Автор Тема: Українська політика 2017
 

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1469
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1140 : Січень 09, 2017, 14:00:21 »
Во всем мире средний и малый бизнес является движущей силой экономики,

Ерунда... Корпорации рулят...

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27970
  • Karma: 8157
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1141 : Січень 09, 2017, 14:03:38 »
А ты разницы между "могут" и "хотят" совсем не видишь, да?
Вижу. А этого достаточно, чтобы в легком трепе на тему Алексового очередного троллинга обвинять собеседника в невежестве? Ну, ок.
Да какое-же сейчас утро?
Что-то с памятью твоей стало :smile4:.

Offline franco

  • *****
  • Повідомлень: 10867
  • Karma: 2274
  • Стать: Чоловіча
  • бендеровец
Re: Українська політика 2017
« Reply #1142 : Січень 09, 2017, 14:05:13 »

Вижу. А этого достаточно, чтобы в легком трепе на тему Алексового очередного троллинга обвинять собеседника в невежестве? Ну, ок.
Невежество - это рассуждать о том, о чем и понятия не имеешь, в том числе, что ты и делал. Это раздражает немного, ведь выводы то делаются просто космического масштаба обычно при таком незнании факталогии.



Offline franco

  • *****
  • Повідомлень: 10867
  • Karma: 2274
  • Стать: Чоловіча
  • бендеровец
Re: Українська політика 2017
« Reply #1143 : Січень 09, 2017, 14:06:57 »
Во всем мире средний и малый бизнес является движущей силой экономики,

Ерунда... Корпорации рулят...

Обобщения всегда прекрасны. Что в первом, что во втором случае.  :smilie5:

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4810
  • Karma: 3701
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика 2017
« Reply #1144 : Січень 09, 2017, 14:12:03 »
Потому что то что на халяву не ценят

Образование тоже дают на халяву... И главное с этим все согласны...

Я не согласен. За высшее образование надо платить, но успешным студентам эти затраты надо возмещать и еще доплачивать на жизнь. Из фондов и т.д. Бедным тоже, но из других. Давать образовательные займы, кому-то учиться за счет будущего работодателя.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1469
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1145 : Січень 09, 2017, 14:12:24 »
Обобщения всегда прекрасны. Что в первом, что во втором случае.

Ну если серьезно то МСБ дает около половины всей добавленной стоимости... так что да, корпорации рулят...  :smile7:

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 36586
  • Karma: 18093
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика 2017
« Reply #1146 : Січень 09, 2017, 14:13:37 »
Відомий український соціолог, директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна розповіла, що в Україні знизилися протестні настрої. Однак, якщо українці все ж вийдуть на вулиці, то мирною революцією це вже не закінчиться, оскільки в суспільстві достатньо рішучості і зброї на руках. В інтерв'ю "Апострофу" Бекешкіна також розповіла, за кого з нових сил готові проголосувати українці і які проблеми хвилюють людей на Донбасі.

Cпойлер
- Ви нещодавно казали, що довіра до партій в цілому завжди була низькою, але зараз вона рекордно впала, навіть порівняно з домайданним 2013 роком. З чим це пов'язано?

- Скільки існує Україна, стільки ж і існує недовіра до певних соціальних інститутів. Тому не можна сказати, що вона сильно впала саме після Революції Гідності. Зараз навіть у лідерів - блоку Юлії Тимошенко або "Блоку Петра Порошенко" - серед всього населення підтримка на рівні 10-11%. Коли людям ставлять питання про електоральний вибір, близько половини населення відповідають, що не будуть голосувати взагалі, а серед тих, що залишилися, близько 20% не визначилися.

Отож реально зараз немає такої партії, яка була б в очах населення лідером. У свій час вони були. Була "Наша Україна", яка розглядалася людьми як партія, яка остаточно переможе комуністів. Потім великі очікування були стосовно "Партії регіонів", за них були готові голосувати 30%, за "Батьківщину" – близько 25%. Було два потужних лідера, які між собою змагалися на виборах. На останніх виборах так підтримували "Блок Петра Порошенко" і "Народний фронт", які разом отримали 40%. А зараз такого немає. Зараз криза партійного будівництва – одна з ключових проблем українського суспільства. Але вона не усвідомлюється навіть експертами, тому що коли говоримо про найбільш актуальні проблеми, то насамперед називається проблема корупції.

- А чому так відбувається?

- Тому що законодавчий орган у нас – Верховна Рада, і в кінцевому рахунку закони ухвалюють партії-переможці виборів. А як у нас утворюються політичні партії? Вони утворюються навколо популярних лідерів, яких підтримують певні фінансово-економічні групи, тому що, якщо вони не будуть підтримувати, у них не буде грошей для діяльності, не буде доступу до ЗМІ, їх просто не буде знати електорат.

Зараз, звичайно, з'явилося державне фінансування, але для виборчої кампанії цього недостатньо. Коли ми запитуємо у населення, чому вони не люблять партії, відповіді однозначні: по-перше, тому що вони виражають інтереси фінансово-олігархічних груп, по-друге, тому що вони фінансуються олігархами. Але з іншого боку, коли ми запитуємо людей, а чи готові ви давати гроші партіям, про які вони точно будуть знати, що вони будуть виражати їх інтереси, погоджуються усього 10%.

