Автор Тема: Українська політика
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #8040 : Вересень 11, 2020, 23:28:24 »
Цитувати (виділене)
Кравчук заявив, що виконання Мінських угод неможливе через різні позиції України та РФ у питанні черговості проведення виборів на Донбасі.
Яка мудра людина, шкода що дебіл.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #8041 : Вересень 11, 2020, 23:30:29 »
Цитувати (виділене)
Апеляційний суд прийняв рішення на користь ПриватБанку та задовольнив клопотання про зупинення ухвали Печерського суду щодо стягнення 10 мільярдів гривень за позовом офшорних компаній братів Суркісів.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23618
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #8042 : Вересень 11, 2020, 23:46:21 »
Анализы сцикла.
На них вроде Шарий собрался зарабатывать.
Тю, ля, а шо?

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23618
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #8043 : Вересень 11, 2020, 23:47:33 »
задовольнив клопотання про зупинення ухвали Печерського суду щодо стягнення 10 мільярдів гривень за позовом офшорних компаній братів Суркісів.
Так что Динамо - все?
Тю, ля, а шо?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #8044 : Вересень 12, 2020, 00:02:03 »
Анализы сцикла.
На них вроде Шарий собрался зарабатывать.
А получилось у пальчевского. Он был первым и вообще...

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #8045 : Вересень 12, 2020, 00:34:00 »
Жлобы. Ща на них бакланов 15 дел откроет.
Цитувати (виділене)
Anders Åslund
@anders_aslund
 · 2 ч
No big surprise: 
The IMF has not yet scheduled a review mission for Ukraine as the government shows no interest in fighting corruption.
Clearly the IMF will not give Ukraine any more credits this year.
Will it as long as @ZelenskyyUa remains president as he is the problem?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #8046 : Вересень 12, 2020, 00:52:16 »
Цитувати (виділене)
"ЄС" та "Демсокира" підписали меморандум про співпрацю на місцевих виборах у Одесі

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #8047 : Вересень 12, 2020, 07:31:40 »
Осень обещает быть жаркой...

Цитувати (виділене)
В Украине на высших должностях и в окружении президента – множество предателей и агентов России, заявил в программе "Свобода слова Савика Шустера", которая вышла на телеканале "Украина", украинский журналист Дмитрий Гордон.

"Увольнение прозападных, проукраинских чиновников высшего класса продолжается и уже заканчивается, осталось их несколько всего. [Экс-глава Офиса президента] Андрей Богдан назвал [министра внутренних дел] Арсена Авакова, я бы еще назвал пару фамилий, но не хочу из этических соображений. Но одним из сигналов для меня стало увольнение с должности начальника Главного управления разведки Министерства обороны Украины, генерала Бурбы Василия Васильевича. Это был абсолютный украинский патриот, благодаря которому мы еще что-то могли в противостоянии с Россией", – заявил он.

Журналист сообщил, что подтверждением проникновения российских агентов в самые секретные службы является открывшаяся 10 сентября утечка документов из Главного управления разведки.

Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/war/gordon-zelenskomu-vas-okruzhaet-ogromnoe-kolichestvo-predatelej-zaverbovannyh-rossiej-1518067.html

Цитувати (виділене)
"Я хочу обратиться к уважаемому мной и любимому президенту Зеленскому напрямую. Владимир Александрович, вас окружает огромное количество предателей, российских наемников в прямом смысле этого слова, людей, завербованных Россией или являющихся агентами влияния России. Эти люди толкают вас, – говорю я Владимиру Зеленскому, – а с вами и всю Украину в объятия России, на условия России. И эти люди подведут под монастырь и вас, и всю Украину, если вы от них немедленно не избавитесь. Я имею право это говорить, потому что я всегда говорю то, что думаю, у меня нет никаких хозяев, я независимый человек, и я всегда Владимиру Зеленскому в глаза говорил то, что думаю по тому или по иному вопросу. Поэтому я сейчас официально к нему обращаюсь: это беда, которая может закончиться катастрофой как для Владимира Зеленского, так и для Украины в целом", – подытожил Дмитрий Гордон.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22185
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #8048 : Вересень 12, 2020, 08:16:45 »
Цитувати (виділене)
У нас и пальчевский висит
И у нас.
Откуда деньги, Зин?
Медведчук Москва вроде.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12695
  • Karma: 6500
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #8049 : Вересень 12, 2020, 08:33:55 »
Цитувати (виділене)
Я хочу обратиться к уважаемому мной и любимому президенту Зеленскому напрямую.
Царь хороший, бояре плохие.   :sarcastic:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12695
  • Karma: 6500
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #8050 : Вересень 12, 2020, 08:58:50 »
Осень обещает быть жаркой...
Из щелей вылезли Шабунин, Парасюк...  :smilie5:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #8051 : Вересень 12, 2020, 09:09:47 »
 :sarcastic:
Цитувати (виділене)
Бачив сьогодні борд в Києві, написано: "Удар Віталія Кличка"

Ага, бля, сам удар...
Чепинога

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #8052 : Вересень 12, 2020, 09:47:09 »
Богдан продолжает

Цитувати (виділене)
Вночі не міг заснути, чекав новини з Берліну. Відчував, що знов спробують надурити. Таки да. Тільки цього разу якось ну дуже тупо це зробили.

