Автор Тема: Побут під час війни
 

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #150 : Січень 25, 2022, 11:01:09 »
Це одна з чисельних хиб в ергономіці калаша

Один умный канадец решил провести тест. Хе хе. Выяснилось очень интересное кино - прошу обратить внимание на те винтовки, у которых эргономически правильный замерз нахрен.

І які з цього відео можна винести висновки? Аби перемикачі були не на ергономічному боці, то не замерзли б? Потужний Сигнал  зброярам Канади і Америки по перенесенню перемикача на інший бік ?

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Побут під час війни
« Reply #151 : Січень 25, 2022, 11:04:22 »
 :kos:
Цитувати (виділене)
Резніков не радить українцям збирати тривожну валізу.

"Не потрібно мати жодної тривожної валізи. Максимум, тримайте при собі необхідні речі, якщо ваше дитя десь впаде і наб'є синці. Візьміть купіть йому йоду, не більше того", - додав він.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Realist

  • **
  • Повідомлень: 60
  • Karma: 39
  • Стать: Чоловіча
  • тверезий погляд на оточення
Re: Побут під час війни
« Reply #152 : Січень 25, 2022, 11:49:08 »
Чомусь про М. Жванецького подумалось...

Cпойлер
Граждане, на всякий случай, переоделись во все чистое...

Ну  Миша ! Жив еще задор!
И жар . И неподдельный юмор.


"Однажды в телевизоре появился бледный как смерть Министр Финансов и заявил:

- Финансовый кризис нас не затронет. Потому что. Я вам точно говорю.

Население, знающее толк в заявлениях официальных лиц, выматерилось негромко и отправилось закупать соль, спички и сахар.

На следующий день в телевизоре появился смущенный донельзя Министр Торговли и сказал:

- Запасы хлеба и товаров первой необходимости позволяют нам с гордостью утверждать, что голод и товарный дефицит нам не грозит. Вот вам цифры.

- Ох! – сказало население и докупило еще муку и крупы.

Министр Сельского Хозяйства для убедительности сплясал на трибуне и сказал радостно:

- Невиданный урожай! Надежды на экспорт! Возрождаемся! Закрома трещат!

- Во даже как! – ужаснулось население и побежало конвертировать сбережения в иностранную валюту.

- Цены на недвижимость упадут! Каждому студенту по пентхаузу! В ближайшем будущем! – не поморщившись, выпалил Министр Строительства.

- Да что ж такое, а? – взвыло население и побежало покупать керосин, керосиновые лампы, дрова и уголь.

- Современная армия на контрактной основе. Уже завтра. И гранаты новой системы. В мире таких еще нет. – солидно сказал Министр Обороны. – Ну а чего нам? Денег же – тьма тьмущая. Резервы, запасы и вообще профицит.

- Мама!... -пискнуло население и начало копать землянки.

- Все о-фи-ген-но! Вы понимаете?! О-ФИ-ГЕН-НО!!! – внушал Президент. – Мы уже сегодня могли бы построить коммунизм. Единственное что нас останавливает – нам всем станет нефиг делать. Потому можете спать спокойно! Стабильнее не бывает! Пенсионеры покупают икру ведрами! Предвижу качественный скачок, рывок и прыжок. А количественный – вообще бег! Семимильными шагами к достатку и процветанию. Карибы становятся ближе. Отсель грозить мы будем миру. По сто тридцать центнеров роз с каждой клумбы. Надои будем вообще сокращать. Коровы не могут таскать вымя. Население возмущено дешевизной. Южная Америка просится в состав нас на правах совхоза. Ура!

- Да что ж вы там такое готовите, звери?! – закричало население и на всякий случай переоделось во все чистое ..."

