Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39420 : Січень 09, 2022, 01:25:05 »
какая сказочная хуйня...
Расскажи это CNN и команде профессора кафедры биологических наук Кипрского университета, доктору С. Леонтиосу Кострикису
https://www.cnn.gr/ellada/story/296633/deltacron-ti-xeroyme-gia-ti-nea-metallaxi-poy-emfanistike-stin-kypro
Not all those who wander are lost

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39421 : Січень 09, 2022, 03:07:38 »
гибридом штаммов "дельта" и "омикрон"
какая сказочная хуйня...
вирусы - не скрещиваются.

Ну как тебе сказать, если в общих чертях - Plenty of Evidence for Recombination in SARS-CoV-2
Основаная мысль:
Цитувати (виділене)
Recombination can bring together mutations that occurred in different lineages of a virus, potentially creating a more pathogenic strain.
Cпойлер
Рекомбинация может объединить мутации, которые произошли в разных линиях (читай - уже существующих штаммах) вируса, потенциально создавая более патогенный штамм.

Ну и в целом, довольно много уже исследований по этой теме. «Обмен генетической информацией», «смешивание мутаций», «перекрестное опыление скрещивание» и вот это вот всё.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39422 : Січень 09, 2022, 13:41:31 »
знижує ймовірність навіть безсимптомного інфікування навіть у випадку Омікрону
як вакцина зменшує ризик інфікування?
Це по-четверте.
тобто ще нічого невідомо, але де що
тому воно потребуэ запобіжних заходів, серед яких є і вакцинація
відомо однозначно. Так?

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39423 : Січень 09, 2022, 14:08:58 »
як вакцина зменшує ризик інфікування?
:weep:
Ніяк звісно.( це був сарказм. Ні , це був САРКАЗМ).
Вибачайте, але якщо це потрібно пояснювати у цьому  треді, то я - пас. В мене нема  фізичних та моральних ресурсів  на таке. Читайте уважно тред. Якщо бажаєте, звісно. В мене, будь ласка, більше нічого не питайте.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39424 : Січень 09, 2022, 14:25:02 »
як вакцина зменшує ризик інфікування?
:weep:
Ніяк звісно.( це був сарказм. Ні , це був САРКАЗМ).
Вибачайте, але якщо це потрібно пояснювати у цьому  треді, то я - пас. В мене нема  фізичних та моральних ресурсів  на таке. Читайте уважно тред. Якщо бажаєте, звісно. В мене, будь ласка, більше нічого не питайте.

я це давно зрозумів
це загальнодоступний, в якомусь сенсі, форум, то ж всі мої питання до вас вважайте риторичними
а якщо хтось згоден конструктивно пояснити, ласкаво прошу
я розумію чому треба вакцинуватись дорослим
я розумію чому треба дотримуватись соціальної дистанції, використовувати ЗІЗ, дистанційне навчання, карантин і т.і.
з того що загально відомо, діти переносять ковід не так як дорослі, що і наведено вище, на них він впливає по іншому
вакцини від ковід-19, особливо мРНК - це надсучасний винахід, розроблений в першу чергу для дорослих
як воно вплине на дітей у віддаленій перспективі детально не вивчено
то може не варто змішувати в одну купу дорослих, навіть літніх та старих людей з дітьми?
особливо враховуючи, що саме від підвищеного ризику діабету, в разі інфікування, вакцина не спасає

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39425 : Січень 09, 2022, 15:02:01 »
Проблема з омікроном, що вакцини захищають від зараження ним перші 1-2 місяці, потім захист помітно падає. Вакцинувати все населення кожні 2 місяці неможливо. В мене 4 місяці після другої дози, тому раніше весни третя доза все одно не світить, та я поки і не буду мабуть поспішати, гадаю, в квітні-травні буде трохи зрозуміло, чи буде новий варіант, чи це дійсно остання серйозна хвиля, як гадають деякі вчені. Навесні вірогідно (якщо будуть гарні результати клінічних досліджень) запустять вакцину, розроблену американськими військовими, яка повинна працювати проти багатьох варіантів корони.
А взагалі людству гадаю все-таки пощастило з омікроном в тому сенсі, що невакциновані отримають "натуральну" вакцину з нижчим ризиком ускладнень. Я в ніякому разі не за такий спосіб отримання імунітету, але в Україні всі, хто хотів або кого можна було заставити, вже вакцинувалися.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39426 : Січень 09, 2022, 16:11:28 »
Проблема з омікроном, що вакцини захищають від зараження ним перші 1-2 місяці,
ви мали на увазі, від важкого перебігу?