Тому це певний глухий кут, і в цьому сенсі ми дуже відстаємо від наших західних сусідів, де ці партійні структури створилися давно і вже після виборів можна прогнозувати, як зміниться політика, оскільки є чіткі програми, під час виборчої кампанії висуваються конкретні пропозиції. А у нас партії обіцяють все хороше, і кожна виборча кампанія – це аукціон обіцянок.

Втім, зараза популізму зараз поширюється і на країни з давніми демократичними традиціями. Нещодавні дебати Клінтон і Трампа істотно відрізнялися від попередніх президентських кампаній, більше зосереджених на конкретних пропозиціях реформ. Зараз вони були зосереджені на особистостях, такого раніше не було. Популізм починає крокувати по планеті. Але в Україні він був завжди, більш того, я завжди кажу, що не буває демократичного суспільства без популізму, без нього не виграти вибори. Але, одна справа популізм там, де більшість становить середній клас, і інша справа популізм в бідній країні, як у нас. Тому і вибори такі і результати.

- Ви також говорили, що довіри до цієї влади ще менше, ніж до попередньої, чому? Адже після Майдану кредит довіри був високий.

- До парламенту, взагалі парадоксально, було всього один раз довіра. Після Помаранчевої революції довіряли новообраному президенту Ющенку, довіряли новому уряду на чолі з Тимошенко і раптом стали довіряти старому парламенту, якому залишалося рік жити. Це був кредит довіри до влади в цілому, який вичерпався до кінця року. Другий раз довіра було після виборів Януковича в 2010 році і теж вже до кінця року вичерпалася. І третій сплеск довіри до влади після перемоги на виборах Порошенка йому теж довіряли 50%, але довіру було знищено разом із гривнею на початку 2015. Звідки такий маятник? Та все просто: вибори у нас – це аукціон обіцянок. Люди голосують за тих, хто обіцяє, вони на це розраховують, а потім їх очікування не задовольняються. І чим вище очікування, тим сильніше падіння.

- У зв'язку з цією недовірою до влади, до парламенту, чи налаштовані в суспільстві на дострокові вибори?

- Якщо подивитися на результати соціологічних опитувань, то в кінці минулого року переважав настрій проти дострокових виборів, було десь співвідношення 48% на 36%. Зараз навпаки переважає настрій за дострокові вибори. Але коли ми запитуємо: як ви думаєте, чи буде наступний склад Верховної Ради краще, ніж цей, то більшість відповідає, що ні, він буде такий саме. І навіть кажуть, що буде гірше, а не краще. Тобто з одного боку люди негативно ставляться до цього парламенту і депутатів і хочуть його поміняти, а з іншого боку – на що міняти? Шило на мило? І якоїсь серйозної підтримки нових партій поки немає. "За життя" хіба що переходить злегка виборчий бар'єр. І то, тому що колишній виборець "Партії регіонів" шукає, за кого проголосувати.

- До них перетікає електорат ПР?

- Так, частина повернулася до "Партії регіонів", а частина будуть голосувати за цих людей. Але, з іншого боку, якщо сьогодні не прилетить якийсь "чорний лебідь", якщо не трапиться щось зовсім несподіване, то навряд чи дострокові вибори будуть. Адже можливі тільки два варіанти для призначення дострокових виборів: по-перше, якщо сам парламент вирішить розпуститися, а він такого не вирішить, тому що половина там мажоритарники, яким ці вибори абсолютно не потрібні. І з політичних сил в парламенті у дострокових виборах зацікавлені тільки дві: "Батьківщина" і "Опозиційний блок". Тому що "Самопоміч" отримає стільки, скільки вона і має, те ж саме і з Радикальною партією Ляшка. Ну, і очевидно, що президент не розпустить ВРУ, хоча у нього таких повноважень немає, але можна було б домовитися зі своєю фракцією, припустимо, якщо розпадеться коаліція і не буде створена нова. Але очевидно, що коаліцію будуть тримати до останнього.

- Враховуючи низькі рейтинги "Народного фронту" та "Блоку Петра Порошенко", вони будуть триматися за коаліцію...

- Звичайно. У парламенті немає більшості, зацікавленої у виборах, і президент не зацікавлений. Тому це, швидше, така гіпотетична ситуація.

- Тобто за парламентську коаліцію можна бути спокійними в 2017 році?

- Вони будуть триматися один за одного, хоча їм періодично не вистачає голосів, тому вони будуть домовлятися. Наша політика й надалі буде залишатися політикою домовленостей, терок, коли потрібно брати голоси зовсім з іншого табору. А домовлятися є під що. Я думаю, що на багатьох там є великі навіть не папки, а томи компромату.

- А що, до речі, буде з "Народним фронтом", повернення до влади Яценюка можливе?

- У виконавчій владі він ще може з'явитися, в політичній - вже ні. Залишається, правда, можливість, що, якщо залишаться закриті списки, його можуть взяти в партію якусь, хоча навряд чи. Втім, він може піти в мажоритарному окрузі, але серйозного політичного майбутнього для нього я не бачу.

