Автор Тема: Re: Экономика Украины - состояние и перспективы.
 

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Нажаль це так, треба готуватися і купляти, якщо є така можливість.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Негарні люди.

⚡️Валюту в обмінниках продаватимуть за кардинально новими правилами

Нововведення:

▪️обмежать курс в обмінниках. Нині вони ставлять будь-які ціни і контролює їх лише ситуація на ринку;
▪️заборонять рекламу. Завдання – зробити так, щоб українці згадували про обмінники лише в той момент, коли їм справді потрібно купити долари;
▪️збільшать податки. Запровадять обов'язковий щомісячний внесок, який мають сплачувати всі обмінники, незважаючи на розмір їхнього прибутку;
▪️посилять контроль. Після письмового попередження пропонують забирати ліцензію на роботу обмінного пункту.

Також Нацбанк пропонує зобов'язати обмінники щомісяця вносити фіксований платіж. Його розмір ще обговорюється.

надiслати новину👉@novosti_kieva_bot
👉СТЕЖИТИ
Злобная заинька

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Ну будуть працювати чорні меняли.
Тю, ля, а шо?

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9499
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Мда. Я думал ниже Гетьманцева упасть некуда. Но тут кто-то нашелся еще более "креативный" и еще более тупой.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Ну будуть працювати чорні меняли.
Так задля цього ж і закони приймають.
 І не треба себе заспокоювати, ніякі вони не тупі коли справа йде за власний інтерес. То вони таблицю множення можуть не знати, а віднімання на рівні рефлексів працює.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Сегодня в электронном кабинете увидела, что меня оштрафовали за несдачу вовремя отчета по ПДВ за то время, что мы были в оккупации, а потом без света и интернета. 
По стране, на круг, так выйдет нормально пополнить бюджет.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Теоретически до конца войны не должны штрафовать за несвоевременную отчётность, это может там автоматом чота насчитываться в кабинете, я про такое читал. Но лучше проконсультироваться, конечно. Может надо позвонить в налоговую чтобы поправили руками.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
И Бородянская и Ирпенская налоговые разбиты, телефоны не отвечают.(((
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
В податковій мають призначити відповідальних, навіть якщо фізичні офіси розбиті, передати в область або в сусідній район. Я ще коли працювала з податковою зверталась сюди: Контакт-центр ДПС за тел.: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів). Нормально відповідали, краще, ніж "спеціалісти" на місцях.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9499
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
И Бородянская и Ирпенская налоговые разбиты, телефоны не отвечают.(((
Попробуй на горячую линию Главной налоговой Украины. Мне в свое время помогло.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Спасибо, может и позвоню. Пока нет душевных сил на общение. Что-то я кисну.  :weep:
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Цитувати (виділене)
Шмыгаль анонсировал старт в Украине массовой приватизации с 1 сентября. Об этом он заявил во время селекторного совещания с руководителями областей. Во время войны. Также, премьер сказал, что в начале сентября будут объявлены аукционы на элеваторные мощности и комбинаты хлебопродуктов. Это позволит расширить производство для аграриев.
А также купить кучу госимущества своим пацанам за копейки.
Не удивлюсь если к сентябрю курс доллара ещё подвинут.
А в обменниках запретят его озвучивать до окончания операции обмена.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34638
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
⚡️Украина получила отсрочку по внешнему долгу на 20 миллиардов долларов, пишет Reuters.

Зарубежные кредиторы заморозили выплаты по международным облигациям на два года, чтобы не допустить дефолта в стране.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Гарні новини

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34638
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Fitch и S&P понизили рейтинги Украины в иностранной валюте в связи с отсрочкой платежей по внешнему долгу страны до 2024 года.

В сообщении Fitch говорится, что агентство рассматривает отсрочку как процесс обмена проблемного долга (DDE). В связи с этим долгосрочный рейтинг дефолта эмитента (РДЭ) Украины в иностранной валюте понижен c С («дефолт неизбежен») до RD («ограниченный дефолт»). S&P со своей стороны понизило рейтинг Украины в иностранной валюте до SD («выборочный дефолт»).
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
На всяк випадок - я своім депозитом користуюся і не виїхав.

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Це щоб ті, хто ще не забрав свої гроші з банку, швиденько побігли і все винесли? А банкова система це витримає?
Боже, які дебіли. А вони ж і справді так можуть зробити.  :facepalm:
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
На всяк випадок - я своім депозитом користуюся і не виїхав.
Що таке користуватися депозитом? От є в мене депозит і гроші там просто лежать, зберігаються. Це я не користуюсь?
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Не треба так розганяти паніку, Мілованов писав трішке інше, хоча все одно дебільне.

