Автор Тема: Игра Престолов
 

Online Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1454
  • Karma: 2497
Re: Игра Престолов
« Reply #2790 : Вересень 18, 2022, 20:54:57 »
Все наверное видели, но не могу не запостить как Мартин работает над продолжением
Cпойлер


Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Игра Престолов
« Reply #2791 : Вересень 20, 2022, 00:17:51 »
5та серія вогонь. Дуже живенько все, особливо весілля.
Додали симпатичних героїв але нажаль
Cпойлер
випилили їх майже одразу
Деймон просто якась скотиняка, це вже в ніякі ворота.
І щури, щури...явно якийсь символізм  :kos:

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3784
  • Karma: 2151
  • Стать: Чоловіча
Re: Игра Престолов
« Reply #2792 : Вересень 20, 2022, 09:49:04 »
Деймон просто якась скотиняка, це вже в ніякі ворота.
Благодаря инцесту Тарги вырождались-вырождались пока в конец не выродились.
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline Daena_

  • *****
  • Повідомлень: 1562
  • Karma: 2058
  • Айыртау!
Re: Игра Престолов
« Reply #2793 : Вересень 20, 2022, 10:57:19 »
Но он явно вводил много новых действующих лиц и линий, важных лиц и линий, вместо того чтоб сворачиваться. Самое большое опасение - что он тупо не знает как эти все линии свести воедино в развязке, и поэтому не дописывает.
Зато потом на несчастных ДиДов, которым все это вывалили и заявили "а теперь как-то эту кашу завершайте сами, я пас" столько говна вылили.
Нелогично, торопливо, мол, наспех - а можно было как сам автор, показывать еще двадцать сезонов, как краска на стене сохнет.
This is Dorne. You are not wanted here.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Игра Престолов
« Reply #2794 : Вересень 20, 2022, 11:12:57 »
Но он явно вводил много новых действующих лиц и линий, важных лиц и линий, вместо того чтоб сворачиваться. Самое большое опасение - что он тупо не знает как эти все линии свести воедино в развязке, и поэтому не дописывает.
Зато потом на несчастных ДиДов, которым все это вывалили и заявили "а теперь как-то эту кашу завершайте сами, я пас" столько говна вылили.
Нелогично, торопливо, мол, наспех - а можно было как сам автор, показывать еще двадцать сезонов, как краска на стене сохнет.
Ну не такие они и несчастные, могли б поднапрячься и что-нибудь написать удобоваримое вместо того чтоб так быстро сворачиваться. Я как бы не сильно возмущена, мне все равно ИП нравится до последнего, за счет многих факторов, но могли б и развернуть. Слишком быстро все закончилось.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34636
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Игра Престолов
« Reply #2795 : Вересень 26, 2022, 21:54:52 »
А я думав що перші п'ять серій були гівном та сценарною лажею з невдалим кастом :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Игра Престолов
« Reply #2796 : Вересень 27, 2022, 00:08:51 »
Зато как стремительно развиваются события  :grin:

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27652
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Игра Престолов
« Reply #2797 : Вересень 28, 2022, 11:02:32 »
Ну, таке... Дрочіння принцем на голови підданих - це нам повинно казати про багатий внутрішній світ чи про крайню ступінь падіння та деградації? Батько всіх вже впав від кровохаркання в минулій серії, а через 10 років живчик ще той, хіба що лисий. Чому такий рівень медицини не навчився робити кесарево без смерті обох учасників - не зрозуміло від слова зовсім.  Я все розумію, фемінізм, всі діла. Але навіщо зі смаком показувати роди в муках чи не в кожній серіі, з котрих більшість закінчується смертю і матері і дитини? А ця ходьба по палацу через 5 хвилин після пологів - це про тяжку долю жінок в природі? Інша народжувала, народжувала, потім встигла втекти від всіх, та ще й засмажитися, а чоловік, який був в тій же ж кімнаті не встиг наздогнати. Яка прикра повільність. Цей показ щурів кожну серію нам щось повинен розказати. Але що? Дуже глибоко, я не второпав.
Коротше, фігня, буду дивитися далі :smile4:.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Игра Престолов
« Reply #2798 : Вересень 28, 2022, 11:59:13 »
Дрочіння принцем на голови підданих - це нам повинно казати про багатий внутрішній світ чи про крайню ступінь падіння та деградації?
Принц довбойоб, такий собі новий Джоффрі. В мамцю пішов.