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39427 : Січень 09, 2022, 16:21:47 »
Проблема з омікроном, що вакцини захищають від зараження ним перші 1-2 місяці,
ви мали на увазі, від важкого перебігу?
Я мала на увазі від зараження, оцінюють, що бустер м-РНК вакцини дає 70-75% захисту, але десь через 10 тижнів ефективність помітно падає.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39428 : Січень 09, 2022, 16:51:23 »
А когда они успели такую статистику наблюдений набрать?
Если память мне не изменяет, омикрон впервые выявлен при секвенировании 9 ноября, внесён в базы данных образцов 11 ноября. То есть, всего прошло 8 недель. А ещё же время на собрать инфу, обработать. Получается и того меньше. Откуда эти 10 недель взялись? Это условное матожидание или как?

Аа, всё, поняла. Наблюдаемые заражённые вакцинировались за пределами этого срока, отсюда и выводы о 10 неделях. Вопрос снят.
Вернее, вопросов ещё много, но конкретно с этой цифрой я разобралась )
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5893
  • Karma: 3202
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39429 : Січень 09, 2022, 17:21:25 »
дабы при объявлении часа Х все могли сидеть и работать не высовываясь.
А почему нельзя начать работать дома не дожидаясь часа Х?
Многие так и делают, у меня, к сожалению, плохо получается.
Слава Украине!

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39430 : Січень 09, 2022, 17:25:08 »
Проблема з омікроном, що вакцини захищають від зараження ним перші 1-2 місяці,
ви мали на увазі, від важкого перебігу?
Я мала на увазі від зараження, оцінюють, що бустер м-РНК вакцини дає 70-75% захисту, але десь через 10 тижнів ефективність помітно падає.

вочевидь, було б непогано визначитись з термінологією:
зараження, інфікування, інфекційний процес, інфекційна хвороба.
Чи не могли б ви дати посилання(чи може навіть тут навести) на визначення ціх термінів за вашою класифікацією. Бо схоже що я вас не розумію.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39431 : Січень 09, 2022, 17:28:34 »
Проблема з омікроном, що вакцини захищають від зараження ним перші 1-2 місяці,
ви мали на увазі, від важкого перебігу?
Я мала на увазі від зараження, оцінюють, що бустер м-РНК вакцини дає 70-75% захисту, але десь через 10 тижнів ефективність помітно падає.

вочевидь, було б непогано визначитись з термінологією:
зараження, інфікування, інфекційний процес, інфекційна хвороба.
Чи не могли б ви дати посилання(чи може навіт тут навести) на визначення ціх термінів за вашою класифікацією. Бо схоже що я вас не розумію.
Можете почитати англомовні джерела та зробити свої висновки, я беру інформацію саме там. Стосовно захисту, сторінка 4.
Власної класифікації не маю  8)
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1044481/Technical-Briefing-31-Dec-2021-Omicron_severity_update.pdf
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39432 : Січень 09, 2022, 17:55:02 »
Проблема з омікроном, що вакцини захищають від зараження ним перші 1-2 місяці,
ви мали на увазі, від важкого перебігу?
Я мала на увазі від зараження, оцінюють, що бустер м-РНК вакцини дає 70-75% захисту, але десь через 10 тижнів ефективність помітно падає.

вочевидь, було б непогано визначитись з термінологією:
зараження, інфікування, інфекційний процес, інфекційна хвороба.
Чи не могли б ви дати посилання(чи може навіт тут навести) на визначення ціх термінів за вашою класифікацією. Бо схоже що я вас не розумію.
Можете почитати англомовні джерела та зробити свої висновки, я беру інформацію саме там. Стосовно захисту, сторінка 4.
Власної класифікації не маю  8)
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1044481/Technical-Briefing-31-Dec-2021-Omicron_severity_update.pdf
дякую
я не надто гарно володію англійською, то може мені здалося, що там йде мова про госпіталізації та symptomatic
infection (інфекційну хворобу?), а не взагалі про інфікування щеплених
виправте мене якщо я неправий

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12719
  • Karma: 6513
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39433 : Січень 09, 2022, 17:58:09 »
Цитувати (виділене)
"Біль у коліні зник". Пенсіонер вакцинувався проти Covid-19 щонайменше вісім разів і дуже задоволений
В Індії пенсіонер вакцинувався проти Covid-19 щонайменше вісім разів.
Про це повідомляє МОЗ країни.

Однак сам 65-річний Брахмдео Мандал заявив, що отримав 11 доз.
За його словами, вакцина допомогла йому позбутися болю й "залишатися здоровим". Він також стверджує, що не мав жодних побічних ефектів.
Минулого тижня Мандал хотів отримати 12 дозу, але йому відмовили.