- А враховуючи, що в суспільстві високий запит на нові політичні сили, кого воно все-таки готове підтримати в разі виборів?

- З одного боку, 62% вважають, що Україні потрібні нові політичні лідери. Але коли ми питаємо, а ви їх бачите, то лише 19% вважають, що вони є. Виходить туга. Туга по доброму богу. Хотілося б, але немає таких. У нас було відкрите питання про таких нових лідерів (тобто респонденти самі називали прізвища). Лідерами були Савченко (назвали 11%) і Саакашвілі (10%). Але ось на пробу ми вставили Савченко до "Народного руху України" (оскільки знали, що вона вела подібні переговори), і що ж? Так, рейтинг "Руху" дещо підріс, але всього лише до 1,7%. Також включили і можливу партію з Саакашвілі, притому, включили туди і Сакварелідзе, і Каська, і Чумака. Ця партія впритул підійшла до виборчого бар'єру, але і тільки. У всякому разі, говорити про лідерство поки рано. У минулому році рейтинги Саакашвілі були істотно вище, у всякому разі, рейтинги довіри і провідного політика року.

- А в цьому році хтось став політиком року? Порошенко?

- Так, Порошенко, Гройсман, Савченко. Але теж з невисокими відсотками – 9,5%, 7,6% і 6,7%, відповідно.

- А у зв'язку з чим, як вважаєте, їх так оцінили?

- Ну, очевидно, що політик року — це політик, який щось робить, не політик надій. І то, ми бачимо, що політиком року Порошенко назвали 9,5%. У попередні роки теж називали Порошенко політиком року, але в минулому році це було 16%, а в позаминулому — 25%. Виходить, що люди не бачать політиків року.

- А Надія Савченко з новим проектом РУНА має якісь перспективи?

- По-перше, залежить від того, хто буде в проекті, по-друге, від того, що вона буде говорити... Бо це ж непередбачувано. Вона дуже сильно впала по довірі останнім часом. Їй не довіряють зараз більше 70%. Якщо б вона розпочала відразу після того, як звільнилася, то тоді б результати були зовсім інші. А чому вона звалилася? Сама наговорила. Ну, і по-третє, це залежить від того, чи буде у неї доступ до телебачення. Тому зараз важко щось передбачити.

- А чи бачите ви якісь перспективи, якщо ті ж молоді сили об'єднаються?

- Я колись говорила, що перспективи можуть бути, якщо цивільний сектор створить свою політичну силу. Колись це виглядало утопічно. Потім це стало реальним завданням і після Революції гідності – так, створили, аж... вісім таких сил. У кожній рейтинг - 0,8%, 0,6%, 0,2 % тощо. Тому звичайно, якщо б вони всі об'єдналися в одну силу, тоді була б хоч якась перспектива подолати 5%, але зараз я такої можливості не бачу. Були ідеї об'єднатися навколо такої популярної фігури, як Саакашвілі, але він же непередбачуваний, і це була б не партія громадянського суспільства, а особиста політична сила Саакашвілі.

- А от я якраз хотіла запитати з приводу партій, створених після Майдану, був певний запит на націоналістичні партії.

- Не було такого великого попиту на націоналістів, були патріотичні настрої, але це різні речі. Націоналізм у виконанні Фаріон – це одне. Вона, до речі, навіть у Львові програла, була на своєму виборчому окрузі або третьою або четвертою. На такий націоналізм попит невеликий.

- А "Національний корпус" Андрія Білецького, нова сила Дмитра Яроша ДІЯ, у них якісь перспективи?

- Підтримка у них невелика. У партії Білецького виборчий рейтинг 0,2%, у партії Яроша дещо краще — 1,9%, але, думаю, виключно за рахунок його особистості. У людей зараз попит абсолютно на інші речі: економіка, економіка і ще раз економіка. А попит на радикалізм став менше. Він був сильний у 2012 році, коли людей дістало. Та значна перемога партії "Свобода" з 10%, несподівана навіть для них, пов'язана не з попитом на націоналізм, а з попитом на сильний кулак. Очікували, що вони кому треба сильно вріжуть. Але надії не виправдалися. Тому вони підтримку і втратили.

- Повернення до влади регіоналів, реванш проросійських сил можливий?

- Можу сказати, що Оппоблок не досяг тих результатів, які були у "Партії регіонів". Раніше "Партія регіонів" була безумовним монополістом на своїх територіях, вкупі з комуністами у них було 90% підтримки. Зараз цього немає, монополія втрачена, навіть на своїх територіях дуже складні процеси, вони і там не панують. По-друге, на останніх парламентських виборах прихильники Росії серед виборців "Партії регіонів", що залишилися, становили більшість, але хіба ви чули під час виборчої кампанії якісь проросійські тези Оппоблока? Не було такого. Тому що вони бояться російської експансії, це бізнес-партія, чиї олігархи втратили багато, окупація Росією території Донбасу їх зробила набагато біднішими. Вони можуть почати риторику про те, що треба домовлятися, відновлювати зв'язки економічні з Росією, але це бізнес, а проросійськими вони не будуть.

