Автор Тема: Українська політика. Війна. 24 лютого - 19 квітня
 

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12645
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Цитувати (виділене)
ПК "Захід" повідомило, що було випущено 6 крилатих ракет, ймовірно Х-555, з акваторії Чорного моря.
Дві ракети засобами зенітних ракетних військ знищені.

Вики:
Цитувати (виділене)
В 1999 Україна передала Росії в якості оплати за поставку природного газу 575 ракет Х-55 і Х-55СМ.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3609
  • Karma: 1877
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Цитувати (виділене)
В 1999 Україна передала Росії в якості оплати за поставку природного газу 575 ракет Х-55 і Х-55СМ.
А они за 20 лет не отсырели?
Это я так, просто спросить.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2633
  • Karma: 1807
Хоч без жертв. Але скільки доведеться відновлювати. Суки.
Цитувати (виділене)
⚡️За неделю войны ущерб, который Россия нанесла инфраструктуре Украины, вырос по меньшей мере на $8,3 млрд 💰

По состоянию на 17 марта эта сумма составляет 1,8 трлн. гривен или $62,6 млрд. Об этом свидетельствуют данные анализа Киевской школы экономики.

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2695
  • Karma: 1354
А они за 20 лет не отсырели?
Это я так, просто спросить.

Это не ракеты, в прямом смысле слова. Скорее небольшие турбореактивные самолёты. Сколько их в исправном состоянии- хз.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Глава Киевской областной военной администрации Александр Павлюк пишет, что около полутора часов назад в Бучанском районе ПВО сбило российский Су-34, использовали ПЗРК "Стингер". Летчики не катапультировались, а сам аппарат "упал на временно оккупированной территории".
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Вики:
Цитувати (виділене)
В 1999 Україна передала Росії в якості оплати за поставку природного газу 575 ракет Х-55 і Х-55СМ.
Зверни увагу, що це інші модифікації, ніж використані зараз Х-555.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12645
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
А они за 20 лет не отсырели?
У рашки все сгодится.

Цитувати (виділене)
Аптечки 1983 года. Раненый ванька должен сдохнут - вековые традиции расии.

Смотрите безмозглые мамки безмозглого фарша. Смотрите на эти бинты, жгуты, которые старше вас. Смотрите и знайте - ваши ваньки дохнут из-за вас. «А что я могла сделать», - эта фраза будет точить вас всю жизнь.
https://t.me/oleksiihoncharenko/16352
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Вот теперь точно офіційно. А Садовому надавали по ушам.



Цитувати (виділене)
Офіційно!

Зранку ворог здійснив ракетний удар по Львову. Чотири ракети влучили у Львівський державний авіаційно-ремонтний завод. Дві ракети перехопили Збройні Сили України. Їх збили на території Львівщини. Ракети ворог випустив з акваторії Чорного моря.

Станом на зараз рятувальники завершують гасіння пожежі. Жертв на місці вибуху немає. Одна людина поранена, вона у стані середньої важкості.

❗️❗️❗️Звертаюся до керівників підприємств, представників влади, журналістів і просто активних користувачів соцмереж. Коли ви публікуєте фото, відео чи коментарі до того як це роблять офіційні джерела, ви стаєте інформаторами для ворога.

Наш інформаційний фронт має працювати на нас, а не на окупанта.


-----------

https://t.me/kozytskyy_maksym_official/1602
Офіційний телеграм-канал голови Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максима Козицького

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Крім очевидних речей що вони гондони, можна побачити, що Китай хоче якнаймога скорішого закінчення війни, економіка в них також відчула.