Наразі влада з'ясовує, як колишньому листоноші на пенсії, що мешкає з родиною у штаті Біхар, вдалося вакцинуватися так багато разів.
"Ми вже знайшли докази того, що він отримав вісім уколів у чотирьох різних пунктах вакцинації", - розповів BBC хірург Амарендра Пратап Шахі.

Вакцинація проти коронавірусу стартувала в Індії 16 січня 2021 року. Прищеплюють переважно препаратами Covishield виробництва Індійського інституту сироватки та Covaxin компанії Bharat Biotech.
https://www.bbc.com/ukrainian/news-59905929

Дедуля чудит, конечно.  :smilie5:
Но что странно - у меня последние полгода практически нет суставной боли.  :scratch_one-s_head:
Правда, на это может влиять другой фактор - я полностью убрала из своего меню картофель, чтобы не кормить бактерии клебсиеллы.
Но хз.  :unknown:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39434 : Січень 09, 2022, 18:13:31 »
Но что странно - у меня последние полгода практически нет суставной боли. 
У меня уже  более полугода ( с первой прививки) практически нет привычных для меня болей в горле( раньше  ежемесячно возникали на фоне критических дней и при любой легкой простуде (гнойные пробки и склонность к ангинам с детства)
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39435 : Січень 09, 2022, 18:17:22 »
Проблема з омікроном, що вакцини захищають від зараження ним перші 1-2 місяці,
ви мали на увазі, від важкого перебігу?
Я мала на увазі від зараження, оцінюють, що бустер м-РНК вакцини дає 70-75% захисту, але десь через 10 тижнів ефективність помітно падає.

вочевидь, було б непогано визначитись з термінологією:
зараження, інфікування, інфекційний процес, інфекційна хвороба.
Чи не могли б ви дати посилання(чи може навіт тут навести) на визначення ціх термінів за вашою класифікацією. Бо схоже що я вас не розумію.
Можете почитати англомовні джерела та зробити свої висновки, я беру інформацію саме там. Стосовно захисту, сторінка 4.
Власної класифікації не маю  8)
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1044481/Technical-Briefing-31-Dec-2021-Omicron_severity_update.pdf
дякую
я не надто гарно володію англійською, то може мені здалося, що там йде мова про госпіталізації та symptomatic
infection (інфекційну хворобу?), а не взагалі про інфікування щеплених
виправте мене якщо я неправий

Посилання дала про зниження ефективності проти симптоматичної хвороби через 10 тижнів після бустеру. Інформація про 70-75% захист проти симптоматичної інфекції була в різних джерелах, більше з Південної Африки, наприклад нижче (теж англомовний).
https://www.bmj.com/content/375/bmj.n3079


Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2654
  • Karma: 1808
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39436 : Січень 09, 2022, 18:31:23 »
Проблема з омікроном, що вакцини захищають від зараження ним перші 1-2 місяці,
ви мали на увазі, від важкого перебігу?
Я мала на увазі від зараження, оцінюють, що бустер м-РНК вакцини дає 70-75% захисту, але десь через 10 тижнів ефективність помітно падає.

вочевидь, було б непогано визначитись з термінологією:
зараження, інфікування, інфекційний процес, інфекційна хвороба.
Чи не могли б ви дати посилання(чи може навіт тут навести) на визначення ціх термінів за вашою класифікацією. Бо схоже що я вас не розумію.
Можете почитати англомовні джерела та зробити свої висновки, я беру інформацію саме там. Стосовно захисту, сторінка 4.
Власної класифікації не маю  8)
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1044481/Technical-Briefing-31-Dec-2021-Omicron_severity_update.pdf
дякую
я не надто гарно володію англійською, то може мені здалося, що там йде мова про госпіталізації та symptomatic
infection (інфекційну хворобу?), а не взагалі про інфікування щеплених
виправте мене якщо я неправий

Посилання дала про зниження ефективності проти симптоматичної хвороби через 10 тижнів після бустеру. Інформація про 70-75% захист проти симптоматичної інфекції була в різних джерелах, більше з Південної Африки, наприклад нижче (теж англомовний).
https://www.bmj.com/content/375/bmj.n3079



тобто вакцини дають захист(чи 75% захисту) від розвитку зараження, тобто інфекції, в стан хвороби, тієї чи іншої важкості(але такої що вже помітно), а не
Проблема з омікроном, що вакцини захищають від зараження ним перші 1-2 місяці, потім захист помітно падає.
все вірно?