- Наскільки високі протестні настрої у суспільстві зараз? Чи можуть виникнути протести у зв'язку з тарифами?

- Після зростання тарифів ми очікували підйому протестних настроїв, але цього не сталося. Більш того, протестні настрої навіть дещо знизилися. Зростає апатія населення. Люди якось пристосувалися до тарифів – хтось отримав субсидії, хто взагалі не платить, от коли будуть виселяти, що сумнівно, тоді і можуть бути якісь протести. Взагалі немає прямого зв'язку між протестними настроями і реальними протестами.

Протестні настрої у нас були високі всі роки існування незалежної України, особливо в 1997-1998 роках, коли людям роками не платили зарплати. І що? Не пригадаю будь-яких масових протестів. Ще сплеск протестних настроїв був відразу після того, як взимку 2015 року впала гривня, раптом бажаючих брати участь у протестах стало 40%, а потім все стихло. І протестні настрої не були найвищими ні перед Помаранчевою революцією, ні перед Революцією гідності. За опитуваннями, в них брало участь близько 15% активного населення. Тому що революції робить меншість. Інша справа, що потрібна більшість, яка їх підтримує, і це було і під час Помаранчевої революції, і під час Майдану, який підтримували 50% населення (40% - ні). Тому для революції не потрібна більшість, поштовхом служить якесь подія, яка обурить активну частину суспільства. У 2004 році перед Помаранчевою революцією це була фальсифікація виборів, поштовхом для Майдану - побиття студентів, яке зі смаком показали по телебаченню. Це була загальна захоплююча емоція: як так, наших б'ють? Якщо щось таке буде, що збурить багатьох, тоді все може бути, і 15% для цього не потрібно. Але, боюся, зараз не буде вже мирних майданів, на руках у людей зброя, і у людей достятньо рішучості... І я б сказала, що, не дай Бог, щось таке... Достатньо згадати, як під Радою один учасник мітингу кинув гранату. І я впевнена, що ніхто його не готував. "Свобода" тут ні до чого – вони стояли там же, зі своїми дітьми і теж могли постраждати від вибуху.

- А на тлі подій на Донбасі чи можуть виникнути протести? Чи задоволені люди тим, як влада вирішує проблему з Донбасом?

- Люди незадоволені, але вже звикли, адже це триває вже три роки. Якщо не буде якихось спірних рішень, то, я думаю, нічого не станеться

- А які проблеми зараз найбільше хвилюють українців: корупція, війна, євроінтеграція?

- Економічні. Війна на Донбасі, звичайно, - це проблема номер один. У багатьох там сини, родичі, знайомі. І є перспектива там опинитися дітям, тому, звичайно, це хвилює. А так, економіка хвилює, зокрема і на Донбасі. Коли ми працювали на звільнених територіях і писали аналітичні записки, я так і написала: економіка, економіка і ще раз економіка. Ми проводили фокус-групи, і ніхто не згадував ні про російську мову, якою говорили і говорять, ні про НАТО. Якщо згадували про Росію, то тільки в контексті того, куди наші заводи будуть продавати свою продукцію, говорили про роботу, про те, що підприємства закриваються і про зарплати. Тобто все крутиться навколо економіки.

http://apostrophe.ua/ua/article/politics/2017-01-09/irina-bekeshkina-mirnyih-maydanov-v-ukraine-uje-ne-budet-u-lyudey-na-rukah-dostatochno-orujiya/9255
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Українська політика 2017
« Reply #1147 : Січень 09, 2017, 14:26:27 »
Да. Летом емнип куча постов было. Сотнями на пустырях вокруг цехов стоят.
Т.к. AlexUA дал пару каких-то невнятных цитат неизвестно откуда, решил погуглить.
тут офтопик, много букв про экспорт тракторов из Беларуси
Про стоящие на пустырях тракторы не стал, т.к. это уровень скорее журналистики, меня интересовала статистика.
По МТЗ хрен найдешь, хотя я и не сильно заморачивался, решил по тракторам из Беларуси в общем посмотреть.
Посмотрел их статистику на оф. сайте.
По цитате Алекса:
Цитувати (виділене)
В 2015 году в страны Европы поставлено около 3 000 единиц техники на 57,4 млн долларов. В целом, «МТЗ-Холдинг» экспортировал в текущем году продукции на 455 млн долларов, в натуральном выражении экспорт составил более 27,5 тыс. единиц.
- примерно так. По статистике экспорта за 2015 по товарной позиции всех тракторов чохом (8701, стр 11) в страны ЕС было продано 2903 ед. на сумму почти 47 млн долларов при средней цене примерно 16 тыс. долларов за единицу (там тракторы и седельные тягачи).
Ожидаемо, что из стран ЕС это всё за счет старых связей: в лидерах Венгрия, затем Литва и Румыния.
Но даже Франция покупает, какой прорыв!  :) Причем в 2015 году был рост по сравнению с 2014 годом в 4 раза (да да). 2 шт. в 2014 и 8 шт в 2015 соответственно. Я пока гуглил даже нашел статью про француза, который пытается там это дело продавать.

