Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37080 : Вересень 20, 2021, 21:32:22 »
Дякую, піду вколюся Файзером.
Доречі, сьогодні на вході до нашого левандівського базару побачила об'яву: "Хто хоче вакцинуватись Пфайзером, звертайтесь до охоронця такого-то". От до нього й побіжу, назло АлексуЮей  :grin:

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15374
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37081 : Вересень 20, 2021, 23:14:55 »
Я бы и сегодня выбрала Астру, даже будь возможность уколоться Файзером. А изначально вообще хотела короноваком ширнуться, но не жалею, что сложилось так, как сложилось.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5865
  • Karma: 3171
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37082 : Вересень 21, 2021, 05:31:13 »
У нас в лавке продолжается слабый рост. Сегодня еще одного накрыло, в дополнение к трем за предыдущие две недели. Пара была из нашего офиса.
И главное - ни одного сообщения о выздоровевших/невыздоровевших. Вернулись-не вернулись. Сиди и гадай на рюомашке...
Слава Украине!

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37083 : Вересень 21, 2021, 08:06:14 »
Так чим краще вакцинуватись, - Файзером чи Модерною? Час прийшов.
Ты болела?

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37085 : Вересень 21, 2021, 09:00:40 »
Цитувати (виділене)
зафіксували 5 159 випадків коронавірусної хвороби і 137 летальних випадків, госпіталізували 1 086 осіб

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37086 : Вересень 21, 2021, 09:10:23 »
Я бы и сегодня выбрала Астру, даже будь возможность уколоться Файзером. А изначально вообще хотела короноваком ширнуться, но не жалею, что сложилось так, как сложилось.
Я трохи засмутилася, коли після нашої першої дози зенекою з'явилася можливість щепитися файзером, та зараз радію, що вийшло як вийшло.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37087 : Вересень 21, 2021, 09:51:16 »
Да, божественность Файзера как-то поугасла. Знаю людей, которые вакцинировались совсем недавно и осознанно выбрали Астру.
На следующий год подумываю про Короновак.   :crazy:

Offline andronchik

  • *****
  • Повідомлень: 1399
  • Karma: 903
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37088 : Вересень 21, 2021, 10:05:31 »
Да, божественность Файзера как-то поугасла. Знаю людей, которые вакцинировались совсем недавно и осознанно выбрали Астру.
На следующий год подумываю про Короновак.   :crazy:
Коронавак це якраз варіант для тих, кого побочка лякає більше ніж ковід.
Ефективність невелика, але про побочку взагалі не чути.
Большинство людей  узнаёт, что они думают, по телевизору.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37089 : Вересень 21, 2021, 10:11:04 »
Да, божественность Файзера как-то поугасла. Знаю людей, которые вакцинировались совсем недавно и осознанно выбрали Астру.
На следующий год подумываю про Короновак.   :crazy:
Коронавак це якраз варіант для тих, кого побочка лякає більше ніж ковід.
Ефективність невелика, але про побочку взагалі не чути.

От я десь з таких. А про ефективність ще дивитися треба. З ефективністю новомодніх також дуже цікаво виходить.

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37090 : Вересень 21, 2021, 10:31:24 »
Коронавак це якраз варіант для тих, кого побочка лякає більше ніж ковід.
Только если нет аллергии на алюминий.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37091 : Вересень 21, 2021, 10:53:35 »
Я бы и сегодня выбрала Астру, даже будь возможность уколоться Файзером. А изначально вообще хотела короноваком ширнуться, но не жалею, что сложилось так, как сложилось.
Я трохи засмутилася, коли після нашої першої дози зенекою з'явилася можливість щепитися файзером, та зараз радію, що вийшло як вийшло.
Я рада, что АЗ.
Но я переболевшая. Честно говоря, без понятия, как бы сейчас думала, если бы нет. Вероятно, традиционно для меня, металась бы.


