Автор Тема: Українська політика
 

Offline andronchik

  • *****
  • Повідомлень: 1399
  • Karma: 903
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Українська політика
« Reply #19950 : Грудень 23, 2021, 20:27:32 »
Моя жена, как медсестра по первому образованию, на военном учете с 1990 года. С военным билетом, и отметкой о присяге Украине с 1992 года.
В окопах пока не замечена.
Большинство людей  узнаёт, что они думают, по телевизору.

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1499
  • Karma: 2521
Re: Українська політика
« Reply #19951 : Грудень 23, 2021, 20:30:27 »
А ей уже через месяц 60.
А на учете она наверняка была, она же медик по образованию и врачом работала.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19952 : Грудень 23, 2021, 20:35:30 »
А ей уже через месяц 60.
А на учете она наверняка была, она же медик по образованию и врачом работала.
Присвоїти ВУС літературовєда і відправити на кухню чистити картоплю.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8799
  • Karma: 9822
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #19953 : Грудень 23, 2021, 22:00:44 »
Ну, вы даете! Да кого там волнует сколько Марине Анатольевне лет и какая у нее специальность.  :smilie5:
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19954 : Грудень 23, 2021, 22:15:48 »
Ну, вы даете! Да кого там волнует сколько Марине Анатольевне лет и какая у нее специальность.  :smilie5:
Кажуть, Зеленський свою дружину вже десь заховав. Бо ще повістка прийде....

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1723
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #19955 : Грудень 23, 2021, 22:30:21 »
а шо за прикол з Б.Кутєповим і центром зайнятості?
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19956 : Грудень 23, 2021, 22:33:07 »
Прочитала статью, но ссылку потеряла. Советница министра обороны сделала заявление, что за следующую неделю будет разработан алгоритм постановки женщин на учёт.
Разработка будет проводиться весьма оригинально. Советница позвонит в несколько военкоматов и узнает, какой у них план действий. Я не прикалываюсь, там так и было написано.
Я даже не знаю что круче:  возражения против адвокатов или вот это. :crazy:
Очень надеюсь, что военкоматы стесняться в выражениях не будут.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #19957 : Грудень 23, 2021, 22:50:20 »
Я завтра собираюсь в свой районный зайти, узнать что к чему и как оно ваще.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #19958 : Грудень 23, 2021, 22:58:21 »
Я завтра собираюсь в свой районный зайти, узнать что к чему и как оно ваще.
Вот вряд ли тебе завтра там что-то скажут. Они наверняка сидят в полном ахуе и понятия не имеют, как это все воплощать в жизнь. Идти, на мой взгляд, надо в конце января или даже в феврале. Ну уж точно "після свят". :)
Cпойлер
Я бездуховно подожду, пока мой друг, отслуживший военкомом в нашем райвоенкомате, узнает все через свои каналы для своей жены, а потом уже вытребую с него готовый алгоритм действий. :)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #19959 : Грудень 23, 2021, 22:59:34 »
Я завтра собираюсь в свой районный зайти, узнать что к чему и как оно ваще.
Будут автоматы раздавать - смотри чтобы был с прямым дулом. А то я по телику такое слышал...

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1499
  • Karma: 2521
Re: Українська політика
« Reply #19960 : Грудень 23, 2021, 23:10:50 »
Советница министра обороны сделала заявление, что за следующую неделю будет разработан алгоритм постановки женщин на учёт.
https://hromadske.radio/news/2021/12/22/do-kintsia-nastupnoho-tyzhnia-rozrobymo-alhorytm-iak-zhinkam-staty-na-viys-kovyy-oblik-radnytsia-zastupnyka-ministra-oborony?fbclid=IwAR3Ueb0hRoYOGwrzroLnXvNCLnTPmHyg84_PjshNjBQjfE_OyxbCUx19Vac

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19961 : Грудень 23, 2021, 23:15:03 »
Я завтра собираюсь в свой районный зайти, узнать что к чему и как оно ваще.
Будут автоматы раздавать - смотри чтобы был с прямым дулом. А то я по телику такое слышал...
А з іншої сторони, якось же треба з-за рогу стріляти. А в тебе вже є такий ловкий автомат. Стоїш собі за рогом, пуляєш і горя не знаєш, бо повністю захований за стіною від ворога. 

