Автор Тема: НІНАЧАСІ!
 

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #240 : Лютий 12, 2023, 22:11:37 »
Доречі, чому некрасиву жінку можна переплутати з чоловіком, а страшненького чоловіка з жінкою ні? Чи нема тут сексисзму?
Красивого чоловіка можна переплутати з жінкою. А так шоб жінку будь якого рівня привабливості переплутати з чоловіком то комусь окуляри треба.

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #241 : Лютий 12, 2023, 22:16:36 »
серед розробників переважна більшість чоловічої статі не тому, що жінок туди не беруть.
Вибач,  але це маячня якась. Ти справді віриш, що жінки  неспроможні розробляти софт тому, що вони жінки?
Де я таке казала? Це точно маячня і ваші фантазії. Я кажу про статистику. Ніхто не забороняє жінкам там працювати, але чогось вони туди товпами не біжать. Я не так давно була на хакатоні з розробки дронів, там жінок було - по пальцях перелічити. Що, хтось не пускав? Я ж якось туди пройшла, і ніхто навіть питаннячка не задав. Може, просто не хочуть? Будемо заганяти сталевою рукою? Або зясовувати, чого не хочуть?
От не треба про не хочуть і не забороняють, їх просто не беруть. Ще 15 років тому на кожній співбесіді мене питали не про мої технічні знання, а чи є в мене хлопець і коли я планую дітей. А вже потім про мої технічні знання, і в половині випадків брали не мене, вже з досвідом, а нулячого хлопця з універа, просто тому що він хлопець. Причому ті, хто співбесідував мене, казали що в мене обьективно краще знання. На кожній співбесіді треба було бути не на рівні таких же бажаючих чоловічої статі, а набагато краще, щоб тебе взяли. І навіть потім ніхто не відміняє "скляну стелю", коли наверх ростеш не ти, а чоловік, тому що, нафіг тебе ростити, ти підеш в декрет, заміж і за дитячими лікарняними.

Тільки років 5 назад сітуація стала виправлятись потрохи, це вже моветон питати таке, і дівчат в ІТ теж стає набагато більше. Та і в універах вже менше розказують "нащо тебе вчитись, заміж вийдешь і все".
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #242 : Лютий 12, 2023, 22:19:49 »
Красивого чоловіка можна переплутати з жінкою.
А красиву жінку з чоловіком ні!!!
Я ж кажу, гендерне неравінство, чи як воно там.

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27719
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #243 : Лютий 12, 2023, 22:26:10 »
Я ж кажу, гендерне неравінство, чи як воно там.
Це вже шось з равінами пов'язано :smile4:.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #244 : Лютий 12, 2023, 22:40:05 »
Красивого чоловіка можна переплутати з жінкою.
А красиву жінку з чоловіком ні!!!
Я ж кажу, гендерне неравінство, чи як воно там.
Можна. Скільки разів під фотками шикарних жінок моделей писали - на мужика схожа. Чи на транса.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #245 : Лютий 13, 2023, 00:19:25 »
х навіть пенсіонерки собі роблять,
Зазвичай ? Якщо зазвичай, то мейнстрім.
 Якщо ні , то  або субкультура , або виклик  мейнстріму)
Я ж не знаю, якого віку ці чоловіки 8). Та які  саме в них тату))
П.С. Можу погодитися, що для якихось  вікових груп  сама по собі наявність тату це вже мейнстрім. Але  вважати мейнстрімом для пересічного громадянина  велику кількість тату   на  відкритих ділянках тіла мій життєвий досвід не дозволяє. 8)

Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #246 : Лютий 13, 2023, 00:29:47 »
Красивого чоловіка можна переплутати з жінкою.
А красиву жінку з чоловіком ні!!!
Я ж кажу, гендерне неравінство, чи як воно там.
З точки зору японця /кітайця ці збочені європейці полюбляють жінок з маскулінною зовнішністю 8).
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7802
  • Karma: 3638
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #247 : Лютий 13, 2023, 05:41:43 »
В нашому районі один з Сільпо перетворився на Trash. Там всі касири - чоловіки, більшість  з  татуюванням. Вони ж прибиральники, вони ж вантажники. І я здогадуюсь, з якої "субкультури" їх набрали.
Thrash, якщо точно... Готують, мабуть, до закриття. Аналогічно було кілька років тому напроти вінницького вокзалу. Дуже бідний асортимент, невисокі ціни і отакі от дядьки (шукати їх далеко не довелося - до тюрми метрів 500 :sarcastic:). Зараз там "Ельдорадо".
Russian warship, go fuck yourself!

