Автор Тема: Українська політика
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #13260 : Березень 02, 2021, 00:46:22 »
Цитувати (виділене)
Советник главы Офиса президента Андрея Ермака Алексей Арестович считает, что операцию по захвату российских террористов из ЧВК «Вагнера» мог слить бывший президент Петр Порошенко.
Именно поэтому моносброд во главе с арахамом изо всех сил отбивается от назначения ВСК по "вагнеровцам". Просто сцикло и вся его зелёная шайка тайные порохоботы, но стесняются признаться.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14763
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #13261 : Березень 02, 2021, 10:45:33 »
А с какого перепугу простой народный депутат в курсе тайной операции по захвату террористов, Арестович как-то объясняет?
Ну блин, в детском садике так себя дети ведут. Ваня, зачем ты толкнул Васю? Это не я!

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12722
  • Karma: 6515
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #13262 : Березень 02, 2021, 10:54:38 »
А с какого перепугу простой народный депутат в курсе тайной операции по захвату террористов
Ну, так Порох же подтвердил, что, будучи президентом, дал санкцию на ее проведение. Значит, по логике Арестовича, был в курсе. И ваще, в ГРУ, небось, сплошные порохоботы сидят.  :smilie5:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7484
  • Karma: 3783
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #13263 : Березень 02, 2021, 11:23:15 »
Це вже який за рахунком конверт?

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #13264 : Березень 02, 2021, 11:57:07 »
"Клятий Порошенко" то вже не конверт, а щоденна телеграма.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23633
  • Karma: 9480
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #13265 : Березень 02, 2021, 12:07:30 »
"Клятий Порошенко" то вже не конверт, а щоденна телеграма.
Гумовий штамп.
"У відповідь на чергові спроби Порошенка П.О. бросити тінь на найкращого лідера сучасності, усі, як один, дамо полум'яну відсічь цим жалюгідним випадам, бо
1)Нічого такого не було.
2)А якщо було, то до Володимира Олександровича
3)І взагалі це зробив сам Порошенко П.О."
Тю, ля, а шо?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35872
  • Karma: 23654
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #13266 : Березень 02, 2021, 13:07:49 »
Цитувати (виділене)
"Слуга народу" Верещук підтвердила, що в Раді збирають підписи за проведення позачергового засідання для звільнення Ситника.

 Верховна Рада може зібратися на позачергове засідання, щоб розглянути урядовий законопроєкт щодо НАБУ, ухвалення якого може призвести до звільнення чинного директора Артема Ситника.

Цитувати (виділене)
Alex Noinets
33 хв  ·
Там у четвер голосування за зняття Ситніка. Підписи збирає сєпар Дмитрук.
І от в цей момент Рада вирішує запобігти кнопкодавству і включити нарешті сенсори. Тепер голосувати треба довше і двома руками.
Тобто важко буде хлопцям намалювати підписи ха зняття Ситніка. Доведеться постаратися.
Але я впевнений, що вихід якийсь знайдеться, тому заздалегідь пропоную Volodymyr Flonts не гаяти часу, а розробляти якісь педалі з датчиком відбитку ступні, які треба буде крутити депутатам, щоб не кнопкодавили ногами, абощо.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35872
  • Karma: 23654
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #13267 : Березень 02, 2021, 13:12:52 »
Бігус справу свою зробив.
Цитувати (виділене)
Юрій Бірюков
39 хв  ·
Тем временем прошло уже два года с момента начала одной из самых успешных, увы, антиукраинских информ-кампаний.
Это я сейчас про "расследование Бигуса". Ну, как, "расследование". Это была визуализация материалов расследования криминальных производств нескольких правоохранительных органов. И ничего более, ничего нового Бигус то нее "расследовал".
В сухом остатке:
1) Никто не был привлечен к ответственности, потому что оказалось, совсем не внезапно, что некого привлекать, кроме двух мелких проходимцев. Да и то, их сейчас собрались освобождать от ответственности за истечением срока давности.
2) Никаких доказательств причастности Гладковского к чему-либо противозаконному не было предъявлено.
3) Суд обязал Бигуса опровергнуть ложную информацию.
Как-то вот так...

