Автор Тема: Українська політика до 31.12.2016
 

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Украинская политика
« Reply #17580 : Липень 27, 2015, 13:34:54 »
Заміна молодшого лейтенанта
Сколько там тех младших. После вуза сразу лейтенанта дают.
Наверное хорунжий объединит всех лейтенантов — и младших, и просто, и старших.
Для создания объединенной бригады звания  лучше унифицировать. В Польше есть младший и старший хорунжий https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BD%D0%B6%D0%B8%D0%B9

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Украинская политика
« Reply #17581 : Липень 27, 2015, 13:44:27 »
День какой-то совсем тяжелый.  :smilie2: Сильное обострение в АТО, погибшие-раненые, масса каких-то автоаварий, годовщина Скнилова. Теперь еще и

На Закарпатті вантажівка з 35 людьми впала у прірву, є загиблі
захид нет

Offline Старина Z

  • *****
  • Повідомлень: 41886
  • Karma: 31805
  • Стать: Чоловіча
Re: Украинская политика
« Reply #17582 : Липень 27, 2015, 13:49:19 »
Пока наши не торопятся готовиться к зиме. На текущий момент в ПГХ 12,8млрд куб или 41% от их объема или 2/3 от прошлогоднего на  начало отопительного.
Цены на 3 квартал уже озвучены так что ждать еще смысла нет. http://news.finance.ua/ru/news/-/355276/ukraina-uvelichila-zapasy-gaza-v-hranilishhah-do-12-8-milliarda-kubometrov

Закачка идет, просто меньшими темпами. Вот исторические данные на каждый день:
http://transparency.gie.eu/index.php/historical?code=25

В прошлом году на ту же дату было на два миллиарда кубов больше.
Думаю, просто нет денег, чтобы больше сейчас закачивать.
Ну два миллиарда отставания - это такое, за месяц интенсивной закачки можно нагнать. Тем более, что потребление зимой скорее всего упадет из-за новых цен на газ.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Украинская политика
« Reply #17583 : Липень 27, 2015, 13:51:25 »
Думаю, просто нет денег, чтобы больше сейчас закачивать.

Думаю ждут новые цены с учетом нефти... Возможно по совету "старших товарищей"...

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Украинская политика
« Reply #17584 : Липень 27, 2015, 13:52:11 »
ГПСУ официально опровергла российский вброс по поводу стрельбы на нашем КПП
Цитувати (виділене)
администрация ГПСУ инициировала служебное расследование в ходе которого проверили все пограничные наряды, которые несли службу на указанном направлении. В результате было установлено, что все боеприпасы у военнослужащих в наличии, а оружие не имеет признаков применения
http://society.lb.ua/life/2015/07/27/312020_pogranichniki_oprovergli_informatsiyu.html

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34817
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Украинская политика
« Reply #17585 : Липень 27, 2015, 13:55:20 »
Спутник АТО @SputnikATO
Сотрудник Апелляционного суда Одесской области сбросился с крыши суда в понедельник, около полудня - МВД Украины в Одесской области
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Украинская политика
« Reply #17586 : Липень 27, 2015, 13:57:48 »
Наши чиновники внезапно обнаружили что информацией полезно обмениваться если нужно работать :sarcastic:
Цитувати (виділене)
Министерство юстиции, Министерство внутренних дел и Национальное антикоррупционное бюро договорились о сотрудничестве и взаимном доступе к базам данных.
http://lb.ua/news/2015/07/27/312009_minyust_mvd_akb_obmenyalis_dostupom.html

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса

Offline dimoto

  • *****
  • Повідомлень: 2862
  • Karma: 1218
Re: Украинская политика
« Reply #17588 : Липень 27, 2015, 14:05:52 »
А Саакашвили все буянит и буянит,  совсем совесть потерял  8)
Цитувати (виділене)
Mikheil Saakashvili added 4 new photos.
1 hr · Edited ·
Моя команда зробила презентацію нашої моделі революційного для України митного терміналу в Одесі. У цих нових терміналах буде проводитися догляд максимум 5-7 % контейнерів, усі основні рішення прийматимуться комп`ютером та час проходження догляду буде скорочено до 15 хвилин, замість теперішніх декількох днів. Якщо нам дуже не заважатимуть, ми побудуємо нові термінали протягом 100 днів та повністю перекриємо контрабанду.
Зранку ми вже зустрілися з американським послом Бондом - відповідальним за питання розвитку, для того щоб дістати фінансування для підготовчої частини проекту.
Моя команда сделала презентацию нашей модели революционного для Украины таможенного терминала в Одессе. В этих новых терминалах будет досматриваться максимум 5-7 % контейнеров, все основные решения будет принимать компьютер и время прохождения досмотра будет в среднем 15 минут вместо теперешних часто нескольких дней. Если нам очень не будут мешать, мы построим новые терминалы в течении 100 дней и полностью перекроем контрабанду.
С утра мы уже встретились с американским послом Бондом по вопросам развития , чтобы добыть финансирование для подготовительной части проекта.]