Тепер подивіться на ці два повідомлення.

Перше на сайті Офісу Президента. Спойлер — повна єресь.
[ Invalid Facebook URL ]posts/2126479857496870/?extid=YW4jfwiU57esh1If&d=n

Який заклик? Як це було — ви зайшли до кімнати та почали кликати перемир’я? Як вони вас підтримали? Оплесками?
Може ви домовленості досягнули або документ підписали? Хоча б спільне комюніке може є? Нічого нема.
Я скажу, що було. Ваш «заклик» підтримали «бурными, продолжительными аплодисментами, переходящими в овацию». Відосік хоч запіліть вже.

Хлопці, а вас нікого не турбує, що в делегації на вищому рівні не було ЖОДНОГО кадрового дипломата? Як в інтерв’ю казав, пам’ятаєте «Бери, кого хочешь, главное чтобы идиотом был».
Більше того, порядні дипломати бояться з вами навіть спільне фото зробити. Просто, щоб знали. Бо люди бояться, щоб їх у співучасники не записали — вже всім зрозуміло, що з вами буде.

Тепер подивіться на друге повідомлення.
https://zn.ua/ukr/POLITICS/kozak-zapevnjaje-shcho-verkhovna-rada-perehljane-svoju-postanovu-pro-mistsevi-vibori.html?fbclid=IwAR1l5X-rWHE_tyzIRooU8VmiNUnMdYhNOuOff7fW_DxHmesttlvMlUMWx0I

Всім все ок? Тоді дуже вибачаюсь — а голова української делегації Хто у нас? Козак? Він вже в ОП відповідає за взаємодію з Радою? Чи він вас одразу публічно «фіксує», щоб ви не відбрехались черговий раз?
Наступне запитання. Як ви тепер, після такої вказівки Козака, у парламенті бачите голосування?
Хто взагалі цей проект постанови внесе? Може, народний депутат зі складу делегації? Випішіть йому одразу охорону, ну і квартирку в Ростові, щоб двічі не вставати.
А може одразу Президент? Підставляти, так по-крупному. А в день голосування Президент буде в Раді? А голоси на це є? А збирати хто буде?

Я вже не кажу про те, що нема спільної заяви за результатами переговорів. Немає позиції партнерів. Ні-чо-го. Тільки ваш заклик і аплодисменти.

Маячня!
А ніхто не звернув увагу на політ державним літаком? Як президент чи прем’єр-міністр.
Можна було і рейсовим літаком відправити, економ-класом. Бо державний Аеробус — то забагато мільйонів з кишень українців яких Ви так любите на словах, та грабуєте на ділі для такої беззмістовної поїздки кучки акторів низького ґатунку 🙂
Якби там не було, у нас поки Парламентсько-Президентська республіка і Рада буде виносити свій вирок цим обіцянкам. Закликаю народних депутатів послати цих аферистів дипломатичного жанру подалі за Ростов.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12695
  • Karma: 6500
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #8053 : Вересень 12, 2020, 09:56:53 »
Богдан продолжает
Иметь языкатого Богдана в противниках будет зелебубочке та еще головная боль.  :grin:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9835
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #8054 : Вересень 12, 2020, 10:17:56 »
Богдан продолжает
Иметь языкатого Богдана в противниках будет зелебубочке та еще головная боль.  :grin:
Мне поэтому и интересно, кто эту музыку оплачивает. Бабушка решила от зелечки избавиться? Россияне? Кто? 
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27719
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #8055 : Вересень 12, 2020, 10:24:42 »
Бабушка решила от зелечки избавиться? Россияне? Кто? 
Так не только Богдан. Выше было, Гордон у Шустера пел ровно ту же песенку, слово в слово. На черную метку похоже :).