Цей показ щурів кожну серію нам щось повинен розказати. Але що? Дуже глибоко, я не второпав.
Падіння, розбрат та деградація, що ж іще.

А ця ходьба по палацу через 5 хвилин після пологів - це про тяжку долю жінок в природі?
Це про тяжкий моральний стан Алісенти. Зациклилась на батьківстві дітей Рейніри наче її їбе.
Що мені незрозуміло так це чому Рейніра її просто не послала на хуй з такою вимогою. Хай би сама прийшла. Може це щоб показати що вона постійно намагається налагодити стосунки з Королевою-мачухою, але все даремно. Та все рівно ходить злюща і псіхована, фу.

Згодна, велика концентрація екранного часу на тяжкості пологів занадто велика. Так, ми в курсі, народжувати тяжко й небезпечно.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34636
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Игра Престолов
« Reply #2799 : Жовтень 03, 2022, 22:59:23 »
Хєх, було складно зробити щось гірше шостої серії, але вони достойно впоралися.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34636
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Игра Престолов
« Reply #2800 : Жовтень 13, 2022, 10:13:16 »
все, я зрозумів вчора про ДД - це не продовження Гри престолів, це Кайдашева сім'я з драконами та погано виписаними мотиваціями персонажів в антуражі Гри престолів. ось як Кайдаш помер то й стало все зрозуміло.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Игра Престолов
« Reply #2801 : Жовтень 13, 2022, 21:04:14 »
ДД - це не продовження Гри престолів
Це навпаки пріквел  :grin:
Загалом на минулому тижні була краща серія. Коли движ на похоронах, приборкання дракона і т.п. А на цьому знов затягнуто, ще ці тортури гримом Візеріса. Через одну в них виходить. Якщо в серії є весілля та/або похорони, чи на крайній випадок візит у бордель, то більш-менш цікаво, якщо нема, то якось ні про що.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34636
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Игра Престолов
« Reply #2802 : Жовтень 18, 2022, 23:21:07 »
Кожен раз сценаристи пробивають дно ще глибше. 8 серія закінчується родинною вечерею, після якої всі розходяться по своїх кімнатах. Вночі Кайдаш помирає. Два дні йде переворот, мала рада, потім пошуки Ейгона, потім наступного дня його коронація. В цей час встигають якимось чином зібрати та змусити присягнути на вірність всіх васалів, ще купа подій. Що в цей час робить законна спадкоємниця престолу Рейніра та її дядько Деймон? А ніхєра, їх жодного разу за серію не показали з усіма їх чотирма дітьми :rofl: бездоганний сюжетний хід
I always tell the truth. Even when I lie.

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27652
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Игра Престолов
« Reply #2803 : Жовтень 19, 2022, 08:46:39 »
Що в цей час робить законна спадкоємниця престолу Рейніра та її дядько Деймон? А ніхєра, їх жодного разу за серію не показали з усіма їх чотирма дітьми :rofl: бездоганний сюжетний хід
У восьмій вона казала, що відвезе дітей та повернеться на драконі. Вона подорожує :smile4:. Весь серіал виглядає як висмоктування з пальця чогось цікавого. Навіщо був перший сезон? А хто його зна. Можна було б почати з восьмої серії, нічого б не змінилося. Вісім серій ми спостерігали, як старіє та хворіє людина, яка працювала королем. Всі старіють та хворіють? Серйозно? :) За всі ці роки деяких акторів змінили тричі. А Деймон с Гайтауером хоча б посивіли чи шо? :)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34636
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Игра Престолов
« Reply #2804 : Жовтень 19, 2022, 09:50:28 »
Що в цей час робить законна спадкоємниця престолу Рейніра та її дядько Деймон? А ніхєра, їх жодного разу за серію не показали з усіма їх чотирма дітьми :rofl: бездоганний сюжетний хід
У восьмій вона казала, що відвезе дітей та повернеться на драконі. Вона подорожує :smile4:. Весь серіал виглядає як висмоктування з пальця чогось цікавого. Навіщо був перший сезон? А хто його зна. Можна було б почати з восьмої серії, нічого б не змінилося. Вісім серій ми спостерігали, як старіє та хворіє людина, яка працювала королем. Всі старіють та хворіють? Серйозно? :) За всі ці роки деяких акторів змінили тричі. А Деймон с Гайтауером хоча б посивіли чи шо? :)
Сір Коул взагалі помолодів. так, пропустив я що вона казала. тобто вона прямо в ніч виїхала в Дрегонкіп. і 10 серію присвятять вже її діям. закінчення 9 з септою та драконом це взагалі тріплфейспалм, будь-яку дірку в сюжеті затикайте драконом, піпл хаває. я не знаю, навіщо я це дивлюсь, навіть Володар перстнів виглядає більш прикольно з цими дитячими твістами Ти Саурон! Я Саурон? Ні, я добрий!
I always tell the truth. Even when I lie.

