Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38550 : Листопад 08, 2021, 22:08:09 »
В мене вперше за тиждень з початку червоної зони попросили показати сертифікат, перед посадкою до поїзду.
На вихідних була в Епіцентрі і ТЦ Рів Гош. В Епіцентрі оголошують, що вхід лише з сертифікатами, але пускають всіх, кас працює мало. В Рів Гош ніяких обмежень.
У Львові навіть каву тепер не замовиш без сертифіката. Всі магазини, кав'ярні, торгові центрі просять показати сертифікат. Я Дію показую, там зараз вже не треба мучатись з фото, само всі підтягує.
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38551 : Листопад 08, 2021, 22:20:13 »
Всі магазини .. просять показати сертифікат
и продуктовые???
А, точно, маленькі магазини не завжди питають за сертіфікат(перевірили продуктові і хозтовари). За велики продуктові не скажу, в Ашані замовляємо доставку на дом. Інколи ще питають, щоб просто був, не просять показати.
Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4114
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38552 : Листопад 08, 2021, 22:41:15 »
Сегодня общался с бывшим антиваксом после месяца ковида и лежания под кислородом.
Говорит сделал большую ошибку, что начитался интернета и наслушался на работе рассуждений коллег-антивацинаторов.
А так как он диабетик, то решил, что риски от вакцин больше, чем от ковида. Думал пронесет. Не пронесло.
Собирается вакцинироваться, как только разрешит врач. Агитирует всех вакцинироваться тоже и родственников вакцинировать. В больнице треш и жесть. Медики - герои.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4114
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38553 : Листопад 08, 2021, 22:44:10 »
Сегодня пришел человек с бумажным сертификатом, в котором первая прививка Пфайзер, вторая - Ковишилд. Прививался реально, считал, что два пфайзера.  Дия не подтягивает вторую прививку. Спрашивает, что делать. Ответил, что искать второго врача, который вносил инфу и общаться :unknown:

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38554 : Листопад 08, 2021, 22:47:11 »
Сегодня пришел человек с бумажным сертификатом, в котором первая прививка Пфайзер, вторая - Ковишилд. Прививался реально, считал, что два пфайзера.  Дия не подтягивает вторую прививку. Спрашивает, что делать. Ответил, что искать второго врача, который вносил инфу и общаться :unknown:
Могли ошибиться при внесении данных в систему. Я знаю случай, когда точно укололи файзер, а в дие подтянулся короновак.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38555 : Листопад 08, 2021, 23:30:31 »
А что там за слухи про амнистию липовых сертификатов?
Вроде Ляшко на конференции говорил.
Not all those who wander are lost

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38556 : Листопад 08, 2021, 23:33:06 »
Сегодня общался с бывшим антиваксом после месяца ковида и лежания под кислородом.
Говорит сделал большую ошибку, что начитался интернета и наслушался на работе рассуждений коллег-антивацинаторов.
А так как он диабетик, то решил, что риски от вакцин больше, чем от ковида. Думал пронесет. Не пронесло.
Собирается вакцинироваться, как только разрешит врач. Агитирует всех вакцинироваться тоже и родственников вакцинировать. В больнице треш и жесть. Медики - герои.
Побольше бы таких.
А то до некторых все равно не доходит, даже после болезни.
Not all those who wander are lost

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4114
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38557 : Листопад 08, 2021, 23:46:26 »
Побольше бы таких.
А то до некторых все равно не доходит, даже после болезни.
Да, я тоже сначала даже ушам не поверил. Ну и - 20 кг у человека, чуть не умер.



Offline Амазонка

  • *****
  • Повідомлень: 732
  • Karma: 518
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38558 : Листопад 09, 2021, 00:41:34 »
Сегодня общался с бывшим антиваксом после месяца ковида и лежания под кислородом.
Говорит сделал большую ошибку, что начитался интернета и наслушался на работе рассуждений коллег-антивацинаторов.
А так как он диабетик, то решил, что риски от вакцин больше, чем от ковида. Думал пронесет. Не пронесло.
Собирается вакцинироваться, как только разрешит врач. Агитирует всех вакцинироваться тоже и родственников вакцинировать. В больнице треш и жесть. Медики - герои.
Побольше бы таких.
А то до некторых все равно не доходит, даже после болезни.
У меня переболела подруга с мужем и детьми. Болели все, достаточно тяжело, но все же дома, дети мелкие, у них легче прошло. Они не вакцинированные и дальше не собираются вакцинироваться. Ее знакомые врачи сказали, что "вакцинированные тоже болеют", и не 5% как по статистике, а все 95% видимо.   :facepalm: Я говорю, что они наверно такие же вакцинированные, как и ты (у нее справка купленная). Нет, статистика все врет, врачи лучше знают, болеют все, незачем вакцинироваться.
А во всех остальном она нормальная и адекватная.


Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38559 : Листопад 09, 2021, 09:34:29 »


Опять смерть знакомой у сотрудницы.
Занимается похоронами, в крематорий сегодня записывают на 26 ноября.
Раньше все занятно.
Not all those who wander are lost

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38560 : Листопад 09, 2021, 09:45:41 »
А во всех остальном она нормальная и адекватная.
Звиняйте, але так не буває. То лише здається.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38561 : Листопад 09, 2021, 09:52:00 »
А во всех остальном она нормальная и адекватная.
Звиняйте, але так не буває. То лише здається.