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Украинская политика
« Reply #17589 : Липень 27, 2015, 14:09:40 »
Не знаю, кто там инвестор, но новость оцениваю положительно.
У меня Endpoint Protection грязно ругается на твою ссылку  :mad: Exploit:HTML/Meadgive.K

Offline Йоссариан

  • *****
  • Повідомлень: 672
  • Karma: 238
Re: Украинская политика
« Reply #17590 : Липень 27, 2015, 14:09:47 »

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Украинская политика
« Reply #17591 : Липень 27, 2015, 14:11:13 »
У меня Endpoint грязно ругается на твою ссылку  :mad: Exploit:HTML/Meadgive.K
Тю, прошу прощения. Вообще-то это Dumskaya.net, т.е. ресурс проверенный. Видимо, недоглядели.
Дам текст, там немного:
Цитувати (виділене)
Строительство крупного логистического центра началось в поселке Авангард, что под Одессой.

Как сообщили в Овидиопольской райгосадминистрации, центр будет включать себя два фруктовых терминала площадью 9710 кв.м., терминал глубокой заморозки площадью 4760 кв.м. и станцию техобслуживания для грузовых автомобилей DAF.

Первичная архитектурная концепция терминалов принадлежит бельгийской компании AAVO. Главный архитектор — Дамиен Ван Уст. Поставщик холодильного оборудования — словенская фирма ЭХО.

СТО проектировала «Первая инженерная компания» (Одесса), оборудование поставит голландский производитель грузовых автомашин DAF.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Украинская политика
« Reply #17592 : Липень 27, 2015, 14:17:19 »
Майклъ Щуръ
6 ч · отредактировано ·
Зібравсі.
Я мовчав-мовчав, але кількість істеричних (перепрошую) постів зашкалила.
Отже.
Розповім всю історію з самого початку.
Які тільки мені прийшла повістка, я подзвонив у прес-службу генштабу. Представився і сказав, що мені прийшла повістка. Також сказав, що я збираюсь йти в армію. Також сказав, що я, впринципі непогано працюю з інформаційов і т. д.
Мені одразу дали контакт Тетяни Попової з МінСтець.
Подзвонив пані Поповій. Ми з нею зустрілись і вона запропонувала варіант, при якому те, що я вмію робити добре, зможе реалізовуватись під час служби найкраще. Працювати в Департаменті інформаційних шось-там. Якось так.
Тобто зрадою це назвати важко. Я, чесно кажучи, вважав, що це не варто афішувати, але після того шуму, що піднявсі, вже нема змісту.
Тепер мені залишилось пройти підготовку у Десні і всьо - готовий приступати до виконання обов'язків.
Тепер щодо "Майклові Щуру прислали повістку! Як вони могли?! Зрада! Дибіли..."
Знаєте, чого ви мене позбавили? Ви всі, хто писав ці істеричні (знову перепрошую) повідомлення? Знаєте, що ви у мене відібрали? Право вибору.
А знаєте чому? Бо:
1) якщо я піду в той департамент інформації, то для тих, хто зараз воює, я буду "сциклом, який підмовив дурналістів, щоб вони підняли крик, щоб відмазатись від армії";
2) якщо я піду воювати, то я буду "жертвов влади, якій заткнули рота".
Дякую, друзі [кланяється] підсобили!
Ви взагалі думали про наслідки перед тим, як то всьо писати. Ви про наслідки взагалі думаєте? Так я розумію - сумно, розхвилювались, не хочеться, щоб хтось йшов туда, де стріляют. Це природньо. Це нормально.
Але ж курча ляґа!!! Це я маю вирішувати, а не ви!
Ви позбавили мене права вибору! От що ви мені залишили? Ви мені залишили тільки один вибір. Той, який ви вважаєте правильним.
А як же я? Може я також маю право вирішувати, куди мені йти і що мені там робити?
Скажу більше - ні у кого з вас немає права вирішувати це замість мене. А ви це зробили. Ви всі, хто писав ці істеричні (ще раз перепрошую, але вони справді такі) тексти, ви дружно позбавили мене права вибору.
І наостанок. Дорогі дурналісти, ви зараз нічим не відрізняєтесі від тих, хто відмазує своїх друзів/синків/чоловіків/однокласників/співробітників.
Ви зараз намагаєтесь створити ще одну касту недоторканих.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Украинская политика
« Reply #17593 : Липень 27, 2015, 14:22:07 »

Ekaterina Levin
5 hrs · Kyiv ·
Коротко об украинской законности. Глава Конституционного суда едет по трассе в машине по встречной полосе с превышением скорости. Все.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Украинская политика
« Reply #17594 : Липень 27, 2015, 14:22:24 »
Написали, что представлена новая форма http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/27/7075846/

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Украинская политика
« Reply #17595 : Липень 27, 2015, 14:25:10 »

Ekaterina Levin
5 hrs · Kyiv ·
Коротко об украинской законности. Глава Конституционного суда едет по трассе в машине по встречной полосе с превышением скорости. Все.
Зы : не по трассе а в населенном пункте.

