Отаке отВіконечко правди
В останній час досить багато брехні та бруду про Другу світову війну, розпочинаючи з дати.
Якщо розглядати питання щодо дати, слід називати іншу дату Другої Світової війни, а саме червень 1937 року - початок війни між Японією та Китаєм.
Загалом: 1937 - 1945 роки
У Другій Світовій війні брали участь 62 держави з 74 існуючих на той період (80% населення Земної кулі).
Але, пропагандисти всіх кольорів намагаються брехати та вдовбувати своє і датують початок війни коли Гітлер вчинив напад на Польщу, то є на нещодавнього союзника Німеччини.
26 січня 1934 року
Пакт «ПІЛСУДСЬКОГО - ГІТЛЕРА»
або як німці з поляками дружили
Сьогодні офіційна Варшава в очах світової спільноти намагається представити передвоєнну Польщу як миролюбну, демократичну країну, яка бажала лише миру та злагоди. Але існують документи та докази того, що політичний вигляд Польщі у 1930-х роках XX століття був далеко не ангельським.
Поляки першими у світі підписали з фашистською Німеччиною історичний документ – «Декларацію про незастосування сили між Німеччиною та Польщею». Ініціаторами виступили Адольф Гітлер та генерал-інспектор Польщі Юзеф Пілсудський. Пакт був підписаний 26 січня 1934 року в Берліні міністром закордонних справ Німеччини Костянтином фон Нейратом та польським послом Юзефом Липським.
Ця подія привела в рух механізм, що наблизив Другу світову війну.
Підкреслимо дату - січень 1934 року. До нападу Японії на Китай залишалося три з половиною роки.
На той час Адольф Гітлер вже розправився з керівниками штурмових загонів, за допомогою яких прийшов до влади. Він також ухвалив низку рішень: об'єднав у своїй особі найвищі державні посади, прийняв титул "фюрер і рейхсканцлер"; позбавився всіх політичних партій, крім НСДАП, розпустив профспілки, ліквідував свободу друку та зборів, а також місцеве самоврядування. Відкрив перший концентраційний табір "Дахау" для знищення політичних опонентів.
Подібні дії проводив у Польщі Юзеф Пілсудський, який повністю схвалював дії Адольфа Гітлера. У країні визнавали лише польський націоналізм. Національні меншини в державі зазнавали приниження та дискримінації. Партії та політичні рухи в країні були під забороною. Для здобуття освіти та кар'єри потрібно було прийняти католицтво, а ім'я змінити на польське. Тих хто відмовлявся це робити, переслідували.
У червні 1934 року, одночасно з фашистським «Дахау», спеціальним декретом уряду Польщі неподалік Бреста було створено табір смерті, де утримували та знищували інакодумців, переважно українців, білорусів та євреїв.
У вирішенні єврейського питання Варшава та Берлін діяли також спільно. Іудеїв збиралися вислати на Мадагаскар. Для вирішення цього завдання створили спеціальну комісію. У травні 1937 року делегація побувала на острові, після чого було складено звіт про готовність території до створення там єврейської колонії.
Після виходу Німеччини з Ліги Націй саме Варшава стала представляти інтереси Берліна у Лізі Націй та підтримувати всі реакційні дії Гітлера: аншлюс Австрії, введення німецької армії у 1936 році до Рейнської демілітаризованої зони. У Польщі та Німеччині збігалися і зовнішньополітичні цілі. Обидві держави прагнули руйнування політичного блоку Чехословаччини, Югославії та Румунії. У 1938 році шляхом спільного походу німців і поляків відбулося територіальне розчленування Чехословаччини. Головні плани будувалися щодо СРСР. У 1933-1935 роках виникла загроза війни між СРСР і Японією в союзі з Польщею та Німеччиною. Багато польських політиків відкрито заявляли про майбутній польсько-нацистський парад на Червоній площі.