Китайские власти против оказания военной поддержки США Украине, поскольку передача Киеву летального оружия ставит под вопрос восстановление мира и стабильности, заявил официальный представитель МИД КНР Чжао Лицзянь.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3609
  • Karma: 1877
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Там еще и в Армении российская военная база есть. И "миротворцы" в Карабахе. :f1:
Приближается ппц российскому влиянию на постсоветском пространстве. А там и до самой федерации дойдет. Российское влияние держалось исключительно на силе, на мифе об этой силе. По-маленькому, локально они еще могли демонстрировать эту силу. А теперь вот, маленькие украинцы побили великих больших россиян.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2633
  • Karma: 1807
А там и до самой федерации дойдет.
так, сподіваюсь своїми очами побачити дефедералізацію

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3609
  • Karma: 1877
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
так, сподіваюсь своїми очами побачити дефедералізацію
Я тоже надеялась своими глазами. Но думала, может, лет этак через 20 мне и отломится. Но Хуйло меня услышал и решил ускориться.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26297
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Цитувати (виділене)
Пентагон заявив: Українська армія установила рекорд з ефективності використання протитанкових комплексів Javelin. На 112 вистрілів - 100 точних попадань у ціль.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Цитувати (виділене)
Уляна Дідич
1 год  ·
Я бачу, вже вкотре назрів допис про "віджим волонтерки".
Багато волонтерів, хто працює з 14го року, звик до неписаного правила: якщо на коробці написано кінцевого адресата, вона хоч чучелком, хоч тушкою, до того адресата дійде. Аж до того, що посилки вигружаються на якійсь точці, без передачі з рук в руки, і візьмуть їх тільки ті, хто їде в напрямку власне адресата, щоб підкинути по дорозі.
Зараз так не працює!
Наша держава робить все, щоб підімнути всю допомогу під себе. Мовляв, вона краще знає, куди і що треба.
Я не буду вдаватися в довгу філософію про те, що тут величезні корупційні ризики, про відсутність досвіду кризового менеджменту і просто довбоєбізм на місцях. Я просто констатую: це так не працює.
Отже, є три вузькі місця доставки допомоги: митниця, спільні волонтерські склади і внутрішні блокпости. Розберемо по пунктах.
1. Митниця. Щоб провезти авто чи цінну допомогу (формально - товари подвійного призначення, але віджимають навіть якісну медицину), вам потрібний лист від кінцевого отримувача (виключно вч чи установа типу госпіталя, не ГО і не БФ) на ОВА _тієї області_, де дислокується ця установа. ОВА має погодити цю допомогу і відправити лист на митницю з вказівкою пропустити. У цьому випадку ви допомогу провезете.
2. Спільні склади. Якщо ви передаєте свою посилку через спільний волонтерський склад десь у Польщі, їх, скоріш за все, гамузом завозить ОВА під своє погодження. Заходять ці посилки на спільні склади у Львові. Така сама доля більшості посилок, які відправляються гуманітарною НП чи Міст. Так от, шансів відгризти ці посилки у вас небагато. В кращому випадку, їх переполовинять, в гіршому, ви їх просто не знайдете. Теоретично, якщо ви зайдете на склад з листом від вч, у вас є шанс цю посилку відгризти. Якщо вона просто адресна, але без листа з печаткою - досвід показує, що шанси невеликі.
3. Блок-пости. Тут повна анархія. Керуються "законами військового часу" і віджимають "на ЗСУ". Звісно ж, без документів. Знову ж лист від вч допомагає. В моєму випадку, допомагав навіть лист від ГО, де було вказано, що водій такий то в авто такому то уповноважений перевозити гум.допомогу для вч такої то чи потреб населення такої то громади/області. Але тут рулетка.
Розказували мені вже чарівну історію, коли бус з дорогою допомогою супроводжувала машина СБУ, і віджимателі за хвилину опинилися мордою в асфальті і поїхали на Київ в кайданках разом з тим, що намагалися віджати. Більше б таких історій, може б допомогло.
Що робити?
1. Намагатися брати листи. Це тяжко, але коли везете щось дуже цінне, того вартує.
2. Ніколи, ні за яких обставин не переправляти цінні грузи через спільні хаби, якщо ви не знаєте особисто людей на всіх ланках ланцюжка. І так, до оголошень "їду, можу підвезти" теж ставитися обережно. Історій, коли машина завантажувалася допомогою і зникала з радарів — теж достатньо. Тому лише перевірені.
Усі ці ситуації так чи інакше викликані діями держави.
Логіка така: ми не хочемо, щоб під видом гуманітарки ввозили контрабанду, яку тут перепродують.
Так от, мої котики, що жорсткіша регуляція, то більше можливостей для корупції. Контрабандисти і так ввезуть, і перепродадуть. А нормальним волонтерам ви життя ускладнюєте. І донори відвалюються, коли бачать, що їхня цілева допомога не доходить за призначенням. І так, донорам часто є різниця, куди потрапить їх 100 броніків.
Боротьба зі зловживаннями — це добре. Але не в наших умовах.
Бронік чи теплак, який заїхав в Україну, все одно опиниться у війську. То хай краще один таки заїде і його потім перепродадуть, ніж 10 не заїде, бо донори втратили довіру.
ДумайТЕ
А, і ще, моя галицька інтелігентність поламалася наніц.
Дуже вумні йдуть за рускім кораблем.

