Автор Тема: Українська політика
 

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12690
  • Karma: 6497
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #19830 : Грудень 21, 2021, 10:30:43 »
Британский таблоид Daily Star (тот еще источник слухов) запустил инфу с якобы ссылкой на разведку ВБ, что раша намеревается напасть на Украину в день католического Рождества 25 декабря.
Это годовщина вторжения СССР в Афганистан. Как же не отметить. :kos:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #19831 : Грудень 21, 2021, 10:36:28 »
Загалом, як і прогнозувалось у 18-19 роках Зезидент та младориги повністю копіюють усі дії та "подвіги" Януковича та ригів.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #19832 : Грудень 21, 2021, 11:03:29 »
Цитувати (виділене)
В адміністрації президента США Джо Байдена вивчають, як вони можуть підтримати антиросійський опір у разі нового вторгнення Росії до України.
https://www.washingtonpost.com/opinions/2021/12/19/biden-ukraine-insurgents-russia/

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7475
  • Karma: 3773
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19833 : Грудень 21, 2021, 11:15:30 »
в день католического Рождества 25 декабря.

Будь ласка, не треба...

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12690
  • Karma: 6497
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #19834 : Грудень 21, 2021, 11:33:05 »
Будь ласка, не треба...
Ты мне, таблоиду или раше?

Я вот все думала, почему считают четыре недели до вероятного вторжения. Получается, как святки закончатся, так и сразу...
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7475
  • Karma: 3773
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19835 : Грудень 21, 2021, 11:55:47 »
Будь ласка, не треба...
Ты мне, таблоиду или раше?


Не треба казати, що 25 грудня -- це католицьке Різдво. Різдво у всіх християнських церков 25го.
Це ж не була цитата з таблоїда? Тоді тобі.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35750
  • Karma: 23556
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19836 : Грудень 21, 2021, 12:10:54 »
Цитувати (виділене)
Со вчерашнего вечера практически каждое российское и пророссийское СМИ и информационная площадка цитировали статью британского издания Daily Star о том, что Россия планирует на 24 декабря вторжение в Украину. Именно для этого она скопила 100 тысячную группировку у наших границ.

Эту информацию издание получило из “надежного” источника в разведке.

Что же… Разберемся в ситуации без лишних эмоций?
 
Cпойлер

Тот факт, что эта статья стала очень популярной среди российских и пророссийских СМИ, уже могло бы сказать о многом и даже больше, но все же, хотел бы обратить внимание на то, что она написана из слова некоего “источника” в разведке, заслуживающего доверия. Про эти “источники заслуживающие доверия” я писал уже не единожды и каждый раз когда вижу такие пояснения появления данной информации, уже сомневаюсь в ее достоверности на 99% и никогда в этом не ошибаюсь. Еще ни один “источник, заслуживающий доверия”, на моей памяти, не оправдал моего доверия.

Но, все же, для начала я бы хотел отнестись к данной статье исключительно с профессиональной позиции, а именно – насколько реальна угроза?

Отмечу, что Россия увеличивала численность своей группировки у границ с Украиной на протяжении всего ноября и декабря, что должно настораживать и повышать боевую готовность. На сегодняшний день численность российской группировки превышает 100 тыс человек. Но, для осуществления успешных, именно успешных, а не самоубийственных, наступательных действий этого количества ВС РФ недостаточно. Для успешного вторжения численность не должна быть меньше 150-175 тыс личного состава.

С другой стороны, численность в 100 тыс достаточна для проведения гибридных операций ограниченным сухопутным контингентом, аналогично той, что была предпринята Россией в 2014 году. Но и в таком случае успешность ее минимальна, поскольку ВСУ по состоянию на 2021 это не ВСУ образца 2014 года. К тому же, важную роль играет фактор готовности армии к вторжению, в то время как у России напрочь отсутствует фактор неожиданности.

Таким образом, создается впечатление, что эта статья была опубликована для того, чтобы повысить просмотры изданию на шок-контенте накануне Рождества и количество покупаемых газет. Или?

На самом деле, если прочитать статью посвященную вторжению России в Украину на Рождество по Юлианскому календарю, то самому вторжению в ней уделено внимание всего в двух строках. Первой строкой является шокирующий своим содержанием заголовок, а второй строкой – само сообщение о вторжении в тексте статьи. Весь остальной текст посвящен тому, что Великобритания не будет отправлять своих солдат в Украину, равно как и НАТО, поскольку Украина не является членом альянса.

