Автор Тема: Українська політика
 

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Українська політика
« Reply #7860 : Вересень 07, 2020, 15:49:14 »
Если вы думали, что скандал с Порошенко и Рухом ветеранов все, то нит
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1767376250076724&id=593487700798924
Добряче їм там в коментах натовкли... І майже одностайно.
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #7861 : Вересень 07, 2020, 15:50:54 »
Если вы думали, что скандал с Порошенко и Рухом ветеранов все, то нит

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1734
  • Karma: 842
Re: Українська політика
« Reply #7862 : Вересень 07, 2020, 15:51:38 »
Рух Ветеранів України публічно звертається до керівництва політичної партії Європейська Солідарність з вимогою принести вибачення за використання учасників Маршу Захисників України в політичній агітації та негайно припинити ці дії.

В разі ігнорування цієї вимоги, буде розроблено комплекс заходів з суспільно-політичного тиску, в тому числі і консолідований судовий позов від тих учасників Маршу, яких вже вдалось ідентифікувати.

В той час, коли кремлівські маріонетки в ОПУ відверто коють державну зраду, опозиційні сили замість консолідації займаються дискредитацією та інформаційними спецопераціями на поталу рейтингу. Подібні дії призводять виключно до зворотнього результату, адже ніхто по відношенню до себе скотства терпіти не буде.

Закликаємо отямитись та не розколювати країну в такий відповідальний період!
В того хто це писав або трохи з головою не порядок, або він якраз і займається " інформаційними спецопераціями на поталу рейтингу".
Shannou, ти хуєсос.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #7863 : Вересень 07, 2020, 16:38:59 »
Цитувати (виділене)
Детективы НАБУ открыли криминальное дело из-за попыток завладеть имуществом ПриватБанка в особо крупных размерах по статье 15 части 3 УК — покушение на совершение преступления является неоконченным

Как стало известно НВ Бизнес, Национальное антикоррупционное бюро Украины (НАБУ) 4 сентября открыло криминальное производство по факту незавершенного покушения на завладение имуществом ПриватБанка в особо крупных размерах.

В кратком описании обстоятельств дела указывается, что фигуранты дела еще не определены, но среди них есть те, кто представляет судебную ветвь власти, служебные лиц Государственной исполнительной службы, сотрудники шести английских компаний связанных с олигархами Суркисами (CAMERIN INVESTMENTS LLP, SUNNEX INVESTMENTS LLP, TAMPLEMON INVESTMENTS LLP, BERLINI COMMERCIAL LLP, LUMIL INVESTMENTS LLP, SOFINAM INVESTMENTS LLP).

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23633
  • Karma: 9480
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #7864 : Вересень 07, 2020, 17:56:19 »
Цитувати (виділене)

Ну опрос немного по-дебильному сделан. В большинстве регионов есть партии своих местных князьков, которые по любому зайдут в своем регионе и только. Т.е. Гепина партия зайдет в Харькове.
Трухановская в Одессе. (Я так понял они пойдут под разными брендами). И вот на базе этой партии и будет формироваться большинство на местах. И не факт, что Слуг везде возьмут.
Тю, ля, а шо?

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23633
  • Karma: 9480
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #7865 : Вересень 07, 2020, 17:58:30 »
Это вообще мозгоразрывательно, ВР, с большинством из СН доверяет 16%, но на местных выборах за СН типа 30%.
Тю, ля, а шо?

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14761
  • Karma: 9256
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #7866 : Вересень 07, 2020, 18:52:27 »
Если вы думали, что скандал с Порошенко и Рухом ветеранов все, то нит
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1767376250076724&id=593487700798924
Добряче їм там в коментах натовкли... І майже одностайно.
Найкращий комент, як на мене:
Цитувати (виділене)
Дарья Андрусенко-Якотюк
РВУ дякую, що розкрутили за гроші Зе відеоролик ЄС! Класне відео, якщо б не ви може й не побачила його! Хоч якась від вас користь;)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #7867 : Вересень 07, 2020, 20:34:43 »
Надо подписать. И убедитесь, что подтвердили через почту.
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/8464?page=1

Родичі загиблих в українсько-російській війні вимагають створення ТСК щодо розслідування можливої державної зради.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14761
  • Karma: 9256
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #7868 : Вересень 07, 2020, 20:53:43 »
Я не могу туда войти. Либо он мне предлагает новые знаки для распознавания, либо выкидывает на страничку "помилка авторізації". Уже раз тридцать попробовала, безрезультатно.


Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35864
  • Karma: 23654
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #7869 : Вересень 07, 2020, 21:48:33 »
Володимир Завгородній.
— Не позволим Порошенко пиариться на ветеранах!

(Незаметно регистрирует ТОВ "Холдінг охоронних компаний "Рух ветеранів України".)

Offline Post Scriptum

  • *****
  • Повідомлень: 2119
  • Karma: 2306
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #7870 : Вересень 07, 2020, 22:13:24 »
Я не могу туда войти. Либо он мне предлагает новые знаки для распознавания, либо выкидывает на страничку "помилка авторізації". Уже раз тридцать попробовала, безрезультатно.
У меня тоже получилось войти лишь с третьей или четвертой попытки. Там регистр букв имеет значение.

Offline Post Scriptum

  • *****
  • Повідомлень: 2119
  • Karma: 2306
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #7871 : Вересень 07, 2020, 22:18:30 »
Надо подписать. И убедитесь, что подтвердили через почту.
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/8464?page=1
Родичі загиблих в українсько-російській війні вимагають створення ТСК щодо розслідування можливої державної зради.
Коммент Бирюкова к этой петиции:
Цитувати (виділене)
У меня сейчас к вам большая просьба - уделите пару минут этому посту. Это реально важно. Я про петиции. Про петиции вообще, и про одну петицию в частности.
Обычно мы кривимся при упоминании о какой-то петиции, ведь у нас в стране это слегка бестолковая история, которая не может заработать нормально. Особенно, вот особенно, все петиции, обращаемые к Зеленскому. Ну, по понятной причине того, что он вертит нас всех на том самом месте, которым он изображал игру на рояле. И это я сейчас безотносительно текстов петиции (там на сайте ОП может редкостные перлы почитать).
И тем не менее, я прошу вас, я о.ч.е.н.ь. прошу вас подписать петицию. Ту, которая в посте.
Во-первых, там болючий и вменяемый текст. Текст от вдовы командира Ан-30, сбитого в 14-м году. С простым обращением к ВР - семьи погибших хотят знать правду.
А во-вторых... во-вторых, это петиция на сайт ВР. И это небольшой "хак" системы игнора. Просто, ну вот когда мы пишем петиции на сайте ОП - читаем выше про органчик Зеленского. А эта петиция - она на сайт ВР, она касается деятельности ВР. И в ВР у нас есть свой собственный боевой отряд, в лице фракции Європейська Солідарність
, которые не дадут этой петиции "потеряться".
И мы додавим эту зеленую плесень, мы заставим их создать ТСК по делу "вагнеровцев", а это поможет собрать доказательную базу для обвинения Зеленского и Ко в государственной измене. Нет, я не романтик - это не произойдет в ближайшие месяцы. Это будет чуть позже.
Но это точно произойдет.
И для этого нужно еще пару минут вашего времени - пойти на сайт ВР и подписать там. И репостнуть этот пост или ссылку на петицию.
Это не так и много.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14761
  • Karma: 9256
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #7872 : Вересень 07, 2020, 22:36:54 »
У меня тоже получилось войти лишь с третьей или четвертой попытки. Там регистр букв имеет значение.
Я сразу с регистром стала набирать, не получается, хоть тресни. :(

UPD: Сменила пароль, и с третьей попытки наконец получилось.

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2445
  • Karma: 2451
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #7873 : Вересень 07, 2020, 22:42:11 »
У меня тоже получилось войти лишь с третьей или четвертой попытки. Там регистр букв имеет значение.
Я сразу с регистром стала набирать, не получается, хоть тресни. :(