Вот по этой цитате
Цитувати (виділене)
«В этом году МТЗ серьезно поработал в Африке, поэтому в 2016 году мы планируем начать поставки в ЮАР и Нигерию. Кроме того, крупная партия техники – около 800 тракторов – будет поставлена в Южный Судан уже в ближайшие месяцы, самое позднее – в феврале», – сообщил Владимир Макаренко.
- частично правда (в авторитарных государствах, довлеющих к тоталитаризму, такое часто встречается).
Т.е. Африку "разрабатывают" активно, но по текущей статистике за 3кв 2016 по Судану (см. стр. 13) всё не так бравурно: 123 единицы. Хотя, конечно, может под конец года нагнали, не знаю.

Вообще, эти все цифры как-то путают — не ясно, это много или мало для бренда, который носит каждый десятый трактор в мире.
Поэтому я полез в более давнюю статистику, за 2012-13 года. Оказывается, на ЕС тогда отгружали более 4 тыс единиц в год (стр 10). Т.е. 3 тыс. в год уже не выглядит так бравурно по сравнению с прошлыми годами, оказывается.
А в целом экспорт был 66,5 тыс. ед. за 2012 г. и 54,5 тыс. ед. за 2013 — сравни с 46 за 2014 и 32 за 2015.

Т.е. затоварка как бы предполагается, при таком-то падении, но тут вынужден все-таки опуститься на уровень журналистики.
Ожидаемо, проблема не нова. И, очевидно, обострилась после мирового кризиса 2008 года. Вот за 2009 год что пишут:
Цитувати (виділене)
1 июня на складах МТЗ находилось "почти 5 тысяч тракторов" - такую цифру называл генеральный директора МТЗ Александр Пуховой. В июле проблему "складских запасов" президент взял под личный контроль. И сразу же на июльском заседании правительства заместитель премьер-министра Владимир Семашко заявил о снижении складских запасов до нормативных требований. А руководство МТЗ озвучило намерение разгрузить до конца года склады до январских показателей (это 3 863 трактора. - "Еврорадио"). Однако сегодня Министерство статистики фиксирует рост тракторных складских запасов. Сколько тракторов находится на складах МТЗ, "Еврорадио" сообщил заместитель руководителя Управления статистики Министерства статистики Александр Снетков.

Александр Снетков: "На 1 ноября - 4,5 тысячи штук".
Т.е. заведомо больше, чем вообще весь экспорт в ЕС в том же относительно неплохом 2012 или 2013.

Как же там боролись с этим делом и побороли ли?
Понятно, как же в стране разгулявшегося социализма с этим бороться — кулаком по столу или по роже "неправильному директору". Ну или пригрозить хотя бы.
Вот, например:
Цитувати (виділене)
В октябре 2013 год года в Беларуси снова — сразу на 2,5% — выросли складские запасы. На хранилища отправились 7,5% от произведенных "транспортных средств". Полную статистику можно посмотреть на сайте Белстата.

Пять месяцев подряд складские запасы сокращались. С 82,9% (на 1 мая) они уменьшились до 70,6% (на 1 октября). И вот на тебе! 9 октября Александр Лукашенко заявляет чиновникам, что знает о "серых" схемах разгрузки складов через дилерские сети. И склады сразу пополнились!

Александр Лукашенко: "Вывезли в Литву, вывезли в Россию, еще куда-то. Денег не получили, а там, я не хотел говорить это публично, но скажу: это обернется кому-то камерой".
На тот момент складские запасы удалось сократить аж на 300 тракторов — из 10 тысяч.

Но ведь при этом все же видят, что в Беларуси прекрасные дороги и население как бы не загибается, и пенсии есть, и т.д., и т.п.
Т.е. Лукашенко явно "правильный директор", несмотря на авторитарный, а местами и тоталитарный подход и социалистические замашки.

Все просто. Если социализм в СССР поддерживался экспортом нефти, то социализм в Беларуси поддерживается... тоже экспортом нефти, по сути, а фактически — за счет помощи России.
Вот, скажем, запись известного блогера в Беларуси, когда газ был на пике цен:
Давить на газ


Если не вдаваться в детали, то вот и весь секрет социализма в Беларуси и "правильных директоров совхозов, при которых порядок был".

Резюме: не надо строить иллюзии насчет возможности "красивого социализма", за всё надо платить. А если за это не платит хороший дядя и деньги не прут из недр земных, то, скорее всего, за это заплатили предки.

Но тут уместно подумать, что же мы, как предки, оставим потомкам.

Надеюсь, не необходимость поддерживать убитые предприятия ради того, чтобы работники не разбежались и не спились.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1469
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1148 : Січень 09, 2017, 14:32:17 »
Надеюсь, не необходимость поддерживать убитые предприятия ради того, чтобы работники не разбежались и не спились.


Ну да, оставим деиндустриализированную  страну...

