Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 ... 10 Наступна
1
Піквікський клуб / Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Остання відповідь від Солоха Сьогодні в 09:53:13 »
Нічні атаки раші на Одещину, Харків, Запоріжжя, Глухів і Балаклію.

Запоріжжя - атаки продовжуються  звечора і до поточного моменту. Зруйнована  АЗС, удар і пожежа по приватному будинку, пошкоджена багатоповерхівка і нежитловаспоруда. 1 жінка загинула у вогні, 3 постраждалих, в т.ч. діти
Харків - влучання в багатоповерхівку у Шевченківському районі міста, пожежа.
В Одеському районі - удар "Іскандера" по території сільськогосподарського підприємства, атаки загорілися автотехніка та паливні ємності, зруйновано складське приміщення.1 людина загинула, 3 дістали поранення.
У Глухові на Сумщині - атаки на житловий сектор містаБвлучання у п'ятиповерхівку та приватний сектор, де виникла пожежа. Поранена 14річна дівчинка.
 Балаклія Харківської області- уражене непрацююче цивільне підприємств, пожежа.
2
Піквікський клуб / Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Остання відповідь від Солоха Сьогодні в 09:38:32 »
У ніч на  22 червня, дрони атакували  Армянськ та Таврійську ТЕС. Виникли пожежі  біля залізничної станції і у будівлі прикордонної служби російської ФСБ.
На Москву- відбулась атака понад 60 безпілотників, Шереметьєво та Домодєдово призупигили роботу. Уражено центр космічного зв’язку «Дубна» в Московській області РФ,
Сьогодн підрозділи ПС ЗСУ високоточними  крилатими ракетами повітряного базування завдали ударів по підприємству з виробництва компонентів російських ракет у місті Воронеж.
Нанесено удар по автомобільному мосту в районі Василівки Запорізької області, який є  ключовим для переміщення військ та забезпечення російської армії.
3
Шановні Піквікі, дякуючи вам вдалось обладнати затишний медпункт для потреб нашого корпусу. Також вистачило грошей на детектор дронів Щезник і деякі ліки. Але тепер виникла потреба відремонтувати ходову нашого автомобіля швидкої допомоги Рено Мастер. Це необхідно для своєчасної евакуації наших бійців.  Ціль: 30.000 грн. Картка 4441111144641069. Отримувач Двадненко Дмитро.
4
Піквікський клуб / Re: Юмор та гумор
« Остання відповідь від Кристобаль Хозевич Хунта Вчора в 15:37:50 »
Цитувати
Нова пошта.
- Наступний.
Зеленський:
- Мені відправити посилку в Польщу.
Cпойлер
- Що відправляємо?
- Орден Білого Орла.
- Причина повернення?
- УПА.
З черги:
- О, дивіться. Нарешті при цій владі щось почали повертати.
Зеленський:
- Петро Олексійовичу, ви навіть тут?
- У мене абонемент на критику. 24/7. Без вихідних.
-Що тепер?
- Нічого. Просто якщо процес повернення пішов- може, ще субʼєктність Верховній Раді повернете?
-Ми зараз орден повертаємо.
-Ну я уточнюю. Раптом у вас сьогодні день повернень.
- А ви що тут робите?
-Те саме.
-Вам його не відкликали.
- От саме. Непорядок. Ти назву УПА дав-забрали. Я УПА визнавав- мене пропустили. Де справедливість?
Працівниця:
-У вас сімейна відправка?
Обидва:
-НІ.
-Ми сваримося.
-Постійно.
- Професійно.
-Володя, де ти де професійність. Просто адреса одна. І орден однаковий.
Заходить Ющенко.
-Бачу, без мене почали.
-Вікторе Андрійовичу, ви теж?
-А що? У країні скандал про українську історію, а я маю вдома мед качати?
-У вас теж орден?
-Звісно.
Працівниця:
-Ви хоч між собою дружите?
Всі:
-Ні.
Ющенко:
-Вони сваряться після мене.
Порошенко:
-Ми сваримось після вас.
Зеленський:
- А після мене будуть сваритись наступні.
Заходить Кучма.
-Тут черга орлів?
Всі:
-Леоніде Даниловичу?!
-А що ви думали? Без мене розберетесь? В мене ця відзнака була,, коли декого з вас ще в проєктах не було. Не те що в політиці.
Польща:
- Панове, зачекайте. Ми ж тільки у Зеленського…
Порошенко:
-А мене чого пропустили?
- Ми не…
-Я питаю: я УПА визнав - де мій скандал?
Ющенко:
- Мене теж цікавить.
Кучма:
- Список складали явно без досвіду.
Польща:
- Але ви ж всі один одного критикуєте.
Зеленський:
- Так.
Порошенко:
- Щодня.
Ющенко:
- Десятиліттями.
Кучма:
-Це вже майже державна традиція.
Польща:
- То чому ви всі разом?
Всі:
-Ми не разом.
-Ми просто одночасно.
-Не плутайте.
-У нас внутрішній срач.
- Не міжнародний.