може з іншого браузера спробувати?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #7874 : Вересень 08, 2020, 00:03:30 »
До заяви РВУ
Цитувати (виділене)
Myroslav Hai
47 хв.  ·
Яка моя особиста думка про появу на марші на честь дня Незалежності 24 серпня таких фігур, як Порошенко, Турчинов, Забродський...
Тощо.
Ну з Забродським я був під мінометним обстрілом, ми не довго були разом на фронті, але  під обстрілами були. Я бачив, як себе поводить полковник, майбутній генерал, та його підлеглі і це був мій перший досвід війни. Забродського називали комбриг - війна. Він був жорсткий командир, який не відсиджувався у штабах, а особисто керував операціями на передовій.
Турчинов, пастер, вже є сам по собі мемом контр пропаганди, майданівцем, людиною, яка своїми фото з прищуром зробила більше для інформаційного протистояння рф ніж усі відповідальні служби разом.
Порошенко, п'ятий президент, на мою особисту думку найкращий з усіх попередніх, верховний головнокомандувач, який взяв управління країною із зрунованою армією, порожнім казначейством, став ворогом Путіна, про що останній заявив, головний опозиційний політик, що очоліє санкційний список РФ.
Всі троє не янголи, люди з гріхами,  далеко не ідеальні. Розумні, злі, прагматичні, авантюрні, жорстокі, рішучі, готові на хитрість, маніпуляції та навіть злочин заради України.
Але то все лірика.
Вони є громадянами України. І мають право іти будь-якими національними маршами.
І щось я не бачив розлюченого натовпу ветеранів, та й просто людей, які б кричали ганьба, уллюлюкали, чи намагалися б зупинити "ганебну" участь в ході п'ятого президента.
Ну от хто б які заяви не публікував, а серед 50000 демонстрації не знайшлося жодної людини, яка б намагалась завадити участі в ході Порошенкові...
І з цієї об' єктивної реальності я роблю припущення, що нам набрехали з антирейтингами П'ятого.
Заява осудження в фейсбуці є, а публічно є оплески та селфі.
Отже інформаційно нам намагаються представити картинку , якої не існує...
Але на деяких людей цей метод впливає.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26341
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #7875 : Вересень 08, 2020, 00:13:22 »
Добряче їм там в коментах натовкли... І майже одностайно.
Чипидейл спешит на помощь.

Offline аматорка

  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Karma: 30
Re: Українська політика
« Reply #7876 : Вересень 08, 2020, 11:24:30 »
Это вообще мозгоразрывательно, ВР, с большинством из СН доверяет 16%, но на местных выборах за СН типа 30%.
30% серед тих, хто визначився та має намір голосувати, 15% серед усіх опитаних.
То відповідно 16% та 15% серед усіх опитаних, мозок захищений )

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23633
  • Karma: 9480
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #7877 : Вересень 08, 2020, 11:40:51 »
А Зеленский выполнил ультиматум Чепушилина?
Тю, ля, а шо?

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23633
  • Karma: 9480
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #7878 : Вересень 08, 2020, 11:52:03 »
УП опубликовало гордонное интервью с Палицей под заголовком "Игорь Палица: Коломойский не гонится за деньгами так, как Порошенко".
Отличная шутка. Интересно интервьюеры не потеряли челюсть, когда это услышали.
Тю, ля, а шо?

Offline аматорка

  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Karma: 30
Re: Українська політика
« Reply #7879 : Вересень 08, 2020, 12:01:21 »
А пояснить дилетанту що означає «вербувати вагнеровців». Це вагнеровці у минулому? Вони звільнились з «приватного війска»? А таке можливо? Може свідчення хотіли давати? )

Якщо це не вагнеровці, а якісь .. неорганізовані бандюки, що воювали в Україні на боці рф, то так, можна уявити українську операцію. У варіант посадки  пасажирського турецького літака в Україні не вірю. Ну, можна було в салоні газ ( снодійний  ) ) застосувати, але пасажирський турецький літак  :kos:
Гадаю, репутацію України це б відчутне зіпсувало. То навряд чи такий варіант затверджувався.
Якщо дійсно українська операція, то могли б ліквідувати за виключенням 2-3 потенційних свідків у суді. От тільки не з зеленим при владі.

Варіант присутності вагнеровців в Білорусі за завданням гебістів принаймні також вартий уваги.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22188
  • Karma: 3730
Re: Українська політика
« Reply #7880 : Вересень 08, 2020, 12:24:48 »
Цитувати (виділене)
УП опубликовало гордонное интервью с Палицей под заголовком "Игорь Палица: Коломойский не гонится за деньгами так, как Порошенко".
Отличная шутка. Интересно интервьюеры не потеряли челюсть, когда это услышали.
Сотрудники УП уже давно ничего не теряют.