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2652
  • Karma: 1808
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #248 : Лютий 13, 2023, 08:53:22 »
х навіть пенсіонерки собі роблять,
Зазвичай ? Якщо зазвичай, то мейнстрім.
 Якщо ні , то  або субкультура , або виклик  мейнстріму)
Я ж не знаю, якого віку ці чоловіки 8). Та які  саме в них тату))
П.С. Можу погодитися, що для якихось  вікових груп  сама по собі наявність тату це вже мейнстрім. Але  вважати мейнстрімом для пересічного громадянина  велику кількість тату   на  відкритих ділянках тіла мій життєвий досвід не дозволяє. 8)


молоді хлопці, я б сказав, до 30
тату - звичайна банальщина, абсолютно такий самий несмак як і в більшості жінок касирок
ніяких там куполів, хрестів чи маорі  :unknown:

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12692
  • Karma: 6497
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #249 : Лютий 13, 2023, 09:19:45 »
Можна. Скільки разів під фотками шикарних жінок моделей писали - на мужика схожа. Чи на транса.
Навіть не шикарних. Достаньо на Верещук подивитись.  :)
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23618
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #250 : Лютий 13, 2023, 10:49:39 »
В жодній аптеці не бачив фармацевта-чоловіка.
Цікаво, чому?
:f1:
Тю, ля, а шо?

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #251 : Лютий 13, 2023, 10:59:35 »
Добре що ви багацько понаписували, читати приємно.

Мої дві копійки:
- Безвідносно до суті висловлювання Пітерсона, він - це англомовний Арестович.

-
Тількі не біологічно) Відносно закріплені - цілком згодна)

Чому не біологічно? А як же ж різні рівні специфічних гормонів?

- Згоден із Ре про жінок економістів. Ті роки, коли на кібернетиці були в основному дівчата - якраз кібернетика була розвиненою економікою.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #252 : Лютий 13, 2023, 11:01:36 »
В жодній аптеці не бачив фармацевта-чоловіка.
Цікаво, чому?
:f1:

В.И.Лемминг, тут пишуть, що ти директор).
« Останнє редагування: Лютий 13, 2023, 11:38:12 від Ash »
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #253 : Лютий 13, 2023, 11:02:04 »
А як же ж різні рівні специфічних гормонів?
Яких таких гормонів?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #254 : Лютий 13, 2023, 11:34:15 »
Безвідносно до суті висловлювання Пітерсона, він - це англомовний Арестович.
Я не дивилася всього Пітерсона, але те що дивилася має сенс. Мабуть він таки шось страшне ляпнув, і не один раз, щоб заслужити обзивання Арестовичем?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #255 : Лютий 13, 2023, 11:41:41 »
В жодній аптеці не бачив фармацевта-чоловіка.
Цікаво, чому?
:f1:

Не човгай ніжкою. Ти директор. нам розповіли вже. Ето другоє.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #256 : Лютий 13, 2023, 11:43:28 »
Зазвичай ? Якщо зазвичай, то мейнстрім.
 Якщо ні , то  або субкультура , або виклик  мейнстріму)
Про пенсіонерок мабуть художнє перебільшення, але дійсно тату у молоді (20-30) зараз звичайна справа. Достатньо проїхатися літом у києвському метро щоб надивитися на ці тату і укріпитися в думці, шо це просто малюнки на тілі
Cпойлер
(на мій смак некрасиві в більшості випадків)
а не маркер належності до кримінальної/військової чи ще якоїсь субкультури. Це як наприклад, фарбоване волосся, пірсінг чи макіяж. Роблять не всі, але якщо роблять/не роблять, то це ні про що не свідчить, це  справа особистих уподобань. Варіант норми.

Я й сама коли була підлітком хотіла собі тату шоб красиво як у Джолі чи інших актрис :grin: Але не було можливостей. В останні роки можливості є, але бажання пропало.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #257 : Лютий 13, 2023, 12:21:07 »
Cпойлер
серед розробників переважна більшість чоловічої статі не тому, що жінок туди не беруть.
Вибач,  але це маячня якась. Ти справді віриш, що жінки  неспроможні розробляти софт тому, що вони жінки?
Де я таке казала? Це точно маячня і ваші фантазії. Я кажу про статистику. Ніхто не забороняє жінкам там працювати, але чогось вони туди товпами не біжать. Я не так давно була на хакатоні з розробки дронів, там жінок було - по пальцях перелічити. Що, хтось не пускав? Я ж якось туди пройшла, і ніхто навіть питаннячка не задав. Може, просто не хочуть? Будемо заганяти сталевою рукою? Або зясовувати, чого не хочуть?
От не треба про не хочуть і не забороняють, їх просто не беруть. Ще 15 років тому на кожній співбесіді мене питали не про мої технічні знання, а чи є в мене хлопець і коли я планую дітей. А вже потім про мої технічні знання, і в половині випадків брали не мене, вже з досвідом, а нулячого хлопця з універа, просто тому що він хлопець. Причому ті, хто співбесідував мене, казали що в мене обьективно краще знання. На кожній співбесіді треба було бути не на рівні таких же бажаючих чоловічої статі, а набагато краще, щоб тебе взяли. І навіть потім ніхто не відміняє "скляну стелю", коли наверх ростеш не ти, а чоловік, тому що, нафіг тебе ростити, ти підеш в декрет, заміж і за дитячими лікарняними.

