Автор Тема: Українська політика
 

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7621
  • Karma: 5618
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Українська політика
« Reply #19980 : Грудень 24, 2021, 11:59:59 »
Рано. Они на следующей неделе обзвонят военкоматы и спросят, что делать. Я не прикалываюсь.
Слухайте, а шо за кіпіш і очікування якихось алгоритмів? Чим відрізняється облік чоловіків від обліку жінок? Приходиш, пишеш заяву, отримуєш направлення на медогляд, повертаєшся з висновком, отримуєш військовий квиток. Нашо щось вигадувати?
Мій чоловік кілька років тому знов ставав на військовий облік. У київському військоматі були великі черги. І медогляд виглядав точнісінько як за радянські часи - наказали роздягтися до білизни, та разом з натовпом юнаків блукати по кабінетах лікарів.
Може для жінок буде інший алгоритм або «жіночі» дні. Бо я не уявляю як додати до тих чоловіків товпу жіночок у трусах.
The best is yet to come.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #19981 : Грудень 24, 2021, 12:02:43 »
В мене синочка збирається ставати на облік, той розповість страшні подробиці.
Зараз їм подзвонила, сказали приходити у четверг до 9-ї ранку, медкомісія буде
Між іншим, 30-го грудня. Я була впевнена, що відішлють напіслясвят
« Останнє редагування: Грудень 24, 2021, 12:54:41 від Даяна »
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19982 : Грудень 24, 2021, 12:04:25 »
Военкоматы! Вот уже и рабочие места для призванных женщин.
А ещё новые помещения, чтобы было, куда их посадить.
Мы сидели в маленькой комнатушке вдесятером. Всех командировали на помощь военкомату
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34639
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #19983 : Грудень 24, 2021, 12:07:03 »
В мене синочка збирається ставати на облік, той розповість страшні подробиці.

головне попасти в перші 30 у списку :lol2: тоді є надія кудись попасти до їх обіду. після обіду прийому немає :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14724
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #19984 : Грудень 24, 2021, 12:33:11 »
Слухайте, а шо за кіпіш і очікування якихось алгоритмів? Чим відрізняється облік чоловіків від обліку жінок? Приходиш, пишеш заяву, отримуєш направлення на медогляд, повертаєшся з висновком, отримуєш військовий квиток.
втрати, якщо бути впевненим та напористим - тиждень часу.
І це якщо пощастить. Для початку я б хотіла напевно знати, які хоч документи треба брати з собою. Бо витратити день, щоб тобі потім сказали, що потрібна ще така довідка, а завтра з'ясується, що і ось така, -- ну, я не хочу витрачати зайвий час.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2626
  • Karma: 1802
Re: Українська політика
« Reply #19985 : Грудень 24, 2021, 12:43:18 »
Може для жінок буде інший алгоритм або «жіночі» дні. Бо я не уявляю як додати до тих чоловіків товпу жіночок у трусах.
у 2014 теж ставав на облік, медкомісія була нормальна, голяка не ходили
у юрбі було багатенько дівчат, медпрацівники, теж одягнені були
периферія :unknown:

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика
« Reply #19986 : Грудень 24, 2021, 12:49:57 »
Цікаво, де вони візьмуть стільки гінекологогів? Чи ті бідолашні будуть працювати в три зміни без вихідних?

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #19987 : Грудень 24, 2021, 12:53:23 »
Цікаво, де вони візьмуть стільки гінекологогів? Чи ті бідолашні будуть працювати в три зміни без вихідних?
Божечки, принесемо довідки від свого, власного, що оглянута, цитологія здана. Все.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #19988 : Грудень 24, 2021, 13:04:16 »
Астанавитесь!  :scare3:

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #19989 : Грудень 24, 2021, 13:20:46 »
гінекологогів
Вот сначала призовут гинекологов, значит.  :sneaky:

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Re: Українська політика
« Reply #19990 : Грудень 24, 2021, 13:25:26 »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35520
  • Karma: 23431
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19991 : Грудень 24, 2021, 13:30:16 »
гінекологогів
Вот сначала призовут гинекологов, значит.  :sneaky:
Армійський лікар-уролог при нагоді може замінити двох лікарів-гінекологів. А якщо треба, то і трьох.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35520
  • Karma: 23431
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19992 : Грудень 24, 2021, 13:34:54 »
Цитувати (виділене)
Ганна Маляр
20 год  ·
СтратКом ЗСУ / AFU StratCom підготував ‼ До вашої уваги коротке роз'яснення до Наказу Міністра оборони України №313 від 11.10.2021 "Про затвердження Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 03 грудня 2021 р. за N 1566/37188 ‼

