Автор Тема: Українська політика. Війна. 24 лютого - 19 квітня
 

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Заседание ВР под обстрелами Киева.

[/facebook]

Цитувати (виділене)
Найдраматичніше засідання ВР.
В умовах воєнного стану.
Під гухкання вибухів десь далеко .
287 нардепів всіх фракцій зібралися в залі.
Почали наше засідання з гімну.

Там где-то даже Шуфрич сегодня мелькал на фото оттуда.

Що розглядають:
Цитувати (виділене)
Рішення про конфіскацію російських активів в Україні, про посилення відповідальності за мародерство і колабораціонізм, про інформаційну безпеку, про звернення до світової спільноти. Майже всі рішення одноголосно.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Цитувати (виділене)
Мер Херсона не підписав жодного документа про капітуляцію. Влада робить все можливе, щоб забезпечити місто медикаментами та провізією.

Про це повідомив голова Херсонського Нацкорпусу Іван Старостенко, який зараз бере участь в бойових діях в складі тероборони Азов, передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що вчора ворожою армією було обстріляно житлові будинки. Є великі втрати серед місцевих жителів та бійців тероборони. "Але залишилися ще ті люди, які на свій страх і ризик ведуть підпільну діяльність і спалили сім або вісім одиниць техніки російської армії. Все йде своєю чергою", – заявив Іван Старостенко.


За його словами, стратегія ЗСУ полягає в тому, щоб вибрати потрібний час для зачистки міста від ворога. "Сюди завезуть близько тисячі орків із ДНР, алкашів та наркоманів, які патрулюватимуть місто. Самі розумієте, ці безглузді уе*ки відразу ж отримають пі*ди в нашому місті".

Іван Старостенко також зазначив, що наразі основні сили ЗСУ працюють за іншими гарячими напрямками. Але Херсон не залишиться осторонь, і окупантів буде знищено. "Я вас прошу всіх, зберігайте спокій зараз", – наголосив Старостенко. Джерело: https://censor.net/ua/n3321053

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Я не розумію стратегію наших стосовно півдня. Супротив рашистів тільки легкоозброєна місцева тероборона.  Декілька днів можна було заспокоювати себе "заманюють", але ... :kos:

Offline Nerag

  • *****
  • Повідомлень: 3121
  • Karma: 2540
Я не розумію стратегію наших стосовно півдня. Декілька днів можна було заспокоювати себе "заманюють", але ... :kos:
Не ты один не понимаешь.  :(
Еще и наши добавляют, во всех сводках "тактично" направление Херсон-Николаев обходя стороной.  :smilie2:

P.S. И при этом зачем-то заходят в Горловку. Нет, я понимаю, что это неплохо, но, кмк, ресурсы важнее было бы отправить или под Мариуполь, или к тем, кто ползет на Донбасс от Херсона.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Вражеские истребители начали бомбить Затоку

По пока неподтвержденным данным - сбили 1 самолёт, и опять таки, по пока не подтверждённым данным, видели «парашютиста» из этого самолёта, и якобы ищут. Официальных подтверждений пока нет.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Вражеские истребители начали бомбить Затоку

По пока неподтвержденным данным - сбили 1 самолёт, и опять таки, по пока не подтверждённым данным, видели «парашютиста» из этого самолёта, и якобы ищут. Официальных подтверждений пока нет.
Винищувач не може бомбити, більш за все якийсь штурмовик. Маю надію, це вже неважливо і він вже вмер.

Online Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1272
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Еще и наши добавляют, во всех сводках "тактично" направление Херсон-Николаев обходя стороной. 
Может, банально сил нет и всё бросили под Киев? Также главный вопрос в наличии у нас оперативных резервов.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Еще и наши добавляют, во всех сводках "тактично" направление Херсон-Николаев обходя стороной.  :smilie2:
Запорожского направления тоже нет.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Может, банально сил нет и всё бросили под Киев? Также главный вопрос в наличии у нас оперативных резервов.
Боюсь что та.
Зеля сейчас может и молодец, но Велике Будивницто в ущерб обороне  это его большой проеб.
Тю, ля, а шо?

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Может, банально сил нет
Там нет вообще противотанкового оружия. Совсем. Тероборону Херсона просто расстреляли  с небольшого расстояния с их коктейлями молотова. Я так понял, что другого оружия у них не было :mad:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Під час війни краще не розмовляти про те, про що не знаєш. Там і до паніки недалеко йти.

Online Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1272
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Там нет вообще противотанкового оружия. Совсем.
У регулярных частей противотанковое оружие должно быть по штату. Но, похоже, регулярных частей на том направлении мало.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Цитувати (виділене)
Илью Киву официально исключили из фракции ОПЗЖ
Из борделя за блядство

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12645
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Цитувати (виділене)
Sharp`s
🍁 Комментарий Кремля по сегодняшним переговорам Путина и Макрона:

▪️ Путин заявил Макрону, что «задачи военной операции будут в любом случае выполнены». Если Украина будет затягивать переговоры, то «в российской переговорной позиции появятся дополнительные требования к Киеву»

▪️ По словам Путина, «утверждения о ведущихся ракетных обстрелах и бомбардировках Киева и других украинских городов не соответствуют действительности - это элементы антироссийской дезинформационной кампании».

▪️ Путин призвал Макрона подключиться к усилиям по обеспечению безопасной эвакуации иностранцев из Украины.

