Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5580 : Березень 13, 2020, 21:52:56 »
Если честно, то похоже, что у нас с пневмониями тоже все достаточно кисло. В коридоре поликлиники слышала телефонный разговор о многочисленных (20 человек за ночь по скорой с двухсторонний пневмонией) в неназванной больнице. Разговор обрывочный, слова "коронавирус"  не звучало
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Ре

  • Гість
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5581 : Березень 13, 2020, 21:53:33 »
Кстати малая сегодняшние фотки из супера в Хьюстоне прислала, с телефона не получается на планшет перекинуть.
Пусто. Вообще. Все полки пустые, я чёт аж в осадок выпала :shok:

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27753
  • Karma: 7955
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5582 : Березень 13, 2020, 21:54:33 »
слова "коронавирус"  не звучало
Так никто же не знает, тестов кот наплакал.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7642
  • Karma: 5643
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5583 : Березень 13, 2020, 21:57:53 »
О, там обращение к народу нашего появилось.

https://t.me/COVID19_Ukraine/36
Можно вкратце о чём рассказывает?
(Я его слушать не могу, психосоматика, от звука голоса натурально тошнит :))
The best is yet to come.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9103
  • Karma: 8178
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5584 : Березень 13, 2020, 21:58:06 »
Я вчера была в магазине. Некоторые полки выглядят сиротливо, это правда. Такие зияющие высоты: вода, туалетная бумага, разобрали все дошираки. Консервы - видно, что  гребут. А так - всё, как обычно. Людей мало. Запомнилась только одна тётенька, которая стояла с доверху наполненной куриными окорочками тележкой. И пяток целых куриц сверху.
А с другой стороны - я знаю, зачем ей это? Может, у них свадьба какая. Или ещё что.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5585 : Березень 13, 2020, 22:01:32 »
Я сегодня сделала мини-закупку в Фоззи ( 2 пачки туалетной бумаги, замороженных овощей, творога и лиминов))) полки были полные, никто пробелов не наблюдалось.
Одного покупателя видела в маске.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9103
  • Karma: 8178
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5586 : Березень 13, 2020, 22:01:44 »
Только что в лавке обьявили - всем желающим можно работать из дома. Хотя у руководства резус на это дюже отрицательный...

Мы вчера обсуждали. Пока не будет явного больного, закрываться не будем. Проблем только в том, что наши офисы - часть огромного корпоративного кампуса. С общими прогулочными дорожками, кафетерием, джимом, и пр. Вот как? Кто-то в другом здании заболел, на работу не пришёл, закрываться будем? Ну, закрылись, ладно. Две недели прошло, вышли на работу, кто-то ещё заболел - опять будем закрываться? Или нет? Я не понимаю, если честно.
И со школами тоже - ну вот выйдут они обратно, и тут кто-то заболеет, опять закроют на две недели?

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5587 : Березень 13, 2020, 22:02:31 »
О, там обращение к народу нашего появилось.