То есть, статья не рассказывает детально о вторжении в Украину на 24 декабря, а ретранслирует то, о чем говорилось в последние недели, относительно присутствия иностранных контингентов на территории нашей страны. И из этого вырисовывается очень интересная картина.

Статья, про вторжение, посвящена целиком и полностью не вторжению, а тому, что и так было прекрасно известно и то, что в настоящее время для Украины, на мой взгляд, не так важно – отсутствию иностранных контингентов помощи. И, удивительно, но как же этот нарратив идеально вписывается в концепцию российской пропаганды последних дней – Запад бросил Украину перед лицом угрозы со стороны России. Именно этим нарративом оперируют российские марионетки в информационном пространстве Украины, стараясь максимально деморализовать и дестабилизировать социально-общественную обстановку в стране.

Напомню, что ранее, в статье «Британский спецназ едет спасать Украину от России или источники “заслуживающие доверие” на связи!» я уже имел возможность разбирать непрофессиональный подход британских журналистов в подаче информации, когда из “надежных источников” корреспонденту Sunday Mirror стало известно об “отправке” в Украину британского спецназа SAS.

На мой взгляд, Daily Star продолжил эту традицию, удивлять и шокировать своих читателей. В свою очередь, автор статьи, Sean Rayment, пишет не только про британскую армию, но и про браконьерство, опыты и издевательства над животными, а так же про… инопланетян, регулярно похищающих британцев. Согласитесь, очень странный симбиоз интересов для человека, всерьез относящегося к военной теме.

Что в итоге?

Статья Daily Star не обладает достаточным фактажом, чтобы ей верить. Статья Daily Star написана непрофессионально, игнорируя специфические для подобной тематики нюансы. Статья Daily Star написана не столько о готовящемся вторжении в Украину, сколько о том, что Украина не получит военной поддержки от стран Запада. Статья Daily Star стала одной из наиболее популярных за прошедшие сутки в новостных лентах российских и пророссийских СМИ.

С учетом всех этих фактов, как вы думаете, какой можно сделать вывод о характере данной статьи, особенно с учетом того, что российская дипломатия сейчас завязана исключительно на давлении и шантаже Запада, посредством наращиваемой военной силы у границ Украины?

Является эта статья заказной или просто полет фантазии Шона Рэймента, сложно сказать, но то, что она не заслуживает доверия – это факт. Проблема лишь в том, что ее запустили сначала в российский информационный сегмент, а теперь уже, с утра этого дня, в украинский. Повышения нервозности и психологического давления в обществе – это тоже элемент войны. Намеренно или нет Daily Star сыграла в этом процессе услуживающую роль для России, сказать сложно. Но, точно очень многих издание подставило своим сомнительным материалом – это тоже факт.

И под конец. Keep Calm and Carry On. Верьте в ВСУ!

Военно-политический обозреватель Александр Коваленко
https://sprotyv.info/analitica/zavtra-byla-vojna-zachem-daily-star-rasskazal-o-vtorzhenii-v-ukrainu-na-rozhdestvo?fbclid=IwAR2KQk-8iTZW3uu77_6KjMk-KpfZUb6XslQdY03lkNmdgRBX_L9Uq7bWQdU

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1734
  • Karma: 842
Re: Українська політика
« Reply #19837 : Грудень 21, 2021, 12:26:45 »
напряга оцей весь психологічний тиск в ЗМІ з приводу нападу Росії, таке враження що нас(¿себе?) привчають до думки шо це нормально, шо так і повинно бути, якийсь сюр, сподіваюсь шо я просто накручую себе
Shannou, ти хуєсос.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19838 : Грудень 21, 2021, 12:51:24 »
напряга оцей весь психологічний тиск в ЗМІ з приводу нападу Росії, таке враження що нас(¿себе?) привчають до думки шо це нормально, шо так і повинно бути, якийсь сюр, сподіваюсь шо я просто накручую себе
Просто згадай 2014р. Там багато було такого... :(
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #19839 : Грудень 21, 2021, 12:57:52 »
[/facebook]


