Автор Тема: Українська політика
 

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7806
  • Karma: 3643
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Українська політика
« Reply #9420 : Жовтень 14, 2020, 18:40:35 »
Читаю коменты на УПячке. Большая часть: это все тупой популизм.
Давно туда не заходил... там ещё живые встречаются? В смысле не боты?  :grin:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #9421 : Жовтень 14, 2020, 18:44:31 »
Цитувати (виділене)
Точные формулировки четырех из пяти анонсированных вопроса Владимира Зеленского, которые украинцам хотят задать во время выборов, еще не сформулированы. Однако известны темы, на которые они будут.

Об этом рассказал советник главы Офиса президента Михаил Подоляк.

"Вопросы будут касаться медицины, школы и парламента. Но точных формулировок пока нет", - сообщил Подоляк.

1. Нужно ли расстрелять Супрун после легализации марихуаны?
2. Так ли необходимо обязательнее среднее образование?
3. Нахера нам парламент или как вы относитесь к монархии?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35864
  • Karma: 23654
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #9422 : Жовтень 14, 2020, 19:32:42 »
Цитувати (виділене)
Український соціолог, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Володимир Паніотто пояснив, чому анонсоване на 25 жовтня президентом Володимиром Зеленським опитування може бути маніпулятивним.
Цитувати (виділене)
Volodymyr Paniotto
17 год  ·
ГОТОВИЙ ПРОВЕСТИ ОПИТУВАННЯ ЗА 1/100 ЧАСТИНИ ГРОШЕЙ,  ЯКІ БУДУТЬ ВИТРАЧЕНІ НА ОПИТУВАННЯ ПІД ЧАС ВИБОРІВ, ДО ТОГО Ж МОЄ ОПИТУВАННЯ БУДЕ БІЛЬШ ТОЧНИМ.
Сьогодні журналісти паралізували всю мою роботу, я давав інтерв'ю різним виданням з ранку до вечора. Щоб більше не повторюватися, хочу коротко резюмувати відповіді на ці питання.
1. Чи можна проводити опитування під час виборів, чи не вплинуть вони на результати?
В принципі можна, якщо вони коректно проводяться. Їх можна організувати так, щоб вони не вплинули на результати. Наприклад, під час виборів регулярно проводяться екзит-поли, і в багатьох країнах в анкетах екзит-полів є не тільки запитання про вибори, а й 20-30 інших запитань. А поєднання суцільних опитувань і референдумів з виборами дає велику економію коштів.
2. Сильно сумніваюся в коректності опитувань, які плануються, майже напевно вони будуть маніпулятивними. Чому? По-перше, до цих пір невідома методологія опитувань, тому вже немає часу обговорювати її в експертному середовищі.
По-друге, в законі про референдум, який готувався ретельно і не раз обговорювався, залишився незмінним ГОЛОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ МАНІПУЛЯЦІЇ - СВОБОДА ПРИ ФОРМУЛЮВАННІ  ЗАПИТАНЬ. Думаю, що те ж саме буде і при проведенні нинішніх опитувань. У законі про референдум більше 100 статей, регламентується формування комісій, друкування бюлетеня, доставка результатів, скарги і т.д. - неврегульованою залишається тільки процедура формулювання запитання. Тим часом, результат референдуму залежить від формулювання запитання більше, ніж від решти. Наприклад, запитання про підтримку мораторію на продаж землі показує, що більшість проти продажу, але якщо запитати, чи повинен власник землі мати право її продати, то більшість за продаж. Я сорок років учу студентів-соціологів коректно формулювати питання і не всі це освоюють, а в законі ні слова про те, хто буде формулювати питання і як контролювати коректність формулювань питань. Я пишу про це не один рік все з тим же успіхом (наприклад, Обережно, референдум! Коли важліво, хто и як формулює запитання Українська правда, 20 грудня 2019, https://www.pravda.com.ua/columns/2019/ 12/20/7235410 /, або чи МАВ Клінтон Інтимні стосунки з Монікою Левінські, або про важлівість формулювання питання в референдумі Володимир Паніотто, для УП _ п'ятниця, 14 грудня 2012
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/12/14/6979713/ Як отримати потрібний результат на референдумі. Газета «Капітал», 17 квітня 2013
https://www.capital.ua/.../2843-kak-poluchit-nuzhnyy...)
3. Якщо це не референдум, а суцільні консультативні опитування для підготовки рішень, то їх проведення дуже неефективно. Перший тур президентських виборів в 2019 обійшовся приблизно в 45 млн.доларів, думаю, що додавання до виборів опитувань збільшить суму мінімум на 5-10%, тобто на 2-4 млн.доларів. Я беруся провести опитування в 100 разів дешевше і отримати більш точні результати:
1) по-перше, дані нашого опитування будуть репрезентативні для населення України в цілому, а дані консультативного опитування лише для 50-60% більш активного населення, яке прийде голосувати
2) по-друге, ми використовуємо перевірену технологію, досвідчених інтерв'юерів і ефективні методи контролю (наприклад, дані нашого опитування відрізнялися від результатів виборів менш, ніж на 3%,  http://kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=849&page=7...).  А забезпечити все це в суцільному опитуванні неможливо.
https://www.pravda.com.ua/columns/2019/12/20/7235410/


Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8301
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #9423 : Жовтень 14, 2020, 19:44:24 »
Ну и кто кого? Пиквики Зе или Зе пиквиков? Второе, наверное, потому как вот уже четвертая страница пошла...
 