Offline аматорка

  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Karma: 30
Re: Українська політика
« Reply #7881 : Вересень 08, 2020, 12:40:45 »
УП опубликовало гордонное интервью с Палицей под заголовком "Игорь Палица: Коломойский не гонится за деньгами так, как Порошенко".
Отличная шутка. Интересно интервьюеры не потеряли челюсть, когда это услышали.
В контексте нормально звучит,  не надривається на роботі тобто )
Мене от ця тема зацікавила. Не опрацьована ще як слід ) -
Цитувати (виділене)
– Що гірше – що переміг Зеленський, чи якби лишився Порошенко?
– При Порошенку було б набагато гірше. Ми весь час би жили в страху "зараз нападе Росія", нас весь час би тримали в страху, було б набагато гірше, однозначно.
Підтвердження  того, що у політичній агітації за зеленого ця теза була #1

 А взагалі, схоже Палиця готується свідчення американцям надавати, тренується ).
Зобразити Коломойського гравцем - не самий вдалий варіант захисту. З ким грає? З державою? Ну хай з США зіграє.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 10013
  • Karma: 6052
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #7882 : Вересень 08, 2020, 12:57:42 »

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12719
  • Karma: 6513
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #7883 : Вересень 08, 2020, 13:00:12 »
пасажирський турецький літак 
Рассуждать на тему вагнеровцев можно долго. Неоднократно мелькала инфа, что к операции причастны американцы. Турция - член НАТО и воюет в Сирии на стороне оппозиции, т.е. против тех же "вагнеровцев". Мы не знаем, кем были остальные "пассажиры" на борту этого самолета. Возможно, с Турцией было все согласовано.

Я ничего не утверждаю, просто жду дальнейшей информации и развития событий.  :kos:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline аматорка

  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Karma: 30
Re: Українська політика
« Reply #7884 : Вересень 08, 2020, 13:48:12 »
пасажирський турецький літак 
Рассуждать на тему вагнеровцев можно долго. Неоднократно мелькала инфа, что к операции причастны американцы. Турция - член НАТО и воюет в Сирии на стороне оппозиции, т.е. против тех же "вагнеровцев". Мы не знаем, кем были остальные "пассажиры" на борту этого самолета. Возможно, с Турцией было все согласовано.

Я ничего не утверждаю, просто жду дальнейшей информации и развития событий.  :kos:
Як варіант, чому ні. Однак розголошувати Україні зараз деталі міжнародної операції, як на мене, - невдала ідея.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12719
  • Karma: 6513
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #7885 : Вересень 08, 2020, 13:56:56 »
Однак розголошувати Україні зараз деталі міжнародної операції, як на мене, - невдала ідея.
Молчать и дать вредить дальше? Над президентом нет начальника, который был отдал его под суд. Пафосно и банально, но, увы, только гласность и народное возмущение могут качнуть трон.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline аматорка

  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Karma: 30
Re: Українська політика
« Reply #7886 : Вересень 08, 2020, 14:18:36 »
Однак розголошувати Україні зараз деталі міжнародної операції, як на мене, - невдала ідея.
Молчать и дать вредить дальше? Над президентом нет начальника, который был отдал его под суд. Пафосно и банально, но, увы, только гласность и народное возмущение могут качнуть трон.
Участь СБУ у міжнародних операціях не повинна бути гласною. Ні США, ні Туреччина не зацікавлені у розголошенні подробиць операції, що провалилась. І навіть тій, що закінчилась вдало.
Це якось треба враховувати.

А якщо як варіант розглядати присутність вагнеровців в Білорусі за завданням гебні, то відмазувати гебню зовсім якось безглуздо.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12719
  • Karma: 6513
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #7887 : Вересень 08, 2020, 15:03:24 »
Це якось треба враховувати.
Для того, чтобы не выкладывать всю инфу в СМИ и пытаются создать ТСК.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Українська політика
« Reply #7888 : Вересень 08, 2020, 19:33:45 »
УП опубликовало гордонное интервью с Палицей под заголовком "Игорь Палица: Коломойский не гонится за деньгами так, как Порошенко".
Отличная шутка. Интересно интервьюеры не потеряли челюсть, когда это услышали.
Так вроде в офисе Коломойского снимали, так что боялись потерять что-то большее, чем челюсть.

«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8301
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #7889 : Вересень 08, 2020, 21:40:46 »
А чого це невдобно? Порошенко як Чахлик Барига Невмирущий усіх обібрав і над златом чахнет, от обібраних і болить.
« Останнє редагування: Вересень 08, 2020, 21:51:53 від Milena »

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.