, но помимо этого он имеет еще как минимум 5 механизмов, которые вряд ли повторит Файзер.
«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37368 : Вересень 29, 2021, 14:53:27 »
Из статьи непонятно, это 5 механизмов, которые нужны для борьбы с коронавирусом или это лишние, которые можно отрезать, или что? Почему Файзер их не повторит?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35914
  • Karma: 23675
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37369 : Вересень 29, 2021, 15:16:04 »
На заміточку завзятому вакцинатору

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37370 : Вересень 29, 2021, 15:26:19 »
Як і передбачали аналітики, Київ цієї хвилі може проскочити і без червоної зони.
Ой, хорошо бы.
 :manypray:

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37371 : Вересень 29, 2021, 15:28:28 »
На заміточку завзятому вакцинатору

:grin:

Кстати, я вначале увидела "Октябрь" и решила, что это намек на время, когда от обычного гриппа вакцинируются, т.е., перед началом сезона.  Потом вспомнила, что у короны нет сезона. А уже потом увидела про астрологию.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37372 : Вересень 29, 2021, 15:29:07 »
Не бачу, як Київ проскоче, все одно навіть 40 відсотків вакцинованих не буде, а отже вірусу маса простору для роботи, особливо якщо взяти до уваги, що частину було вакциновано ще навесні, а отже  захист вже почне знижуватися.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35914
  • Karma: 23675
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37373 : Вересень 29, 2021, 15:54:18 »
Зараз їду по місту у маршрутці. Їде чоловік 15ть. У масці - один. Вгадайте хто.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37374 : Вересень 29, 2021, 16:06:49 »
Зараз їду по місту у маршрутці. Їде чоловік 15ть. У масці - один. Вгадайте хто.
Днями їхала у метро - всі, як зайчики, за деякими виключеннями. Але враження, що в інший світ потрапила, бо на поверхні все геть інше.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35914
  • Karma: 23675
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37375 : Вересень 29, 2021, 16:15:54 »
Мабуть, у нас тілтко в супермаркетах ще ходять у масках, і то тому що охрона нудить.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19320
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37376 : Вересень 29, 2021, 16:39:03 »
Мабуть, у нас тілтко в супермаркетах ще ходять у масках, і то тому що охрона нудить.
В нас ходять у суперах у масках, але ніс у 85% стирчить назовні, а  у декого маска звисає аж до підборіддя.
У маршрутці на 2 десятки пасажирів  щонайбільш 4-5 у масках та одна людина у респираторі( це я).
 Я помітила, що зараз ніхто навколо мене не носить респираторів. Ну, припустимо, більшість не замовляє з Аліекспрессу, але ж є надійні вітчизняні версії  типу того ж Мікрону, цілком доступні за ціною. Чому їх ніхто не використовує ( окрім мене та моєї родини)?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6904
  • Karma: 3806
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37377 : Вересень 29, 2021, 17:04:10 »
Чому їх ніхто не використовує ( окрім мене та моєї родини)?
Пару раз в аптеках спрашивала - не было. Возможно, просто не повезло.

Online Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5324
  • Karma: 3279
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37378 : Вересень 29, 2021, 17:07:36 »
Чому їх ніхто не використовує ( окрім мене та моєї родини)?
Пару раз в аптеках спрашивала - не было. Возможно, просто не повезло.
Мамі на prom.ua замовляю, завжди в наявності.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6904
  • Karma: 3806
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37379 : Вересень 29, 2021, 17:26:51 »
Чому їх ніхто не використовує ( окрім мене та моєї родини)?
Пару раз в аптеках спрашивала - не было. Возможно, просто не повезло.
Мамі на prom.ua замовляю, завжди в наявності.
Я про то, что маски в любой аптеке, и не только аптеке, можно купить, а с респиратором нужны дополнительные телодвижения, поэтому в них и ходят реже, особенно учитывая отношение большинства к маскам в принципе.

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.