М. Жванецкий
« Останнє редагування: Січень 25, 2022, 12:17:21 від Realist »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #153 : Січень 25, 2022, 11:52:04 »

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Побут під час війни
« Reply #154 : Січень 25, 2022, 11:52:13 »
Мені здається, що Лілька у своїх припущеннях виходила зі сценарію суцільного хаосу,
Про те й мова, що у припущеннях себе можна так накрутити, що ніяке вторгнення не знадобиться, щоб навкруги було дуже погано.
Взагалі, від істерії дуже допомагає щось робити. Якщо є вільний час, то буквально йти робити руками. Ось Мадам Петрановська робить пастілу, Чібі ходить плести маскувальні сітки, про інших, я просто не знаю. Думаю, що завжди знайдеться потреба у якихось волонтерах (про Львів можна спробувати дізнатися у Льоліка). По-перше, це реальна допомога армії, що зміцнює її, хоча б трошки. По-друге, залишається значно менше часу для роздумів.
Якщо часу нема, я вже казала, перерахувати грошей Доніку або у Повернись живим.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #155 : Січень 25, 2022, 12:13:51 »
Цитувати (виділене)
Vitalii Chepynoga
30 хв  ·
Звертаюся до всіх блогерів з таким нетиповим проханням: не пишіть нічого!
Жодних новин та висновків! Ні поганих, ні хороших...
Поганого й так вистачає, а до хороших люди не готові. Людям подобається хвилюватися і переживать. Тому вони читають щось своє, а не те, що буквально написано...
І якщо ви напишите: "Заспокойтеся, все буде добре!", то людина все одно прочитає це так, як: "проведіть у мирі та спокої ці свої останні хвилини"...
Одна жінка вчора написала: Такий кайф ця невизначеність, якийсь новий різновид свободи. Жру з холодільника що попало, бо хто зна, що воно буде завтра. І чи цікавитиме моє худе стройне тіло когось влітку...

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Побут під час війни
« Reply #156 : Січень 25, 2022, 12:45:08 »
Мені здається, що Лілька у своїх припущеннях виходила зі сценарію суцільного хаосу, якому ніхто не дасть ладу, причому у межах всієї України.
Так, щось таке.
Від Бабченка, слабонєрвним не читати!
Cпойлер
Я не знаю, до какой степени произошло расплавление мозгов в кремлевском бункере, но вероятность удара гиперзвуковым оружием или даже тактическим ядерным я расцениваю совсем не как нулевую.
А это однозначно приводит к шоковому состоянию и временной потере управления — тем более, если у нас управлением и так является «Квартал-95», прости господи. Когда все кризисное управление заключается в записи видосиков «Донт лук ап, езжайте на шашлыки».
И не надо мне писать, что действовать будут совсем другие люди — Генштаб и командование ООС и армии. Да. Действовать будут другие люди. Но страна останется той же. И состояние паралича будет впадать общество, которое забьет дороги, парализует движение и переброску техники, ввергнет страну в экономический коллапс и скупит всю соляру на корню.
Потеря управления все равно будет. На двое суток, трое суток, неделю, две — не знаю.
Но будет.
И к этому тоже надо быть готовым.

Повний текст https://site.ua/arkadiy.babchenko/profukal-ty-svoi-blic-kirg-volodenka-i74er2z


Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Побут під час війни
« Reply #157 : Січень 25, 2022, 12:47:58 »
Взагалі, від істерії дуже допомагає щось робити.
Вибачаюсь, а я істерила? Ще раз вибачте, якщо це так виглядає  :sorry:

Offline Аксельбант

  • *****
  • Повідомлень: 1821
  • Karma: 789
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #158 : Січень 25, 2022, 14:40:52 »
І які з цього відео можна винести висновки? Аби перемикачі були не на ергономічному боці, то не замерзли б? Потужний Сигнал  зброярам Канади і Америки по перенесенню перемикача на інший бік ?

Из этого видео каждый вынес что хотел. Я думаю насчет покупки AK - например от американского производителя, типа DRMS. Опять же, хотелось бы под 223 калибр, а таких у нас увы нет.
На всякий случай, разумеется.

There is no truce with Adam-zad, the Bear that looks like a Man!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #159 : Січень 25, 2022, 16:07:26 »
І які з цього відео можна винести висновки? Аби перемикачі були не на ергономічному боці, то не замерзли б? Потужний Сигнал  зброярам Канади і Америки по перенесенню перемикача на інший бік ?