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39437 : Січень 09, 2022, 19:19:43 »
Проблема з омікроном, що вакцини захищають від зараження ним перші 1-2 місяці,
ви мали на увазі, від важкого перебігу?
Я мала на увазі від зараження, оцінюють, що бустер м-РНК вакцини дає 70-75% захисту, але десь через 10 тижнів ефективність помітно падає.

вочевидь, було б непогано визначитись з термінологією:
зараження, інфікування, інфекційний процес, інфекційна хвороба.
Чи не могли б ви дати посилання(чи може навіт тут навести) на визначення ціх термінів за вашою класифікацією. Бо схоже що я вас не розумію.
Можете почитати англомовні джерела та зробити свої висновки, я беру інформацію саме там. Стосовно захисту, сторінка 4.
Власної класифікації не маю  8)
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1044481/Technical-Briefing-31-Dec-2021-Omicron_severity_update.pdf
дякую
я не надто гарно володію англійською, то може мені здалося, що там йде мова про госпіталізації та symptomatic
infection (інфекційну хворобу?), а не взагалі про інфікування щеплених
виправте мене якщо я неправий

Посилання дала про зниження ефективності проти симптоматичної хвороби через 10 тижнів після бустеру. Інформація про 70-75% захист проти симптоматичної інфекції була в різних джерелах, більше з Південної Африки, наприклад нижче (теж англомовний).
https://www.bmj.com/content/375/bmj.n3079



тобто вакцини дають захист(чи 75% захисту) від розвитку зараження, тобто інфекції, в стан хвороби, тієї чи іншої важкості(але такої що вже помітно), а не
Проблема з омікроном, що вакцини захищають від зараження ним перші 1-2 місяці, потім захист помітно падає.
все вірно?

В джерелах йдеться про симптоматичну хворобу, викликану омікроном. Не госпіталізацію. Від госпіталізації  з омікроном і дві дози м-РНК вакцин на 50-60 відсотків через півроку після другої дози захищають.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39438 : Січень 10, 2022, 00:06:13 »
Разъяснение по поводу предполагаемого гибрида.
Похоже,  опять ложная сенсация. К счастью для нас. Все изображения по этой ссылке:
https://www.facebook.com/groups/coronavirus.in.ukraine/posts/1063321164236735/
Цитувати (виділене)
Пост успокоения. По необъяснимым для меня причинам, в Украине есть ряд известных интернет-врачей, которые вместо того, чтобы разобраться в деталях, предпочитают нагнетать ситуацию, наводя панику и ужас среди своих подписчиков. Одна из последних страшилок - «Дельтакрон» (скриншоты доктора Ж прикреплены внизу), который, вроде как, включает в себя мутации и Дельты, и Омикрона, а соответственно, он заразный как Омикрон, и смертельный как Дельта, так что, как уже стало обычным в таких ситуациях, «мы все умрём».
Но, слава Богу, есть Британские учёные (в этом случае, не шутка!) - вирусолог из Imperial College (Tom Peacock) вместе с коллегами внимательно изучили этот вопрос и пришли к единственному научно оправданному выводу: этого штамма не существует (!!!), а в той лаборатории на Кипре, которая об этом сообщила, произошло элементарное перекрёстное загрязнение двух (или более) ПЦР образцов. На приведенных ниже двух картинках показаны филогенетические деревья, из которых всё сразу становится понятно. На одной картинке мы видим сплошную красную линию и несколько точек, которые формируют очень плотный кластер - это вариант XC, который появился несколько месяцев назад в Японии, и действительно является результатом рекомбинации Альфы и Дельты. А вторая картинка - красные точки, которые разбросаны по всему рисунку, и нет никакого кластера, что означает, что эти мутации все возникли из Дельты, но никак не из одного монофилетического источника (варианты, у которых один общий генетический предок). Соответственно, это не рекомбинация Дельты и Омикрона, а разные образцы.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39439 : Січень 10, 2022, 11:30:20 »
Цитувати (виділене)
В Украине за сутки почти 2 тысячи новых случаев коронавируса, больше всего – в Киеве и на Харьковщине
Not all those who wander are lost

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39440 : Січень 10, 2022, 11:37:05 »
Конечно. Передо мной пришла тетка со второй дозой 18 июля. Ей сказали приходить после 18 января.
Дідько. В мене 2-га була 28 липня, а бустер конче треба зробити на цьому тижні (заходимо на курс алергенів, вони вимагають перерву після щеплення хоча б тиждень)
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27753
  • Karma: 7955
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39441 : Січень 10, 2022, 12:18:52 »
Дідько. В мене 2-га була 28 липня,
Можливо, можна і попросити. Але ж воно все фіксується, навіщо їм ці проблеми?