Польща:
- То може ви передумаєте?
Чотири президенти одночасно:
- за російським кораблем
Працівниця:
- Все-таки сімейна відправка?
Всі:
-НІ.
-Чотири різні.
-І чеки окремо.
-Бо нам ще після цього між собою сваритися.
Працівниця:
-А страховку ставити?
-На ордени?
-Ні. На українську політику.
- Дівчино, таких сум Нова пошта не страхує.
(с) Dana Iarova
5
Піквікський клуб / Re: Россия - родина убийц!
« Остання відповідь від Георгина Вчора в 14:08:38 »
Жаркий вечер, 26 градусов, набережная.  Люди гуляют, развлекают детей - карусели, велики, прогулки на теплоходе.  Много киосков - вода, мороженое, снеки.  Мы подходили к паре - на видном месте листовки - стань новым героем за 3 мильёна, потом 7 выплатим.  Дальше стоит палатка МО.  Дети лет 10 что-то делают внутри, мне показалось, что что-то с дронами связанное. 
Не знаю кому интересны мои заметки, но поделиться своим возмущением хочется.

https://twitter.com/mikailme/status/2068352345985995207
6
Протягом минулої ночі  був здійснений повітряний напад на Україну: Іскандер-М/С-400, 2 “Кинджали” та 105 ударних дрон
ів Shahed (в т.ч. реактивними), Гербера, Італмас, баражуючими боєприпасами "Бандероль" та дронами-імітаторами типу “Пародія”.
Молнія» влучила у 12-поверховий житловий будинок у Київському районі Харкова, вибито вікна, постраждалих немає.
Масовані удари по цивільній та промисловій інфраструктурі Полтавської та Кіровоградської областей.  Пожежі на декількох локаціях.
На Полтавщині з2 загиблих, 14 постраждалих, в тому числі 2 дітей.

Під Шосткою повторно було обстріляно команду рятувальників, що ліквідувала наслідки попередньої атаки. Люди встигли укритися, автомобіль згорів.

7
У ніч на 21 червняБПЛА атакували порт у Керчі в тимчасово окупованому Криму та порт “Кавказ” у Краснодарському краї РФ, унаслідок чого на об’єктах виникли пожежі.
Також ССО уразили  Тюменський НПЗ, що за понад 2000 км від України.
8
Піквікський клуб / Re: Россия - родина убийц!
« Остання відповідь від Георгина Вчора в 06:18:18 »
Да ладно, только название что правнук.
9
Піквікське дозвілля / Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Остання відповідь від Homiak Червень 20, 2026, 21:03:15 »
Побував на День істини Спілберга. (Буде трошки невеличких спойлерів, але це все було в трейлері).
Відчуття неоднозначні. Дивитись не скучно, на екрані постійно щось відбувається, сюжетка не провисає. Але є питання до безглуздих дій головних плохишів, коли типу ГГ вибігає на толпу агентів, викрадає у них машину і втікає, або коли на пофіг ГГ-жінка рятує хлопця, зайшовши в трейлер в натовпі агентів і ніхто не може їх спинити, бо вона бере за руку агента, дивиться в очі і каже щось типу щось "твій дідусь справді любив тебе", і той в сльози-плач-спогади, нічого не може зробити. Про те, щоб дати їй по голові чи збити з ніг  -щось ніхто навіть не думає.

Ну і головний момент - старіна Спілберг, все життя захоплювався прибульцями, магією перших контактів і все таке інше. І він щиро вірить, що якщо світ на порозі Третьої Світової (ага-ага), але тут їм дати розшифровку секретів Зони 51, то тут всі кидать зброю, бомбардувальники ТУ-95 повертаються на аєродроми, шахеди вичерпують паливо і падають на пустирі, поки солдати Ким Чен Ина захоплено розповідають один одному, що насправді трапилось у Розвелі в 1947 році. Бла-бла-бла. У нашій ситуації можно це досить чітко уявити і відверто посміятись над повною відсутністю реалізму.