https://t.me/COVID19_Ukraine/36
Можно вкратце о чём рассказывает?
(Я его слушать не могу, психосоматика, от звука голоса натурально тошнит :))
Я ещё слушаю. Пока про то, что все закрывают. Для иностранцев совсем, кроме тех, кто имеет вид на жительство, официальную работу и подобное. Для украинцев -  если улетели чартером, то вернутся, если нет, то надо возвращаться в течении трёх дней. Если нет возможности, связываться с консульствами.
Ну вообще много говорит. Надо прочитать все потом.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5588 : Березень 13, 2020, 22:03:58 »
Про митинги прослушала, пока тут писала. Остальное норм. Не бесит в кои веки. Но хз, что пропустила про митинги.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9103
  • Karma: 8178
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5589 : Березень 13, 2020, 22:04:03 »
Не помню, писала я или нет, но у нас дело на работе обстоит так: неделю мы переживём, две недели - с очень большим напрягом, больше 3-4 недель - полный коллапс. Потом придётся по 12 часов в сутки работать без выходных, чтобы вернуться в нормальное состояние.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5590 : Березень 13, 2020, 22:05:33 »
Цитувати (виділене)
Цитувати (виділене)
Венгрия запретила гражданам Украины, которые покидают охваченную коронавирусом Италию, въезд на свою территорию
Об этом сообщает пресс-служба посольства Украины в Венгрии, передает "ДС".
Очень хорошо. Меньше бусиками и машинками поедут.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5591 : Березень 13, 2020, 22:06:11 »
Цитувати (виділене)
Цитувати (виділене)
Венгрия запретила гражданам Украины, которые покидают охваченную коронавирусом Италию, въезд на свою территорию
Об этом сообщает пресс-служба посольства Украины в Венгрии, передает "ДС".
Очень хорошо. Меньше бусиками и машинками поедут.
За теми, кого не пустили Словаки, самолёт пошлют.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7642
  • Karma: 5643
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5592 : Березень 13, 2020, 22:06:28 »
Не помню, писала я или нет, но у нас дело на работе обстоит так: неделю мы переживём, две недели - с очень большим напрягом, больше 3-4 недель - полный коллапс. Потом придётся по 12 часов в сутки работать без выходных, чтобы вернуться в нормальное состояние.
Ты не знаешь, 15 апреля передвинули?

Upd: уже нашла, файлить можно позже, платить лучше вовремя https://www.forbes.com/sites/greatspeculations/2020/03/12/april-15-tax-deadline-might-get-coronavirus-relief/#73a4685411fa
The best is yet to come.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5324
  • Karma: 3279
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5593 : Березень 13, 2020, 22:12:06 »
Муж был сегодня в XL супермаркете (ну, по нашим меркам XL, по американским, думаю, ближе к небольшому  :sarcastic:)
Туалетную бумагу народ метет, но они стеллажи в потолок ею забили, глумятся, видимо. Консервы всякие и пасты - рисы подчищают, но умеренно, пока еще не до зияющих дыр на полках. Свежих продуктов как обычно, никакого ажиотажа. Парацетамол разобрали.
При этом ФБ принес фоточки из Гааги - абсолютно пустые полки.
Машинок доставки по городу много ездит, у них жатва сейчас и еще долго будет, видимо.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5594 : Березень 13, 2020, 22:17:23 »
Цитувати (виділене)
Дорогі українці!

Сьогодні відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України щодо протидії поширенню коронавірусу. Станом на 13 березня в Україні лише три підтверджених випадки захворювання. І, на жаль, одна літня жінка померла.

Було вирішено запровадити низку заходів задля безпеки життя та здоров’я українців. Багато з цих заходів аналогічні діям країн, де статистика в десять і навіть сто разів гірша від України.

Але ми не будемо чекати офіційної сотні або тисячі хворих.

У питанні життя і здоров’я українців не може бути «передчасно». Може бути запізно. Саме тому ми діємо рішуче й на випередження.

Сьогодні вирішено наступне:

Перше. Ми закриваємо кордон для іноземців. Будуть закриті прикордонні пункти пропуску для пасажирського сполучення.

Два тижні, починаючи з 00 годин 01 хвилини 16 березня 2020 року іноземні громадяни не зможуть потрапити на територію України. Ні літаком, ні поїздом, ні автомобілем, ні будь-якими іншими засобами.

Виключення становлять іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, зокрема – представники офіційних міжнародних організацій та дипломатичних місій.

Через два тижні це питання буде розглянуто повторно.

Вантажні пункти пропуску – авіа-, залізничні, морські та автомобільні – продовжать працювати. Екіпажі суден, літаків, вантажних автомобілів можуть заїжджати в Україну та піддаються медичній перевірці експрес-тестами.

Друге. Щодо українців, які зараз перебувають за кордоном. Ті, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, точно повернуться додому згідно розкладу.