Тільки років 5 назад сітуація стала виправлятись потрохи, це вже моветон питати таке, і дівчат в ІТ теж стає набагато більше. Та і в універах вже менше розказують "нащо тебе вчитись, заміж вийдешь і все".
Ну то й не треба перегинати палку. В Україні, та й в усьому бувшому совку всім відомо відношення в компаніях до жінок і це стосується не тільки ІТ. Нашим жінкам майже всюди ці стелі треба пробивати і це не секрет. І до цього треба готуватися відпочатку, якщо дійсно хочеш цього досягти, на жаль. Але чомусь серед маркетологів та HR ломати ці скелі черга стоїть, а в ІТ та технологіях таке собі. Мабуть, не тому, що там стелі - навряд чи вони товші, ніж в інших місцях. Чому на фізичному факультеті в нас дівчат до хлопців було 1 до 4, а на радіофізичному - 1 до 10? Теж стелі? Чи просто бажання не було?
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #258 : Лютий 13, 2023, 12:56:04 »
Ну то й не треба перегинати палку. В Україні, та й в усьому бувшому совку всім відомо відношення в компаніях до жінок і це стосується не тільки ІТ. Нашим жінкам майже всюди ці стелі треба пробивати і це не секрет. І до цього треба готуватися відпочатку, якщо дійсно хочеш цього досягти, на жаль. Але чомусь серед маркетологів та HR ломати ці скелі черга стоїть, а в ІТ та технологіях таке собі. Мабуть, не тому, що там стелі - навряд чи вони товші, ніж в інших місцях. Чому на фізичному факультеті в нас дівчат до хлопців було 1 до 4, а на радіофізичному - 1 до 10? Теж стелі? Чи просто бажання не було?
Бажання не було, це коли тебе ніхто не хоче брати і треба пробивати стелю головою? Ну дійсно, сама винна, треба до цього готуватись. А чоловік просто пішов і його взяли.
А звідки в нього бажання-то взялось? Йому ж не розказували, що ти там знаеш в ІТ, ти дівчинка, куди ти пхнешься, йди заміж, нащо тобі працювати і всім відомі анекдоти про морську свинку.
Знову сама винна, як звичайно. Народилась дівчинка, сама собі винна.
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23618
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #259 : Лютий 13, 2023, 12:57:46 »
В жодній аптеці не бачив фармацевта-чоловіка.
Цікаво, чому?
:f1:

В.И.Лемминг, тут пишуть, що ти директор).

Я це все. Я веду дві аптеки, стою за касою, в обох якщо треба, приймаю товар, іноді навіть мою підлогу.
Тю, ля, а шо?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #260 : Лютий 13, 2023, 13:01:43 »
Нашим жінкам майже всюди ці стелі треба пробивати і це не секрет. І до цього треба готуватися відпочатку, якщо дійсно хочеш цього досягти, на жаль.
Ага. А потім жінкам кажуть шо якісь вони не такі, якісь жосткі, пруть як танк і непривабливі. Це ненормально коли для однакової стартової позиції одній групі треба прикладати набагато більше зусиль ніж іншій. Це не тільки гендеру стосується, але гендеру також.