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #19993 : Грудень 24, 2021, 14:16:01 »
Астанавитесь!  :scare3:
Ніт. Будемо лякатися заздалегідь. А то чумний вже так не вставляє.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #19994 : Грудень 24, 2021, 14:17:30 »
Сама я собираюсь в добровольном порядке обратиться в военкомат.
Я теж піду.
+1
Not all those who wander are lost

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9103
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика
« Reply #19995 : Грудень 24, 2021, 14:31:39 »
медкомісія була нормальна, голяка не ходили
Ну хоч не як в рядянські часи - от спробуй уявити ту комісію в день похорон Геніального Секретаря... Натовп хлопців в труселях вишикуваний перед телевізором - і щоб мовчки, не порушуючи грандіозність  моменту. Я б не повірив, якби там не стояв.  :crazy:
Homo homini felis est.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34639
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #19996 : Грудень 24, 2021, 15:00:15 »
СМИ сообщают, что Офис генерального прокурора подписано ходатайство об аресте пятого президента Украины Петра Порошенко. Сумма залога составляет 1 млрд гривен. А почему не 5 миллиардов? Или не триллион? Или 1 миллиард звучит красиво? Но самое смешное то, что ходатайство опять подписал и.о. генпрокурора Алексей Симоненко, как и сообщение о подозрении, а не Генпрокурор Венедиктова. Хотя она в Киеве.

У меня только один вопрос - что же такое сделал Симоненко, что он вынужден подписывать такую хрень?  А может просто его семью держат в заложниках? В любом случае, Венедиктова и её первые замы это подписывать отказались. И это очень забавно.

https://t.me/BerezaJuice/8164
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9103
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика
« Reply #19997 : Грудень 24, 2021, 15:07:47 »
И это очень забавно.
Якось воно не дуже забавно. Вони ж явно вирішили (продемонструвати намір) з помпою арештовувати під камери. Хто там тих адвокатів буде слухати у цьому випадку. Розрахунок що може не повернеться - для відосиків навіть краще.
Homo homini felis est.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #19998 : Грудень 24, 2021, 15:50:20 »
Якось воно не дуже забавно. Вони ж явно вирішили (продемонструвати намір) з помпою арештовувати під камери. Хто там тих адвокатів буде слухати у цьому випадку. Розрахунок що може не повернеться - для відосиків навіть краще.

Не маю сумніву, що ПП повернеться. І навіть цікаво було б подивитися на спробу арешту. Бубочка забув як проходили суди над Порошенком? Невже не засцуть?
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34639
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #19999 : Грудень 24, 2021, 16:11:44 »
Це олів'є шоу під новий рік, вони вперто продовжують йти по стопах Овоча. Наступним кроком буде здача наших позицій щодо Донбасу на фоні економічної кризи.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20000 : Грудень 24, 2021, 16:14:22 »
Цитувати (виділене)
Журналістам "Української правди" підтвердили, що в офісі генпрокурора підписали клопотання про арешт Порошенка.
Крім того, джерело підтвердило, що Печерський суд Києва дозволив його затримати, щоб доставити Порошенка в суд та обрати запобіжний захід.