Щодо інших громадян України. Через три доби ми закриваємо регулярне авіасполучення. За цей час ви повинні повернутися додому. Ті, хто з об’єктивних причин не встигне цього зробити, мають звернутися в українське консульство. У спільній взаємодії з українськими авіакомпаніями вони будуть повернуті додому окремими нерегулярними рейсами.

Ми вже успішно евакуювали громадян з Китаю. І вже цими вихідними спеціальний борт поверне додому українців, які застрягли на кордоні Італії та Словенії.

Але я закликаю всіх українців встигнути повернутись у наступні три доби.

Всі, хто повернуться, будуть піддані медичній перевірці. У разі виявлення ознак захворювання – направлені в обсервацію.

Далі. Усім громадянам ми наполегливо рекомендуємо утриматися від поїздок за кордон без крайньої необхідності, особливо це стосується туристичних мандрівок.

Найближчим часом інфекційні медичні заклади у кожному регіоні України будуть повністю забезпечені експрес-тестами для виявлення ознак коронавірусу.

Постановою Кабінету Міністрів уже виділено 100 мільйонів гривень на засоби індивідуального захисту. У разі потреби буде негайно виділено 500 мільйонів на закупівлю медичного обладнання для інтенсивної терапії за прискореною процедурою.

Невідкладно Інститутом молекулярної біології НАН України буде виготовлено 200 тисяч експрес-тестів.

З державного резерву до закладів охорони здоров’я передано 10 мільйонів масок.

Також для проведення тестування у регіонах України будуть використовуватися пересувні лабораторії.

Ми провели бесіду з виробниками, постачальниками та аптекарями. Є речі, на яких не можна заробляти. Це – війна і здоров’я людей. Тому маски, дезінфектори, тести та інші необхідні засоби будуть на полицях аптек у достатній кількості та за доступною ціною.

Держава економічно простимулює запуск виробництва засобів індивідуального захисту.

Я також прошу постачальників і роздрібні мережі не спекулювати цінами на продукти й не наживатися на людях.

Окрім цього, Кабінет Міністрів заборонив експорт з України засобів індивідуального противірусного захисту. Для прийому складних випадків підготовлені понад 12 тисяч місць в інфекційних стаціонарах, є близько двох тисяч лікарів-інфекціоністів та більше п’яти тисяч середнього медичного персоналу. Вживаються заходи, щоб максимально підвищити спроможність лікарень приймати необхідну кількість пацієнтів для інтенсивної терапії.

Проводяться переговори з міжнародними партнерами щодо надання гуманітарної допомоги, серед іншого - медичного обладнання. Митниці України доручено здійснювати оформлення таких вантажів швидко, не більше ніж за один день.

Державною службою контролю за якістю харчових продуктів буде посилено контроль за системою водопостачання та водовідведення.

Національний банк України погодився підтримати мою ініціативу та розробити програму заходів щодо кредитної підтримки бізнесу та населення України.

Людей похилого віку, особливо тих, які мають хронічні захворювання, я дуже-дуже прошу залишатися вдома. Як показує світовий досвід, а особливо досвід Китаю, де вірус уже істотно пішов на спад, найефективніший спосіб боротьби – бути вдома.

Окрема увага приділена здоров’ю наших військових. Вони будуть максимально забезпечені та захищені. Вони захищають нашу країну від вірусу посягання на наші території. Ми захистимо їх від усіх інших вірусів.

Я також хочу подякувати кожному українському лікарю за щоденну самовіддану роботу. Так само, як наші військові на передовій, ви захищаєте життя мільйонів українців.

Ми доручили органам місцевого самоврядування та місцевої влади запровадити додаткове матеріальне заохочення медичних працівників, які залучені до протиепідемічних та лікувальних заходів.