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #9424 : Жовтень 14, 2020, 19:50:07 »
Можно было просто написать только это, а не катать простыню...   :grin:

Цитувати (виділене)
Перший тур президентських виборів в 2019 обійшовся приблизно в 45 млн.доларів, думаю, що додавання до виборів опитувань збільшить суму мінімум на 5-10%, тобто на 2-4 млн.доларів. Я беруся провести опитування в 100 разів дешевше і отримати більш точні результати

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Re: Українська політика
« Reply #9425 : Жовтень 14, 2020, 20:17:44 »
А мне почему то кажется что таким образом стараются привить понимание что подарки не с неба падают, а являются наградой за труд (хорошо вести себя целый год)...

Хотя, безусловно, кто то наверное и манипулирует... осталось придумать только для чего...
"Примеры речевых манипуляций:
1. Неконкретность понятий и причинно-следственных связей. "Будешь стараться - получишь свои конфеты" — затем можно сказать, что старания были недостаточны, так как "будешь стараться" определено слабо и не было сразу обговорено кто будет решать старался человек или нет."

Для чего - для собственного удобства. Это уж надо рассматривать, что там у кого значит "хорошо вести себя".

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12719
  • Karma: 6513
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #9426 : Жовтень 14, 2020, 21:32:19 »
Цитувати (виділене)
У парламентській політсилі «Голос» Зеленського закликали надати перелік судових справ щодо корупції у великих розмірах, які за його каденції завершились позбавленням волі звинуваченого чиновника на максимальний термін — 12 років. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому прес-службою «Голосу».

На думку політсили, чинні терміни покарання є достатніми, а з корупцією слід боротися шляхом розбудови незалежних судів, прокуратури, поліції.

Реальною проблемою є не термін покарання, а відсутність раніше обіцяних президентом «посадок» корупціонерів, — наголошується в повідомленні прес-служби політсили.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #9427 : Жовтень 14, 2020, 22:00:09 »
Гляньте внимательно на фото.  :facepalm: Я не обратила внимание, пока у Геращенко не прочла.



Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34905
  • Karma: 17142
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #9428 : Жовтень 14, 2020, 22:06:50 »
все, що намагається зробити Зе, все обертається на гівно. маленький антімідас.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #9429 : Жовтень 14, 2020, 22:20:59 »
Ага, в фейсбуке её уже два часа все разглядывают.  Це я не успеваю за всеми факапами :sarcastic:
Поискала фотку на официальных ресурсах, похоже, прибрали уже.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4134
  • Karma: 1794
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика
« Reply #9430 : Жовтень 14, 2020, 22:23:06 »
Гляньте внимательно на фото.   Я не обратила внимание, пока у Геращенко не прочла.
А на что смотреть?
Я только вижу, что никому больше еду не принесли :scratch_one-s_head:

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #9431 : Жовтень 14, 2020, 22:23:26 »
Гляньте внимательно на фото.   Я не обратила внимание, пока у Геращенко не прочла.

Еду у солдатиков отобрали и даже пустых тарелочек им не поставили  :weep:

Или ещё что-то есть рукалицовое?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #9432 : Жовтень 14, 2020, 22:24:41 »
Гляньте внимательно на фото.   Я не обратила внимание, пока у Геращенко не прочла.
А на что смотреть?
Я только вижу, что никому больше еду не принесли :scratch_one-s_head:
Угу.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34905
  • Karma: 17142
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #9433 : Жовтень 14, 2020, 22:28:40 »
насправді, якщо придивитися, у чувака праворуч від єрмака є тарілка з супом, проте він не бидло та чекає, коли принесуть іншим.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16131
  • Karma: 15453
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #9434 : Жовтень 14, 2020, 22:30:34 »
Поискала фотку на официальных ресурсах, похоже, прибрали уже.

Арьев скриншот выложил:


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3748435355219293&set=p.3748435355219293&type=3&theater
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #9435 : Жовтень 14, 2020, 22:31:06 »
Цитувати (виділене)
Гляньте внимательно на фото.   Я не обратила внимание, пока у Геращенко не прочла.
А на что смотреть?
Я только вижу, что никому больше еду не принесли :scratch_one-s_head:
Угу.

СерЛещ решил лизнуть и обвинил Геращенко в том, что она постит фейк. Но на сайте президента фото с тарелками висит по состоянию на сейчас.  :facepalm:
« Останнє редагування: Жовтень 14, 2020, 22:50:27 від Охтирка »

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #9436 : Жовтень 14, 2020, 22:31:10 »
Та он вроде и не солдат тоже, не?