Offline Nortaga

  • *****
  • Повідомлень: 2351
  • Karma: 749
Re: Украинская политика
« Reply #17596 : Липень 27, 2015, 14:46:46 »
Интервью для Нового времени. Сакварелидзе рассказал, что происходит в ГПУ и что он готов сделать для Украины
http://nv.ua/publications/sakvarelidze-rasskazal-chto-proishodit-v-gpu-i-chto-on-gotov-sdelat-dlja-ukrainy-60824.html

Offline franco

  • *****
  • Повідомлень: 10867
  • Karma: 2274
  • Стать: Чоловіча
  • бендеровец
Re: Украинская политика
« Reply #17597 : Липень 27, 2015, 14:55:35 »
Написали, что представлена новая форма http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/27/7075846/
Нравится. Особенно парадка. На поляков походит чутка, но не суть. Главное, что от совка далеко. По камуфляжу - главное, что бы практичным был в поле и не на неделю носки по окопам.

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Украинская политика
« Reply #17598 : Липень 27, 2015, 14:57:33 »
Але ж курча ляґа!!! Це я маю вирішувати, а не ви!
Вот умница Щур!!!
Я вчера, когда читал все эти: "Зрада! Нас сливают! Щура в армию забирают!", понимал, что не их это дело, но не мог так внятно сформулировать.
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline Nortaga

  • *****
  • Повідомлень: 2351
  • Karma: 749
Re: Украинская политика
« Reply #17599 : Липень 27, 2015, 15:02:20 »
Надеюсь береты только для парадной формы.

Помню большая дискуссия была у Лесника по беретам, в том числе и военные отписывались, что та же панама конкретно лучше беретов, которые нормально и от дождя, и от солнца не защищают. Те же штаты сами от беретов отказались (кроме определенных частей, где берет уже больше традиция).

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7472
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Украинская политика
« Reply #17600 : Липень 27, 2015, 15:02:51 »
Але ж курча ляґа!!! Це я маю вирішувати, а не ви!
Вот умница Щур!!!
Я вчера, когда читал все эти: "Зрада! Нас сливают! Щура в армию забирают!", понимал, что не их это дело, но не мог так внятно сформулировать.

С одной стороны да, с другой, какую реакцию Щур ожидал, когда повестку в ФБ разместил?

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Украинская политика
« Reply #17601 : Липень 27, 2015, 15:04:32 »
Надеюсь береты только для парадной формы.
Береты - это ж вроде получается парадка для нацгвардии.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Украинская политика
« Reply #17602 : Липень 27, 2015, 15:05:04 »
С одной стороны да, с другой, какую реакцию Щур ожидал, когда повестку в ФБ разместил?
Пожеланий удачи, помощи и подобного, как остальным?

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7472
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Украинская политика
« Reply #17603 : Липень 27, 2015, 15:08:53 »
С одной стороны да, с другой, какую реакцию Щур ожидал, когда повестку в ФБ разместил?
Пожеланий удачи, помощи и подобного, как остальным?

Скорее всего да. Но лучше бы он так и написал: призвали, еду в учебку, заниматься буду журналистикой в армии, пожелайте удачи.
А то у нас народ зрадопадкий, сразу каждый свое увидел.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Украинская политика
« Reply #17604 : Липень 27, 2015, 15:26:55 »
Черт наблатыкались наши медики По моему этот мудак просто решил свалить за рубеж и инсценировал падение
Цитувати (виділене)
Стан Ігоря Єремеєва стабільно покращується. Він повністю готовий для транспортування за кордон для подальшого лікування та реабілітації. Необхідність в оперативному хірургічному втручанні – відсутня
http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/27/7075859/

Offline Nortaga

  • *****
  • Повідомлень: 2351
  • Karma: 749
Re: Украинская политика
« Reply #17605 : Липень 27, 2015, 15:27:42 »


Цитувати (виділене)
На Закарпатті почався прийом документів у нову поліцію

Минулого тижня народний депутат України Мустафа Найєм під час бесіди з журналістами анонсував про те, що з понеділка розпочнеться прийом документів у нову поліцію. 27 липня вже до 10 ранку перед приміщенням фойє Закарпатської ОДА знаходилися хлопці та дівчата, які прийшли здавати документи для вступу на службу нової структури.