Також хочу відповісти окремим політикам. Якби ми боялися думки суспільства, боялися мітингів – ми б не відкривали вулицю Банкову. Тимчасова заборона масових заходів – це не посягання на конституційне право на протест, це турбота про здоров’я українців. Нехай ситуація стабілізується, захворювань буде менше, захворюваність в цілому піде на спад – і тоді будемо мітингувати собі на здоров’я.

Особисто від мене прохання до керівників підприємств – по можливості дозвольте своїм працівникам працювати вдома, дистанційно. Особливо мова про тих, у кого є діти й немає з ким їх залишити через карантин у школах та дитячих садочках.

Від кожного з нас дуже багато залежить. Кожна людина, у якої проявляються навіть легкі симптоми захворювання, повинна самоізолюватися протягом як мінімум семи днів та обов’язково звернутися до сімейного лікаря.

Допомагають прості речі: мити руки з милом. Ретельно і більше 30 секунд. Користуватися дезінфектором, вітатися, не тиснучи руки та не цілуючи у щоки один одного, тримати дистанцію в один метр.

Слід пам’ятати, що гречка, сірники і туалетний папір не рятують від коронавірусу. Потрібні критичне мислення, холодна голова та заходи гігієни. Серед іншого потрібна й інформаційна гігієна.

Не ведіться будь ласка на провокації інтернет-аферистів, які за гроші хочуть посіяти паніку серед нас, серед українців. Вірус паніки гірший від коронавірусу. Ми з вами пережили багато чого. Нас з вами не здолали пташиний, свинячий та іспанський грип.

Ми сильні, і в нас все буде добре.

Бажаю вам 36,6!

Будьте здорові, дорогі українці!

https://www.president.gov.ua/news/zvernennya-prezidenta-volodimira-zelenskogo-shodo-zahodiv-z-60161

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5595 : Березень 13, 2020, 22:18:32 »
Не помню, писала я или нет, но у нас дело на работе обстоит так: неделю мы переживём, две недели - с очень большим напрягом, больше 3-4 недель - полный коллапс. Потом придётся по 12 часов в сутки работать без выходных, чтобы вернуться в нормальное состояние.
Удаленная работа никак не возможна? Я понимаю, что ранее это не практиковалось, но вдруг это все же возможно?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5596 : Березень 13, 2020, 22:23:44 »
Еще раз повторю, чтобы не потерялось в конце страницы

Цитувати (виділене)
Дорогі українці!

Сьогодні відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України щодо протидії поширенню коронавірусу. Станом на 13 березня в Україні лише три підтверджених випадки захворювання. І, на жаль, одна літня жінка померла.

Було вирішено запровадити низку заходів задля безпеки життя та здоров’я українців. Багато з цих заходів аналогічні діям країн, де статистика в десять і навіть сто разів гірша від України.

Але ми не будемо чекати офіційної сотні або тисячі хворих.

У питанні життя і здоров’я українців не може бути «передчасно». Може бути запізно. Саме тому ми діємо рішуче й на випередження.

Сьогодні вирішено наступне:

Перше. Ми закриваємо кордон для іноземців. Будуть закриті прикордонні пункти пропуску для пасажирського сполучення.

Два тижні, починаючи з 00 годин 01 хвилини 16 березня 2020 року іноземні громадяни не зможуть потрапити на територію України. Ні літаком, ні поїздом, ні автомобілем, ні будь-якими іншими засобами.

Виключення становлять іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, зокрема – представники офіційних міжнародних організацій та дипломатичних місій.

Через два тижні це питання буде розглянуто повторно.

Вантажні пункти пропуску – авіа-, залізничні, морські та автомобільні – продовжать працювати. Екіпажі суден, літаків, вантажних автомобілів можуть заїжджати в Україну та піддаються медичній перевірці експрес-тестами.

Друге. Щодо українців, які зараз перебувають за кордоном. Ті, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, точно повернуться додому згідно розкладу.