Из этого видео каждый вынес что хотел. Я думаю насчет покупки AK - например от американского производителя, типа DRMS. Опять же, хотелось бы под 223 калибр, а таких у нас увы нет.
На всякий случай, разумеется.
Той випадок, коли навіть у неповнолітньої дівчинки є брутал-калаш, а тебе - вього-навсього якісь няшні попсові пукалки. Але є мрія, що наближає тебе до рангу цієї мілашки.

Offline Аксельбант

  • *****
  • Повідомлень: 1821
  • Karma: 789
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #160 : Січень 25, 2022, 16:14:07 »
Той випадок, коли ..

Увы, этот тот самый случай когда человек не знает что такое Ремингтон 700 и что такое 308 калибр. Впрочем, откровенно сказать, это не имеет никакого значения.
There is no truce with Adam-zad, the Bear that looks like a Man!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #161 : Січень 25, 2022, 16:22:20 »
Той випадок, коли ..

Увы, этот тот самый случай когда человек не знает что такое Ремингтон 700 и что такое 308 калибр. Впрочем, откровенно сказать, это не имеет никакого значения.

Та вже чули за ваші кінжали і бачили, що буває з їхніми володільцями.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Побут під час війни
« Reply #162 : Січень 26, 2022, 00:02:18 »
Цитувати (виділене)
ЯКЩО ВАС ПОГЛИНАЄ ПАНІКА, ЗАЙДІТЬ НА СЕПАРСЬКИЙ КАНАЛ І ВАС ПОПУСТИТЬ
Ви побачите:
▪️Ешелони української техніки, що рухаються в напрямку лінії зіткнення.
▪️Рій бортів, які, наче бджілки, снують з країн Євросоюзу до Києва завантажені летальним озброєнням.
▪️Дайте на буханку хліба і закурити!
▪️Екстрені заяви Єдічки Басуріна про підготовку наступу украми зі всіх сторін і з неба.
▪️Свободу Андрію Косяку!
▪️Спецназ США в Авідіївський промзоні.
▪️Пачіму раіся нє прізнайот ріспублікі!
▪️Дайте на буханку хліба і закурити!
▪️Курс рубля рухнув і наі16неться ще, якщо росія нападе на Україну.
▪️Свободу Андрію Косяку!
▪️В Крматорськ прибули 150 британських спецназівців.
▪️Байрактари регулярно проводять розвідку на безпечній для них відстані.
▪️Дайте грошей!
▪️Джавеліни вже на Донбасі!
▪️Дайте грошей!

Offline Realist

  • **
  • Повідомлень: 60
  • Karma: 39
  • Стать: Чоловіча
  • тверезий погляд на оточення
Re: Побут під час війни
« Reply #163 : Січень 26, 2022, 10:37:11 »
Деяка аналогія є:

- Рабинович! Я слышал, вы читаете антисемитские газеты!
- Ну да, читаю.
- Как же вы можете! Вы же еврей!
- А очень просто. Сначала я читал еврейские газеты. Там такая депрессия, скажу я вам! Все хотят евреев изничтожить, кругом антисемитизм, притеснения, проблемы, все плачут... Я буквально спать не мог! А теперь я читаю антисемитскую прессу - и что вы думаете? Сплошной позитив! Евреи правят миром, они всё захватили, они самые богатые, они везде всё решают!

