Автор Тема: Українська політика. Війна. 15 листопада -
 

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3816
  • Karma: 2170
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10860 : Травень 29, 2024, 21:14:18 »
ПС залезла в Гугл.. про Концлагеря времён англо-бурской войны речь идет?
Да про них. По этому аргументу русню хорошо выявлять.
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 36283
  • Karma: 24033
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10861 : Травень 30, 2024, 10:13:45 »


30 травня 2024 року спецпідрозділ ГУР МО України “Group 13” за допомогою українських ударних морських дронів Magura V5 вчергове результативно атакував корабельно-катерний склад  держави-агресора росії у тимчасово окупованому Криму.

Offline Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 14
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10862 : Травень 30, 2024, 10:35:39 »
Договоренность, конечно, тайная, подковерная?
Но ты о ней откуда-то знаешь.
Не тайные.. просто неофициальные.
Если это выглядит как утка, плавает как утка и крякает как утка, то это, вероятно, и есть утка. Уж за 2 года это стало ясно
Да про них. По этому аргументу русню хорошо выявлять.
Выявлять русню! Ах, как звучит! Что то такое слышится из СССР 30-х годов 20 века. или Китая, времен Культурной революции или Охоты за ведьм в США. Ты уже записался в отряды новый хунвейбинов? Поторопись, первых записавшихся сделают командирами и дадут повышенный паёк.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 36283
  • Karma: 24033
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10863 : Травень 30, 2024, 10:40:43 »
 :rofl:

Єслі!
А ще є поняття про три незалежних витока іінформації, наприклад - Шарій, Арестович і Путін. Якщо вони зійшлися в чомусь одному, то ця інфа палюбасу правдівая.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 36283
  • Karma: 24033
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10864 : Травень 30, 2024, 11:55:08 »
Цитувати (виділене)
США дозволяють Україні використовувати передані системи ППО на території Росії і не проти, щоб російські ракети та винищувачі збивалися ще в небі Росії, - The Washington Post

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3823
  • Karma: 2045
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10865 : Травень 30, 2024, 12:21:22 »
Цитувати (виділене)
щоб російські ракети та винищувачі збивалися ще в небі Росії
Воооот! :hot:
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16136
  • Karma: 15464
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10866 : Травень 30, 2024, 13:40:34 »
Не тайные.. просто неофициальные.

Тобто, чим би ми не били по території болот, яку б зброю не застосовували, а Росія все одне нічого зробити не зможе, бо є домовленість щодо нерозповсюдження війни? Але умовний захід все одне сциться й вагається з наданням нам дозволу таки бити по болотах їх зброєю, бо це ж рашка, вона може й наїбати? Ну чи як воно працює?
Ааа, зрозуміла! Заборона на зостусування західної зброї є частиною цих домовленостей, так? Ну тоді виходить, що країни, які вже дали такий дозвіл, вони або не в курсі цих домовленостей або наїбали рашку й Китай, теж так?

Я просто хочу зрозуміти, як в тебе й в таких як ти, мозок працює. Як ви там у собі в голові оце все зводити в одну «стройную картіну», бо бачиш, в мене не виходить.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9546
  • Karma: 1590
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10867 : Травень 30, 2024, 13:51:32 »
Я просто хочу зрозуміти, як в тебе й в таких як ти, мозок працює.
Я не знаю, чи я такий, як той, до кого ти звертаєшся, але мій мозок не бачить нічого надприроднього в припущенні, що в більшості політичних діячів Заходу були (або є і на сьогодні) ті, чи інші домовленності з Путіним.
І той факт, наприклад (він не поодинокий, просто дуже яскравий), що в США знищують свою зброю (снаряди, літаки, танки) весь цей час після 24 лютого 2022 року, яка в них вважається непотрібною, замість того, щоб віддати її нам, говорить моєму мозку про те, що інтереси України мало кого обходять в тій команді демократів, яка має на чолі Байдена.
Цей факт легко перевірити. По цьому питанню деякі з конгресменів США робили офіційні запити і мали офіційні відповіді.

Розумієш ? Снаряди, якими ми могли б вбивати росіян. Іх уряд США знищує і витрачає на це кошти зі свого бюджету.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16136
  • Karma: 15464
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10868 : Травень 30, 2024, 14:02:23 »
Розумієш ?