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12695
  • Karma: 6500
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #8056 : Вересень 12, 2020, 10:32:34 »
На черную метку похоже
Ну да. Другие "революционеры" тоже внезапно резко активизировались.  :smilie5:
Цитувати (виділене)
Парасюк: "Зеленскому надо заканчивать, у него не вышло"
Цитувати (виділене)
"Чтобы спасти страну, надо сносить Зеленского", - Шабунин
Смотрим дальше.  :popcorn:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9835
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #8057 : Вересень 12, 2020, 10:33:00 »
Бабушка решила от зелечки избавиться? Россияне? Кто? 
Так не только Богдан. Выше было, Гордон у Шустера пел ровно ту же песенку, слово в слово. На черную метку похоже :).
Похоже. Но от кого? Какие-то эти метки разные. Богдан топит за Портнова, Гордон , вдруг, нарисовался украинским патриотом.
Бабушкины забаганки зЕ вроде бы выполняет. Россиянам подмахивает, но не так весело, как они хотели?
Его мочить все одновременно, что ли собрались?
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27719
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #8058 : Вересень 12, 2020, 10:39:31 »
Его мочить все одновременно, что ли собрались?
Талантище достал просто всех :).

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9835
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #8059 : Вересень 12, 2020, 10:47:07 »
Его мочить все одновременно, что ли собрались?
Талантище достал просто всех :).
Что есть то есть!
Мне вчера в ФБ попалось. Мол, этому в Ростов сбежать не дадим, мы уже ученые. :smile7:
Бідне, дурне дітятко.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23618
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #8060 : Вересень 12, 2020, 11:09:34 »
Иметь языкатого Богдана в противниках будет зелебубочке та еще головная боль. 
Месть отверженного страшна. А ведь такая милая пара была!
Тю, ля, а шо?

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #8061 : Вересень 12, 2020, 11:17:06 »
Его мочить все одновременно, что ли собрались?
Талантище достал просто всех :).
Помнится, еще пару месяцев назад Портников, кажись, говорил, что не исключено дожить до такой жизни, когда патриотам придется защищать бубочку от разъяренной толпы ради сохранения легитимности власти. Подозреваю, что до этого уже недолго.  :girl_in_dreams:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27719
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #8062 : Вересень 12, 2020, 11:32:25 »
не исключено дожить до такой жизни, когда патриотам придется защищать бубочку от разъяренной толпы ради сохранения легитимности власти.
Ну не знаю. Нарид пока его любит. Думаю что его мягко подталкивают к я устал, я ухожу. Невинно пострадавшего бубочку никому не нать.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #8063 : Вересень 12, 2020, 11:51:51 »
не исключено дожить до такой жизни, когда патриотам придется защищать бубочку от разъяренной толпы ради сохранения легитимности власти.
Ну не знаю. Нарид пока его любит. Думаю что его мягко подталкивают к я устал, я ухожу. Невинно пострадавшего бубочку никому не нать.
Есть еще вариант спасания одними патриотами от других патриотов на глазах ошарашенного нарида, который вообще не в курсе происходящего.  :pardon:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #8064 : Вересень 12, 2020, 12:58:33 »
Офіційне повідомлення Руху Ветеранів України.

Стало відомо, що один з почесних членів РВУ веде перемовини щодо свого працевлаштування на посаду державної служби в Офіс Президента України.

Не дивлячись на те, що інтеграція представників ветеранської спільноти в органи державної влади є однозначно стратегічною метою, саме президентська вертикаль влади є відкритим архітектором капітулянських ініціатив останній рік. Крім того, в той час коли учасники бойових дій по всій країні вимагають відставки або імпічменту Зеленського, подібні дії є неприйнятними, огидними та такими, що не відповідають цілям нашої організації.

Загальним голосуванням Андрія Ляховича було сьогодні виключено зі складу кістяка Руху Ветеранів України. І нехай його приклад стане уроком всім тим, хто ставить власні амбіції чи партійні інтереси вище за бойове братерство.

ПыСы. Подозреваю, это камень в огород Колумбета в том числе.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #8065 : Вересень 12, 2020, 13:29:43 »
ради сохранения легитимности власти
В Украине сейчас два и. о. президента. Ермак, исполняющий обязанности президента и зеленский, изображающий обязанности президента.
И исходя из вышесказанного легитимной президентской власти на данный момент в Украине нет.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22185
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #8066 : Вересень 12, 2020, 13:34:00 »
Праздник продолжается.

Цитувати (виділене)
Кілька громадських організацій звернулися до президента Володимира Зеленского і генпрокурора Ірини Венедіктової із закликом звільнити двох заступників - голови ОП Олега Татарова і голови ОГП Максима Якубовського, – які раніше працювали в уряді Миколи Азарова і в кума Путіна Віктора Медведчука.