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27652
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Игра Престолов
« Reply #2805 : Жовтень 19, 2022, 10:15:19 »
закінчення 9 з септою та драконом це взагалі тріплфейспалм, будь-яку дірку в сюжеті затикайте драконом, піпл хаває.
Головний галас в неті: Ну, ну, розв'яжи всі проблеми одним махом! Дракаріс, мля, якщо вже запхали дракона в септу! Як в анекдоті про садиста та мазохиста: Ну зроби мені боляче, ну зроби. - Не зроооблю :smile4:.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Игра Престолов
« Reply #2806 : Жовтень 19, 2022, 13:12:48 »
То не септа, а драконова яма. Там варварськи тримали драконів у підземних печерах щоб не порозбігалися. Нашо було саме там коронацію проводить, очевидно - щоб був еффектний вихід дракона  :grin: Хоча враховуючи що дракаріса не було, так само можна було й коронувати в замку, а Реніс би просто красиво пролетіла повз.

Offline Daena_

  • *****
  • Повідомлень: 1562
  • Karma: 2058
  • Айыртау!
Re: Игра Престолов
« Reply #2807 : Жовтень 20, 2022, 08:05:59 »
как не странно, то, что коронацию провели в Драконьем Логове - это из книги. ХЗ, зачем, но короновали этого убогонького именно там.
This is Dorne. You are not wanted here.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34636
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Игра Престолов
« Reply #2808 : Жовтень 22, 2022, 10:28:00 »
Так, знов пологи та дракони. Серіал можна було б назвати The song of labor and dragons.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3784
  • Karma: 2151
  • Стать: Чоловіча
Re: Игра Престолов
« Reply #2809 : Листопад 02, 2022, 21:24:51 »
Сегодня наткнулся на видео убедительно разбирающее почему Мартин не допишет Ветра Зимы.
Если в кратце - он их пишет уже 11 лет. Примерно треть у него была с начала - то что не вошло в Танец с Драконами.
Еще треть он написал во время короны в 2020м. И сейчас продолжает рассказывать что что-то переписывает и ему осталось написать треть.

А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Игра Престолов
« Reply #2810 : Вересень 26, 2023, 01:17:25 »
Цитувати (виділене)
Письменник Джордж Р.Р. Мартін та 17 авторів подали в суд на компанію OpenAI, розробника відомого чатбота ChatGPT, за порушення авторських прав. Про це повідомляє IGN.

Окрім Мартіна, серед позивачів є американські письменники Джон Грішем, Скотт Туроу та Джоді Піко, та інші члени Гільдії авторів (Authors Guild).
У позові йдеться про те, що OpenAI копіювала роботи письменників, щоб навчати свої лінгвістичні моделі, і робила це без дозволу.
Зокрема, розробникам закидають, що лінгвістичні моделі «виробляють похідний текст, матеріал якого базується, повторює, узагальнює або перефразовую роботу позивачів, та шкодить їхній представленості на ринку».
Коментуючи виданню цей позов, представники OpenAI зазначили, що поважають права авторів та працюють із Authors Guild, щоб обговорити їхні застороги щодо штучного інтелекту.
Нагадаємо, влітку 2023 року ChatGPT завершив «Пісню льоду та полум’я» замість Мартіна, по запиту розробника Ліама Свейна. Річ у тому, що фанати всесвіту «Пісні льоду та полум’я» багато років (12, якщо бути точними) чекають від його автора завершення книжкового циклу. Ліам втомився чекати і довірив завершення циклу штучному інтелекту, а результати виклав онлайн. Це могло стати однією з причин позову.
Not all those who wander are lost

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34636
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Игра Престолов
« Reply #2811 : Вересень 26, 2023, 09:43:44 »
може хоч АІ за цього ледаря допише.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20520
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Игра Престолов
« Reply #2812 : Вересень 26, 2023, 10:22:43 »
Смішні ці написувачі бескінечних саг. :)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Игра Престолов
« Reply #2813 : Вересень 26, 2023, 11:41:44 »
може хоч АІ за цього ледаря допише.
це вже після ледаревої смерті

а хтось читав і рецензував що там вже понаписував AI?

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.