Offline franco

  • *****
  • Повідомлень: 10867
  • Karma: 2274
  • Стать: Чоловіча
  • бендеровец
Re: Українська політика 2017
« Reply #1149 : Січень 09, 2017, 14:36:49 »


Ну да, оставим деиндустриализированную  страну...
Это, вот такое, какое-то странное мышление, при котором, содержание бесполезных и убыточных предприятий - называется индустриализацией, а открытие, реально востребованных производств, которые дают, пользующийся спросом продукт - деиндустриализацией.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1469
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1150 : Січень 09, 2017, 14:39:07 »
а открытие, реально востребованных производств, которые дают, пользующийся спросом продукт - деиндустриализацией.

Напомни мне об этих новых недавно открытых производствах... Заодно о новых украинских брендах появившихся за последние 25 лет и вышедших на международную арену...

Offline franco

  • *****
  • Повідомлень: 10867
  • Karma: 2274
  • Стать: Чоловіча
  • бендеровец
Re: Українська політика 2017
« Reply #1151 : Січень 09, 2017, 14:47:35 »

Напомни мне об этих новых недавно открытых производствах... Заодно о новых украинских брендах появившихся за последние 25 лет и вышедших на международную арену...

В пищевой промышленности таких брендов масса. Даже не буду начинать перечислять. Касаемо всего остального могу скзать, что именно построение, т.н. "социального государства" в Украине в последние 25 лет и привело к тому, что толком никаких попыток создать новые и востребованные производства сделано не было. Вся эта неэффективность экономики Украины была обусловлена тем, что интересы госмонополий и олигархов, которые ими фактически владели ставились выше, чем необходимость здорового развития. И в конце концов мы имеем все то же разваленное производство, которое сейчяс пытаются оживить. А надо было сделать как в Польше - шоковую терапию по-настоящему шоковой. Оздоровление сильно больного организма начинается порой с отсечением его гангренозных частей. Но у нас агонию решили, в свое время продлить.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4321
  • Karma: 1934
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика 2017
« Reply #1152 : Січень 09, 2017, 14:56:49 »
Olena Nazarchuk feeling motivated.
January 6 at 5:48pm

Анализируя законодательные изменения, принятые в преддверие новогодних праздников можно четко определить основные приоритеты, проблемы и виновников тяжелого экономического положения нашего государства, определенные нынешней властью.
...

Теперь для сравнения:

За самовольное пользование недрами вы заплатите штраф в размере от 170 до 510 грн.;
За самовольный захват водных объектов вы заплатите штраф 51 до 119 грн.;
За самовольное занятие земельного участка вы заплатите штраф от 170 до 850 грн.;
За нарушение среды обитания, например, краснокнижного глухаря, которое привело к его смерти вы заплатите штраф от 340 до 510 грн.
В целом согласен, но с примерами она не совсем права. Штрафы да, мизерные, но вслед от экологической инспекции летит иск о возмещение вреда, нанесенного незаконным использованием природных ресурсов. А там цифры уже гораздо "веселей".

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1469
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1153 : Січень 09, 2017, 14:57:25 »
В пищевой промышленности таких брендов масса.

Можно названия этих брендов которыми завалены все супермаркеты Европы?

Offline mougrim

  • *****
  • Повідомлень: 1880
  • Karma: 717
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1154 : Січень 09, 2017, 14:58:05 »

Напомни мне об этих новых недавно открытых производствах... Заодно о новых украинских брендах появившихся за последние 25 лет и вышедших на международную арену...

В пищевой промышленности таких брендов масса. Даже не буду начинать перечислять. Касаемо всего остального могу скзать, что именно построение, т.н. "социального государства" в Украине в последние 25 лет и привело к тому, что толком никаких попыток создать новые и востребованные производства сделано не было. Вся эта неэффективность экономики Украины была обусловлена тем, что интересы госмонополий и олигархов, которые ими фактически владели ставились выше, чем необходимость здорового развития. И в конце концов мы имеем все то же разваленное производство, которое сейчяс пытаются оживить. А надо было сделать как в Польше - шоковую терапию по-настоящему шоковой. Оздоровление сильно больного организма начинается порой с отсечением его гангренозных частей. Но у нас агонию решили, в свое время продлить.
Кстати... В свое время на том же Востоке даже на местном уровне власти/собственники напрямую задвигали на тему "Надо дружить с Россией, так как продукцию наших предприятий можно продать только туда"  На вопрос "А что сделано для того, чтобы выпускать продукцию, востребованную в мире" чуть ли на хуй не посылали. Их все устраивало - по многим причинам.
Este fuerte ammonal real que oro nominal. Ceterum censeo Mosqua esse delendam.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23827
  • Karma: 9619
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика 2017
« Reply #1155 : Січень 09, 2017, 15:15:14 »
Смишные картинки от Миши

Блин, ну у нас же уже есть один смишной Миша?
Тю, ля, а шо?

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1156 : Січень 09, 2017, 15:18:26 »
Т.е. крыша над головой уже не базовая потребность?
Ты невнимательно читаешь :smile4:. Если дите не сирота, то у него, как правило, есть крыша над головой. А часто и не одна.