Петро Порошенко
1 год  ·
Доброго дня, дорогі друзі! Вчора, сьогодні і завтра ми працюємо у Варшаві. Маємо численні зустрічі з польськими і європейськими політиками, які присвячені тому, щоб сформувати потужну коаліцію на підтримку України і протидії Росії, яка на сьогоднішній день сконцентрувала біля наших кордонів більш як 100 тисячний військовий контингент з величезною загрозою вторгнення.
Я хочу подякувати всім, бо Польща є нашим традиційним другом, союзником і партнером. І сьогодні це дуже добре відчувається. Сьогодні, коли вся Європа, весь світ і в тому числі вся Україна мала і має об'єднатися проти Путіна, в Україні відбуваються дивні речі. Я хочу наголосити, що мені «передають вітання» з Офісу президента про те, що вони з розумінням поставляться до того, якби я залишився у Європі. Я хочу наголосити, що я не надам їм такого подарунку і повернусь в Україну в першій половині січня. Але за своїм графіком, а не за графіком «потужного сценариста відосиків» Зеленського. Ми точно маємо сьогодні думати про державу, а не про власні рейтинги. Бо саме падінням рейтингу і неможливістю нічого запропонувати суспільству пояснюються подібні дії з боку Зеленського і його радників.
Хочу оголосити, що ми поговоримо, як тільки я повернуся, про державну зраду і про сприяння та фінансування тероризму. Хто є державний зрадник? Той, який разом з українськими Збройними Силами в 2014 році звільнив дві третини окупованого Донбасу? Чи той, хто через підписання розведення військ віддав ворогу нашу землю? Той, хто надав наказ і санкціонував десятки операцій, які ліквідували окупантів – ворогів України? Чи той, хто зливає Лукашенку і Путіну спецоперацію української розвідки? Той, хто забезпечив з 2014 року енергонезалежність держави, вигравши 4 мільярди у російського «Газпрому» та припинивши купівлю російського газу і російської електрики? Чи той, хто на колінах випрошує у Путіна газ і вугілля, купує в Лукашенка електричну енергію? Той, хто як Зеленський, купив на три мільярди доларів за два роки російського вугілля і вугілля з ОРДО/ОРЛО?
Я хочу наголосити, що пред’явлення підозри главі держави в державній зраді, фінансуванні тероризму, сприянні терористичним організаціям – це перехід «червоних ліній». Це вже не жарти. Жарти закінчилися! І за це доведеться відповідати. Але потім, бо зараз хтось має бути розумнішим. Зараз ми маємо об’єднатися, зараз ми маємо врятувати Україну і відбити російську агресію. Разом до перемоги! І до зустрічі в Україні.
Слава Україні!

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19840 : Грудень 21, 2021, 13:02:13 »
напряга оцей весь психологічний тиск в ЗМІ з приводу нападу Росії, таке враження що нас(¿себе?) привчають до думки шо це нормально, шо так і повинно бути, якийсь сюр, сподіваюсь шо я просто накручую себе
Просто згадай 2014р. Там багато було такого... :(
Навіть у 2015 теж було багато.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12690
  • Karma: 6497
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #19841 : Грудень 21, 2021, 13:13:39 »
Там багато було такого...
Да, информация из "Дейли Мейл" вряд ли заслуживает пристального внимания. Не тот уровень издания.
Но в условиях сильного напряжения на границе и, вообще, в международных отношениях, приходится "держать в уме" всякую инфу.
Но при этом не впадать в панику.  :)
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline andronchik