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #261 : Лютий 13, 2023, 13:10:58 »
Нашим жінкам майже всюди ці стелі треба пробивати і це не секрет. І до цього треба готуватися відпочатку, якщо дійсно хочеш цього досягти, на жаль.
Ага. А потім жінкам кажуть шо якісь вони не такі, якісь жосткі, пруть як танк і непривабливі. Це ненормально коли для однакової стартової позиції одній групі треба прикладати набагато більше зусиль ніж іншій. Це не тільки гендеру стосується, але гендеру також.
Ага. Спочатку створити массу перешкод, тупо не брати, тому що "ти дівчинка". А потім наїхати на жінок же, чому це вони в черзі не стоять. Справді дивно, ага.  :facepalm:
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #262 : Лютий 13, 2023, 13:23:56 »
А потім наїхати на жінок
Це ж було вже

Цього не було.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #263 : Лютий 13, 2023, 13:38:26 »
А потім наїхати на жінок
Це ж було вже

Цього не було.
Було, бо Няма щиро вважає, що це самостійний вибір жінок - не йти у розробники софту , і якщо якась жінка хоче чогось добитися, то не треба жалітися, що це( мається на увазі добитися) важко. Це досить розповсюджена точка зору , що про проблеми говорять слабкі та лениві, а сильні мовчки всього добиваються. І  проблеми  гендерної нерівності не потрібно постійно озвучувати, акцентувати та демонструвати, бо якщо справді чогось захотіти та прикласти зусиль, то все можливо. Для збереження   існуючої системи це  саме те що треба.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #264 : Лютий 13, 2023, 15:56:39 »
Але ж якщо справді чогось захотіти та прикласти зусиль то дійсно досягти можно буде багато чого, хіба ні?

Ти ж теж Аш зрозуміла про які я писав гормони, а все одно запитала. Ти ж не хотіла наїхати на мене чи хотіла?

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #265 : Лютий 13, 2023, 16:11:24 »
ле ж якщо справді чогось захотіти та прикласти зусиль то дійсно досягти можно буде багато чого, хіба ні?
Справді, для чого щось змінювати, якщо можна напружитись та тягнути мовчки) Тягнути все життя, зципивши зуби та ще гордитися собою, бо змогла те, що чоловікам зробити набагато легше. Але головне це мовчати. Бо чоловікам дуже не подобаються такі жінки, що патякають про усякі свої проблеми та порівнюють умови у яких жінки і чоловіки знаходяться.
Ти ж теж Аш зрозуміла про які я писав гормони, а все одно запитала. Ти ж не хотіла наїхати на мене чи хотіла?
"Теж"  це про що?
Ні, я звичайно підозрюю, що ти про те , що чоловіки такі тестостеронові, а жінки такі eстрогенні створіння , що перші не в змозі не намагатися  бути лідером, а другі сплять та бачать , як про когось подбати. І все це лише завдяки їх гормонам. Але це така дурня, що я просто повинна  бути впевнена, що ти маєш на увазі саме це, перед тим як тобі це закидати.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #266 : Лютий 13, 2023, 16:23:50 »
чоловіки такі тестостеронові, а жінки такі eстрогенні створіння , що перші не в змозі не намагатися  бути лідером, а другі сплять та бачать , як про когось подбати. І все це лише завдяки їх гормонам.
Тим не менш, два мільйони років еволюції коли чоловіки полювали а жінки збирали і виховували дітей неможливо забороти сучасними суспільними надбудовами яким менше ста років. Я не розумію чому потрібно робити вигляд що цього нема. Рівний доступ до освіти і професії можливий і без заперечення біологічних відмінностей чоловіків і жінок.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4739
  • Karma: 2835
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #267 : Лютий 13, 2023, 16:26:09 »
Але ж якщо справді чогось захотіти та прикласти зусиль то дійсно досягти можно буде багато чого, хіба ні?
Можна, але можливо було б продуктивніше (і корисніше вцілому для суспільства) ці зусилля прикладати до справи, а не витрачати на продирання крізь хащі гендерних і не тільки стереотипів, з не дуже приємними побічними наслідками.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #268 : Лютий 13, 2023, 17:44:11 »
Тим не менш, два мільйони років еволюції коли чоловіки полювали а жінки збирали і виховували дітей неможливо забороти сучасними суспільними надбудовами яким менше ста років. Я не розумію чому потрібно робити вигляд що цього нема. Рівний доступ до освіти і професії можливий і без заперечення біологічних відмінностей чоловіків і жінок.
Вибач , але в тебе застаріла інформація.
https://theconversation.com/women-were-successful-big-game-hunters-challenging-beliefs-about-ancient-gender-roles-153772
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23618
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #269 : Лютий 13, 2023, 19:39:11 »
В жодній аптеці не бачив фармацевта-чоловіка.
Цікаво, чому?
:f1:

В.И.Лемминг, тут пишуть, що ти директор).

Я це все. Я веду дві аптеки, стою за касою, в обох якщо треба, приймаю товар, іноді навіть мою підлогу.

Але звичайно більшість співробітників жінки і навіть серед вищого керівництва.
Тю, ля, а шо?

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.