Автор Тема: Українська політика
 

Offline lchs

  • ****
  • Повідомлень: 494
  • Karma: -14
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14070 : Квітень 05, 2021, 19:31:06 »
Украинец или нет определяется гражданством, а не языком. Все что надо знать,  это за кого ты, за Украину или нет. А не на каком языке ты это выражаешь.
Від цього лише один крок до "це нас політики посварили, давайте жити дружньо, але без вашої отої мови".
Украина включает в себя украинский язык. Так что совсем без не получится.

Offline lchs

  • ****
  • Повідомлень: 494
  • Karma: -14
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14071 : Квітень 05, 2021, 19:36:26 »
Украинец или нет определяется гражданством, а не языком. Все что надо знать,  это за кого ты, за Украину или нет. А не на каком языке ты это выражаешь.
Нет, действиями, если мы не о формальном гражданстве, а о патриотизме. Потом разговорами. Медведчук вполне себе имеет украинское гражданство. Табачник мог хорошо разговаривать на украинском. Вот только цели у них были своеобразные.
Про патриотизм все написано, "за кого ты, за Украину или нет".

PS
Но вообще тебя игнорирую еще с фэра, как нагло врущего.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27745
  • Karma: 7937
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14072 : Квітень 05, 2021, 19:36:31 »
Може атаман Сірко розмовляв російською і саме тому вдарив по союзнику? Чи великий хабар від царя розмовляв інтернаціональною мовою, що не вимагала перекладу?
Яке незграбне пересмикування :smile4:. Навіщо згадувати давні часи, коли не тільки інтернету, але й телебачення не було? Достатньо перерахувати кількість опзжешніків з західної України. Але що це доводить? А нічого :).

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7806
  • Karma: 3643
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Українська політика
« Reply #14073 : Квітень 05, 2021, 20:47:21 »
Я навіть уявити боюсь, що було б, якби замість отієї зеленої шмарклі Бєня обрав би людину хоч з натяком на інтелект.
Наприклад, власну "скромну персону". :pardon:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #14074 : Квітень 05, 2021, 23:20:22 »
Володимире Олександровичу, щиро сподіваюсь, що лише Ваше втручання в змозі захистити добробут тисячі українців та зменшити відтік ІТ-фахівців за кордон.
:rofl:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #14075 : Квітень 05, 2021, 23:25:15 »
З цього приводу є популярна картинка з інтернету:
Грета Тунберг обов'язково б схвалила явно екологічнішу КНДР  :sarcastic:

Но жити б туди не поїхала. Чомусь мені так здається.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #14076 : Квітень 05, 2021, 23:34:04 »
де можна навчитися талановито матюкатись?
єслі шо я не провокую флейм, а прошу дружньої поради
Де-де?
В
Cпойлер
колі нечемних філологів
!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #14077 : Квітень 05, 2021, 23:49:28 »
Від цього лише один крок до "це нас політики посварили, давайте жити дружньо, але без вашої отої мови".
Ні.
Я чаще пишу на русском просто в силу того что не всегда могу на украинском сформулировать красиво, а не потому что "какая разница". І коли мені писали, шо добре було б те саме викласти українською мені становилось ніяково. А коли хтось писав "Чому свинособачою?" я просто отправлял очередного ольгинского патриота нахуй в блеклист. Как я понимаю - и в том и в том случае комментаторы добивались желаемого.

Offline Аксельбант

  • *****
  • Повідомлень: 1821
  • Karma: 789
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14078 : Квітень 06, 2021, 00:03:59 »
Эх, и надо было этим мудакам разогнать разрешительную систему в такой момент.

Мордор тянет к границам огнеметные танки - термобаррические системы. Вот это полагаю переломный момент. До этого момента можно было мямлять про потряхивание оружием и прочую херню. Теперь, думаю, все становится на свои места и война будет. И время идет до недель.
There is no truce with Adam-zad, the Bear that looks like a Man!