Да, божественность Файзера как-то поугасла. Знаю людей, которые вакцинировались совсем недавно и осознанно выбрали Астру.
На следующий год подумываю про Короновак.   :crazy:
Коронавак це якраз варіант для тих, кого побочка лякає більше ніж ковід.
Ефективність невелика, але про побочку взагалі не чути.

Да, там про побочку почти не слышно, но один случай знаю. Три дня 38.5. Так что и тут есть шанс кайфануть, хоть он и мал. :)

Модерна у моих знакомых дала побочку без оглядки на болезнь. И болевшие имели температуру, и не болевшие не имели. Никакой логики. Лишь та, что подавляющее большинство таки кайфануло и сильно.

АЗ разбирала на болвших и нет. Болевшие перенесли легко и незаметно.

Пфайзер почти все перенесли легко, сейчас и не вспомню никого. Правда, я и про форум не могу вспомнить, кого-то Пфайзер накрыл?

Короновак все легко, кроме того одного случая выше.


Ну то есть вывод (у меня) такой. Если очень страшно, то модерну, щоб наверняка. Если не болел, то Пфайзер. Если болел, то АЗ. Про короновак хз. Тоже если болел разве что.

Но это все такое, завтра могу передумать. Да и цыплят по осени считают.

И я никого нигде не агитирую прививаться или нет. И не даю советов чем. Тут про себя не ясно, а уж советы давать по рискованным делам, не.

---
Дописала, увидела Чиби в треде, вспомнила про побочки Пфайзера. Да, были и от него, хоть и меньше, чем от модерны.


Offline Fiona

  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Karma: 62
  • Стать: Жіноча
  • Київ
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37092 : Вересень 21, 2021, 12:29:19 »
Да, там про побочку почти не слышно, но один случай знаю. Три дня 38.5. Так что и тут есть шанс кайфануть, хоть он и мал.
У меня и у многих из очереди на Короновак была нетипичная сонливость в день после первой прививки, это не сказать, чтобы побочка, но хоть какая-то реакция.
(я для себя выбрала Короновак, т.к. имею риск тромбоза).

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7621
  • Karma: 5618
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37093 : Вересень 21, 2021, 12:44:44 »
Почитала вас и поняла, что для меня, кратковременные побочные явления (в границах средне-паршивого гриппа) вообще не фактор влияющий на выбор. То есть, совсем. За чуть более высокую эффективность в итоге я готова терпеть всякое неприятное. Недолго :).
Конечно, если бы речь шла о вероятных затяжных проблемах, я бы выбирала иначе.
The best is yet to come.

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37094 : Вересень 21, 2021, 13:31:00 »
З 23 вересня в усіх регіонах України буде встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки, — рішення Державної комісії ТЕБ та НС

Цитувати (виділене)
За результатами засідання Державна комісія ТЕБ та НС вирішила:

— встановити з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 р. «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України;

— застосувати на території всіх регіонів України обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

— головам обласних та міста Києва державних адміністрацій вжити заходів щодо забезпечення дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Учасники засідання також порушили питання охоплення населення вакцинацією, зокрема вчителів та працівників закладів освіти. Денис Шмигаль зауважив, що в порівнянні з минулим роком захворюваність на COVID-19 серед дітей зростає.

З урахуванням обговорення Державна комісія доручила головам обласних та міста Києва державних адміністрацій вжити заходів до:

— можливості залучення до процесу вакцинації, у тому числі, вчителів та працівників закладів освіти можливостей існуючих пунктів щеплень у закладах освіти;

— забезпечення можливості та організації вакцинації у тому числі вчителів та працівників закладів освіти за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій у разі відсутності в закладах освіти постійних пунктів щеплень;