  • *****
  • Повідомлень: 1399
  • Karma: 903
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Українська політика
« Reply #19842 : Грудень 21, 2021, 13:16:07 »
Навіть у 2015 теж було багато.
+100
По общественному транспорту массово катались цыганские кликуши, которые постоянно громко причитали
о скором ппц-е и руских танках на улицах.
Большинство людей  узнаёт, что они думают, по телевизору.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14751
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #19843 : Грудень 21, 2021, 13:18:34 »
напряга оцей весь психологічний тиск в ЗМІ з приводу нападу Росії, таке враження що нас(¿себе?) привчають до думки шо це нормально, шо так і повинно бути, якийсь сюр, сподіваюсь шо я просто накручую себе
Ну так в нас війна вже майже 8 років. Напад може (і міг) статися в будь-який момент. До цього вже дійсно треба звикнути.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #19844 : Грудень 21, 2021, 16:38:47 »
напряга оцей весь психологічний тиск в ЗМІ з приводу нападу Росії, таке враження що нас(¿себе?) привчають до думки шо це нормально, шо так і повинно бути, якийсь сюр, сподіваюсь шо я просто накручую себе
Просто згадай 2014р. Там багато було такого... :(
Навіть у 2015 теж було багато.
Ага. Марик сливали два раза в неделю, иногда чаще.
Возможно повторюсь, но спрошу ещё раз, вы помните как хуйло предупреждал за четыре недели про оккупацию Крыма? Вот и я нет.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12690
  • Karma: 6497
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #19845 : Грудень 21, 2021, 16:55:46 »
Возможно повторюсь, но спрошу ещё раз, вы помните как хуйло предупреждал за четыре недели про оккупацию Крыма? Вот и я нет.
Так он и сейчас не предупреждает. Это американцы стали какие-то сроки называть.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19846 : Грудень 21, 2021, 17:31:06 »
Возможно повторюсь, но спрошу ещё раз, вы помните как хуйло предупреждал за четыре недели про оккупацию Крыма? Вот и я нет.
Так он и сейчас не предупреждает. Это американцы стали какие-то сроки называть.
Я бы не стала рассматривать статью в таблоиде как значимую информацию. К тому же есть очень хороший разбор этой статьи,  который принес Эней. Там все разложено по полочкам. Сейчас такого информационного шума будет много.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12690
  • Karma: 6497
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #19847 : Грудень 21, 2021, 17:59:35 »
Я бы не стала рассматривать статью в таблоиде как значимую информацию.

Да, информация из "Дейли Мейл" вряд ли заслуживает пристального внимания. Не тот уровень издания.
Но в условиях сильного напряжения на границе и, вообще, в международных отношениях, приходится "держать в уме" всякую инфу.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14751
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #19848 : Грудень 21, 2021, 18:05:22 »
Слухайте, як сказав один мій знайомий у квітні, коли був такий самий хайп і всі почали дзвонити один одному: "Чого ви кіпішуєте? Буде війна
Cпойлер
в сенсі активні дії
-- будемо воювати, зараз чого напружуватися?"
А для нас рецепт від накручування себе відомий ще з 14-го: як стало зовсім лячно -- 100 грн на армію, і легшає. Або можна щось руками для армії робити, як от Мадам Петрановська. Або навіть піти в тероборону записатися та їздити на навчання регулярно, тоді не буде часу хвилюватися. :)

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9835
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #19849 : Грудень 21, 2021, 18:22:11 »
Слухайте, як сказав один мій знайомий у квітні, коли був такий самий хайп і всі почали дзвонити один одному: "Чого ви кіпішуєте? Буде війна
Cпойлер
в сенсі активні дії
-- будемо воювати, зараз чого напружуватися?"
А для нас рецепт від накручування себе відомий ще з 14-го: як стало зовсім лячно -- 100 грн на армію, і легшає. Або можна щось руками для армії робити, як от Мадам Петрановська. Або навіть піти в тероборону записатися та їздити на навчання регулярно, тоді не буде часу хвилюватися. :)
Ти права, коли щось робиш, то воно спокійніше.  Дівчата  думали що всі відправки вже зробили і далі буде вже після НР. Але отримали ще зпмовлення. :smilie1: Пошкрябали по закромам, у кого що знайшлося готового і ще 62 кг Вибухових сумішів та Витребенек відправили на фронт.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35750
  • Karma: 23556
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19850 : Грудень 21, 2021, 18:32:58 »
Владімір Алєксандровіч: Батя, я стараюс.
https://twitter.com/ukrpravda_news/status/1473317117860749317

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6892
  • Karma: 3799
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика
« Reply #19851 : Грудень 21, 2021, 18:49:43 »
Монополизм? Прикольно, в чем?

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1734
  • Karma: 842
Re: Українська політика
« Reply #19852 : Грудень 21, 2021, 18:50:24 »
Shannou, ти хуєсос.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6662
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19853 : Грудень 21, 2021, 18:51:14 »
Монополизм? Прикольно, в чем?
В нормальном черном шоколаде брют :grin:
Если серьезно, то самой интересно))
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14751
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #19854 : Грудень 21, 2021, 18:56:41 »
В нормальном черном шоколаде брют
У них такое есть??? Брют в шоколаде?