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #13268 : Березень 02, 2021, 21:55:23 »
Цитувати (виділене)
🍁  Financial Times пише, що санкції проти Медведчука частково є спробою Зеленського здобути прихильність адміністрації нового президента США Джо Байдена.

До запровадження цих санкцій проти Медведчука та його соратників, Зеленський не робив рішучих дій у боротьбі з олігархами, хоч його й обрали за обіцянки «зламати систему» захоплення держави купкою олігархів,  вважають у виданні.

Зокрема, уряд Зеленського не дотримався вимог Міжнародного валютного фонду (МВФ) про відкриття кримінальних проваджень проти олігарха Ігоря Коломойського в справі «ПриватБанку».

Таким чином, американські аналітики допускають, що тільки тиск з боку Вашингтона спонукає Зеленського робити хоч якісь кроки на користь України.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #13269 : Березень 03, 2021, 00:00:51 »
Цитувати (виділене)
Харьковский Горсовет опять просрал свою влажную мечту о возвращении проспекту имени Петра Григоренко старого названия в честь Жукова.

Суд оставил всё как есть и посоветовал Геповцам и Допавцам подрочить на совок где-нибудь еще, но не Харькове.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8301
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #13270 : Березень 03, 2021, 09:14:53 »
Это скорее в фейспалм, но Верещук может стать нашим Министром обороны.
https://www.dsnews.ua/ukr/politics/bankova-virishila-priznachiti-slugu-vereshchuk-ministrom-oboroni-dzherela-03032021-417540
Сладкая парочка, Зеля и Верещучка во главе армии - повоюем и победим. :wacko3:

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #13271 : Березень 03, 2021, 09:19:47 »
Это скорее в фейспалм 
Информации выданной Дубинским я бы не доверял. Он не врал только про свои отношения с собаками.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #13272 : Березень 03, 2021, 13:11:15 »


Кому лень смотреть...

Cпойлер
Цитувати (виділене)
00:00​ об Арсене Авакове
00:52​ не надоело ли за 7 лет быть министром внутренних дел Украины
02:17​ о поездке с Наливайченко в Крым за Януковичем 7 лет назад
03:51​ «Порошенко поспособствовал тому, чтобы в 2016 году против «трубы Медведчука» не были введены санкции»
06:49​ «У Порошенко было более чем достаточно оснований для закрытия каналов Медведчука»
12:03​ был ли он идеологом санкций против каналов Медведчука
13:51​ сколько готовилось решение о санкциях против Медведчука
15:38​ о доказательствах по «трубе Медведчука»
19:07​ где купить книги Гордона
20:55​ возможно ли возобновление вещания каналов Медведчука
23:38​ может ли Украина инициировать запрет вещания российских пропагандистских каналов по всему миру
25:18​ будут ли уголовные дела по Козаку и Медведчуку и что будет на следующих заседаниях СНБО
28:14​ «Мне было очень смешно наблюдать, как Порошенко срочно оформил канал «Прямой» на себя»
30:24​ будут ли санкции против Порошенко
31:02​ «Год, который Зеленский давал себе на то, чтобы достичь прогресса в мирных договоренностях с Россией, прошел»
32:03​ как ответит Путин на санкции против Медведчука и готова ли к этому Украина
35:18​ Гордон о своей критике Зеленского
36:46​ «Некоторым министрам я говорил: «Мне стыдно быть представителем правительства, где ты несешь такую чушь»
39:30​ почему ему было так важно спасти Маркива
44:49​ о добробатах
54:35​ о деле Шеремета
56:25​ о реформе МВД
1:01:46​ о мотивационном пакете для полицейских
1:03:41​ о новой модели организации деятельности Национальной полиции
1:07:38​ «На контролируемых камерами участках автодорог в 3 раза снизилась смертность»
1:10:55​ о вертолетном парке МВД и о том, почему туда закупают французские вертолеты
1:18:44​ о контракте МВД с французами по пограничным кораблям
1:20:53​ о контракте с американцами по перекрытию всей Украины системой гидрометеорологической разведки
1:23:13​ о легализации оружия и марихуаны
1:27:25​ о законе об усилении ответственности за нарушения на дорогах: «Я им недоволен»
1:28:38​ о создании Бюро экономической безопасности
1:30:04​ чем будет гордиться через 10-20 лет
1:30:41​ доверяет ли ему Зеленский
1:31:42​ о честных выборах 2019 года
1:33:34​ о том, трудно ли Зеленскому, может ли тот уйти и поддерживает ли президента во всем
1:36:29​ о встрече в нормандском формате в Париже в 2019 году
1:38:43​ чего Украине ждать от Байдена
1:39:26​ о конфликте министра обороны Тарана с начальником Генштаба Хомчаком
1:40:28​ способна ли Украина сегодня защитить себя
1:40:53​ о Крыме и Донбассе
1:41:23​ о своем плане освобождения Донбасса
1:42:10​ есть ли у него премьерские амбиции
1:44:08​ будет ли удар по олигархам
1:45:20​ что грозит Коломойскому в Украине
1:47:10​ о сроке для Стерненко
1:48:09​ о Навальном
1:49:19​ о Порошенко
1:51:06​ о примирении с Саакашвили
1:51:31​ «Кернес сделал мне много плохого, но я его простил»
1:54:01​ получал ли Кернес деньги за сдачу Харькова
1:55:09​ о своей книге «2014. Мгновения харьковской весны»
1:57:15​ почему удалось отстоять Харьков, а Донецк и Луганск – нет
1:59:11​ какие у него, как у писателя, творческие планы
2:01:00​ хочет ли уйти с поста министра и писать мемуары