=AZUu5mUxuN30lWdmISoAWC_GLlSx1RQ69pdSWZxs2gxaeJ6O201B5RoERXMpzTdzO5B7Ux8a5qRkbtN0DWg2wJ8m4zgEJfyKT9r8gCCMa06AtdbFl_6njBAF_NlV48kqWA8lMC7ZDo2Xv8X5MZKyBOU0&__tn__=%2CO%2CP-R]https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02UYrFrEJgUUe3YiYF7PnpjveGfsRtGrdoCfmuG5j9HhfS6D1HndgXLB9fWiFzxAVsl&id=100004775745586&__cft__[0]=AZUu5mUxuN30lWdmISoAWC_GLlSx1RQ69pdSWZxs2gxaeJ6O201B5RoERXMpzTdzO5B7Ux8a5qRkbtN0DWg2wJ8m4zgEJfyKT9r8gCCMa06AtdbFl_6njBAF_NlV48kqWA8lMC7ZDo2Xv8X5MZKyBOU0&__tn__=%2CO%2CP-R


Cпойлер
Тимофей Милованов
11 серпня о 18:53  ·
Два питання для вас.
1. Скільки зараз потрібно всього позашляховиків та пікапів для ЗСУ? 1 тис, 10 тис, 100 тис?
2. Скільки позашляховиків та пікапів є зараз в Україні, які не використовуються (власники поїхали за кордон, немає потреби, дорого / є альтернатива тощо)?
3. Чи варто використовувати позашляховики та пікапи які простоюють на потреби ЗСУ? Якщо так, як правильно і справедливо це робити? Якщоі ні, то чому це правильно?
Дякую за розумні і конструктивні відповіді.
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34638
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
На всяк випадок - я своім депозитом користуюся і не виїхав.
Що таке користуватися депозитом? От є в мене депозит і гроші там просто лежать, зберігаються. Це я не користуюсь?

Банк користується. він їх в кредит надає. на різницю за відсотками між депозитом та кредитом живе. це класичний банкінг. ну, фотошоп картинки то звична штука, все ж таки потрібно наводити посилання на оригінал. хоча від Мілованова я б не здивувався.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Що таке користуватися депозитом? От є в мене депозит і гроші там просто лежать, зберігаються. Це я не користуюсь?

Банк користується. він їх в кредит надає. на різницю за відсотками між депозитом та кредитом живе. це класичний банкінг. ну, фотошоп картинки то звична штука, все ж таки потрібно наводити посилання на оригінал. хоча від Мілованова я б не здивувався.
А якщо просто рахунок і на ньому гроші лежать, поки не знадобляться, чи банк все одно користується? До речі, чому у нас нормально ФБ лінки не вставляються? Я як раз орігінал принесла.
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34638
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Що таке користуватися депозитом? От є в мене депозит і гроші там просто лежать, зберігаються. Це я не користуюсь?

Банк користується. він їх в кредит надає. на різницю за відсотками між депозитом та кредитом живе. це класичний банкінг. ну, фотошоп картинки то звична штука, все ж таки потрібно наводити посилання на оригінал. хоча від Мілованова я б не здивувався.
А якщо просто рахунок і на ньому гроші лежать, поки не знадобляться, чи банк все одно користується? До речі, чому у нас нормально ФБ лінки не вставляються? Я як раз орігінал принесла.
ну якщо ти юрособа, в тебе значні залишки, то можуть щось з овернайтами пропонувати мабуть. но кошти з рахунку виведуть все одно.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4636
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
А якщо просто рахунок і на ньому гроші лежать, поки не знадобляться, чи банк все одно користується?.
Користується, але це навіть не короткострокова ліквідність, а "поточна". Тобто те що банк має видати за першою вимогою. Є ряд нормативів, банки мають співставляти зобовязання і активи по термінам. Якщо поточна ліквідність банку така собі, він навіть за значні сумми залишків на поточному рахунку на кінець дня готовий запропонувати підвищений відсоток, лише щоб ці гроші "переночували" на коррахунку банку. Тобто це не те що вони твої гроші забирають, вони просто акумулюються в звітності в єдині сумми.



Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Ага, зрозуміло. Я просто думаю, якщо зелені дебіли такі почнуть віднімати гроші з депозитов, то з кого почнуть, мабуть з дитячих депозитов до 18 рокі, ними точно поки не користуються, а потім дотрахаються до поточних рахунків і депозитів на 3 місяця.  :grin:
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
а потім дотрахаються до поточних рахунків і депозитів на 3 місяця.
До зарплатних карток. Отримав зарплату - не встиг використати за два часа - забрали на користь милованова.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34638
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
а потім дотрахаються до поточних рахунків і депозитів на 3 місяця.
До зарплатних карток. Отримав зарплату - не встиг використати за два часа - забрали на користь милованова.

отримав :rofl: забрали ще з рахунків роботодавця
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
 :(

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Я не жалуюсь. Мы работаем с 96 года, пережили Азирова и Яныка, переживем и этих.
Пишу о том, что происходит на нашем микроуровне исключительно для понимания того, как работает бизнес в наших реалиях.

Вчера приехали отключать предприятие от электропостачання (как будет по русски уже не могу перевести :smilie5:)
Я прибежала с платежками, смотрите, говорю, все уплачено. Оказывается мы не заплатили предоплату за сентябрь! Показываю им закрытые цеха и прошу обратить внимание, что предприятие не работает, а предоплата, которую они выставили за сентябрь, в 1.5 раза больше того, что мы используем в хороший рабочий месяц. Пытались звонить в РЭС, уговаривали приехавших, результата ноль. Вытряхнули все с карточек, загнали на счет, оплатили.
В стане, на минуточку, военное положение, никто не понимает, что будет завтра. Сидим с неработающим предприятием, но зато с предоплатой за электрику на два месяца вперед. Ахметову помогли.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9499
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Сидим с неработающим предприятием, но зато с предоплатой за электрику на два месяца вперед. Ахметову помогли.
Если ты еще не обращалась - я бы посоветовал накатать телегу на бизнес-омбудсмена. Я в свое время этим пользовался. Они от себя пишут запросы. На ту же налоговую действует. Да и на любое ведомство, по идее.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.