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #14079 : Квітень 06, 2021, 00:22:32 »
Теперь, думаю, все становится на свои места и война будет. И время идет до недель.
Як вірно відмітив амеріканський генерал - ось коли ви побачите польові шпиталі біля кордону - тоді да.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14759
  • Karma: 9239
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #14080 : Квітень 06, 2021, 00:27:45 »
Я чаще пишу на русском просто в силу того что не всегда могу на украинском сформулировать красиво, а не потому что "какая разница".
Уміння сформулювати красиво надходить із практикою, і не завжди швидко.
Cпойлер
В мене буває так само. Я вчусь. І розумію, що це довгий шлях.
Між тим, що ти написав, і тим, що сказав lchs, є велика різниця.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #14081 : Квітень 06, 2021, 00:30:27 »
Ось вам

Ре

  • Гість
Re: Українська політика
« Reply #14082 : Квітень 06, 2021, 01:11:59 »
Уміння сформулювати красиво надходить із практикою, і не завжди швидко.
Единицы могут второй язык подтянуть до уровня родного и это очень и очень большая работа и то всегда практически ты будешь отставать от носителя. Это надо понимать и принимать
И это еще что про акцент в украинском хоть , слава тебе господи,  молчит народ (ну может пока)
Не надо обольщаться
Это уже не беря то, что очень сильное желание должно быть не на родном языке общаться при возможности на нем общаться (и не в обиду,но  его самому бы выучить прилично для начала было бы неплохо перед тем, как рубашку на груди рвать и других доставать по поводу того, на каком  языке они пишут на форуме)
ПС Я за то, чтобы в Украине ушли от русского, если что. Просто нужно время и уделить внимание детям и молодежи в этом плане, имхо


Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6373
  • Karma: 6432
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Українська політика
« Reply #14083 : Квітень 06, 2021, 01:17:13 »
Украинец или нет определяется гражданством, а не языком. Все что надо знать,  это за кого ты, за Украину или нет. А не на каком языке ты это выражаешь.
Від цього лише один крок до "це нас політики посварили, давайте жити дружньо, але без вашої отої мови".
Даже так? И многие у нас на форуме сделали этот шаг?

А вообще объясните мне смысл дискуссии, что требуется сделать? Вроде здесь ни один человек не возражал никогда против украинского во всех публичных сферах: озвучке кино, телевидении, политике, сфере обслуживания, образовании и т.д. Что ещё русскоязычным нужно сделать? Всем в быту перейти на украинский, в общении с семьёй и друзьями? Или на форуме теперь только на украинском писать? Ну так давайте устроим голосовалку и решим. Это, правда, ещё сократит наш и так немногочисленный коллектив, но Эней зато будет рад.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #14084 : Квітень 06, 2021, 01:21:02 »
но Эней зато будет рад.
Не будет.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27745
  • Karma: 7937
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14085 : Квітень 06, 2021, 07:42:34 »
А вообще объясните мне смысл дискуссии, что требуется сделать?
Один умный человек разместил картинку. Второй умный человек прокомментировал. Попробуй у них спросить смысл дискуссии. А делать ничего не надо. Зачем?