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Побут під час війни
« Reply #164 : Січень 26, 2022, 13:21:03 »
Цитувати (виділене)
Роман Донік - Roman Donik
3 ч.  ·
Вчора зателефонували родичі з центральної України. Правобережжя. Обласний центр. До найближчого кордону з віссю зла (РФ+РБ) майже 500 км. Питали чи треба збирати тривожну валізу, та їхати в село? Розумієте? І це ще доволі притомні люди, які реально оцінювали все з 14 року. Не войовничі, але й не капітулянти. Звичайні гречкосії. Але наші. Патріотично налаштовані. А що казати про "уставших ат вайни"? Людей залякали так, що вони, ще через пару таких інформаційних атак, будуть згодні на будь які поступки ворогу. От скажіть мені, навіщо ви це все підтримуєте? От всі ці тривожні валізи, щоб що? Якщо ви не йдете воювати або партизанити, то навіщо вам оті рюкзаки виживання? Самий малий «тривожний» рюкзак з мінімальним набором виживання буде важити мінімум 30 кг. Куди ви з ним збираєтесь йти? Звідки? Навіщо? Якщо до вашого житла сотні кілометрів від кордону, або ви живете в щільній забудові, навіщо воно вам? Вдягніть той рюкзак, та пройдіться на роботу в ньому. Без метро та авто. Пішки. Бо за вашою ж логікою, всі кинуться тікати з тривожними валізами. А це значить, що всі виїзди будуть заблоковані. Навіщо вам ті бомбосховища? Ви правда вважаєте, що будуть бомбардувати міські квартали? Щоби що? Якщо вже вам так хочеться попереживати за авіаційні нальоти, то краще купіть собі чавунну ванну. Від осколків захистить. А ще більше нервів збереже.
 Люди добрі, я вас благаю, займіться своїми справами. Не робіть собі нерви. Не нервуйте оточуючих. Екіпіровка та спорядження потрібне тим, хто буде жити просто неба та в малопристосованих умовах. Хто буде воювати. Навіщо це цивільним? Щоб плутатися під ногами? Щоб гирями висіти на руках тих кому потрібна буде мобільність? Щоб задавити їх відповідальністю? Щоб вони замість того щоб вбивати ворога, думали як вберегти купу цивільних з тривожними рюкзаками?
 Ви розумієте, що користі від усіх цих медійно розкручених нагнітаній нема для нас з вами. Нас залякують.
Є збройні сили. Є купа людей маючих бойовий досвід. Є купа людей, які готові воювати навіть в тилу ворога. Є купа зброї на складах. В нас вже черга з бажаючих застосувати NLAW, щоб потім зняти приціл та поставити собі на автомат в якості коліматора. Якщо стане питання евакуації з якогось міста, то в ЗСУ досить ресурсів щоб дати час на збори. Не буде бліцкрігу. Не буде тріумфального маршу танкових колон до Києва чи Харкова. Будуть бої на кожному кілометрі. На кожній розвилці. Біля кожного будинку та рівчака. Буде дуже багато втрат у ворога. Тільки не заважайте. Не плутайтесь під ногами.
 Не полегшуйте будь ласка роботу тим, хто намагається підготувати почву для капітулянтів. Не треба. Живіть, любіть, спілкуйтесь з родичами. Займайтеся дітьми. Не піддавайтеся паніці, та не створюйте її. Ну правда.
Не ображайте своєю недовірою армію, резервістів, ветеранів та тих хто буде вас захищати. Дайте їм впевненість. Дайте їм відчуття надійного тилу. Дайте їм підтримку та розуміння що ви стоїте за їх спинами. Не ховаєтесь, а прикриваєте та підтримуєте. Від того буде в рази, в десятки разів більше користі.
Навіть якщо ви таки збираєте якісь речі, документи, коштовності, гроші. Ну не треба з цього робити масову акцію. Бо хтось знає навіщо він це робить, а десятки інших ні. Просто налякані зеркалять не розуміючи.
Нерви здають? Допоможіть збройникам. Довіряйте армії. Не робіть собі нерви. Робіть допомогу ЗСУ, які роблять 200. Дякуємо всім хто допомагає.
4731 2196 1942 3175
5168 7451 1010 5332
Донік Р
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 853
Re: Побут під час війни
« Reply #165 : Січень 26, 2022, 13:51:01 »
в 18 році, коли поруч з нами склади підірвали, моєї матері односільчанка, біженка, з донетчини здається, в паніці вхопила родину й з міста втікла до рідного села перечекати вибухи, прикол в тому шо село кілометрів мінімум на 5(а скоріш в районі 10) розташовано ближче до тих складів ніж район міста де вона жила
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 853
Re: Побут під час війни
« Reply #166 : Січень 26, 2022, 20:52:44 »
Аксельбант такі купив собі дмр'ку, ось фотодоказ аж від Таймз:
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #167 : Січень 27, 2022, 09:37:37 »
Посібник "Як із паніки наробити гешефтів і не турбуватися." За ваші гроші люба забаганка. 