Мова йдеться про конкретні домовленості й в мене конкретні питання. Що за звичка «підкрутити» питання таким чином, щоб й відповісти було легше й від початкового питання щоб відійти?
В моєму дописи я запитала про те, що мене цікавить. Навіщо мені відповідати «взагалі»?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 35087
  • Karma: 17388
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10869 : Травень 30, 2024, 14:07:57 »
Я просто хочу зрозуміти, як в тебе й в таких як ти, мозок працює.
Я не знаю, чи я такий, як той, до кого ти звертаєшся, але мій мозок не бачить нічого надприроднього в припущенні, що в більшості політичних діячів Заходу були (або є і на сьогодні) ті, чи інші домовленності з Путіним.
І той факт, наприклад (він не поодинокий, просто дуже яскравий), що в США знищують свою зброю (снаряди, літаки, танки) весь цей час після 24 лютого 2022 року, яка в них вважається непотрібною, замість того, щоб віддати її нам, говорить моєму мозку про те, що інтереси України мало кого обходять в тій команді демократів, яка має на чолі Байдена.
Цей факт легко перевірити. По цьому питанню деякі з конгресменів США робили офіційні запити і мали офіційні відповіді.

Розумієш ? Снаряди, якими ми могли б вбивати росіян. Іх уряд США знищує і витрачає на це кошти зі свого бюджету.

довелося підключити впн, щоб побачити, кого ж це ти цитуєш. бо це Гаррі Табах, ярий прихильник Трампа та ненависник Байдена. і його цитуєш не тільки ти, але й ще купа кацапських сайтів.
https://ren.tv/news/v-mire/1198062-eks-voennogo-nato-vozmutilo-unichtozhenie-v-ssha-neobkhodimykh-vsu-snariadov
далі по пошуку самі знайдете, якщо є бажання.

ну і хто такий Табах, тут трохи розгорнуто.
https://ms.detector.media/trendi/post/32034/2023-05-24-drug-ukrainy-ta-vorog-baydena-khto-takyy-gari-tabakh/
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 36283
  • Karma: 24033
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10870 : Травень 30, 2024, 14:16:40 »
Цитувати (виділене)
🇺🇸🇺🇦Кабінет міністрів України погодив текст угоди між Україною та США щодо залучення фінансової допомоги до українського бюджету в межах пакета підтримки на понад 60 млрд доларів.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 30 травня. Текст самої угоди є у розпорядженні ЕП.

Так, відповідно до тексту угоди, економічна допомога США перевищить 9,4 млрд доларів та виділятиметься за декількома програмами:
 
🔸До 7,849 млрд доларів виділять з Фондів економічної підтримки (ESF), які спрямують до держбюджету України;

🔸До 50 млн доларів виділять для запобігання та реагування на відсутність продовольчої безпеки (перелік країн, які отримають ці кошти буде визначено пізніше).

Відповідно до угоди, кошти США надаватимуться на умовах безвідсоткової позики,

💁‍♂️Українська влада зобов’язується повернути позику в обумовлені терміни.

Повернення залишку позики буде здійснюватися одним платежем у доларах через 40 років після 30 вересня 2025 року (тобто 30 вересня 2065 року)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 36283
  • Karma: 24033
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10871 : Травень 30, 2024, 14:48:28 »
Цитувати (виділене)
Україна може використовувати надані Данією F-16 для ударів поза межами своєї території, — премʼєрка країни Фредеріксен.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6375
  • Karma: 6435
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10872 : Травень 30, 2024, 15:23:26 »
Беда только, что Запад - не людоеды.
Ой лі?  Перші концентраційні табори смерті створили як раз брітанці, а потім у них навчились німці і навіть перевершили. Незважаючи на всю німецьку філософію та університети.
Є домовленность між умовним заходом та рашкою з Китаєм про нерасповсюдження війни за межі України ось і все.
Якась ходяча руснява методичка.  ::)

Offline Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 14
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10873 : Травень 30, 2024, 15:39:38 »
Ну тоді виходить, що країни, які вже дали такий дозвіл, вони або не в курсі цих домовленостей або наїбали рашку й Китай, теж так?
Поки що такі дозволи лише в СМІ. Побачимо що буде на карті. Якщо так - то це означає, або нові домовленності та червоні лінії, яки як раз під час візитів Путіна,  Сі, Ердогана, Байдена та Макрона з Шольцем друг до друга нещодавні або захід до цього часц намагався нерозповсюджувати війну, забороняючи цілі на теріторії рашки та сподіваючись домовитись с путіним та Сі про припинення війни на більш сприятливих умовах для себе. На  бажання України та Зеленського про "кордони 91 року та справедливий мир" вже ніхто не звертає уваги.
Війна ж змінюється, а з нею змінюються домовленності.
В моєму розумінні ці домовленності між західом та путіним були зроблени ще до початку війни. Коли Байден, Шольц, Макрон  вели розмови з Путіним. Десь, влітку-восени-зима 2021.
Ну і так, я вважаю Україні випала роль всесвітього полігону для з'ясування відносин між цімі країнами. Як боксерський рінг - не виходити за його межі.
« Останнє редагування: Травень 30, 2024, 15:54:59 від Behemot »

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9546
  • Karma: 1590
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10874 : Травень 30, 2024, 15:43:33 »
ну і хто такий Табах, тут трохи розгорнуто.
Інформація в мене не від Табаха. Від Любарського.
Але яка різниця, від кого ?
По суті в тебе є заперечення ? Ти бажаєш спростувати те, що в США планово знищується військове знаряддя (в тому числі так потрібні нам снаряди 155 мм) ?