А часто нет... А главное дитев меньше чем могло быть в т.ч. и из за того что потом возникнет вопрос с крышей... По моему для всех нас было бы выгодней иметь побольше дитев...Нет?  :smile7:
Вообще-то детей больше рожают там, где высокая смертность. Достаточно сравнить средний размер семьи в Конго и той же Швеции. К крыше это вообще никакого отношения не имеет. Но у Алекса явно желание потрындеть ради трындежа...  :kos:  :kos:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1157 : Січень 09, 2017, 15:18:48 »
Не заработает. Ну только если не обнесут Швейцарию колючей проволокой с пулеметными вышками. Потому, что так не бывает, когда коммунизм, а рядом в Италии - толпы сбежавших из Африки.

Не согласна. Базовый доход - это же не бесплатные продукты в супермаркетах. Если бы каждому швейцарскому гражданину на счет ежемесячно переводилась бы какая-то сумма, то жителям соседних стран от этого было бы ни горячо, ни холодно. Швейцария и сейчас очень отличается по уровню жизни и по многим другим параметрам от соседних стран, но только пока что толпы через границу не ломятся.

Если ввести абсолютный доход, этой работой должны будут заниматься или неграждане

Ты же не думаешь, что сейчас это граждане делают, правда? Тут и среди кассиров в супермаркетов граждан не то чтобы много, а уж среди мойщиков туалетов, думаю, единицы, если вообще есть.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1158 : Січень 09, 2017, 15:20:20 »
Смишные картинки от Миши
Я помню, эту картинку разгоняли в 2014г, когда Янык сбежал. Писали, что валят товарищи из ПР...  :girl_in_dreams:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1159 : Січень 09, 2017, 15:21:38 »
Потому, что их не устроила данная форма распределения государственных доходов.

ППКС. Я думаю, это и есть главная причина. Каждый прикинул для себя, выиграет он или проиграет, и у большинства получилось, что проиграет. Как и с голосованием по 6 неделям отпуска вместо 4.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1160 : Січень 09, 2017, 15:35:57 »
Вы тут все деньги делите, бездуховные, а в ДНР-е сегодня, между прочим, траурный? (мммм, даже теряюсь с определением) день:
Cпойлер
"Сегодня, 09.01.2017г, в 16.00 на Центральной площади города возле Памятного камня, по инициативе местного отделения ОД«Донецкая республика» и общественной организации «Молодая республика», при поддержке городской администрации, состоится Акция «Зажги свечу», приуроченная 1000 дням сопротивления жителей Донбасса антитеррористической операций – преступной и антинародной войны. "
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1161 : Січень 09, 2017, 15:53:21 »
Новогодняя распродажа 2017
Налетай, медали разбирай! Стань орденоносным генералом с медалями за взятие Киева, Львова и Одессы языком.
Заказывай сейчас, пока действуют новогодние скидки! Прямые поставки от производителя - Московской народной республики.

Медали за Лондон нет. За Дебальцево - закончились...  :popcorn:
 :crazy:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Helenka

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1357
  • Karma: 3079
  • Эстония
Re: Українська політика 2017
« Reply #1162 : Січень 09, 2017, 15:54:26 »
Можно названия этих брендов которыми завалены все супермаркеты Европы?
Верес, Чумак, Садочок, Рошен - то, что у нас лежит в каждом супермаркете. Кстати, свекр пару лет назад покупал себе на хутор небольшую мельницу -  сделано в Харькове. Не то чтоб "все завалено", но если посмотреть, то в нашей Европе найдется :).

Offline franco

  • *****
  • Повідомлень: 10867
  • Karma: 2274
  • Стать: Чоловіча
  • бендеровец
Re: Українська політика 2017
« Reply #1163 : Січень 09, 2017, 16:04:49 »
Новогодняя распродажа 2017

 :crazy:
Кстати, для обитателей "ДНР", очевидно весьма не дешево. Не всякий сможет, наверное себе позволить...

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика 2017
« Reply #1164 : Січень 09, 2017, 16:06:48 »
Новогодняя распродажа 2017

 :crazy:
Кстати, для обитателей "ДНР", очевидно весьма не дешево. Не всякий сможет, наверное себе позволить...
Пенсионеры - не все, а остальные - зависит от. Вояки, наверное, смогут.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22202
  • Karma: 3731
Re: Українська політика 2017
« Reply #1165 : Січень 09, 2017, 16:17:23 »
Цитувати (виділене)

Ты сознательно вытер свой вопрос, на который я ответила? Ну офигеть дискуссия.
Я еще раз спрошу, вдруг ты не поняла. Какое отношение имеет дотирование строительства дорог, к убыточным госпредприятиям, вокруг которых и идет дискуссия?

 Да и не с этого начиналось.
Ну да, начиналось все со шведского социализма, да :smilie5:
Ты это, вкатился на белом носороге и о своем. Начиналось не с этого.
Я так для себя и не нашла ответы на следующие вопросы:
1. Какие предприятия, находящиеся в госсобственности, имеют интерес для стратегического инвестора, которые, скажем, можно было бы уже продать в новом 2017 году?. ОПЗ, АП Борисполь и даже Укрпошту прошу не трогать.
2. Очертите хоть приблизительно круг потенциальных стратегических инвесторов, которые были бы заинтересованы купить активы в Украине в новом 2017 году.
3. Где взять деньги для аудита и предпродажной подготовки, которые предлагалось сделать силами международных аудиторских контор?
4. Почему прибыльное предприятие не может находиться в госсобственности? То, что владение и управление предприятиями, не является функцией, присущей государству, для меня не аргумент. Функции, присущие государству, придумывают сами государства. Перечень в рамках одного (капиталистического) государства периодически пересматривается.