https://astrolabium.com.ua/peredzamovlennja_bez_paniky_jak_vyzhyty_borotysja_j_peremogty_pid_chas_bojovyh_dij_poradnyk_dlja_cyvilnogo_naselennja-oleh_fesch.html?fbclid=IwAR3N68e3fYF38cl7mEVhDyzE4gmhY8zwjuA_-po2WkYA1c1ZOUIJgVNN7Gs

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #168 : Січень 27, 2022, 13:46:28 »
Наглядно.
Цитувати (виділене)
Как быстро упасть при обстреле. Скручивание.

Offline Аксельбант

  • *****
  • Повідомлень: 1821
  • Karma: 789
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #169 : Січень 27, 2022, 14:21:59 »
Аксельбант такі купив собі

Нет, не купил. У нас не продают еще такие модели, так как очень дорого даже по американским меркам. По сути хорошо сделанный Калашников стоит от 2 тысяч долларов. В Штатах. Есть конечно и европейские модели и тот же Галил. Но у нас их нет в обычном состоянии, только под персональный заказ. А сейчас еще и остальное оружие выметают из магазинов как горячие пирожки.
Можете посмотреть ситуацию с наличным оружием в ИБИСе и в СТВОЛ - раскупают от слово "все и сейчас". В налии остаются неходовые калибры с очень дорогим боезапасом, спортивные - типа 22LR или очень дорогие спортивные винтовки, аля - DD у которых та же АРка стоит от трех тысяч долларов и выше.
Кроме того, надо понимать, что помимо самого карабина необходимо докупать к нему прицелы (а для болтовика это стоит весьма дорого), и мелочевку плюс патроны.

На фото кстати АРка в весьма непростом спортивном тактическом обвесе.
« Останнє редагування: Січень 27, 2022, 14:37:13 від Аксельбант »
There is no truce with Adam-zad, the Bear that looks like a Man!

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Побут під час війни
« Reply #170 : Січень 28, 2022, 13:07:17 »
Цитувати (виділене)
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки презентував брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни».

Вона містить практичні поради, що враховують український та іноземний досвід, та рекомендації з інформаційної безпеки:

поради до підготовки вдома;
що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій;
як не стати жертвою дезінформації;
що робити після отримання сигналу “УВАГА ВСІМ”;
як підготувати “тривожну валізу”.
Брошура розроблена з ініціативи Центру разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями.

До розробки долучилися й експерти Українського кризового медіа-центру.

Оригінальні ілюстрації для брошури створив відомий ілюстратор Олександр Грехов.

https://www.mil.gov.ua/content/pdf/NS-WAR.pdf

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #171 : Січень 28, 2022, 14:11:23 »
Цитувати (виділене)
Сьогодні в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся завершальний етап підготовки першої групи військовослужбовців ЗС України — майбутніх інструкторів з підготовки операторів протитанкових ракетних комплексів NLAW. Зокрема, випускники курсу здійснили практичні пуски з цих ПТРК.
На відповідних рубежах від 300 до 600 метрів були встановлені мішені: бойова машина піхоти, САУ та МТ-ЛБ. Вогонь вели з різних дистанцій та позицій. Зокрема, з будинку через вікно, з окопу, з бойової машини. Всі цілі були вражені.

На стрільбах були присутні командувач Командування підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Палагнюк, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, представники ГШ ЗСУ та 184-го навчального центру.