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35872
  • Karma: 23654
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #13273 : Березень 03, 2021, 13:45:59 »
Цитувати (виділене)
Верховная Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №4201 про обчислення часу, який передбачає скасування сезонного переведення годинників. За проголосували 277 нардепів.

Законопроєкт передбачає, що Україна повинна залишитися на зимовому часі.

За словами нардепа "Слуги народу" Роксолани Підласій, парламент сподівається прийняти законопроєкт до 25 березня у другому читанні, щоб у цьому році не переходити на літній час.

Вона також розповіла, що якщо законопроєкт не встигнуть прийняти в березні, то останній перехід на зимовий час відбудеться в жовтні 2021 року.
Що треба зробити, щоб до 25 березня не встигнути прийняти цей закон? (три сторінки 10м пікслем)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35872
  • Karma: 23654
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #13274 : Березень 03, 2021, 13:59:04 »
Цитувати (виділене)
Юрій Бутусов
48 хв  ·
ДБР разоблачило вранье Офиса президента! Глава ДБР Алексей Сухачев официально признал провал спецоперации по захвату "вагнеровцев", Ермак пошел на допрос! Вот это событие! Лично глава офиса президента Ермак, все подчиненные ему пропагандисты типа Арестовича рассказывали более 6 месяцев на всю страну, что никакого провала спецоперации не было, то есть не было самого события преступления, нечего расследовать, что все это я выдумал. Но в таком случае дело надо было бы уже давно закрыть! Однако сегодня и.о. главы ДБР Алексей Сухачев признал - событие преступления было, дело о провале спецоперации расследуют, и Ермак ходит на допросы! Надеюсь, Слуги народа принесут извинения за обман граждан и оскорбления в мой адрес и адрес Цензор.Нет. Все тайное становится явным.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8301
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #13275 : Березень 03, 2021, 15:54:14 »
Информации выданной Дубинским я бы не доверял.
Не буду.

Offline dlifua

  • *****
  • Повідомлень: 4427
  • Karma: 1521
  • Стать: Чоловіча
  • liveinly
Re: Українська політика
« Reply #13276 : Березень 03, 2021, 18:26:06 »
І що з тими гандонами робити?
liveinly

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35872
  • Karma: 23654
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #13277 : Березень 03, 2021, 19:20:43 »


Цитувати (виділене)
В МЗС переконані, що жарти, які напряму зачіпають територіальну цілісність України, незалежно від контексту є категорично неприйнятними, особливо — в умовах російської агресії. Від прем’єра Словаччини вимагають вибачень.

“МЗС України вимагає офіційних вибачень від Прем’єр-міністра Словаччини Ігора Матовича за некоректні висловлювання. Посол України Юрій Мушка також здійснив відповідний демарш в МЗС Словацької Республіки”, — йдеться в заяві.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #13278 : Березень 03, 2021, 19:29:24 »
Я вважаю що МІД нарешті став МІД-ом...