Кіно можна подивитись, але не більше одного разу. Якщо подобалось "ЕТ" то можна подивитись.
10
Піквікський клуб / Re: Что там у ...?
« Остання відповідь від Солоха Червень 20, 2026, 08:41:08 »
https://www.facebook.com/igoroleksandrovychlapin/posts/pfbid02TDZ8yTCPBV7WseHQCHZXY1JAVysg8CBAtubzKbtnaoHins5Mzu6rsJLgojySwk3vl

Игорь Александрович Лапин

Польща і російський колгосп.
Сьогодні польський громадський діяч Кшиштоф Скіба (Krzysztof Skiba) опублікував дуже гострий пост. Пан Скіба це — відомий польський сатирик, музикант і публіцист. Він є співзасновником рок-гурту Big Cyc, який прославився своїми іронічними піснями з політичним підтекстом. Скіба активно виступає як коментатор суспільно-політичних подій у Польщі, поєднуючи гумор із гострою критикою. Раджу почитати. Переклад мій.
Владислав Бовсуновський.
***
ПІД РОСІЙСЬКИЙ ЧОБОТ
Ми самі пхаємося під російський чобіт. Видно, що тужимо за правлінням Москви, від якого понад тридцять років тому нас визволив Валенса разом із Рейганом.
Полякам уже набридла демократія, добробут і відпочинок у Хорватії. Ми знову мріємо перетворити Польщу на російський колгосп, країну бідності та відсталості, а також на західну провінцію імперії Сталіна.
Це не якісь фантазії, а реальна оцінка того, що відбувається ЗАРАЗ. Антиукраїнські настрої, а фактично мода на атаки проти України щодня наближають нас до пащі та совєцького бруду, який пропонує Путін.
Щоб виграти війну або хоча б у шахи, треба зробити добру розвідку. Хто друг, а хто ворог. Єдина країна, яка активно бореться з Путіним, тобто Україна, що вже три роки успішно чинить опір і кривавить, перестала подобатися полякам. У тренді зараз дурне, абсурдне і самогубне обливання брудом усього українського.
Концерт білоруського репера Макса Коржа, на який приїхали білоруси, грузини та українці з усієї Європи, став детонатором антиукраїнських настроїв. А чому? Бо кілька дівчат перелізли через огорожу? Бо кілька тисяч людей бігало під сценою з оголеними торсами? Бо на 70 тисяч глядачів один хлопець приніс прапор УПА?
І це ви називаєте заворушенням? Серйозно? У той самий час фанати «Леха» з Познані без жодної причини вибивали вікна й били перехожих у Белграді. Оце було справжнє хуліганське побоїще. Але про це — тиша. Ніхто не перейнявся. Бо то наші. А нашим можна.
Вам заважає хлопець із прапором УПА на концерті, а не заважає друг президента Навроцького з татуюваннями Гітлера? Зрозумійте, що для багатьох (не для всіх) українців УПА — це щось подібне до нашої Армії Крайової. Це їхнє національне партизанське військо часів війни. Так, вони страшні винуватці Волинських убивств. Для нас — злочинці. І тут немає про що сперечатися. Але це було 80 років тому. Треба про це говорити і пам’ятати про злочини, але й пам’ятати, що наша АК (примітка - Армія Крайова) у відповідь теж палила українські села і вбивала їхніх жінок та дітей.
Ці історичні рани вміло підпалюються і керуються російськими відділами пропаганди. Наче й не було Катині та вбивств поляків від часів поділів аж до «утвердження Польщі Народної».
Раптом росіяни — святі й улюблені. А українці погані. Тільки той Бандера й Бандера, а Червона Армія, яка ґвалтувала полячок, якось дивно пішла в забуття?
Пам’яттю можна маніпулювати, і це росіянам у Польщі чудово вдається, у чому допомагає їм ціла армія «камратів» та слуг Брауна.
Рівності в тих давніх драмах, звісно, немає, бо етнічні чистки почали українці. Але після вшанування жертв, прийміть мужньо, як розумні люди, факт: ЗАРАЗ Україна — наш союзник. Вона воює з чудовиськом. Її мали перемогти за три дні, а минає три роки, і великий Путін досі не може з ними впоратися.
Пріоритетом нашої зовнішньої політики має бути допомога Україні та лобіювання її вступу до НАТО. Цього, до речі, хотів сам Лех Качинський, але нині про це ніхто не пам’ятає.
Парадоксально, але завдяки війні НАТО стало сильнішим. Швеція та Фінляндія вступили до альянсу зі страху, й військовий потенціал Союзу збільшився і нині в багато разів перевищує потенціал Росії.
Завдяки воєнним біженцям з України зросла польська економіка. На 15 млрд щороку. Кошти, які ми витрачаємо на допомогу Україні, при цьому — дрібні гроші.