Водночас, спікер суду Чергавий відмовився коментувати інформацію. Також він не зміг підтвердити, чи спростувати, чи було відповідне засідання у суді.
За його словами, подібні засідання таємні і проходять у закритому режимі.
На очереди "тройки"?  :kos:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #20001 : Грудень 24, 2021, 16:16:17 »
Слухайте, а шо за кіпіш і очікування якихось алгоритмів? Чим відрізняється облік чоловіків від обліку жінок? Приходиш, пишеш заяву, отримуєш направлення на медогляд, повертаєшся з висновком, отримуєш військовий квиток.
втрати, якщо бути впевненим та напористим - тиждень часу.
І це якщо пощастить. Для початку я б хотіла напевно знати, які хоч документи треба брати з собою. Бо витратити день, щоб тобі потім сказали, що потрібна ще така довідка, а завтра з'ясується, що і ось така, -- ну, я не хочу витрачати зайвий час.
От для цього їм і треба виробити процедуру. Бо все не просто так - в нас за законом людину, що призвали, мають всім забезпечити. Ви собі уявляєте, які вони зараз мабть робити закупівлі форми "на всяк випадок", там є якісь співвідношення. Плюс жінки можуть потребувати додаткових рішень (наприклад, вона молода й здорова, але вагітна чи тільки народила). Ще мають бути розпорядження, чи можуть призвати і чоловіка, і жінку, якщо в них малі діти. А якщо тільки одного, о кого саме? Ви не уявляєте, скільки в них постає питань зразу, як тільки вони реєструють людину. Далеко ходити не треба - от я, наприклад. Я переселенка, зареєстрована в одному кінці Києва, живу геть за іншим, а робота в мене в центрі. То в який військомат мені йти? І це так, фігня, можу ще написати. І ні в кого зараз відповідей на це все нема.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20522
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #20002 : Грудень 24, 2021, 16:19:35 »
Крім того, джерело підтвердило, що Печерський суд Києва дозволив його затримати, щоб доставити Порошенка в суд та обрати запобіжний захід.
Вот и правильно он свалил на НР. Обойдётся сцыкун без видосика ареста Порошенко пока.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #20003 : Грудень 24, 2021, 16:21:27 »
Я завтра собираюсь в свой районный зайти, узнать что к чему и как оно ваще.
Мне на работе сказали сидеть на попе ровно и ждать распоряжений. А работаю я в гос.секторе, там все строго. Сижу, жду.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20004 : Грудень 24, 2021, 16:35:42 »
Обойдётся сцыкун без видосика ареста Порошенко пока.
Даже не сомневаюсь, что в новогодней речи будут упомянуты "предатели, отсиживающиеся за границей".

А ваще, впечатление многоходовочки. Взбудоражить и разогреть народ сливами. Затем с шумом арестовать ПП в аэропорту и провокациями вызвать столкновения.
И в январе дать возможность хуйлу броситься на помощь "братьям" против "нациков". Все по графику.
(Надеюсь, это только мое воображение).  :kos:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 853
Re: Українська політика
« Reply #20005 : Грудень 24, 2021, 16:50:30 »
суд продовжив запобіжний захід до 24 лютого  Антоненку, Кузменко й Дугарь, разом з тим з Антоненка зняли електронний браслет залишивши тільки нічний домашній арешт.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35520
  • Karma: 23431
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20006 : Грудень 24, 2021, 18:16:59 »
Що простіше, посадити мільярд дерев, чи  поставити на військовій облік усіх жінок? Непрості рішення у непростий час. А ще ж садити Порошенка...

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2692
  • Karma: 1344
Re: Українська політика
« Reply #20007 : Грудень 24, 2021, 18:35:51 »
Забавна сумма залога. Звучит, конечно, внушительно. Но, по нынешнему курсу, это 36 миллионов баксов. Сумма немалая, но вовсе не фантастическая. У исполнителей, похоже, воображалка поломалась, в процессе. Больше они выдавить из себя не смогли. Арест тоже побоялись просить.
И еще мне непонятна позиция Венедиктовой. Вроде впечатление особо тупой она не производила. Но тут какая то детская наивность, что бить потом буду таки по паспорту. А не по роже. 

Offline Степанида Ластівченко

  • *****
  • Повідомлень: 1020
  • Karma: 1163
Re: Українська політика
« Reply #20008 : Грудень 24, 2021, 18:46:59 »
Що простіше, посадити мільярд дерев, чи  поставити на військовій облік усіх жінок? Непрості рішення у непростий час. А ще ж садити Порошенка...
Посадити Порошенка - це зі сфери мрій. А от мільярд дерев можна розділити на всіх жінок, поставлених на облік, і зобов'язати їх (жінок) саджати їх (дерева). Якщо жінок буде 10 млн - всього по 100 дерев на кожну  :girl_dance:

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15375
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #20009 : Грудень 24, 2021, 19:00:38 »
Я завтра собираюсь в свой районный зайти, узнать что к чему и как оно ваще.

Сказали «давайте вже після свят»  :smilie5:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.