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #9437 : Жовтень 14, 2020, 22:32:17 »
Цитувати (виділене)
Гляньте внимательно на фото.   Я не обратила внимание, пока у Геращенко не прочла.
А на что смотреть?
Я только вижу, что никому больше еду не принесли :scratch_one-s_head:
Угу.

СерЛещ решил лизнуть и обвинил Геращенко в том, что она постит фейк. Но на сайте президента фото с пустыми тарелками висит по состоянию на сейчас.  :facepalm:
Значит, я слепая и не нашла. Но у Бирюкова уже другой ракурс есть.

Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Українська політика
« Reply #9438 : Жовтень 14, 2020, 22:34:38 »
Продублирую сюда.

Цитувати (виділене)
Іван Виговський
1 год
Якось так



«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #9439 : Жовтень 14, 2020, 22:35:04 »
А, оно не в новости, а в галерее. Есть!

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #9440 : Жовтень 14, 2020, 22:37:02 »
Цитувати (виділене)
А, оно не в новости, а в галерее. Есть!
Угу. Листайте и найдете.
https://www.president.gov.ua/news/zavzhdi-gotovij-pidtrimati-nashih-vijskovih-prezident-pospil-64581

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #9441 : Жовтень 14, 2020, 22:42:07 »
Фото от Леща, похоже, просто по кругу идут. Но поздно. Ложки Тарелки нашлись, а осадочек остался.


Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #9442 : Жовтень 14, 2020, 22:45:31 »
Лещу там хорошо делают  :sarcastic:

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #9443 : Жовтень 14, 2020, 22:46:54 »
Так дело в том, что по этикету нельзя начинать есть, пока всем не принесли.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #9444 : Жовтень 14, 2020, 22:48:20 »
Так дело в том, что по этикету нельзя начинать есть, пока всем не принесли.
Ну это само собой, но сначала выглядело все ещё эпичнее.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #9445 : Жовтень 14, 2020, 22:50:05 »
Цитувати (виділене)
У парламентській політсилі «Голос» Зеленського закликали надати перелік судових справ щодо корупції у великих розмірах, які за його каденції завершились позбавленням волі звинуваченого чиновника на максимальний термін — 12 років. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому прес-службою «Голосу».

На думку політсили, чинні терміни покарання є достатніми, а з корупцією слід боротися шляхом розбудови незалежних судів, прокуратури, поліції.

Реальною проблемою є не термін покарання, а відсутність раніше обіцяних президентом «посадок» корупціонерів, — наголошується в повідомленні прес-служби політсили.

Я прям похвалить Голос хотела. А потом прочла первоисточник.
Цитувати (виділене)

Партія «Голос» закликає президента України надати перелік судових справ (або хоча б одну) щодо корупції у великих розмірах, які за його каденції завершились позбавленням волі звинуваченого чиновника на термін 12 років. Це максимальне покарання за корупцію, передбачене чинним Кримінальним кодексом України.

Для всієї країни очевидно, що реальною проблемою є не термін покарання, а відсутність раніше обіцяних президентом «посадок» корупціонерів. Найрезонансніші справи, на згадуванні яких чинний президент починав свою політичну кар’єру, на сьогоднішній день успішно «зливаються» у корумпованих правоохоронних органах та судах.

Справи Свинарчуків та Роттердам+, про які знає всі країна, так і не дочекались справедливих судових вироків. Будь-які розслідування, в яких фігурують інтереси олігархів, згортаються ще до висування обвинувачень.

Відтак, партія «Голос» вважає перше питання, яке президент запланував винести на, так зване, опитування, дуже влучним. Таким чином, вся країна зможе згадати обіцяні президентом «посадки», і зайвий раз пересвідчитись, що імітація антикорупційної діяльності — це все, на що виявилась здатною чинна влада.

З корупцією потрібно боротися не збільшенням термінів покарання, які й зараз достатні, а розбудовую незалежних і професійних інституцій — судів, прокуратури, поліції.

Настає час, коли не народ буде відповідати на запитання президента, а навпаки.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=622228181778689&id=316920938976083

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23633
  • Karma: 9480
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #9446 : Жовтень 14, 2020, 23:29:16 »
Так дело в том, что по этикету нельзя начинать есть, пока всем не принесли.
А вдруг он забоялся, что остынет?
В армии вроде как есть полная тарелка - жрешь.
Тю, ля, а шо?

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #9447 : Жовтень 14, 2020, 23:43:47 »
Цитувати (виділене)
Так дело в том, что по этикету нельзя начинать есть, пока всем не принесли.
А вдруг он забоялся, что остынет?
В армии вроде как есть полная тарелка - жрешь.
Люди в комментах у Леща как раз говорят, что в внутренний устав армии подразумевает, что есть должны все одновременно.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #9448 : Жовтень 14, 2020, 23:48:20 »
"Солдаты же не идиоты жрать суп в который нассано"©
нипомнюкто

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #9449 : Жовтень 14, 2020, 23:50:27 »
"Престіж крєпчаєт, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них єбала."©

0 Користувачів і 15 Гостей дивляться цю тему.