Цитувати (виділене)
3 березня до Міністерства закордонних справ України було запрошено тимчасового повіреного у справах Словацької Республіки в Україні Матуша Корбу, якому висловлено протест через некоректні висловлювання Прем’єр-міністра Словаччини Ігора Матовича під час сьогоднішнього інтерв’ю словацькому радіо «Експрес».

Незалежно від мотивів, жанру чи контексту, заяви глави словацького уряду, які напряму зачіпають територіальну цілісність України, є категорично неприйнятними і такими, що негативно впливають на дружню і добросусідську атмосферу українсько-словацьких відносин.

Особливо образливими для українського народу звучать такі «жарти» в нинішніх умовах російської агресії та окупації Росією Автономної Республіки Крим і міста Севастополь, а також частини українського Донбасу.

Недоречні слова глави словацького уряду дисонують з послідовною позицією Словаччини на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

МЗС України вимагає офіційних вибачень від Прем’єр-міністра Словаччини Ігора Матовича за некоректні висловлювання.

Посол України Юрій Мушка також здійснив відповідний демарш в МЗС Словацької Республіки.

https://mfa.gov.ua/news/komentar-mzs-ukrayini-u-zvyazku-iz-vislovlyuvannyami-premyer-ministra-slovachchini-igora-matovicha

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #13279 : Березень 03, 2021, 21:23:05 »
Цитувати (виділене)
Як відповідь на запит суспільства на справедливість у судах в Офісі Президента ініційовано розробку механізму щодо аналізу актуальних та резонансних кримінальних справ і вироків за період з 2014 року проти ветеранів та громадських діячів, які боролися з російською агресією, її гібридними проявами та могли стати жертвами свавілля чиновників, правоохоронців і несправедливих рішень суддів.

В Офісі Глави держави не виключають, що сотні ветеранів та активістів не змогли належним чином захиститися від тиску, зазнали несправедливого застосування законів мирного часу до оцінки подій, які відбулися в умовах збройної агресії Росії. Потрібно законним чином забезпечити перевірку юридичної чистоти всіх рішень, які тоді ухвалювалися, усіх обставин відповідних справ і того, чому люди зазнали несправедливого переслідування або не отримали належного захисту від держави.

Також пропонується ініціювати дослідження кримінальних проваджень, які розпочаті з 2014 року за фактами нападів на громадських діячів та досі не завершені встановленням усіх винних. Насильство щодо будь-якої людини не може залишатися безкарним.

https://www.president.gov.ua/news/v-ofisi-prezidenta-ukrayini-proponuyut-stvoriti-mehanizm-dly-66929

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14763
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #13280 : Березень 03, 2021, 21:45:05 »
Вот же ж мрази. У тебя человек ГОД за решеткой сидит без малейших доказательств причастности к делу, сидит только и исключительно потому, что ты, юрист мамкин, поперся на пресс-конференцию и на голубом глазу выразил уверенность в его виновности, а теперь стремно отыграть назад и признаться, что лоханулся. У тебя другой чувак неделю назад получил семь лет по абсолютно сфабрикованному делу, а ты инициируешь проверки дел с 2014 года. Сука, какая же сука. :smilie9:

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Українська політика
« Reply #13281 : Березень 03, 2021, 22:03:43 »
Я бы наверное предпочла летнее время.
Anton Senenko
10 хв  ·
Верховна Рада в першому читанні скасувала переведення стрілок годинників.
Це означає, що наступного разу, коли ми перейдемо на зимовий час восени 2021 року - ми на ньому і залишимося.
(https://www.bbc.com/ukrainian/news-56264087)
Що я можу сказати?
Нарешті.
І єдиний сум від цього законопроєкту - що його подав у Раду Стефанчук, який мене бісить.
Але переведення стрілок годинника мене бісить ще більше, бо реально шваркає мені по голові, а сенсу в цьому як не було ніколи (я що зранку потемну ходив до школи, що повертався назад, коли сонце вже сіло), що зараз - особливо перехід на літній час - вибиває з нормального ритму на тиждень.
Срач під постом розводити не варто.
Можна дискутувати про те, на якому часі лишитися - літньому чи зимовому.
Але сам маразм переведення, запроваджений в СРСР в 1981 році - суперечить не тільки економічній доцільності, а й дослідженням хронобіологів.
Подивіться це відео від Клятий раціоналіст і краще посперечайтеся з Olga Maslova.
https://www.youtube.com/watch?v=TW9eddZpJbM
І так, в Європі раптово переведення годинників теж стане не обов'язковим для кожної країни, як це було раніше.
Майте гарний вечір.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23633
  • Karma: 9480
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #13282 : Березень 03, 2021, 22:06:07 »
коли ми перейдемо на зимовий час восени 2021 року - ми на ньому і залишимося.
Теперь летом в Харькове светать будет в пол третьего.
Тю, ля, а шо?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #13283 : Березень 03, 2021, 22:35:36 »
а ты инициируешь проверки дел с 2014 года.
Так потому и инициирует.


Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14763
  • Karma: 9258
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #13284 : Березень 03, 2021, 22:38:49 »
Так потому и инициирует.
Я понимаю, оттого и бешусь. Мелкий и мелочный ублюдок. :smilie9:

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #13285 : Березень 03, 2021, 23:17:10 »
Я бы наверное предпочла летнее время.
Anton Senenko
10 хв  ·
Верховна Рада в першому читанні скасувала переведення стрілок годинників.
Це означає, що наступного разу, коли ми перейдемо на зимовий час восени 2021 року - ми на ньому і залишимося.
(https://www.bbc.com/ukrainian/news-56264087)
Що я можу сказати?
Нарешті.
І єдиний сум від цього законопроєкту - що його подав у Раду Стефанчук, який мене бісить.
Але переведення стрілок годинника мене бісить ще більше, бо реально шваркає мені по голові, а сенсу в цьому як не було ніколи (я що зранку потемну ходив до школи, що повертався назад, коли сонце вже сіло), що зараз - особливо перехід на літній час - вибиває з нормального ритму на тиждень.
Срач під постом розводити не варто.
Можна дискутувати про те, на якому часі лишитися - літньому чи зимовому.
Але сам маразм переведення, запроваджений в СРСР в 1981 році - суперечить не тільки економічній доцільності, а й дослідженням хронобіологів.
Подивіться це відео від Клятий раціоналіст і краще посперечайтеся з Olga Maslova.
https://www.youtube.com/watch?v=TW9eddZpJbM
І так, в Європі раптово переведення годинників теж стане не обов'язковим для кожної країни, як це було раніше.
Майте гарний вечір.
О боже мой. Есть время по часовому поясу, это когда зимой. А летом переводим на час вперед, чтобы продлить световой день. Если говорить про биоритмы и всякую такую куйню, по летнему жить неправильно.
Лично мне длинный световой день летом нравится. Непереносимых страданий в связи с переводом стрелок не испытываю.
А откуда он взял, что в Европе некоторые не станут переводить?

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8301
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #13286 : Березень 03, 2021, 23:18:29 »
коли ми перейдемо на зимовий час восени 2021 року - ми на ньому і залишимося.
Теперь летом в Харькове светать будет в пол третьего.
А зимой будет смеркаться днем в половине третьего. Так в Киеве, по крайней мере.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #13287 : Березень 03, 2021, 23:25:22 »
А кто мешает летом просто на час раньше вставать и на час раньше ложиться? Без перевода стрелок?

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8301
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #13288 : Березень 03, 2021, 23:46:21 »
А кто мешает летом просто на час раньше вставать и на час раньше ложиться? Без перевода стрелок?
Летом мне ничто и никто не мешает, меня бесит темень зимой уже в четыре пополудни.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7642
  • Karma: 5643
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Українська політика
« Reply #13289 : Березень 03, 2021, 23:56:01 »
А кто мешает летом просто на час раньше вставать и на час раньше ложиться? Без перевода стрелок?
Летом мне ничто и никто не мешает, меня бесит темень зимой уже в четыре пополудни.
Радикально, кроме переезда поближе к экватору, ничто не поможет. Там зимой и летом одним цветом, в смысле, одинаковая продолжительность дня :).
The best is yet to come.

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.