— інформування та проактивного запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їхніх родичів та родичів здобувачів освіти до існуючих пунктів щеплень у закладах освіти та під час роботи виїзних мобільних вакцинальних сесій.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37095 : Вересень 21, 2021, 14:29:34 »
Почитала вас и поняла, что для меня, кратковременные побочные явления (в границах средне-паршивого гриппа) вообще не фактор влияющий на выбор. То есть, совсем. За чуть более высокую эффективность в итоге я готова терпеть всякое неприятное. Недолго :).
Конечно, если бы речь шла о вероятных затяжных проблемах, я бы выбирала иначе.
ТБД
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37096 : Вересень 21, 2021, 15:00:54 »
Пфайзер почти все перенесли легко, сейчас и не вспомню никого. Правда, я и про форум не могу вспомнить, кого-то Пфайзер накрыл?
Мої батьки й сестра з чоловіком та сином щепилися файзером. В усіх перша доза непомітно. Друга -- температура, лихоманка. Маму потім ще кілька днів ковбасило.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37097 : Вересень 21, 2021, 15:21:50 »
Ковид ковидом а грипп никто не отменял.  :crazy:
Че, будем тоже или фатит?

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37098 : Вересень 21, 2021, 15:30:04 »
Че, будем тоже или фатит?
Ще нема вакцин в аптеках. Я минулого тижня дивилась
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37099 : Вересень 21, 2021, 15:55:34 »
Че, будем тоже или фатит?
Ще нема вакцин в аптеках. Я минулого тижня дивилась

А будут? В прошлом году эпидемии гриппа как таковой, я так понимаю, не было.  Будут ли они делать вакцину на этот год?

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37100 : Вересень 21, 2021, 15:58:34 »
Кто-то делал припивку от гепатита Б?  Я еще до эпидемии присматривалась, там еще были сведения, что она может сообще не сработать, тогда надо по новой прививаться.

Хочу узнать впечатления, если делали.  А еще мне бы эту чертову дифтерию сделать, мать ее, но я как тогда не нашла импртную вакцину для первичной вакцинации, так и сейчас не вижу.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37101 : Вересень 21, 2021, 16:05:38 »
Походу первый случай...

Цитувати (виділене)
13 вересня близько 21:00 у місті Буча бригада екстреної медичної допомоги зафіксувала смерть 19-річного хлопця.

За результатами експертизи встановлена попередня причина смерті — серцево-легенева недостатність, набряк легень, гостра коронарна недостатність. Є підстави для обов’язкового проведення додаткових досліджень, З цією метою вилучено матеріал для подальшої гістологічної та токсикологічної експертизи.

Остаточна причина смерті буде встановлена після отримання результатів лабораторних досліджень матеріалів орієнтовно в місячний термін.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Київської області, 13 вересня о 15:05 хлопець отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Із цього ж флакону щеплено ще 5 людей, усі вони почуваються добре. Протягом 30 хвилин медичного нагляду після вакцинації в хлопця скарг на самопочуття не було.

Наразі цей випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров’я Київської області.

https://moz.gov.ua/article/news/zajava-schodo-nastannja-smerti-pislja-imunizacii-proti-covid-19-v-kiivskij-oblasti?fbclid=IwAR2_50NG5VvI9SYlnqxQoV_A7jdAIFtAviC33cR--dr6rAfojLiqN_FrG7I

https://nv.ua/ukraine/events/student-ukrainskogo-vuza-umer-cherez-neskolko-chasov-posle-vakcinacii-podrobnosti-novosti-ukrainy-50184577.html

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37102 : Вересень 21, 2021, 16:07:37 »
А будут? В прошлом году эпидемии гриппа как таковой, я так понимаю, не было.  Будут ли они делать вакцину на этот год?
Цитувати (виділене)
Інформація по штам вакцини "Ваксигрип" сезон 2021-2022.