Це українці прибирають і ремонтують ваші доми, будують житлові квартали, полють газони, збирають сміття, возять піцу та посилки як кур’єри, подають їжу й пиво у закладах як офіціанти та бармени. Це українські працівники виконують роботу, на яку просто немає охочих серед поляків. Бо платня надто низька.
Ми поводимося як накурений і сліпий кіт у мішку. Російська пропаганда і російські тролі, а також такі видатні брехуни, як продавець пива Славек Хулайнога та Гжегож Гасніца Браун, зробили вам справжній кисіль у мізках.
Ці гасла, що «це не наша війна», — казки для дітей. Через Польщу вже три роки йде вся військова допомога для України. Ми теж у цій війні з Росією, тільки нам значно зручніше, бо наші житлові квартали ще не бомблять. Ми лише транзитна дорога для зброї та прихисток для біженців.
Найгірше, що цим антиукраїнським настроям, підігріваним путінською пропагандою, піддається не лише президент Навроцький (відібрав у жінок з України 800+, урізав кошти на Starlink, тобто шкодить армії, яка воює з Путіним), але й уряд Туска.
Команда Рудого, намагаючись тактично сподобатися правим і фанатам, депортує учасників концерту Макса Коржа, які на Національному стадіоні перестрибували через бар’єри. Серйозно? У юності я розвалив лавку на концерті «Республіки» в 1982 році, і навіть Ярузель (примітка - Ярузельский Войцех, останній голова Польщі комуністичних часів) мене тоді не депортував. Посадив лише тоді, коли я розкидав антикомуністичні листівки.
Я вважав Кєрвінського розумним хлопом. А це якийсь дешевий популіст із російського цирку. Вихваляється цими депортаціями, як силіконові зірки інтернету своїми цицьками. Панове політики з «Платформи», затямте собі дві речі:
— Коаліція з проросійською «Конфедерацією» неможлива, бо вони вами зневажають і працюють на опікунів Урсули фон дер Байер. Кожен жест «під Конфу» (типу дурних депортацій після концерту) — це втрата енергії і голосів тих, хто вам іще вірить. Зиск у банді пивника з Торуні — нульовий.
— І друге. Мільйони поляків голосували за вас не тому, що ви такі гарні, розумні, світові й чудові. А лише тому, що ви ТРОХИ МЕНШЕ ОГИДНІ, ніж ПіС.
Єдині в цьому уряді, хто ще має яйця й розсудок, це міністри Журек і Сікорський. Вони знають, що підлизування правим веде в нікуди.
Той лікар, який удає з себе військового, тобто Косіняк-Камиш, представляє мертву партію з 2% підтримки. Він продасть вас за обіцянку бути міністром чого-небудь у Ярослава. Тож підлизування PSL, селянам і мисливському лобі — теж глухий кут. Село втрачено й проковтнуте Качором на сніданок.
На жаль, президент Навроцький виявився політичним аматором. Я сподівався, що він займеться веселими іграми у палаці, але він серйозно хоче бути активним і наразі прикидається копією Трампа, йде на руку Путіну, пливучи на хвилі сильно антиукраїнських рішень.
У Росії бракує боєприпасів, бракує солдатів (беруть найманців у Кіма з Кореї), Росія економічно розвалюється, як стара пропита баба, ще кілька років війни — і її військовий потенціал буде на рівні князівства Монако. Але нарцис із США повірив, що Владімір хоче миру. І отримав передпокій та фіґу з маком.
І саме це НІЧОГО зараз допомагає Росії протриматися. А до того ще й президент Снус іде його слідами. Вже весело підключив польську крапельницю для колишнього агента КДБ і його банди.
Це російські диверсанти підпалюють польські базари, фірми та склади. Таких підпалів було вже понад десяток. На Маривільській у Варшаві згоріло кілька тисяч магазинів. Збитки — кілька мільярдів злотих. Доведено, що це робота російських агентів. А ви бачили анти­російські гасла на стадіонах? Ні. Є тільки антиукраїнські. Цікаво, чому?
Кожен убитий в Україні росіянин зі зброєю в руках уже не ввійде на територію Польщі. Кожен розбитий українцями танк, знищений дрон, затоплений корабель — не атакує Польщу. Ми повинні їм за це подякувати. І справді «дякуємо». Депортаціями, лайкою і щоденною ненавистю.
Ми самі пхаємося під російські чоботи. Самі, за допомогою наших політиків. Похила площина. Божевілля. Абсурд і дно.
Якщо Україна програє цю війну, то ми програємо одразу після неї. А ті, хто за десять років стоятиме в черзі за російським цукром за талонами, цього вам не пробачать
Вперше прошу максимально поширювати. Час зупинити цей стрибок сторч головою у порожній басейн.

Сторінок: [1] 2 3 ... 10 Наступна