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9835
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #19855 : Грудень 21, 2021, 18:58:05 »
Был бы Порох, а статья найдется. :mad:
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35750
  • Karma: 23556
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19856 : Грудень 21, 2021, 19:30:29 »
Монополизм? Прикольно, в чем?

Цитувати (виділене)
Петр и Мазепа
12 хв  ·
АМКУ сегодня оштрафовал группу связанных с кондитерской корпорацией Roshen компаний на 283 млн грн
За «злоупотребления монопольным положением» на рынке патоки и глюкозных сиропов, которые начались по мнению АМКУ… после запрета ввоза такой продукции из РФ.

Цитувати (виділене)
Олександр Погребиський
1 год  ·
АМКУ, яким кирує сестра сусідки Зеленських по Кривому Рогу оштрафувала ROSHEN на майже 284 млн. гривень, за те, що вони єдині хто виробляє патоку в Україні….
Тобто представте, що антимонопольний комітет оштрафує компанію Apple, за те, що вона єдина хто виробляє Iphone….
Я вже мовжу за кількість благодійних внесків компанії на користь ЗСУ, української медицини та культури….
А те, що кричуще та незаконне дійство відбулось на наступний день після вручення підозри Порошенку, думаєте співпадіння?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35750
  • Karma: 23556
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19857 : Грудень 21, 2021, 19:56:43 »
Цитувати (виділене)
шабунін. Отже, Зеленський/Єрмак таки зірвали призначення керівника САП. Ним став детектив НАБУ Олександр Клименко.

Зроблено це в показовий, підкреслено бєспрєдєльний, спосіб. Щоб в наших Західних союзників не залишилося сумнівів, що Зеленський і Єрмак плюнули їм в лице.

Для розуміння контрольовані Зеленським/Єрмаком члени комісії відмовилися затвердити, ними ж проставлені та особисто оголошені бали.

Контрольовані Зеленським/Єрмаком членик комісії відмовилися проголосувати, що 230+16=246.

Деталі - в тексті нижче. Зараз наголошу лише на одному: за все, все, що відбуватиметься  далі відповідають Зеленький з Єрмаком особисто.

Члени комісії від парламенту (5 з 6) не дали голоси за фінальне рішення, це: голова комісії Коваль (За Майбутнє), Романюк (Довіра), Бусол (За Майбутнє), Соболь (від Слуг Народу) та Гуджал (ОПЗЖ).

Фінальні бали в рейтингу: Олександр Клименко  набрав 246 балів, Андрій Синюк 229 балів.

До речі, Бусол поставила Клименку за співбесіду 2 бали, а Гулжал - 1 бал. Причому Синюку вони вони поставили по максимуму. Напевне ще сподіваючись змахлювати.

Зрештою Коваль зачитала проєкт рішення комісії, за яким переміг детектив НАБУ Клименко, який доганяв Татарова.

Однак контрольовані Зеленським/Єрмаком члени комісії не дали голоси за формальне рішення, після якого країна отримала б керівника САП, конкурс на якого триває уже понад рік.

Члени комісії пропонують зібратися завтра - однак це нічого не змінить. Клименко є переможцем конкурсу і це означає, що Банкова збирається зірвати конкурс.

Рішення ОАСК напередодні точно не випадкове і писалося на Банковій.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23618
  • Karma: 9444
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #19858 : Грудень 21, 2021, 20:02:12 »
Зеля барыжит Сватами в России на самом ебнутом канале Россия. Но  чтоб никто не догадался, там его называют СвАты.
Тю, ля, а шо?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #19859 : Грудень 21, 2021, 21:25:24 »
Цитувати (виділене)
КС визнав конституційною заборону російських фільмів і телепередач

Велика палата Конституційного Суду України ухвалила рішення у справі, розпочатій за конституційним поданням 47 народних депутатів України (https://censor.net/ua/n3306515) щодо відповідності Конституції окремих положень статті 6 закону України "Про телебачення і радіомовлення".

У КС пояснюють, що ці положення зазначеного закону передбачають заборону на використання і трансляцію українськими телерадіоорганізаціями аудіовізуальних творів (фільмів, телепередач), одним із учасників яких є особа, внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України (всілякі "кримнашисти", путіністи та решта осіб які підтримують війну проти України).

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.