Як зазначив представник Головного управління доктрин та підготовки ГШ ЗС України полковник Микола Губень, підготовка інструкторів ПТРК відбулась у найкоротші терміни. Всього три дні на теорію та тактику і два дні на практичне застосування. Лише за 5 днів було підготовлено близько 40 інструкторів ПТРК NLAW. Вони роз’їдуться по визначених підрозділах, аби підготувати нових фахівців.

З наступного тижня до 184-го НЦ прибуде ще близько 20 військовослужбовців, аби здобути фах оператора ПТРК NLAW.

За словами одного з новоспечених інструкторів солдата Зіновія Тужанського, навчитися вправно стріляти з цієї зброї  нескладно. Можна зробити це й за один день. Зброя дуже проста, надійна і потужна.


https://armyinform.com.ua/2022/01/28/pershi-40-instruktoriv-zdijsnyly-praktychni-pusky-z-ptrk-nlaw/

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Побут під час війни
« Reply #172 : Січень 28, 2022, 14:14:40 »
Натрапила на БАНДЕРІВСЬКИЙ ГОРОСКОП.
"Овен
Ідеальний знак для партизанської війни. Спочатку стріляє, потім питає пароль, потім стріляє ще раз — про всякий випадок."
Це один в один про мене, бо я так навчена. Перший постріл по порушнику, другий у повітря. І нехай він потім доказує, що було навпаки.
Все, я втомилася боятися і готуватися. Нехай ка@апи бояться. Придбала насіння томатів, огірочків, бо в мене посівна.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #173 : Січень 28, 2022, 14:23:08 »

Offline dlifua

  • *****
  • Повідомлень: 4427
  • Karma: 1521
  • Стать: Чоловіча
  • liveinly
Re: Побут під час війни
« Reply #174 : Січень 29, 2022, 12:33:44 »
Cпойлер
Я піду повоюю в своої за 50,а ви хто сіль.хто сірники купляйте,і головне дивіться,щоб каналізація не замерзла.Ліанід-хуйло як і мудератор
.

Цілком невмотивована та незрозуміла агресія. Доба бану за порушення пункту b Правил форуму. В подальшому прохання стримувати прояви особистого неприйняття.
За те ,що піду повоюю перебуваючи на військовому обліці ?
liveinly

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Побут під час війни
« Reply #175 : Січень 29, 2022, 13:26:07 »
Кто про что, а я вот думаю, как транспортировать кошку, если что.:(

Not all those who wander are lost

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #176 : Січень 29, 2022, 13:31:15 »
Кто про что, а я вот думаю, как транспортировать кошку, если что.:(

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Побут під час війни
« Reply #177 : Січень 29, 2022, 13:34:55 »
Подобный рюкзак - было бы совсем хорошо.
Not all those who wander are lost

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #178 : Січень 29, 2022, 13:37:30 »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23430
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #179 : Січень 29, 2022, 16:55:19 »
Цитувати (виділене)
Aleksey Kopytko
43 хв  ·
Процесс разворачивания Сил теробороны ЗСУ идёт, советую быть внимательными. Ибо уже сейчас разные ватаги ЧОПов и малопонятных людей в зелёной одежде называют себя "силами теробороны".
Силами ТрО является то, что верифицирует Юрій Галушкін. Сейчас идёт процесс выстраивания вертикали и упорядочивания, в т.ч. - частей ТрО, которые были в составе Сухопутных войск.
Закон работает месяц, много вопросов, это нормально. Ибо одновременно разворачивается/переформатируется 176 воинских частей. Думаю, к концу февраля всё устаканится и будет ясность.
П.С. Комплекс данных о настроениях жителей Харькова свидетельствует, что Путину на Харьков лучше не нападать. Лучше сразу бомбить Воронеж.
Маленький нюанс, о котором забывают. В Харькове много ВПЛ из Донецка и Луганска. Именно в этой среде, на фоне нелюбви к центральной украинской власти, я встречал наиболее яростное отношение к Путину. Мои контакты не репрезентативны, но точечная проверка показала - "мы никуда больше не поедем, будем защищать Харьков".

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.