16 березня 1934 року англійське інформаційне агентство «Вік» розповсюдило повідомлення про наявність секретних протоколів у пакті Пілсудського-Гітлера, на підставі яких Польща спільно з Японією та Німеччиною мали напасти на СРСР. Німці мали увійти в Ленінград, а потім рухатися на Москву. Мета польської армії – через Білорусь на Україну та Москву. Офіційна польська військова доктрина, підготовлена 1938 року, проголошувала: «Розчленування СРСР є основою польської політики на Сході. Польща не повинна залишатися пасивною у цей чудовий історичний момент поділу.
Завдання в тому, щоб завчасно добре підготуватися фізично та духовно…
Головна мета – ослаблення та розгром СРСР». У республіки Кавказу, Середню Азію та Україну агентурними каналами направлялася матеріальна допомога на розпалювання сепаратистського руху в Радянському Союзі.
Якщо все було так чудово між німцями та поляками, чому для Польщі цей альянс завершився плачевно?
Причина проста – Варшава не поступилася Берліну у суперечці з приводу міста Данцига, найбільшого порту на Балтійському морі. Він перебував під керівництвом Польщі з часів закінчення Першої світової війни і був сполучною точкою між Померанією та Східною Пруссією.
Після відмови Польщі поступитися вільним містом, Гітлер почав готуватися до вторгнення.
Вже після закінчення Другої світової війни стане відомо, що Варшаву до відмови німцям підштовхнули Великобританія та Франція, які обіцяли військову допомогу у разі тиску Німеччини. Насправді – допомогу ніхто не збирався надавати.
Лондону та Парижу потрібно було, щоб Гітлер окупував Польщу і впритул підійшов до кордонів СРСР. В такому випадку війна між СРСР та Німеччиною стала б неминучою, що відтягнуло б усі німецькі сили на Схід, подалі від Британії, Франції та Європи загалом.
Країни Європи які найдовше оборонялися
- Норвегія – 2 місяці та 1 день,
- Франція – 1 місяць 12 днів.
- Данія оборонялася 6 годин,
- Голландія – 5 днів,
- Югославія – 11 днів,
- Бельгія – 18 днів,
- Греція – 24 дні,
- Польща – 27 днів.
Пізніше, була Мюнхенська угода (або ще кажуть Мюнхенська змова) 1938 року - угода між Німеччиною, Великобританією, Францією та Королівством Італією, яка була укладена в Мюнхені 29 вересня 1938 року і підписана в ніч з 29 на 30 вересня Адольфом Гітлером, Невілл Чемберленом, Едуаром Далад'є, та Беніто Муссоліні.
Підкреслимо - Друга світова війна вже йшла повним ходом від дати нападу Японії на Китай в червні 1937 року Ось чому перші слова Чемберлена після Мюнхенської угоди були "Я привіз вам мир".
Пакт Молотова - Ріббентропа був укладений 23 серпня 1939 року, то є за 8 діб до початку військових дій на кордоні Польща - Німеччина.
Мета Гітлера - СРСР не повинен був втягнутися у війну між Польщею та Німеччиною.
Мета Сталіна - СРСР необхідно було виграти час для переозброєння радянської армії.
Ініціювали укладення угоди німці.
22 вересня 1939 року у Бресті відбувся парад німецьких та радянських військ, а вже 2 жовтня 1939 року місто Брест офіційно став радянським містом у складі Білорусії.
Таким чином польська військова доктрина 1938 року "Розчленування СРСР є основою польської політики на Сході" була повністю зруйнована.
P.S.
Нічого особистого.
Просто історія.
Просто факти.
На фото спільні військові навчання польської та німецької армії.
Привітання польського маршала Ридз-Смігли та німецького генерала фон Штудніца.
Олександр Плєхов
Отаке от. Декларація про ненапід була,представництво в Лізі націй підтверджується,антисемитизм в тогочасній Польщі також. Про табір під Брестом не знайшла,про секретні протоколи теж, від союзу з Германією офіційні особи Польщі відмовлялися публічно.
Війна триває, і тепер Германія на нашому боці