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2439
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча


це ще раз скажу 5 хв пішки від будинку де я народився та виріс, це така ж п'ятиповерхівка як наша і такий саме під'їзд

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Цитувати (виділене)
«Це ті, що хотіли наступити на Вознесенськ. Тепер їдуть "вантажем 200". За документами видно, що молоді»:

Російські військові обійшли Миколаїв і зупинилися біля міста Вознесенськ. ЗСУ відкинули їх на кілька десятків кілометрів https://t.co/bvmkIV5RBD

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Кулеба найкращий

❗️Как отключался SWIFT

Из интервью УП главы МИД Дмитрия Кулебы:

"Скажу відверто, що якби ми діяли інструментами класичної дипломатії, то жодного відключення російських банків від SWIFT ми не отримали би. Було два вирішальні моменти для отримання цього результату.

Перший – це було онлайн-включення президента Зеленського на саміт лідерів Європейського союзу. Це те включення, де він сказав, що, можливо, ви востаннє бачите мене живим. Це спілкування справило на них величезне враження.

А, здається, наступного дня чи через день я включився на зустріч міністрів закордонних справ Європейського союзу, де вони обговорювали, які саме санкції запроваджувати. Перед цим, у мене там є друзі, які зливали інформацію – писали, що по SWIFT нічого не виходить.

І на момент включення я знав країни, які блокують SWIFT.

І довелося йти на вкрай недипломатичний, в принципі, заборонений в дипломатії прийом – це називати всіх по іменах. Причому не по іменах країн, а конкретно по прізвищах, по іменах людей. І я це зробив.

Це дуже, м’яко кажучи, не за правилами, це було надзвичайно ризиковано. Але я розумів, що або зараз, або ніколи, і тому я це зробив. Я назвав п’ять прізвищ.

За моєю інформацією, після того, як я відключився, і вони продовжили засідання, там відбувався просто армагеддон. Десь протягом наступних двох годин троє з названих мною колег мені зателефонували – точніше двоє зателефонували, а один надіслав повідомлення. Повідомлення було такого змісту: "як ти смієш оббріхувати мене і мою країну, що ми там проти чогось. Ми насправді ніколи цей SWIFT навіть не обговорювали".

Тобто було неприємно, але мені було все одно, тому що головне, що я зрозумів, що він дає задню. Інша людина подзвонила і мало не зі сльозами в голосі почала говорити: "Зрозумій, це так складно, це призведе для нашої країни до таких наслідків, ми не можемо на таке піти, у нас виростуть ціни, в будинках наших громадян не буде світла".

Я сказав: "Дивись, ви хвилюєтесь за те, що у вас світла не буде в будинках? Ми хвилюємося за те, що у нас взагалі не буде будинків, тому що їх розбомблять. Погодьтеся, що це не співмірні речі".

А третій дзвінок був такий: "Дмитро, я тебе почув, я щойно вийшов до наших ЗМІ, зробив пресконференцію і сказав, що моя країна підтримує повне відрубання Росії від SWIFT, ми за вас".

Отак от ми пробили відключення російських банків від SWIFT.

