Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 ... 10 Наступна
1
Я нікуди не хочу. Хочу бути у себе вдома, у садочку, з курочками, собаками, котами. І шоб ніяке падло до мене не лізло! :smilie9:
2
Піквікський клуб / Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Остання відповідь від Teagan Сьогодні в 19:15:22 »
Я не виізджав, тому і кажу що відчуття дивне.
Відчуття дійсно дивне бо "не хочу повертатись в Україну" має не тільки українську, а й закордонну складову.

Іншими словами, окрім свідомих патріотів, в  Україну будуть повертатися не тому що в Україні все кучеряво (бо кучеряво не буде ще багато десятиліть у будь якому випадку), а тому що
 не зможуть адаптуватися і створити собі дім за кордоном. А Україна вже дім, по дефолту.

3
Піквікський клуб / Re: Нотатки про насущне
« Остання відповідь від Солоха Сьогодні в 19:09:21 »
Антон Санченко
11 minutes ago
  ·
Дайджест 25 квітня 2024
1. Будь ласка. Країни, які перебувають у стані війни, всі ви, припиніть війну. Шукайте переговорів. Шукайте миру... Мир, досягнутий шляхом переговорів, кращий, ніж війна без кінця. (с) Папа Франциск
2. ГУР: Арешт заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова, якого підозрюють у державній зраді, став результатом успішної спецоперації ГУР.  Фахівці отримали доступ до документів Іванова і його арештували, щоб уникнути розголосу про хабарництво з українського боку. А можна так само зламати Путіна, щоб і його заарештували?
3. DW: Рішення МЗС України призупинити консульське обслуговування українських чоловіків не вплине на їхній статус біженців у ФРН. З Січі видачі нема?
4. Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що його країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку, щоб вони  "виконали свій громадянській обов’язок". Не забути перекрити кордон з Німеччиною.
5. До Одеси вперше з початку вторгнення зайшов контейнеровоз. Pros Hope, румунської побудови, довжина 148 метрів. Контейнеровоз – то споживчі товари. Споживемо.
6. Матрос, який виклав у мережу відосик з враженням «Комуни» українською ракетою в Севастополі, вибачився. Та ладно, зачотний відосик. OSINTи дякують.
7. ISW: українці розширили плацдарм під Кринками.
8. ATACMS з березня в Україні. Байден таємно одобрив їх поставку ще в лютому, їх вже використовували по пушкіністах. Журналісти стали гадати, коли саме. Мабуть, Джанкой.
9. Франція навчає на F-16 десять українських пілотів. Вони вже вивчили англійську в Британії і їх відправили... у Францію. В НАТО якась своя карта розповсюдження англійської мови.
10. Жозеп Боррель: Перші відправлення Україні артилерійських боєприпасів в межах чеської ініціативи відбудуться наприкінці травня або на початку червня. І ці поспішають до Книжкового арсеналу.
11. Руслан Музичук: під Часовим Яром ворог використовує тактику малих груп, висаджених з БМП чи БТР. Помічено використання кросових мотоциклів.
12. ДПСУ: На Сумщині прикордонники відбили російську ДРГ більше 10 бійців.
13. Омбудсман Дмитро Лубінець перебуває із робочим візитом в Катарі. Там він зустрівся з Державним міністром з питань міжнародного співробітництва Лолвою Рашид Аль-Хатер. Веде перемовини про повернення українських дітей з Росії.
14. Дмитро Лазуткін, речник МО: Українські територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП) за кордоном не працюватимуть, вручення повісток чоловікам за кордоном наразі "виглядає нереальним". Непогана заміна Ганні Маляр. Він може і віршами.
15. Reuters: Росія в середу наклала вето на розроблену США резолюцію Ради Безпеки ООН, яка закликає країни запобігти гонці ядерних озброєнь у космічному просторі, що, на думку Сполучених Штатів, говорить про те, що Москва може "щось приховувати". Скоротимо до « Росія в середу наклала».
16. Міністр оборони Литви Лаурінас Кащюнас заявив, що країна готова допомогти Україні у поверненні військовозобовʼязаних чоловіків. Як саме це будуть робити, поки що невідомо. Кащюнас заявив, що ніхто не буде забирати українських чоловіків і відвозити в Україну. Очікуються дії від Польщі, щоб побачити який варіант краще підходить для Литви. Спробуйте відсилати їх в Руанду, як Британія.
17. Європейський парламент ухвалив резолюцію, в якій закликав вважати «вибори Путіна» в Росії та їхнє поширення на окуповані території нелегітимними. Ну ось ми й дожили до моменту, коли легітимний в Росії тільки Янукович.
18. Міністр аграрної політики Сольський подав у відставку.
19. На ВДНГ розпочався книжковий фестиваль і триватиме до 28 числа. Це не перша спроба організувати тут книжкову подію, варто підтримати.
20. Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки відмовляється від усіх вистав ексгенерального директора-художнього керівника театру Михайла Резніковича, який два роки тому втік. Театр два роки чекав на інтерв’ю Резніковича про примат російської культури й підтримку Путіна, наче не знали цього самі.
21. Спочатку ти молодий, а потім весь час срешся через фемінітиви. (с)
4
Піквікський клуб / Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Остання відповідь від Pe Сьогодні в 18:40:54 »
Тут и с просроченными водительскими правами нашими можно ездить, но потеряешь их и все: надо новые в Украине запрашивать. И с внутренним приехали люди и живут по нему
Но!
Они закрыты в Нидерландах и никуда не могут выехать, для свободного передвижения между странами нужен биометрический. И банк счет не открывал(может сейчас поменялось что-то, не уверена), а без счета практически невозможно на работу устроиться
Вот сейчас такое же и пытаются устроить с загран.паспортами. Готовые, которые уже тут лежат(отсюда в Кельн мотались на подачу), не выдают сейчас.
И да, я сильно боюсь, что никаких документов местные власти выдавать не будут
В статье, кстати, кусочек обрезан, а в нем вот и написано:

Крім того, якщо українське посольство або консульство відмовить громадянину України у видачі або продовженні його паспорта тільки на підставі непройденої ним служби в армії, то берлінське земельне управління у справах іноземців (Landesamt für Einwanderung) може видати йому для поїздок за кордон проїзний документ, що замінює паспорт.

Щоправда, додає представник сенату, робитиметься це лише у виняткових випадках, оскільки правила перебування іноземців у Німеччині дозволяють імміграційним відомствам видавати німецькі документи, що замінюють документи, особам призовного віку, якщо вони можуть довести наявність для поїздки вагомих причин. Військовий обов'язок сам по собі вважається в Німеччині цілком прийнятним громадянським обов'язком.


"Відповідні платні клопотання про видачу німецького проїзного документа, - відверто попереджає представник сенату, - будуть ретельно перевірятися і, як правило, відхилятися"..
Up посмотрела ситуацию на февраль 2024, если коротко, то без сотрудничества с посольством украинских фиг ты откроешь счет если у тебя внутренний или просроченный загранпаспорт
Так что для кого-то появится эта проблема
Сколько людей из-за этого захотят вернуться неизвестно, может и захотят
5
Піквікський клуб / Re: Нотатки про насущне
« Остання відповідь від Eney Сьогодні в 17:33:46 »
Юрій Богданов
Про американську допомогу і послідовність у міжнародній політиці

Ми шпиняємо наших партнерів за втрачені 7 місяців щодо життєво необхідної для України допомоги. Ці 7 місяців не встигли призвести до по-справжньому катастрофічних наслідків. Але негативний вплив і на лінію фронту, і на Сили оборони, і на моральних дух в тилу, і на загальну атмосферу навколо війни не треба заперечувати.

Але я вимушений констатувати: нам все одно дуже пощастило. Скажу навіть більше: нам в принципі дуже щастить протягом усієї цієї війни, навіть коли здається що не дуже.

Нам пощастило з рівнем російської корупції і з рівнем обізнаності про Україну. Бо з базовим співвідношенням ресурсів без фактору російської корупції і фактору катастрофічної недооцінки України Росія б мала в теорії нас розкатувати як США Ірак.

Нам пощастило з тим, що США і країни Європи в принципі прийняли рішення помітити повномасштабне вторгнення в його перші години і дні. Не було як з Грузією. Не було як з геноцидом тутсі. Не було як з шахом Реза Пехлеві, якого півтора роки гострої кризи в Ірані годували обіцянками допомоги і кинули.

Бо оця іноді свята віра в сили добра і принципи у міжнародній політиці мене засмучує. Наприклад, США і Ізраїль. Я дуже дуже далекий від ідеалізації Ізраїлю, але США були доволі поганим другом для Ізраїлю перші 25-30 років його існування. Тоді, коли Ізраїль був критично вразливим економічно і мілітарно. Від економічної вразливості його рятувала Німеччина (Слава Аденауеру!), від другої - слабкість сусідів і французька зброя.

Навіть за мирну угоду з Єгиптом Ізраїль набагато більше має завдячувати волі єгипетського президента Садата. Оте партнерство, яке символізує статус ключового союзника поза НАТО - це продукт Рейгана. Але і після це відкочувалося при Буші-старшому і Клінтоні, а потім якось нестабільно.