Щодо інших громадян України. Через три доби ми закриваємо регулярне авіасполучення. За цей час ви повинні повернутися додому. Ті, хто з об’єктивних причин не встигне цього зробити, мають звернутися в українське консульство. У спільній взаємодії з українськими авіакомпаніями вони будуть повернуті додому окремими нерегулярними рейсами.

Ми вже успішно евакуювали громадян з Китаю. І вже цими вихідними спеціальний борт поверне додому українців, які застрягли на кордоні Італії та Словенії.

Але я закликаю всіх українців встигнути повернутись у наступні три доби.

Всі, хто повернуться, будуть піддані медичній перевірці. У разі виявлення ознак захворювання – направлені в обсервацію.

Далі. Усім громадянам ми наполегливо рекомендуємо утриматися від поїздок за кордон без крайньої необхідності, особливо це стосується туристичних мандрівок.

Найближчим часом інфекційні медичні заклади у кожному регіоні України будуть повністю забезпечені експрес-тестами для виявлення ознак коронавірусу.

Постановою Кабінету Міністрів уже виділено 100 мільйонів гривень на засоби індивідуального захисту. У разі потреби буде негайно виділено 500 мільйонів на закупівлю медичного обладнання для інтенсивної терапії за прискореною процедурою.

Невідкладно Інститутом молекулярної біології НАН України буде виготовлено 200 тисяч експрес-тестів.

З державного резерву до закладів охорони здоров’я передано 10 мільйонів масок.

Також для проведення тестування у регіонах України будуть використовуватися пересувні лабораторії.

Ми провели бесіду з виробниками, постачальниками та аптекарями. Є речі, на яких не можна заробляти. Це – війна і здоров’я людей. Тому маски, дезінфектори, тести та інші необхідні засоби будуть на полицях аптек у достатній кількості та за доступною ціною.

Держава економічно простимулює запуск виробництва засобів індивідуального захисту.

Я також прошу постачальників і роздрібні мережі не спекулювати цінами на продукти й не наживатися на людях.

Окрім цього, Кабінет Міністрів заборонив експорт з України засобів індивідуального противірусного захисту. Для прийому складних випадків підготовлені понад 12 тисяч місць в інфекційних стаціонарах, є близько двох тисяч лікарів-інфекціоністів та більше п’яти тисяч середнього медичного персоналу. Вживаються заходи, щоб максимально підвищити спроможність лікарень приймати необхідну кількість пацієнтів для інтенсивної терапії.

Проводяться переговори з міжнародними партнерами щодо надання гуманітарної допомоги, серед іншого - медичного обладнання. Митниці України доручено здійснювати оформлення таких вантажів швидко, не більше ніж за один день.

Державною службою контролю за якістю харчових продуктів буде посилено контроль за системою водопостачання та водовідведення.

Національний банк України погодився підтримати мою ініціативу та розробити програму заходів щодо кредитної підтримки бізнесу та населення України.

Людей похилого віку, особливо тих, які мають хронічні захворювання, я дуже-дуже прошу залишатися вдома. Як показує світовий досвід, а особливо досвід Китаю, де вірус уже істотно пішов на спад, найефективніший спосіб боротьби – бути вдома.

Окрема увага приділена здоров’ю наших військових. Вони будуть максимально забезпечені та захищені. Вони захищають нашу країну від вірусу посягання на наші території. Ми захистимо їх від усіх інших вірусів.

Я також хочу подякувати кожному українському лікарю за щоденну самовіддану роботу. Так само, як наші військові на передовій, ви захищаєте життя мільйонів українців.

Ми доручили органам місцевого самоврядування та місцевої влади запровадити додаткове матеріальне заохочення медичних працівників, які залучені до протиепідемічних та лікувальних заходів.