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19962 : Грудень 23, 2021, 23:17:08 »
Рано, они толь
Я завтра собираюсь в свой районный зайти, узнать что к чему и как оно ваще.
Рано. Они на следующей неделе обзвонят военкоматы и спросят, что делать. Я не прикалываюсь.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19963 : Грудень 23, 2021, 23:20:52 »
Я завтра собираюсь в свой районный зайти, узнать что к чему и как оно ваще.
Вот вряд ли тебе завтра там что-то скажут. Они наверняка сидят в полном ахуе и понятия не имеют, как это все воплощать в жизнь. Идти, на мой взгляд, надо в конце января или даже в феврале. Ну уж точно "після свят". :)
Cпойлер
Я бездуховно подожду, пока мой друг, отслуживший военкомом в нашем райвоенкомате, узнает все через свои каналы для своей жены, а потом уже вытребую с него готовый алгоритм действий. :)
Вот ппкс. Знакомого  с военкоматовскими связями у меня нет, но до февраля я подожду.
А может и до июня. Когда очередная волна ковида пойдет на спад.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1499
  • Karma: 2521
Re: Українська політика
« Reply #19964 : Грудень 23, 2021, 23:27:52 »
ВОЕННЫЙ УЧЕТ ДЛЯ ЖЕНЩИН? РАЗЬЯСНЕНИЯ МИНИСТЕРСТВА ОБОРОНЫ 23.12.21


Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #19965 : Грудень 23, 2021, 23:45:50 »
Вот вряд ли тебе завтра там что-то скажут. Они наверняка сидят в полном ахуе и понятия не имеют, как это все воплощать в жизнь.

Ну вот пусть они мне это и скажут.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #19966 : Грудень 24, 2021, 00:56:14 »
Цитувати (виділене)
З 2023 року в Україні штрафуватимуть працюючих українок та підприємства, де вони працюють, якщо ті (у разі, коли їм це належить) не стали на військовий облік. Таким чином, усі жінки, які, згідно з новим наказом Міноборони, мають стати на військовий облік, спокійно можуть це зробити протягом 2022 року. Про це стало відомо на брифінгу командування Сухопутних військ ЗСУ 23 грудня, де військові спробували пояснити суть того, що відбувається.
https://site.ua/news/shtraf-zhinkam-yaki-ne-stanut-na-viyskovyi-oblik?utm_source=TG&utm_medium=channel_siteua&utm_campaign=novyny_shtraf_viyskovyi_pblik_zhinky&fbclid=IwAR3YarjSAHNcocgf7eBABLSRrauxg2rbpHpRvWrqz88WpDhhTWz2-vlDglc

