Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40530 : Листопад 19, 2023, 08:37:05 »
Я ще у вересні зробила 5 раз, з цього приводу лікарка навіть кудись дзвонила, дізнаватись. Їй сказали, що обмежень по кількості щеплень поки нема. І так, влітку я не могла ніде записатись, бо тупо не було вакцини, її якраз привезли, я в цій клініці була першою, якій робили щеплення після тривалої відсутності вакцини. Вони при мені дані вводили в систему. Коротше, трохи побула взірцем самодисциплінованості. 🤣
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40531 : Лютий 01, 2024, 00:17:37 »
Дратуті. Захворіла. Все думала, ковід, не ковід. А вчора кон’юктивіт. Погуглила - симптом штаму арктур. Перебігає не важко, але якось довго. Вже два рази думала, що все скінчилося, а щось новеньке вилазить, і вже більше тижня.
Почало боліти горло. Три дні боліло вночі, вдень норм. Потім голова боліла, зовсім трохи покашляла, почихала. Вночі закладало ніс, трохи втрачала нюх і смак. І ось тепер кон’юктивіт.
Останнє щеплення було ще до війни.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26473
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40532 : Лютий 01, 2024, 00:39:08 »
Одужуй швидше і без наслідків!

Я за півтора місяці 3 -чи чимось перехворіла. В магазинах і транспорті тепер у масочки ходжу.
Злобная заинька

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19286
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40533 : Лютий 01, 2024, 10:33:30 »
Дратуті. Захворіла. Все думала, ковід, не ковід. А вчора кон’юктивіт. Погуглила - симптом штаму арктур. Перебігає не важко, але якось довго. Вже два рази думала, що все скінчилося, а щось новеньке вилазить, і вже більше тижня.
Почало боліти горло. Три дні боліло вночі, вдень норм. Потім голова боліла, зовсім трохи покашляла, почихала. Вночі закладало ніс, трохи втрачала нюх і смак. І ось тепер кон’юктивіт.
Останнє щеплення було ще до війни.
Скорішого одужання!
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19286
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40534 : Лютий 01, 2024, 10:36:10 »
Я за півтора місяці 3 -чи чимось перехворіла. В магазинах і транспорті тепер у масочки ходжу.
Я хворіла на початку осені  один раз чимось незрозумілим. Тест не робила. Зараз по магазинах ходжу в масці ( за виключенням маленькіх). В транспорті також використовую маску.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40535 : Лютий 01, 2024, 11:19:02 »
Мій чоловік раз на тиждень їздить в Київ до старенької матері, возить їй їжу. Примусити його одягати в електричці маску я не можу, все одно не послухає. Ото і привозить раз в місяць-півтора якийсь вірус. Зазвичай після чоловіка хворію я. Але останній раз він за симптомами захворів на грип, п"ять днів провів з температурою у ліжку, бо його страшенно крутило. А я на диво не захворіла. Мабуть той самий випадок, коли антиген захистив від грипу.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.