Скажу чесно, що за всю мою дипломатичну кар’єру нічого складнішого за історію зі SWIFT не було. Але результат є, і це табу – зняте.

А зараз два дні тому я говорив із міністром закордонних справ однієї дуже-дуже впливової країни ЄС.

Він мені сказав одну фразу, і я тепер хочу, щоб цю фразу мені повторили всі міністри закордонних справ країн Європейського союзу. Фраза звучить так: "Дмитро, у нашого уряду більше немає жодних табу щодо будь-яких санкцій стосовно Росії".

Оце той настрій, який потрібен для того, щоб дійсно здобули повну і безповоротну санкційну перемогу над Росією."
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
як хтось казав "російська армія не сильна, а дуже довга", коли в них ті орки вже скінчаться? чи тоді вже баб почнуть в армію загрібать?

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3796
  • Karma: 2157
  • Стать: Чоловіча
Кулеба найкращий
Пудхуйлики от него корчатся, как вампиры от чеснока.
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7462
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Уляна Дідич
1 год  ·
Я бачу, вже вкотре назрів допис про "віджим волонтерки".

Да, підписуюсь

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
 :facepalm:




Offline Skogkatt

  • *****
  • Повідомлень: 1483
  • Karma: 2546
  • Стать: Жіноча
  • Франція
Кулеба найкращий
Ай, молодец.
Да простят меня marplik и Прекрасная Свинарка

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7462
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Цитувати (виділене)
Дуже цікава лінія у мене в стрічці.
Видання Наші Гроші Львів опублікувало статтю про корупцію на оборонзамовленнях на львовському заводі. Наступного дня в завод прилетіли російські бомби. З огляду на це окремі громадяни пропонують теробороні бити Бігуса.
Все таке смачне, що не знаєш, з чого почати.
По-перше, Бігус наче сам в ТрО, тому матиме завдати собі шкоди самотужки.
По-друге, "Наші гроші Львів" не мають до Бігуса жодного стосунку.
По-третє, думати, що російська авіація за добу наводиться по статтям на локальних антикорупційних ресурсах, може тільки дуже далека від війни людина. Аж заздрю такій віддаленості.
Як і - по-четверте - вважати, що росіяни не в курсі, де в нас заводи оборонної промисловості чи тренувальні центри.
Ще раз уклінно прошу зайняти руки чимось корисним та відмінним від полювання на відьом. Бо несила.
Віктор Трегубов, офіцер та громадянин, чиї два ППД російські війська почергово рознесли без жодних публікацій.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26297
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Уляна Дідич
1 год  ·
Я бачу, вже вкотре назрів допис про "віджим волонтерки".

Да, підписуюсь
В Броварах, рассказывают, люди самоорганизовались, создали что-то типа штаба по поддержке местных бабушек, малоимущих и тп, собирали продукты и прочее. Два раза приходила ТРО с мэром отжать помещение и всё остальное. Вроде оба раза отбились но после второго наезда пропали несколько десятков павербанков и ещё по мелочи. Война войной, а рейдерство по расписанию.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Думать, что рашисты смотрят фоточки взрывов для корректировки огня в чатиках, но не читают статьи о свежих цифрах тендеров завода по ремонту военных самолетов, очень самоуверенно.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2633
  • Karma: 1807
Уляна Дідич
1 год  ·
Я бачу, вже вкотре назрів допис про "віджим волонтерки".

Да, підписуюсь
В Броварах, рассказывают, люди самоорганизовались, создали что-то типа штаба по поддержке местных бабушек, малоимущих и тп, собирали продукты и прочее. Два раза приходила ТРО с мэром отжать помещение и всё остальное. Вроде оба раза отбились но после второго наезда пропали несколько десятков павербанков и ещё по мелочи. Война войной, а рейдерство по расписанию.

у нас в такий штаб ніхто рейдерить не приходив, а повербанки все одно зникли і ще ящик нутели :unknown:

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2695
  • Karma: 1354
https://twitter.com/bamr69/status/1504768657578209288


Доплаты из РФ перестали им доходить? Они, вроде, во Львов эвакуировались.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.