Тю

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #19967 : Грудень 24, 2021, 01:03:49 »
Перелік професій, зазначених у наказі про військовий облік жінок, планують переглянути та зменшити, заявив голова комітету Верховної Ради з питань національної оборони, безпеки та розвідки Олександр Завітневич.
https://www.5.ua/suspilstvo/perelik-profesii-dlia-viiskovoho-obliku-zhinok-planuiut-zmenshyty-nardep-263970.html
Первым делом принимаем мы законы
Ну, а думаем - а думаем потом.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19968 : Грудень 24, 2021, 07:27:43 »
Доречний критичний коментар від фахівця.
Цитувати (виділене)
Віталій Гайдукевич
6 год  ·
Платон мені друг, але істина дорожча.
Сьогодні головнокомандувач ЗСУ затвердив нову систему нагород – ті  відзнаки, якими нагороджуватиме головком. Красива історія, але… Диявол в дрібницях. Спробую розібрати:
1. Чи якісно виглядають відзнаки? Так. Це художня рука Олексія Руденка, він автор ордену ім. Богдана Хмельницького, дотичний до емблематики і айдентики ЗСУ ледь не з 1992 року, один із ключових творців ребрендингу ЗСУ нашої волонтерської групи НОВЕ ВІЙСЬКО. Крім того, в затвердженій концепції можна упізнати мотиви Хреста Українського Козацтва (1947 рік), Хреста Заслуги УПА, Хреста Бойової Заслуги – теж шляхетне діло, наголосити на спадковості до героїв Перших і Других Визвольних Змагань.
2. Але чи потрібно АЖ СТІЛЬКИ відомчих відзнак? Ні. А якщо зауважити, що показане не фінал і плануються ще й видові відзнаки – тим більше, ні.
3. В чому був прорив ПЕРВИННОЇ пропозиції відомчих нагород МО\ГШ? Вона була лаконічна (!) і унеможливлювала рефлекторне бажання військових чинуш розсипати брязкальця (!) – в країні, яка воює, нагороди були ДЛЯ ТИХ, ХТО ВОЮЄ. Представлена нині система - якісно відмальована стара звичка "про все хороше і побільше".
Тепер по кожному предмету:
Cпойлер
- «Хрест заслуги»  - найвища нагорода головкома. Її передбачають і за особливі заслуги в захистіт суверенітету і… за керівництво органами військового управління та структурними підрозділами в мирний час і… цивільним працівникам ЗСУ. Вибачте – командування особовим складом у війні прирівняли до управління структурами в мирний час? Крім того, цей хрест пропонують носити на шиї, а якщо людина буде нагороджена «Богданом» 1 ступені чи «Мужністю»? Вони теж на стрічках. Хоч і найвища, але відомча нагорода не мала б подаватися на рівні державного ордену – статус має різнитися.
- «Хрест хоробрих» - за первинним задумом, це мав бути основний «бойовий» хрест ЗСУ – наймасовіша нагорода, яку б вручали за безпосередню участь в бойовій  ситуації. Її б переважно отримували солдати, сержанти\старшини, офіцери максимум підполковника\полковника – виключно бойова. Мати Хрест Хоробрих офіцеру, було б особливо почесно, бо це був доказ – не кабінетний, справжній. Цивільний нагороджуватися не міг.
А зараз? Нагороджувати можуть за все, в притул до ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, інших надзвичайних ситуацій. Ключова підстава – героїчний вчинок із ризиком для життя, а факт «в бою», як ключовий – загубився.
- «Золотий Хрест» - його не було в первинному проекті. Цю новацію придумали для рядового і сержантського складу за бойові успіхи і…  «високі показники у бойовій підготовці (блд, що?!),  бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.» (с)
«Нагрудним знаком, як правило, нагороджуються особи, які раніше нагороджувалися нагрудним знаком “Сталевий хрест”.» (с) Ще одна порушення логіки – за первинним задумом сталевий хрест має пірначі, це  хрест для офіцерського складу. В «Золотому Хресті» мечі і він для солдат і сержантів. Тепер носії офіцерських пірначів підпадатимуть під солдатсько-сержантські мечі?
- «Срібний Хрест» - його також не було за первинним задумом. Його опис і призначення повністю співпадають зі «Сталевим Хрестом» первинної концепції. Навіщо було запроваджувати ще одну нагороду, якщо її базове призначення повністю відпрацьовував сталевий «пірначевий» хрест? Незрозуміло. Шоб було?
- «Сталевий Хрест» - в новій редакції це нагорода ні про що – її суть і призначення потроху дублюються і Хоробрих, і Золотим і Срібним хрестами.
- «Хрест Військова  Честь» - за первинною концепцією це була найвища нагорода міністра оборони нею нагороджували за умови наявності в особи інших відомчих відзнак чи державних відзнак і за умови тривалої служби. По суті нагорода фіналу кар’єри. Зараз один із найкрасивіших хрестів виконує роль банальної вислуги – «пісок» - 20 календарів. Сумна доля хреста
- «Комбатантський хрест» - це «пісок» №2, тільки звільнення в запас після 25  календарів. Або звільнення за станом здоров’я. «Чекай – скажете Ви – за 25 календарів, це одне… а звільнений через втрату здоров’я на службі – геть інше. Друге передбачає поранення, контузії? А хіба їх можна урівнювати із просто вислугою?" Отож.