Vaxigrip 2021 tetra                                   

штам 1
вірус, подібний A/Victoria/2570/2019 (H1N1)pdm09;

штам 2
вірус, подібний A/Combodia/e0826360/2020 (H3N2);

штам 3
вірус, подібний В/Washington/02/2019 (лінія B Victoria);

штам 4             
вірус, подібний B/Phuket/3073/2013 (лінія B/Yamagata).
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37103 : Вересень 21, 2021, 16:53:50 »
Пфайзер почти все перенесли легко, сейчас и не вспомню никого. Правда, я и про форум не могу вспомнить, кого-то Пфайзер накрыл?
Мої батьки й сестра з чоловіком та сином щепилися файзером. В усіх перша доза непомітно. Друга -- температура, лихоманка. Маму потім ще кілька днів ковбасило.
В мене все строго навпаки. Перша - рука боліла, всю ніч була ломка у всіх мязах. Другу не помітила. Мама модерну пережила першу легко - трохи рука поболіла, другу ганчірочкою другу добу лежала, без сил та орієнтації, температура 38 з ранку, але за добу все пройшло, тільки рука боліла майже тиждень.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15374
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37104 : Вересень 21, 2021, 17:10:10 »
Ковид ковидом а грипп никто не отменял.  :crazy:
Че, будем тоже или фатит?

Я буду. Привычка (с)  :smilie5:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6359
  • Karma: 6419
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37105 : Вересень 21, 2021, 17:21:38 »
а грипп никто не отменял
Из того, что я читала - именно что отменял.  ::) В прошлом году можно сказать и не было гриппа.

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37106 : Вересень 21, 2021, 17:24:09 »
Смерть серед щеплених від COVID. Скільки випадків було в Україні і чи причина у вакцині

Цитувати (виділене)
За збір та аналіз інформації про надзвичайні події після імунізації відповідає Державний експертний центр МОЗ. Там на запит LIGA.Life відповіли, що від початку вакцинації проти коронавірусу отримали 95 повідомлень про летальні випадки серед тих, кому вже зробили щеплення.

При тому, що від початку вакцинальної кампанії в Україні щепили 6 304 016 людей, тобто це 0,0015% від усіх щеплених.

За протоколами розслідувань регіональних груп оперативного реагування, 77 з 95 повідомлень – це випадкова подія, яка співпала у часі з проведеним щепленням.

"Причинно-наслідковий зв’язок (у цих 77 випадках. – Ред.) з проведеною імунізацією відсутній. Це, зокрема, стосується смерті військовослужбовиці в смт Чорноморське Лиманського району Одеської області 23 березня та смерті 53-річного лікаря Каменко-Дніпровського Центру первинної медико-санітарної допомоги 2 квітня", – пояснили в ДЕЦ у коментарі LIGA.Life.

Реальні причини смерті військовослужбовиці та лікаря у МОЗ публічно не озвучують, оскільки це – медична таємниця. Стосовно інших 18 повідомлень триває розслідування.

"Померло 95, завершили розслідування щодо 77, і в тих випадках, в яких завершили, це збіг у часі з вакцинацією, 18 випадків, зокрема і студент – розслідування тривають і наразі сьогодні за 18 летальними випадками, ми не можемо говорити про причини смерті", – пояснює Сергій Дубров, лікар-анестезіолог, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

...

Що стосується саме побічних ефектів від вакцинації – йдеться про можливість розвитку міокардитів.

"Утім, це вкрай рідко – 0,00014% те, що ми бачимо в світі. Чоловіча стать, відносно молодий вік", – зазначає Дубров.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37107 : Вересень 21, 2021, 17:32:16 »
а грипп никто не отменял
Из того, что я читала - именно что отменял.  ::) В прошлом году можно сказать и не было гриппа.
Ну я знаю несколько человек, которые таки переболели.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37108 : Вересень 21, 2021, 17:41:29 »
У запорізькій обл тільки 30% шкіл мають 80% вакцинованих вчителів, тож з 23.09 тільки вони продовжать навчання. Інші закриють без дистанційки та онлайна заявив голова ОДА Старух.

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #37109 : Вересень 21, 2021, 18:30:25 »
30%, 20%...

Вчіться, дітлахи

В Бердянске пока только в ООШ №1 провакцинировались более 80% сотрудников

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.