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1734
  • Karma: 842
Re: Українська політика
« Reply #14086 : Квітень 06, 2021, 08:31:45 »
А вообще объясните мне смысл дискуссии, что требуется сделать? Вроде здесь ни один человек не возражал никогда против украинского во всех публичных сферах: озвучке кино, телевидении, политике, сфере обслуживания, образовании и т.д. Что ещё русскоязычным нужно сделать? Всем в быту перейти на украинский, в общении с семьёй и друзьями? Или на форуме теперь только на украинском писать? Ну так давайте устроим голосовалку и решим. Это, правда, ещё сократит наш и так немногочисленный коллектив, но Эней зато будет рад
Шляхом дискусії більшість користувачів цього форуму дійшли думки що українська мова являється необхідним хоч і недостатнім фактором збереження української державності, тому ми, свідомі українці, повинні проводити "насильницьку" українізацію не забуваючи про дискримінацію російської мови в усіх сферах громадського й політичного життя України, створювати культурний контент(тв, література, музика, кіно, театр, навіть меми, твіти і т.д.) в засобах масової інформації (інтернет) який дозволить пересічним полюбити й цінити українську мову, пишатися нею й у випадку небезпеки для неї стати на її захисти, ну й в першу чергу виховання україномовних підростаючих поколінь громадян. Також користувачі цього форуму дійшли згоди що це займе досить тривалий час й тема носить делікатний характер тому методи й заходи будуть коригуватись.
Ну й про голосувалку, якщо ви пропонуєте голосувати то разом з цим фактично даєте згоду що готові прийняти рішення більшості й в подальшому дотримуватись нових правил/законів(вас же не бентежать інші правила форуму ну наприклад заборона "не талановито матюкатися", а цей талант набагато важче усвоїти чим українську мову :grin:), яснаріч якщо вибори були чесними й прозорими :grin:, так працює демократія й інші бла-бла-бла. Проте, судячи з вашої риторики, ви насправді не готові до такої поведінки й одразу переходити до шантажу про можливу імміграцію, що зовсім не прикрашає вас й знецінює думку яку ви хотіли донести.
Shannou, ти хуєсос.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12713
  • Karma: 6506
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #14087 : Квітень 06, 2021, 08:34:34 »
Накал нынешней дискуссии я могу объяснить лишь раздражающим фактором России. Не повезло нам с соседом.
Вот и тянет отгородиться любыми доступными способами.

Скажем, в США нет официального языка, английский используют по умолчанию, как самый распространенный. Но американский паспорт - это предмет гордости обладателя. Это я как бывший консульский сотрудник знаю.

Наверное я слишком много ездила "по заграницам". И чувствовала себя комфортно в любой культурной среде. Ну, кроме Израиля. Поэтому категорически "самоидентифицироваться" не тянет.

В то время, когда гендерная идентификация уже становится неполиткорректной, а мир захлестнул мультикультурализм, у нас по-прежнему "свой-чужой" определяют по языку общения.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #14088 : Квітень 06, 2021, 09:03:42 »
отгородиться любыми доступными способами.
Процент тих, кому в Україні "какая разница"(с) я вважаю зараз активно моніториться з боку Росії. Бо якщо таких більшість - тоді окупація буде вдалою.
« Останнє редагування: Квітень 06, 2021, 09:53:52 від sergk1 »

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14089 : Квітень 06, 2021, 09:46:52 »
Які контрабандисти в оточенні Зеленського писали указ президента? (Юрий Бутусов, Цензор.НЕТ)

Вибіркові санкції призведуть до переділу контрабанди в Одесі і контрабанди сигарет до Євросоюзу

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14090 : Квітень 06, 2021, 09:49:45 »
Поэтому категорически "самоидентифицироваться" не тянет.

Совки это ж не только дремучие, необразованные люди... И, кстати, это не ругательство...

Это просто люди которые потеряли/забыли свою идентичность. Есть термин манкурты, но он тоже носит негативную коннотацию.

Никто никого в украинцы насильно не загоняет, речь идет о том что украинцы считают что за язык нужно бороться. Если кого то это не волнует то дастаточно просто не мешать. А вот если у кого то активная позиция неприятия, то это уже другой разговор...

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Українська політика
« Reply #14091 : Квітень 06, 2021, 12:13:00 »
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35830
  • Karma: 23652
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14092 : Квітень 06, 2021, 12:24:18 »
Чим більше я читаю лєпніну рускомовних, тим більше розумію, чому програла УНР. І чому програємо ми. І насправді вже програли.
І думаю, що як би тут запілілі голосовалку, то за русскій язьік тут було б приблизно 70%. Бо так удобно і нє мєшаєт вьіражать свої міслі. Вьіражайтє і взагалі нічему не дивуйтеся, бо ми на нужному вам вітке історії. Не міняйся сам і не заважай це робити іншому (однокласнікі).
ЗИ: Польські корупціонери, шахраї, вбивці і гвалтівники розмовляють і пишуть польською. От така жахлива історія.     

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14093 : Квітень 06, 2021, 12:37:46 »
І насправді вже програли.