Також хочу відповісти окремим політикам. Якби ми боялися думки суспільства, боялися мітингів – ми б не відкривали вулицю Банкову. Тимчасова заборона масових заходів – це не посягання на конституційне право на протест, це турбота про здоров’я українців. Нехай ситуація стабілізується, захворювань буде менше, захворюваність в цілому піде на спад – і тоді будемо мітингувати собі на здоров’я.

Особисто від мене прохання до керівників підприємств – по можливості дозвольте своїм працівникам працювати вдома, дистанційно. Особливо мова про тих, у кого є діти й немає з ким їх залишити через карантин у школах та дитячих садочках.

Від кожного з нас дуже багато залежить. Кожна людина, у якої проявляються навіть легкі симптоми захворювання, повинна самоізолюватися протягом як мінімум семи днів та обов’язково звернутися до сімейного лікаря.

Допомагають прості речі: мити руки з милом. Ретельно і більше 30 секунд. Користуватися дезінфектором, вітатися, не тиснучи руки та не цілуючи у щоки один одного, тримати дистанцію в один метр.

Слід пам’ятати, що гречка, сірники і туалетний папір не рятують від коронавірусу. Потрібні критичне мислення, холодна голова та заходи гігієни. Серед іншого потрібна й інформаційна гігієна.

Не ведіться будь ласка на провокації інтернет-аферистів, які за гроші хочуть посіяти паніку серед нас, серед українців. Вірус паніки гірший від коронавірусу. Ми з вами пережили багато чого. Нас з вами не здолали пташиний, свинячий та іспанський грип.

Ми сильні, і в нас все буде добре.

Бажаю вам 36,6!

Будьте здорові, дорогі українці!
https://www.president.gov.ua/news/zvernennya-prezidenta-volodimira-zelenskogo-shodo-zahodiv-z-60161

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12719
  • Karma: 6513
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5597 : Березень 13, 2020, 22:24:56 »
В Хьюстоне в супере сегодня, серьезно метут
Нифига себе. У нас еще так не прониклись.  :shok:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Ре

  • Гість
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5598 : Березень 13, 2020, 22:27:06 »
В Хьюстоне в супере сегодня, серьезно метут
Нифига себе. У нас еще так не прониклись.  :shok:
Я тоже прифигела. сейчас спросила малую во всех суперах такое или она какой альтернативно одаренный нашла?
Говорит, что во всех, им там вещают , что город могут закрыть на 2-3 недели и без подвоза жрачки, так народ на панике все выметает, не успевают полки наполнять

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7642
  • Karma: 5643
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5599 : Березень 13, 2020, 22:33:38 »
Еще раз повторю, чтобы не потерялось в конце страницы
Надо сказать, очень толково написанный текст.
The best is yet to come.

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5600 : Березень 13, 2020, 22:35:35 »
Нам не донесли, но "более ценные" сотрудники нашего предприятия сообщают, что руководство позволило брать отпуска без сохранения ЗП и очередные вне графика, для обеспечения карантинных мероприятий. Ну типа, самоизолируйся кто хочет может.

А может нам не донесли потому, что без нас нельзя? Сомнительно.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5601 : Березень 13, 2020, 22:38:10 »
Еще раз повторю, чтобы не потерялось в конце страницы
Надо сказать, очень толково написанный текст.
Он, кстати, и говорил без этой излишней хрипотцы. Не, я не уговариваю слушать.  :sarcastic: К тому, что впервые не выбесил.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5602 : Березень 13, 2020, 22:39:14 »
Нам не донесли, но "более ценные" сотрудники нашего предприятия сообщают, что руководство позволило брать отпуска без сохранения ЗП и очередные вне графика, для обеспечения карантинных мероприятий. Ну типа, самоизолируйся кто хочет может.

А может нам не донесли потому, что без нас нельзя? Сомнительно.
В смысле больше, чем 14 разрешенных за год за свой счет?

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5603 : Березень 13, 2020, 22:41:45 »
Нам не донесли, но "более ценные" сотрудники нашего предприятия сообщают, что руководство позволило брать отпуска без сохранения ЗП и очередные вне графика, для обеспечения карантинных мероприятий. Ну типа, самоизолируйся кто хочет может.