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16136
  • Karma: 15464
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10875 : Травень 30, 2024, 15:51:21 »
Цитувати (виділене)
Україна може використовувати надані Данією F-16 для ударів поза межами своєї території, — премʼєрка країни Фредеріксен.

По діпломатичних каналах підтверджують: Україна зможе використати данські винищувачі F-16 для ударів по військових цілях у Росії, заявив у Брюсселі міністр закордонних справ Данії Ларс Лекке Расмуссен (с)
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16136
  • Karma: 15464
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10876 : Травень 30, 2024, 15:58:18 »
домовленості

Я правильно розумію, що коли ти кажеш «домовленості», то маєш на увазі саме домовленості? Тобто щось, що було сказано ротом один одному й в будь-який спосіб зафіксовано (наприклад, як усна угода?). Й ось кожного разу, коли вони змінюються, відбувається черговий раунд «проговорення ротом» ну або в якому-небудь таємному листуванні чи по неофіційним каналам через посередників?
Чи під домовленостями ти маєш щось інше?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 14
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10877 : Травень 30, 2024, 16:12:54 »
відбувається черговий раунд «проговорення ротом» ну або в якому-небудь таємному листуванні чи по неофіційним каналам через посередників?
Так, неофіційни та неафішійовані контакти весь час йдуть. В тому числі і про надання та межі застосування зброї.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12810
  • Karma: 6565
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10878 : Травень 30, 2024, 16:19:45 »
Ти бажаєш спростувати те, що в США планово знищується військове знаряддя (в тому числі так потрібні нам снаряди 155 мм) ?
Хотілося б побачити посилання на офіційний звіт про знищення.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16136
  • Karma: 15464
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10879 : Травень 30, 2024, 16:21:21 »
відбувається черговий раунд «проговорення ротом» ну або в якому-небудь таємному листуванні чи по неофіційним каналам через посередників?
Так, неофіційни та неафішійовані контакти весь час йдуть. В тому числі і про надання та межі застосування зброї.

А зара, типу, щось пішло не так й не змогли домовитися?

Ну взагалі-то, зручна позиція, хєр пробʼєш  :smilie5: Щоб не трапилося - а вони передомовилися.
Я-то, по тупості, якщо зовсім примітизувати, просто вважаю їх сцикунами, які не хочуть брати на себе більше відповідальності, ніж дозволяє «зона комфорту», алё життя та обставини кожного разу бʼють їх по морді й «зона комфорту» час від часу трохи розширюється. А в тебе, бач, реал політик, теорії змови й усе оце.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 14
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10880 : Травень 30, 2024, 16:26:33 »
А зара, типу, щось пішло не так й не змогли домовитися?
Типа - ах, раз ви у нас з'їли слона (обстрілюєте Харьків та почали наступ на Харьківщину, який бів у відповідь на обстріли Бєлгорода і т.д. назад по часу) , то ми у відповідь таки надамо 10 штук Ф-16 та дозволимо  перехоплювати КР. Щось таке.
просто вважаю їх сцикунами, які не хочуть брати на себе більше відповідальності
Не сцикуни а ціничні політики. Ось і все. і використовують Україну та її населення, життя та кров укрїнців за для своєї користі та комфорту.
Це теж саме, що вважати що РА складається лише з необучених "чмобіков", яки лише вміють що здаватись українським "воїнам света" та підставлятись під ФПВ.
Просто скажу неприємне - відео з ФПВ однакові за змістом є з обох сторін. І коли ти бачищ таке відео від Стерненка чи Бутусова - будь впевнена, щось схоже є і від протилежної сторони.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16136
  • Karma: 15464
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10881 : Травень 30, 2024, 16:35:24 »
Просто скажу неприємне - відео з ФПВ однакові за змістом є з обох сторін. І коли ти бачищ таке відео від Стерненка чи Бутусова - будь впевнена, щось схоже є і від протилежної сторони.

О, ось же ще що хотіла запитати - а навіщо ти мені кажеш неприємне? Щоб що? Яка в тебе мета заради якої ти кажеш мені неприємне?
Ну й з чого ти вирішив, що без тебе я цього не знаю, не розумію, не усвідомлюю? А через це повертаємося знов до першого запитання.