Це відверта хуйня... для тих хто пам'ятає Україну початку 90-х, де більшість була наглухо просовецька, уся культурна (та й більшість політичної) еліта дивилися на Москву мріючи як найскоріше туди перебратися, а українського було трохи у вигляді жовто-блакитного прапору... паспорти були совецьки ще років з десять, ага... А керівництво на усіх рівнях це пузаті комуняки. Де все воно тепер?

А УНР програла тому що територія України була занадто ласим шматком щоб просто так її відпустити... Це не Балтія і не Фінляндія, а європейська житниця... Був шанс проскочити під протекторатом Німеччини але не склалося...

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35830
  • Karma: 23652
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14094 : Квітень 06, 2021, 12:40:57 »
Цитувати (виділене)
Прессекретарка президента України Юлія Мендель звинуватила деяких захисників української мови у породженні зла і ненависті.

Про це вона заявила в ефірі програми “Погляд з Банкової” на телеканалі “ДОМ”.

“У боротьбі за мову деякі українці перетворилися в ангелів з піною на губах, які вступають в бій за праву справу. І вони породжують вічний дух ненависті. І зло на землі не має кінця”, – заявила Мендель.
Скажітє єщє, что вьі не согласньі.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1734
  • Karma: 842
Re: Українська політика
« Reply #14095 : Квітень 06, 2021, 12:43:30 »
от пам'ятаю як при батюшкі нашому імператорі олександрі 1 павловичі благословенному в/на нашому дворянському зібранні гостро стояло питання чи переходить на мужицьку русскую говірку, згідно останніх санктпетербурзьких модних віянь, чи й далі розмовляти мовою предків французькою
Shannou, ти хуєсос.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35830
  • Karma: 23652
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14096 : Квітень 06, 2021, 12:47:57 »
І насправді вже програли.

Це відверта хуйня... для тих хто пам'ятає Україну початку 90-х, де більшість була наглухо просовецька, уся культурна (та й більшість політичної) еліта дивилися на Москву мріючи як найскоріше туди перебратися, а українського було трохи у вигляді жовто-блакитного прапору... паспорти були совецьки ще років з десять, ага... А керівництво на усіх рівнях це пузаті комуняки. Де все воно тепер?

А УНР програла тому що територія України була занадто ласим шматком щоб просто так її відпустити... Це не Балтія і не Фінляндія, а європейська житниця... Був шанс проскочити під протекторатом Німеччини але не склалося...
Де вони? Просто озирнися.
В дзеркало можеш теж зазирнути.   

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14097 : Квітень 06, 2021, 12:53:08 »
Де вони? Просто озирнися.   

Комуняк не бачу... бачу підстаркуватих совків... бачу дурнуватий середній вік (а звідки їм розуму було взяти)... бачу непогану (більш менш) молодь... діти ростуть хороші (в під'їзді знову почали вітатися, та ще й українською чого вже давненько не було ).

Може в Полтаві інакше, але в Києві я бачу ось так...

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35830
  • Karma: 23652
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14098 : Квітень 06, 2021, 12:55:23 »
Пішов дивитися серіал "Папік". Здається це наше майбутнє.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35830
  • Karma: 23652
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14099 : Квітень 06, 2021, 12:56:27 »
Де вони? Просто озирнися.   

Комуняк не бачу... бачу підстаркуватих совків... бачу дурнуватий середній вік (а звідки їм розуму було взяти)... бачу непогану (більш менш) молодь... діти ростуть хороші (в під'їзді знову почали вітатися, та ще й українською чого вже давненько не було ).

Може в Полтаві інакше, але в Києві я бачу ось так...
В Полтаві вибрали мером регіонала Мамая і його партія "За майбтутнє" набрала більше всього голосів.
А взагалі мені достатньо зрізу з цього форуму, щоб судити про загальні тенденції.
“У боротьбі за мову деякі українці перетворилися в ангелів з піною на губах, які вступають в бій за праву справу. І вони породжують вічний дух ненависті. І зло на землі не має кінця”, – заявила Мендель.
  :good:
Тему мови на форумі я більше не піднімаю, тут все ясно. Тим більше, невдовзі вже й самому прийдеться перейти на вашу. З метою безпеки. 

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.