🔥 Он реально больной...
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Цитувати (виділене)
В Затоке было неспокойно. Вражеский самолёт пытался обстрелять електроподстанцию. Но наши ПВО сработали на "отлично"! Пилот катапультировался, его ищут.
Гончаренко

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
Я не розумію стратегію наших стосовно півдня. Супротив рашистів тільки легкоозброєна місцева тероборона. 
і яким чином легкоозброєна місцева тероборона розхерачує колони?
https://t.me/nikvesti/17052

Offline Stervolya

  • **
  • Повідомлень: 66
  • Karma: 17
  • Стать: Жіноча
Вже відповіли, ще додам, що є волонтерська кухня, вул.Просвіти 4а. Тут є контакти і потреби, можна уточнити, часто просять рук https://www.facebook.com/groups/186026208839929/

В Палаці мистецтв дійсно волонтерів вистачаїть, більш того, зараз беруть тільки з пропискою Львівської області.  :-(
Спробуємо що волонтерську кухню. Дякую за посилання.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
У регулярных частей противотанковое оружие должно быть по штату. Но, похоже, регулярных частей на том направлении мало.
Штатная часть нацгвардии и ПВО должна быть на Энергодаре. АЭС+ ТЭС дает до половины всей электрики. А их обороняют безоружные гражданские. Со стороны граждан - это героизм, а вот со стороны руководства .... :mad:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Цитувати (виділене)
Українські військові взяли в полон російського окупанта Дмитра Шишканова, заступника командира батальйону в/ч 12676. Колону техніки, в якій пересувався підрозділ, було розбито.

🔥 Як з'ясувалося, російським військовим обіцяли, що з України вони мають повернутися до РФ 2 або 3 березня. За такий термін глава країни-агресора розраховував захопити державу.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7626
  • Karma: 5626
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Під час війни краще не розмовляти про те, про що не знаєш. Там і до паніки недалеко йти.

Воно й так, але все одно треба давати більше інформації по півдню. Боляче коли оминають в релізах. Мені в Києві соромно і боляче, і сумніви не можу подолати.
The best is yet to come.

Online Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3266
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Як з'ясувалося, російським військовим обіцяли, що з України вони мають повернутися до РФ 2 або 3 березня
Пишуть, близько 9 тисяч вже повернулися
"Облаком, сизым облаком, я полечу к родному дому"

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Під час війни краще не розмовляти про те, про що не знаєш. Там і до паніки недалеко йти.

Воно й так, але все одно треба давати більше інформації по півдню. Боляче коли оминають в релізах. Мені в Києві соромно і боляче, і сумніви не можу подолати.
Я в такому ж стані, як і всі. Ми сидимо у куточку окопу, звідки видно далеко не все.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
Під час війни краще не розмовляти про те, про що не знаєш. Там і до паніки недалеко йти.

Воно й так, але все одно треба давати більше інформації по півдню. Боляче коли оминають в релізах. Мені в Києві соромно і боляче, і сумніви не можу подолати.
трохи про південь  :)
https://t.me/mykolaivskaODA/388

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
розхерачує колони?
Посмотри по карте где это. И подумай.

Offline Степанида Ластівченко

  • *****
  • Повідомлень: 1020
  • Karma: 1163
Обіцяний дипфейс
https://twitter.com/Shtirlitz53/status/1499343294324740104

У це важко повірити, але навіщо мені брехати - ми з малою пізно ввечері 23.02 почали дивитися "Безславних покидьків" і пригальмували саме після цієї сцени, бо хотіли спати. А десь о 05:50 прокинулися від вибухів

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Цитувати (виділене)
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 03.03 орієнтовно склали:

особового складу - близько 9000 осіб,
танків ‒ 217 од,
ББМ ‒ 900 од,
артилерійських систем – 90,
РСЗВ - 42,
засоби ППО - 11,
літаків – 30 од (інформація уточнюється),
гелікоптерів – 31 од (інформація уточнюється);
автомобільної техніки - 374,
легкі швидкісні катери - 2 од,
цистерн з ППМ - 60,
БПЛА оперативно-тактичного рівня - 3,

Дані уточнюються. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Обіцяний дипфейс

У це важко повірити, але навіщо мені брехати - ми з малою пізно ввечері 23.02 почали дивитися "Безславних покидьків" і пригальмували саме після цієї сцени, бо хотіли спати. А десь о 05:50 прокинулися від вибухів
Була новина, що московіти хочуть зробити щось подібне з обличчям Зеленського, де він підписує капітуляцію і якось показати нам по тв. Хтось з наших зробив отаке відео.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
розхерачує колони?
Посмотри по карте где это. И подумай.

ой, вибачте хлопці, ви знов свою тужливу пісню співаєте, нас зливають, все пропало
тупонув, мовчу

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 03.03 орієнтовно склали:
Корректнее брать цифры  за день а не скопом. Яснее видна картина.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Цитувати (виділене)
"Сьогодні Рада зібралася і із запасом голосів проголосувала:
7123 - заява про небо та миротворчу місію
7113 - мобілізація
7115 - використання Збройних сил
5143 5144 - щодо колаборантів
5101 5102 - інформаційна безпека
7118 - діяльність правоохоронців у воєнному стані
7117 - зміни до судоустрою, щоб судді могли працювати
7116 - злочини проти основ нацбезпеки
7120 - цивільна зброя
7121 - відстрочка звітності
7122 - примусове вилучення власності РФ
7124 - посилення відповідальності за мародерство
7125 - зміни до Податкового кодексу щодо відстрочення платежів", - розповів Железняк. Джерело: https://censor.net/ua/v3321069

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.