Й це не наїзд, меня дійсно цікаво, навіщо ти кажеш мені неприємне, точно розуміючи, що мені може бути неприємно, боляче, страшно? Ти садист?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 35087
  • Karma: 17388
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10882 : Травень 30, 2024, 16:39:37 »
ну і хто такий Табах, тут трохи розгорнуто.
Інформація в мене не від Табаха. Від Любарського.
Але яка різниця, від кого ?
По суті в тебе є заперечення ? Ти бажаєш спростувати те, що в США планово знищується військове знаряддя (в тому числі так потрібні нам снаряди 155 мм) ?
що я маю спростовувати? в тебе є якісь офіційні документи? якщо ти вже зібрався по якійсь суті розмовляти, а не переспівувати чиїсь виступи. які снаряди, якого року випуску, на яких складах зберігалися, в яких умовах? чи нам потрібні снаряди, які одразу будуть розочки робити зі стволів?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 14
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10883 : Травень 30, 2024, 16:46:39 »
Ти садист?
ні. і прошу пробачити.
просто іноді здається, що чим більше будуть люди про таке думати,  тим скоріше буде якесь припинення цієї кровавої бойні на будь яких умовах.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5339
  • Karma: 3317
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10884 : Травень 30, 2024, 16:52:00 »
Ксеня, знімаю капелюха.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 35087
  • Karma: 17388
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10885 : Травень 30, 2024, 16:54:48 »
Ти садист?
ні. і прошу пробачити.
просто іноді здається, що чим більше будуть люди про таке думати,  тим скоріше буде якесь припинення цієї кровавої бойні на будь яких умовах.


якогось не буде. тільки на умовах расії. а вони мені не подобаються. але вибір завжди є. можна воювати та, цілком можливо, загинути в лавах української армії під Харковом, або в складі російської армії під Варшавою. в першому варіанті є шанс вберегти Україну як державу. в другому ми її втратимо ще на років 50.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16136
  • Karma: 15464
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10886 : Травень 30, 2024, 16:58:10 »
Ти садист?
ні. і прошу пробачити.
просто іноді здається, що чим більше будуть люди про таке думати,  тим скоріше буде якесь припинення цієї кровавої бойні на будь яких умовах.

А ти повернешся до Харкова (до Києва, до Одеси - я забула, де ти жив до великої війни), якщо там будуть росіянці, їх влада й правила (бо «на будь яких умовах» = на умовах Росії, й ти це усвідомлюєш, тільки поки соромишся сказати прямо)? Й як бути мені, яка навіть думати спокійно не може, що таке може трапитися? Куди мені? Й як жити далі? Чи окремі випадки тебе не цикавлять в твоєї спраги до миру на умовах Росії?
І чим більше я буду про це думати, тим більше я не буду хотіти бачити біля свого дому росіянців. Тобто, ти, намагаючися мене схилити до згоди на мир на будь-яких умовах, досягаєш чогось суто протилежного.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3823
  • Karma: 2045
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10887 : Травень 30, 2024, 17:00:44 »
що в США планово знищується військове знаряддя (в тому числі так потрібні нам снаряди 155 мм) ?
Если снаряды просрочены, их надо уничтожать, а не Украине передавать. От просрочки беды больше, чем пользы.
Это как просрочка в продуктах. Ты ж не призываешь просрочку бедным бесплатно раздавать - пусть травятся, вместо утилизации?
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Karma: 14
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10888 : Травень 30, 2024, 17:02:01 »
можна воювати та, цілком можливо, загинути в лавах української армії під Харковом, або в складі російської армії під Варшавою. в першому варіанті є шанс вберегти Україну як державу. в другому ми її втратимо ще на років 50.
А я краще загину під Варшавою, але це може бути а може не бути десь через 5..10 років. за ці 5..10 років все змінеться ще 100 разів: Ще одна пандемія, астероїд чи прибульці.
Ніж під Роботіно через місяць після примусової бусіфікації.
І я гадаю, що українську державу, ту що була 33 роки, ми ВЖЕ втратили. Теперь років 20..30 буде якась напів військова  закрита країна-казарма, з якої  дієздатне населення буде втікати по можливості.
А ти повернешся до Харкова (до Києва, до Одеси - я забула, де ти жив до великої війни), якщо там будуть росіянці, їх влада й правила (бо «на будь яких умовах» = на умовах Росії, й ти це усвідомлюєш, тільки поки соромишся сказати прямо)?
Мені не подобається ні росіянська влада та правила ні те во що перетворюється українська, від Зеленського та його 5 менеджерів - копія росіянської тількі без грошей, з примусовою мобілізацією та закритими кордонами.

« Останнє редагування: Травень 30, 2024, 17:34:18 від Behemot »

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16136
  • Karma: 15464
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10889 : Травень 30, 2024, 17:06:51 »
А я краще загину під Варшавою…

Тре було давно так написати, щоб не ти, не інші не витрачали свій час на всі ці бла-бла-бла. Бо немає  про що говорити.

Звісно, маєш право. Але я тебе зневажаю за те, що саме так ти вирішив їм скористуватися. Не звертайся більше до мене.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.