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27753
  • Karma: 7955
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39442 : Січень 10, 2022, 12:26:53 »
Ты докладай по ходу дела о самочувствии.  Интересно, будет ли какая-то реакция. 
Один случай - случайность, два - совпадение. Три - закономерность :).
Реакция у меня и у жены во все три раза абсолютно одинаковая. У нее вечером того же дня ярко выраженная, с температурой под 39. Но короткая. Два часа и огурчик. На следующий день вообще все хорошо. Я тормоз медленный газ :). Первый день вообще без симптомов. На второй около 14-00 часов каждый раз начинаются все вирусные симптомы: Ломка, боль в мышцах суставах, озноб, жар, полное бессилие. Высокой температуры не бывало, но вот эта вся гадость аж до сегодняшнего утра. Хорошо вставило, наверное, даже сильнее чем обе зенеки. Из отличий - сильная боль у обоих в месте укола, в руке укола и стороне тела укола. С обеими астразенеками такого не было. Сегодня у обоих уже все хорошо. Удачно, что можно было вчера отлежаться.

Так что с молодыми детьми разница существенная. Они проще и легче перенесли.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19319
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39443 : Січень 10, 2022, 12:30:52 »
Ты докладай по ходу дела о самочувствии.  Интересно, будет ли какая-то реакция. 
Один случай - случайность, два - совпадение. Три - закономерность :).
Реакция у меня и у жены во все три раза абсолютно одинаковая. У нее вечером того же дня ярко выраженная, с температурой под 39. Но короткая. Два часа и огурчик. На следующий день вообще все хорошо. Я тормоз медленный газ :). Первый день вообще без симптомов. На второй около 14-00 часов каждый раз начинаются все вирусные симптомы: Ломка, боль в мышцах суставах, озноб, жар, полное бессилие. Высокой температуры не бывало, но вот эта вся гадость аж до сегодняшнего утра. Хорошо вставило, наверное, даже сильнее чем обе зенеки. Из отличий - сильная боль у обоих в месте укола, в руке укола и стороне тела укола. С обеими астразенеками такого не было. Сегодня у обоих уже все хорошо. Удачно, что можно было вчера отлежаться.
Майк ,  а вы болели  или нет ?
 Я вторую АЗ практически не заметила , но боль в руке была очень сильная в первый раз.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39444 : Січень 10, 2022, 12:31:57 »
Можливо, можна і попросити. Але ж воно все фіксується, навіщо їм ці проблеми?
Вирішили швидше почати алергени, а потім зробити паузу на бустер. Бо хто зна чи зроблять, а як зроблять, то чи не буде потім проблем з сертифікатом
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39445 : Січень 10, 2022, 12:33:53 »
Конечно. Передо мной пришла тетка со второй дозой 18 июля. Ей сказали приходить после 18 января.
Дідько. В мене 2-га була 28 липня, а бустер конче треба зробити на цьому тижні (заходимо на курс алергенів, вони вимагають перерву після щеплення хоча б тиждень)
А ти їм не кажи.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39446 : Січень 10, 2022, 12:40:43 »
Хорошо вставило, наверное, даже сильнее чем обе зенеки.
Бустер файзером был? Полная доза или половинка?
Not all those who wander are lost

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39447 : Січень 10, 2022, 12:41:05 »
Цитувати (виділене)
Інкубаційний період у разі інфікування штамом коронавірусу "Oмікрон" складає три дні, тоді як у разі інфікування штамом "Ухань" - п'ять днів, "Дельта" - чотири дні.

Такого висновку дійшли турецькі науковці, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Згідно з поточними даними, інкубаційний період штаму "Омікрон" є коротшим. Цей період становить 5 днів у оригінального штаму "Ухань", штаму "Дельта" - 4 дні, "Омікрон" - 3 дні", - повідомив декан медичного факультету Університету Газі, член наукової ради при МОЗ Туреччини професор Мустафа Неджмі Ільхан.
Not all those who wander are lost

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39448 : Січень 10, 2022, 12:49:39 »
А ти їм не кажи.
Після першої синець та набряк на руці тримались майже 2 тижні (вони мене так і попалили).
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27753
  • Karma: 7955
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #39449 : Січень 10, 2022, 13:04:14 »
Майк ,  а вы болели  или нет ?
Официально нет, а там кто его знает.
Бустер файзером был? Полная доза или половинка?
Файзер, а вот про дозу не в курсе.

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.