Offline franco

  • *****
  • Повідомлень: 10867
  • Karma: 2274
  • Стать: Чоловіча
  • бендеровец
Re: Українська політика 2017
« Reply #1166 : Січень 09, 2017, 16:26:56 »

Я так для себя и не нашла ответы на следующие вопросы:
1. Какие предприятия, находящиеся в госсобственности, имеют интерес для стратегического инвестора, которые, скажем, можно было бы уже продать в новом 2017 году?. ОПЗ, АП Борисполь и даже Укрпошту прошу не трогать.
2. Очертите хоть приблизительно круг потенциальных стратегических инвесторов, которые были бы заинтересованы купить активы в Украине в новом 2017 году.
3. Где взять деньги для аудита и предпродажной подготовки, которые предлагалось сделать силами международных аудиторских контор?
4. Почему прибыльное предприятие не может находиться в госсобственности? То, что владение и управление предприятиями, не является функцией, присущей государству, для меня не аргумент. Функции, присущие государству, придумывают сами государства. Перечень в рамках одного (капиталистического) государства периодически пересматривается.
А на вопрос, где взять деньги на поддержание убыточных госпредприятий у тебя ответ, разумеется есть. Ровно как и ответ на вопрос, как сделать эти предприятия прибыльными, или как вообще государство может эффективно управлять предприятием в условиях рыночной экономики. А особенно в условиях рыночной экономики современной Украины.
А еще ответ на главный вопрос "на хера вообще государству это нужно".

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22202
  • Karma: 3731
Re: Українська політика 2017
« Reply #1167 : Січень 09, 2017, 16:29:09 »
Цитувати (виділене)

Я так для себя и не нашла ответы на следующие вопросы:
1. Какие предприятия, находящиеся в госсобственности, имеют интерес для стратегического инвестора, которые, скажем, можно было бы уже продать в новом 2017 году?. ОПЗ, АП Борисполь и даже Укрпошту прошу не трогать.
2. Очертите хоть приблизительно круг потенциальных стратегических инвесторов, которые были бы заинтересованы купить активы в Украине в новом 2017 году.
3. Где взять деньги для аудита и предпродажной подготовки, которые предлагалось сделать силами международных аудиторских контор?
4. Почему прибыльное предприятие не может находиться в госсобственности? То, что владение и управление предприятиями, не является функцией, присущей государству, для меня не аргумент. Функции, присущие государству, придумывают сами государства. Перечень в рамках одного (капиталистического) государства периодически пересматривается.
А на вопрос, где взять деньги на поддержание убыточных госпредприятий у тебя ответ, разумеется есть. Ровно как и ответ на вопрос, как сделать эти предприятия прибыльными, или как вообще государство может эффективно управлять предприятием в условиях рыночной экономики. А особенно в условиях рыночной экономики современной Украины.
А еще ответ на главный вопрос "на хера вообще государству это нужно".
Ну говорю же, белый носорог. Я сказала несколько раз, что ликвидировать. Ничего из них уже не слепишь.
А вообще, вопросом на вопрос это ты ловко. :good:

Offline franco

  • *****
  • Повідомлень: 10867
  • Karma: 2274
  • Стать: Чоловіча
  • бендеровец
Re: Українська політика 2017
« Reply #1168 : Січень 09, 2017, 16:34:32 »


Ну говорю же, белый носорог. Я сказала несколько раз, что ликвидировать. Ничего из них уже не слепишь.

А ты какой носорог, черный?  Мне очень важно знать.
А еще интересует меня то, на что ты предпочла не отвечать. Зачем, в условиях рыночной экономики и конкуренции вообще стоит вопрос о управлении государством какими-то предприятиями? Кому это, кроме тех людей, которые ими управляет это нужно?

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22202
  • Karma: 3731
Re: Українська політика 2017
« Reply #1169 : Січень 09, 2017, 16:39:10 »
Цитувати (виділене)


Ну говорю же, белый носорог. Я сказала несколько раз, что ликвидировать. Ничего из них уже не слепишь.

А ты какой носорог, черный?  Мне очень важно знать.
А еще интересует меня то, на что ты предпочла не отвечать. Зачем, в условиях рыночной экономики и конкуренции вообще стоит вопрос о управлении государством какими-то предприятиями? Кому это, кроме тех людей, которые ими управляет это нужно?
Перечитай свои вопросы выше и сравни с вопросами в этом посте. Я нахожу их разными. Ты действительно хочешь знать мое мнение? Я уже боюсь здесь что-то писать. А то мне уже пригрозили наймом на работу прямо по интернету.  :wacko3:

И опять же, я задала вопросы. Ты мне в ответ зачем-то задаешь одни, потом другие  и обвиняешь меня, что я на на них не отвечаю.  Так нехорошо.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.