А может нам не донесли потому, что без нас нельзя? Сомнительно.
В смысле больше, чем 14 разрешенных за год за свой счет?
да, сколько будет нужно
ну у нас и раньше, если не злоупотребление и не вредно для производства спокойно давали больше
работодателю же выгодно не платить ЗП

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5604 : Березень 13, 2020, 22:44:24 »
какой-то этот Гончаренко слишком хороший последнее время, не к добру  :sarcastic:
Цитувати (виділене)
Олексій Гончаренко
10 год · Публічно
Купил 125 тестов на коронавирус для своего округа (по 25 на каждый район округа) на севере Одесской области
Сейчас анализы на коронавирус проводят в основном только в киевских лабораториях, потому что столичная мэрия закупила тест-системы. Мэрия (!), но не государство для всей страны. Зе-команде видимо не до этого.
Я на свою зарплату народного депутата приобрел для медучреждений своего округа на севере Одесской области 125 тест-систем. Пока Зеленский и «Слуги народа» делят портфели и кресла, пора уже подумать о здоровье украинцев и предпринимать реальные меры. Призываю всех народных депутатов присоединиться к моей инициативе и купить тесты для своего округа. Сейчас очень важно действовать быстро и решительно.
P.S. И да в графе «Платник» указана Валентина Шульц. Это моя помощница. Уточняю во избежание дополнительных вопросов.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5605 : Березень 13, 2020, 22:46:05 »
Подробно про карантин и социальные контакты в пандемию, но на английском.
https://www.theatlantic.com/family/archive/2020/03/coronavirus-what-does-social-distancing-mean/607927/
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4134
  • Karma: 1795
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5606 : Березень 13, 2020, 22:46:20 »
А сегодня в кондитерской (грешна, захотела штруделя) девушка тоже подошла и стала рядом. Я отошла на метр. Она мне - коронавируса боитесь? Я ей - честно говоря, да, опасаюсь. А она в ответ - ну и зря, я вот по всему миру до сих пор езжу ( :wacko3:) и ничего со мной не случилось.
Первый мой порыв был убежать.
Встретился за обедом с коллегами. Девушка одна начала рассказывать, что к ней приехал какой-то испанец с температурой под сорок:"Ха-ха, дурачек, приперся через пол мира со всеми пересадками".
Первым порывом было стукнуть в бубен, если честно.
Потом уточнила, что приезжал он на пару дней уладить какие-то формальности с квартирой умершой бабушки и было это месяц назад...  :kos:

Вторая из этой компашки полетела в тур Лондон-Париж-Варшава. В интсаграмме постит, что Париж довольно милый без людей :sorry: Уже вернулась. Чувствую, пока пообщаюсь с ними исключительно по телефону. Да и то если будет необходимость такая.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8301
  • Karma: 3325
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5607 : Березень 13, 2020, 22:48:21 »
К тому, что впервые не выбесил.
Да.
 Кроме этого:
Не ведіться будь ласка на провокації інтернет-аферистів, які за гроші хочуть посіяти паніку серед нас, серед українців.



Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5608 : Березень 13, 2020, 22:50:16 »
К тому, что впервые не выбесил.

Да. Кроме этого:
Не ведіться будь ласка на провокації інтернет-аферистів, які за гроші хочуть посіяти паніку серед нас, серед українців.



Это вполне могло быть про вчерашнего лысого. По П. он проехался раньше.

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #5609 : Березень 13, 2020, 22:56:41 »
Цитувати (виділене)
Є речі, на яких не можна заробляти.
:))) Пусть расскажет это тем, кто на масках и дезинфекторах уже миллионерами стали.
Я думаю, наркобароны уже забили на героин и переключились на маски.

0 Користувачів і 16 Гостей дивляться цю тему.