Джерело: Центр прав людини ZMINA

Дослівно: "Закликаємо:

– Ірину Венедіктову: звільнити Максима Якубовського з посади заступника генерального прокурора і забезпечити незалежність прокурорів департаменту організації, процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення в кримінальних провадженнях про злочини, скоєні у зв’язку з масовими протестами у 2013–2014 роках;

– Володимира Зеленського: звільнити Олега Татарова з посади заступника керівника Офісу президента та в майбутньому не допускати призначень на відповідальні високі політичні посади осіб, які виправдовували та покривали масові злочини та порушення прав людини й самі уособлюють авторитарний режим Януковича, оскільки обіймали керівні посади в правоохоронних органах того часу".

Деталі: Активісти нагадують, що Якубовський курує в ОГП департамент у справах Майдану, департамент протидії катуванням і департамент з військових злочинів.

Вони закидають Якубовському, що у 2011–2013 роках він працював експертом із кримінального права в ГО "Незалежний український центр правових ініціатив і експертиз "Правова держава", структурі, яка безпосередньо пов’язана з Медведчуком і його політичною партією "Український вибір". Так, керівником центру "Правова держава" є Василь Німченко, який, згідно з єдиним державним реєстром, також є підписантом спільно із Медведчуком в ГО "УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР-ПРАВО НАРОДУ". Водночас саме аналітику ГО "Незалежний український центр правових ініціатив і експертиз "Правова держава" проросійські політики активно використовували для дискредитації Угоди про асоціацію України із Євросоюзом. При цьому в ЗМІ активно висвітлювалася публічна діяльність Максима Якубовського в межах піар-кампанії партії Медведчука "Український вибір".

В ГО занепокоєні таким призначенням і вважають, що це "перекреслить незалежність прокурорів ОГПУ як процесуальних керівників у справах Майдану, можливість ефективного завершення розслідування цих справ і належного представлення обвинувачення в суді та дискредитує Офіс генерального прокурора і керівництво держави – і в очах українського суспільства, і в очах міжнародної спільноти".

Також активісти вважають, що колишній заступник начальника Головного слідчого управління МВС в уряді Азарова Олег Татаров дискредитував себе під час Революції гідності і був прямо або опосередковано причетний до масових порушень прав людини в той час.

Під зверненням підписалися:

ГО "Родина Героїв Небесної Сотні"

Адвокатська дорадча група

Правозахисний центр ДІЯ

ГО "Центр розвитку і демократії"

ВГО "Автомайдан"

Центр громадянських свобод

Центр протидії корупції

ГО Захистимо Протасів Яр

ГО "ОПІРОРГ"

Восток SOS

ГО "Правозахисна Ініціатива"

Лабораторія законодавчих ініціатив

Українська школа політичних студій

Медійна ініціатива за права людини

Transparency International Ukraine

Рух опору капітуляції

Медійний проект Watchers

ГО "Харківський антикорупційний центр"

ГО "АНТС"

Фундація DEJURE

Центр прав людини ZMINA

Фундація "Відкритий Діалог"

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12695
  • Karma: 6500
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #8067 : Вересень 12, 2020, 13:56:40 »
Я подозревала, что договоренность должна  была быть. Возможно, это оно и есть.  :kos:

То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #8068 : Вересень 12, 2020, 14:10:37 »
Цитувати (виділене)
Интересный опрос по Львову. Проводило агентство "Фама".

Выборы мэра (https://fama.agency/polityka/rejtyngy-kandydativ-na-posadu-golovy-lvivskoyi-otg-veresen-2020-r/):
Садовый (действующий мэр, Самопомощь) - 41
Синютка (ЕС) - 20
Кошулинский (Свобода) - 16
Зинкевич (Варта) - 11
...
Клефа (Слуга народа) - 1

Горсовет (https://fama.agency/polityka/yaki-partiyi-do-lmr-pidtrymuyut-lviv-yany-u-veresni/):
ЕС - 36
Самопомощь - 20
Варта - 10
Свобода - 8
Голос - 7
Слуга народа - 5

Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Українська політика
« Reply #8069 : Вересень 12, 2020, 14:18:56 »
Цитувати (виділене)
Nick Vest
29 хв ·
Одесчина.

Клоун сегодня здесь. С очередным перерезанием ленточек. Здесь у клоуна ядерный электорат, наибольшая поддержка со всей Украины на прошлых выборах. Клоуну критически важно его сохранить, поэтому и колесит по югу страны последние пару недель.

И вроде все как всегда сделал - приехал, перерезал, попиарился, но ... встретили зеленского критическими выкриками, а провели разочарованными комментариями...два видео - приезда и отъезда...поселок Авангард, Одесса

Смотреть со звуком

Cпойлер

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3486015674793438&id=100001551209111
«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.