Це при тому що Ізраїль ніколи не мав справ з ядерною державою в якості ворога.

Крім того, випадків коли США опинялися НА СУМНІВНІЙ СТОРОНІ теж вистачало. Причому не у форматі поточної параної, що вони у російсько - українській війні грають “і нашим, і вашим”. Все ж ні, хоча іноді риторика про ескалацію і може штовхати до таких думок.

Але так було у Ірано - іракській війні. При тому, що це саме Ірак напав на Іран. Коли ж Іран переніс війну на територію Іраку - США почали без стримування підтримувати Саддама грошима і зброєю, а також прикривали політично геноцид курдів (з використанням  хімічної зброї). В кінці війни США атакували іранські нафтові об'єкти і танкери (привіт, російські НПЗ). Все для того, щоб здобути прийнятний для Іраку мир. Саддам віддячить.

Не зайвим буде згадати Корею і Тайвань. Корея після завершення війни була зруйнована приблизно на 80%. А американська допомога в перші 10 років обмежувалася трохи їжею і трохи кредитами на купівлю їжі.

Китайська Республіка після поразки від Мао розраховувала на американську підтримку, справно голосувала в ООН як треба було, але отримала приблизно нічого натомість. Крім гарантії (несталої) не-вторгнення з континенту.

Про Південний Вʼєтнам, Афганістан і Ірак не буду.

Чому я про все це написав? Щоб ще раз підкреслити 4 очевидні думки:

1. Міжнародна політика річ специфічна. Мораль і принципи в ній набагато менш значущі ніж політична кон'юнктура і інтереси (переважно - короткострокові).

2. Розраховувати на постійне плече від партнерів - сумнівна ідея сама по собі. Тому найкраще в умовах нестабільного оточення мати багато власної зброї і сильну економіку. Якими б договорами ви не обклалися.

3. Ми зустріли цю війну у статусі хворого і бідного. Тому наша суб'єктність зараз є продуктом героїзму ЗСУ, а те що країна підживлюється грошима і зброєю - удачі. Відчуття повного контролю нам не підвезуть.

4. Нам пощастило, що кон'юнктура складається так, що допомогу ми отримали І завдяки боротьбі Китаю і США за лояльність Європи, самої Європи за власну безпеку - продовжимо отримувати.

Тому є чому радіти. І є приводи для оптимізму. Як би іноді не хотілося палати від несправедливості світу.

6
Всім дяка за варіанти, занотовую собі.
7
головне щоб ті люди, куди Аля хоче подаватися, зрозуміли, що ви тут зараз понаписували. можливо там дійсно цілком вистачить open-minded та fast learner, або щось ще простіше треба.
А як попадешь. Нам на курсі сказали, що серед їхніх студентів, що влаштувались на роботу - тільки 35% від нуля до преінтермідіет включно англійської.
В мене, нажаль, зара преінтермедіет.
8
"Разносторонний взгляд", это значит не однобокий (субъективный) взгляд, правильно?
Тогда, может "take an objective point of view/objective look"?
Ну, це дуже довго. Я там теж не могла зрозуміти, як стисло написати.
9
Піквікський клуб / Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Остання відповідь від Солоха Сьогодні в 17:18:24 »
Українці можуть залишатися у ФРН і з простроченим паспортом.

Для отримання або продовження тимчасової посвідки на проживання в Німеччині не потрібно буде обов'язково мати діючий паспорт - головне, щоб у німецької влади була можливість посвідчити особу людини, заявив DW представник сенату (уряду) Берліна.

Право на перебування у ФРН і всі пов'язані з цим можливості залишаються в силі незалежно від рішення МЗС України тимчасово призупинити надання консульських послуг для українських чоловіків у віці від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном, підкреслив представник сенату.

Більш того, якщо українське посольство або консульство відмовить громадянину України у видачі або продовження його паспорта лише на підставі не пройденої ним служби в армії, то берлінське земельне управління у справах іноземців видасть йому для поїздок за кордон проїзний документ, що замінює паспорт.
Довго чекати не прийшлось. Ручний песик їрмака кулеба - дурень та пройдисвіт.

З ТГ
10
Піквікське дозвілля / Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Остання відповідь від Shannou Сьогодні в 17:12:35 »
на четвертий Фолич неочікувано викатили патч. причому найбільше такої подляни не очікували чуваки, що пилять Фоллаут Лондон.
Сторінок: [1] 2 3 ... 10 Наступна