Відтак вже перші відвідувачі сіли за стіл заповняти анкети: четверо хлопців та четверо дівчат. На протилежному боці допомагають з документами представники УМВС. Серед тих, хто заповняє анкети побачив і працівників міліції. У залі присутні двоє нових поліцейських, яких сюди привезли зі столиці, спілкуються з хлопцями, які їх розпитують про особливості служби. Під час розмови з Мустафою Найємом почув, що набиратимуть без надання жодних переваг. Навіть, якщо наберуть у нову поліцію більше дівчат, нічого страшного.

– Я прийшла сюди здати документи, бо хочеться щось змінити в своєму житті. – ділиться враженнями абітурієнтка Вікторія. – До цього працювала в дитячому садку. Думаю, що в державі повинно бути покращення і в новій структурі хочеться самій змінювати у кращий бік життя людей.

Cпойлер
– Хочеться мати чесну роботу. – розповідає нашому виданню претендент на нову роботу Андрій. – Я закінчив Національну академію внутрішніх справ, тому йти на службу в нову поліцію не страшно. Сам родом з Чернівецької області, але тепер проживаю в Ужгороді.

– 5 липня я вперше вийшов на зміну в Києві. – розповідає новий поліцейський зі столиці Юрій. – Робота у нас з 9 ранку до 21 вечора, але потрібно приходити вже о 7 ранку, щоби отримати зброю, пройти інструктаж. Спочатку було важко. За час служби вже траплялися різні події: аварії, хуліганства, грабежі, сімейні сварки… З боку правопорушників також було хамство, але це робота. Люди часто звертаються до нас, навіть зупиняють на вулиці. Надходять різні повідомлення. Серед них є такі, що не стосуються нашої роботи: то кішку потрібно зняти з дерева, то собака зникла. Але ми ввічливо відповідаємо людям куди звертатися, консультуємо. Зарплату дають таку, як і обіцяли.

Згодом у фойє приходить голова ОДА Геннадій Москаль з новопризначеним керівником обласної міліції Сергієм Князєвим. Обидва одягнуті… у форму нових поліцейських. Представниця МВС Катерина Деканоізде розповідає журналістам, що поліцейські вже захищають Київ, а згодом вже будуть патрулювати в Дніпропетровську, Одесі, Ужгороді, Мукачеві.

Геннадій Москаль повідомив, що нову форму йому особисто подарував міністр внутрішніх справ. Для прийому документів спеціально вибрали прозорий зал, щоби прийом проходив прозоро. Тут ніхто не приходить з корчагами, медом… Кожен бажаючий може прийти подивитися, як проходить прийом документів. Очільник ОДА підкреслив, що створення нової поліції у нашому краї виникло спонтанно через події в Мукачеві. Ця стрілянина – ніж у спину України і в серце Закарпаття. Набір нових поліцейських будуть проводити до 11 серпня включно, крім вихідних.

http://karpatskijobjektiv.com/%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%82%D1%96-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B0%D0%B2%D1%81%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%BE%D0%BC-%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD/

Offline Старина Z

  • *****
  • Повідомлень: 41886
  • Karma: 31805
  • Стать: Чоловіча
Re: Украинская политика
« Reply #17606 : Липень 27, 2015, 15:29:54 »
Стан Ігоря Єремеєва стабільно покращується. Він повністю готовий для транспортування за кордон для подальшого лікування та реабілітації.

Почему-то вспомнилось:

Цитувати (виділене)
Мы сделали так: мы провели исследование и выяснили, что общественность опасна для Рафика. И общественность надо изолировать от него. И по федеральной программе мы выделили 16 миллиардов рублей. Рафика послали на насильственное лечение в Монте-Карло пожизненно. Он не вернется больше в наш город. Потому что город для него опаснее. (С) Интервью в рамках программы "Криминальная Россия"

Offline Nortaga

  • *****
  • Повідомлень: 2351
  • Karma: 749
Re: Украинская политика
« Reply #17607 : Липень 27, 2015, 15:30:59 »
Береты - это ж вроде получается парадка для нацгвардии.
Другая фотография из этого же мероприятия. На бумажке нарисованы разные береты (в разной цветовой гамме). Фото в спойлере

Cпойлер

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5571
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Украинская политика
« Reply #17608 : Липень 27, 2015, 15:31:24 »
А як же я? Може я також маю право вирішувати, куди мені йти і що мені там робити?
Скажу більше - ні у кого з вас немає права вирішувати це замість мене. А ви це зробили. Ви всі, хто писав ці істеричні (ще раз перепрошую, але вони справді такі) тексти, ви дружно позбавили мене права вибору.
Бредово звучит.
Злобная заинька

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7472
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Украинская политика
« Reply #17609 : Липень 27, 2015, 15:31:45 »
Москаль хочет, чтоб ты записался в полицию Закарпатья.

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.