- «За незламність» - нагрудний знак. В первинній ідеї – медаль за мужність в полоні. Чого медаль понизили до рівня нагрудного знаку? Колись саме  ця відзнака мала найбільше сумнівів – на підставі  яких доказів можна буде нагороджувати за незламність в полоні? Хто свідок незламності? В  усім звільненим з полону буде вручатися? А  якщо людину в полоні катували і вона під тортурами зламалася і видала інформацію , що призвела до втрат – як ми це дізнаємося? Через те, що межа дуже тонка і «а  судді хто?» в первинному варіанті цю медаль завернули. І робоча група із тим погодилася. Що змінилося зараз?
- «За збереження життя» - теж була медаллю, а стала знаком. Нагорода медикам і санітарам, перш за все, а також тим воякам, хто зміг врятувати побратима.  Тут без змін.
- «За сприяння війську» - Оранта захисниця, тут також без змін, майже. Чогось тут також примудрилися всунути елемент «піску». Накой? От просто 5  календарів стажу на посадах в ЗСУ і підстава для медалі? Ріалі? Якщо людина є ПРАЦІВНИКОМ, то вона має отримувати зарплату і  кар’єрний ріст, а не просиджувати штани в очікуванні «календарних» плюшок.
Отже, мінуси затвердженої системи нагород:
1. лаконічна нагородна система, яка  БРАЛА ДО УВАГИ присутність ще й вищого рівня – державних нагород, роздулася до +4 одиниці. Кожна з яких потребує бюрократичного проведення, обгрунтування, ведення обліку, виготовлення зрештою (!).
2. УСІ відзнаки в підставах мають НЕ БОЙОВІ випадки -  вони вже адаптовані до мирного життя? Тут хтось готується здатися і роздавати бляшанки один одному за успішну караульну службу і розвиток? Шкода, 3.5 роки тому наша робоча група була націлена на створення нагород для війни в першу чергу.
3. Система втратила упізнаваність – різні нагороди мають однакові підстави для нагородження. Втрата чіткого призначення нагороди, яке звужує перелік випадків, під які нагорода підпадає - девальвує відзнаку. Тобто нова система нагород, ще не народившись толком, повторила хворобу державної – усім і за все хороше.
4. Збільшення кількості примірників (а ще очікуйте видові відзнаки СВ, ПС, ВМС, ДШВ, ССО, як мінімум), це гроші. Якщо, звичайно, ці нагороди хочуть насправді видавати.
5. До слова, якщо Єрмак заявляє, що наші не стрілятимуть, то за що видаватимуть нагороди? Все ж «за розвиток»?
6. А де загубилася медаль «За поранення»? Її навіть почали видавати при Порошенкові. От цікаво, чи багато видали таких медалей? А вона була запланована як медаль ДЛЯ УСІХ, хто отримав поранення ЗА ВЕСЬ час  війни. Багато? Так. Дорого? Трохи коштує. Видано? Ні. Але створено нову нагородну лінійку в  якій ще більше позицій. Шобшо?
7. Хрест Заслуг» із трьома смужками на стрічці? Ми розуміємо, що цей хрест називатимуть «Адідас»?
Саме тому я не розділяю захвату «ну нарешті». Малюнки красиві, але система вийшла погана. Почуття міри в ній загубилося. Тепер цікаво, хто ж буде освоювати шалені гроші на виготовлення. Угу.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19969 : Грудень 24, 2021, 09:36:04 »
Я завтра собираюсь в свой районный зайти, узнать что к чему и как оно ваще.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #19970 : Грудень 24, 2021, 10:58:18 »
Сама я собираюсь в добровольном порядке обратиться в военкомат.
Я теж піду.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #19971 : Грудень 24, 2021, 11:03:34 »
Рано. Они на следующей неделе обзвонят военкоматы и спросят, что делать. Я не прикалываюсь.
Слухайте, а шо за кіпіш і очікування якихось алгоритмів? Чим відрізняється облік чоловіків від обліку жінок? Приходиш, пишеш заяву, отримуєш направлення на медогляд, повертаєшся з висновком, отримуєш військовий квиток. Нашо щось вигадувати?
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8799
  • Karma: 9822
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #19972 : Грудень 24, 2021, 11:15:39 »
Кіпіш у  диваних партіотів. Вони не хочуть в окопи.
Мртін Брест написав, що в окопи люди не потрібні, там є кому бути. Але є купа місць у тилу, де людей не вистачає.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19973 : Грудень 24, 2021, 11:22:25 »
Рано. Они на следующей неделе обзвонят военкоматы и спросят, что делать. Я не прикалываюсь.
Слухайте, а шо за кіпіш і очікування якихось алгоритмів? Чим відрізняється облік чоловіків від обліку жінок? Приходиш, пишеш заяву, отримуєш направлення на медогляд, повертаєшся з висновком, отримуєш військовий квиток. Нашо щось вигадувати?
Щось вигадувати доведеться, бо буде шалене навантаження на вiйськкомати. Вони й так пiд час  призову пищать та вимагають допомоги, а тут буде зовсiм гаплик.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19974 : Грудень 24, 2021, 11:26:15 »
Міністерство оборони України планує скоротити перелік професій, представниці яких мають стати на військовий облік.

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони і розвідки, представник фракції “Слуга народу” Олександр Завітневич в четвер, 23 грудня.

“Цей перелік юстувався, і, коли він вийшов, ми побачили, що список є дуже великим. Обговорили це питання з міністром оборони Олексієм Резніковим і дійшли згоди, що перелік буде переглянуто в бік зменшення і здорового глузду, бо там є професії, які дійсно не знадобляться Збройним силам та іншим військовим формуванням”, – написав Завітневич у фейсбуці.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #19975 : Грудень 24, 2021, 11:26:43 »
Кіпіш у  диваних партіотів. Вони не хочуть в окопи.
Мртін Брест написав, що в окопи люди не потрібні, там є кому бути. Але є купа місць у тилу, де людей не вистачає.
Мені здається, що тут ще працює відсутність тривалого безпосереднього контакту з держ.органами. Поміняти бланк звітності за три дні до кінця здачі і "на старих вже не приймаємо" - льохко, ввести якусь хуйню незрозумілу, щоб перерахувати весь облік з початку року - дайте два. І коли в такому режимі живеш, то спочатку витримуєш паузу, а потім вже панікуєш.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #19976 : Грудень 24, 2021, 11:30:38 »
Щось вигадувати доведеться, бо буде шалене навантаження на вiйськкомати. Вони й так пiд час  призову пищать та вимагають допомоги, а тут буде зовсiм гаплик.
Я поки що не бачу навкруги мільйонів жінок які б брали в осаду військомати бажаючі стати на облік. Ті, що вважають за потрібне, потроху запишуться самі протягом року, когось нагне роботодавець. Але це не буде одночасно.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8799
  • Karma: 9822
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #19977 : Грудень 24, 2021, 11:43:50 »
Военкоматы! Вот уже и рабочие места для призванных женщин.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19978 : Грудень 24, 2021, 11:45:25 »
Цитата: Ash link=topic=
[quote author=Даяна link=topic=4185.msg1081868#msg1081868 date=1640338238
Щось вигадувати доведеться, бо буде шалене навантаження на вiйськкомати. Вони й так пiд час  призову пищать та вимагають допомоги, а тут буде зовсiм гаплик.
Я поки що не бачу навкруги мільйонів жінок які б брали в осаду військомати бажаючі стати на облік. Ті, що вважають за потрібне, потроху запишуться самі протягом року, когось нагне роботодавець. Але це не буде одночасно.

Сколько в стране официально трудоустроенных женщин в возрасте от 18 до 60 ? Я не сомневаюсь, что к концу года работодатели начнут активно нагибать всех. Штрафы платить неприятно. Я видела, что творится в военкомате во время призыва.  Они совершенно не готовы обработать несколько миллионов за год( это я так грубо прикидываю)
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #19979 : Грудень 24, 2021, 11:56:11 »
Рано. Они на следующей неделе обзвонят военкоматы и спросят, что делать. Я не прикалываюсь.
Слухайте, а шо за кіпіш і очікування якихось алгоритмів? Чим відрізняється облік чоловіків від обліку жінок? Приходиш, пишеш заяву, отримуєш направлення на медогляд, повертаєшся з висновком, отримуєш військовий квиток. Нашо щось вигадувати?

приходиш. розумієш, що треба було приходити о шостій ранку, береш перелік аналізів та процедур. все це робиш та приходиш наступного разу о шостій, потрапляєш всередину к 11, намагаєшся зрозуміти що за нахєр тут коїться. з боєм вибиваєш бланки та на медогляд вже не встигаєш. наступного разу приходиш на медогляд, і там вже як пощастить, понаписують тобі направлень кучу. потім після всього цього, приходиш ще раз на медогляд, отримуєш фінальну довідку, подаєш всі документи. через чотири тижні отримуєш квиток. втрати, якщо бути впевненим та напористим - тиждень часу.
писи: лікарі там - це окремий хтонічний піздець, інших слів у мене немає.
« Останнє редагування: Грудень 24, 2021, 12:09:07 від Shannou »
I always tell the truth. Even when I lie.

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.