Угу, обов’язково вилізе і в дечому іншому.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38562 : Листопад 09, 2021, 09:54:20 »
Из позитивного.
Врач велел беременной вакцинироваться. Та тоже хочет, искала вариант, чтобы в очереди не стоять.

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4660
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38563 : Листопад 09, 2021, 10:05:25 »
Из позитивного.
Врач велел беременной вакцинироваться. Та тоже хочет, искала вариант, чтобы в очереди не стоять.
Какая очередь? Жена вчера вакцинировалась, записалась через Хелси на 15, в 15-37 была дома. А рядом большая очередь на запись.

Offline Fiona

  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Karma: 62
  • Стать: Жіноча
  • Київ
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38564 : Листопад 09, 2021, 10:11:59 »
Я прохожу мимо пункта вакцинации в ТРЦ Аладдине на Позняках, он в цокольном этаже. В последний день октября там до вечера стояла плотная толпа, на весь этаж, в затылок и плечом к плечу.
Сейчас совсем пусто, единичные посетители.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38565 : Листопад 09, 2021, 10:20:30 »
Цитувати (виділене)
infection with the coronavirus within the family leads to a drastic reduction in prosocial behavior in adolescents from socioeconomically weaker families
https://phys.org/news/2021-11-covid-negative-prosocial-behavior.html

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38566 : Листопад 09, 2021, 10:23:11 »
Из позитивного.
Врач велел беременной вакцинироваться. Та тоже хочет, искала вариант, чтобы в очереди не стоять.
Какая очередь? Жена вчера вакцинировалась, записалась через Хелси на 15, в 15-37 была дома. А рядом большая очередь на запись.

Ну везде по-разному. А люди ленивые, отказываются сами искать.

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38567 : Листопад 09, 2021, 13:54:48 »
Я прохожу мимо пункта вакцинации в ТРЦ Аладдине на Позняках, он в цокольном этаже. В последний день октября там до вечера стояла плотная толпа, на весь этаж, в затылок и плечом к плечу.
Сейчас совсем пусто, единичные посетители.
Забавно. Поліз в інфографіку подивитися, як там виглядає щеплнння в Україні за останні дні. Все цілком очікувано, в понеділок (дані тобто за неділю) різкий пік. Але ж і в світі так само чомусь... Чи там теж з першого локдаун був?
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38568 : Листопад 09, 2021, 16:10:15 »
Цитувати (виділене)
Сингапур припинить оплачувати лікування пацієнтів із коронавірусом, які не зробили щеплення за власним бажанням.

Про це оголосило в понеділок Міністерство охорони здоров'я країни, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Axios.

Це означає, що тепер лікарні самостійно оплачуватимуть рахунки за невакцинованих пацієнтів, які становлять основну частину нових випадків зараження та госпіталізацій. У Мінздоров'я додали, що невакциновані люди "непропорційно збільшують навантаження на ресурси охорони здоров’я".


Рішення набуло чинності з 8 грудня. Уряд, як і раніше, повністю покриватиме медичні рахунки пацієнтів, які мають протипоказання до вакцинації.

Заява була зроблена на тлі рекордного рівня захворюваності та смертності у Сингапурі, який фіксується в останній тиждень. У країні вакциновано понад 82% населення.

Not all those who wander are lost

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38569 : Листопад 09, 2021, 16:45:27 »
Цитувати (виділене)
Сингапур припинить оплачувати лікування пацієнтів із коронавірусом, які не зробили щеплення за власним бажанням.

Про це оголосило в понеділок Міністерство охорони здоров'я країни, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Axios.

Це означає, що тепер лікарні самостійно оплачуватимуть рахунки за невакцинованих пацієнтів, які становлять основну частину нових випадків зараження та госпіталізацій. У Мінздоров'я додали, що невакциновані люди "непропорційно збільшують навантаження на ресурси охорони здоров’я".


Рішення набуло чинності з 8 грудня. Уряд, як і раніше, повністю покриватиме медичні рахунки пацієнтів, які мають протипоказання до вакцинації.

Заява була зроблена на тлі рекордного рівня захворюваності та смертності у Сингапурі, який фіксується в останній тиждень. У країні вакциновано понад 82% населення.

О, молодці! Я останні дні саме це всім пропоную! Ще б хто послухав!  :girl_in_dreams:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38570 : Листопад 09, 2021, 17:11:20 »
А в нас ковідлу в лікарнях безкоштовно лікують? І ліки - крапельниці також?
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19291
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38571 : Листопад 09, 2021, 17:17:06 »
Я останні дні саме це всім пропоную! Ще б хто послухав
В наших условиях это бессмысленно.
Лекарства и все расходники оплачиваются  налом больными/их родственниками в аптечные киоски. Ну и благодарность врачу, большинство ее тоже платит.
Бесплатного лечения коронавируса в нашей стране не то, чтобы совсем н нет, но найти его очень сложно. В каких-то больницах что-то идет за государственный счет.
В нашей областной - ни-че-го. Только пребывание  в больнице условно бесплатное( взнос  тоже платишь) все остальное из твоего кармана. И совершенно неважно, от чего тебя лечат.
Есть, например, программы по бесплатной химии для онкобольных, но они или недостаточно финансируются или вообще толком не финансируются. И попасть на них просто так  с улицы- сложно.  Или вообще невозможно.
 Мы официально положили папу на операцию. Каждый день реанимации был  список на 4-5 тысяч. После второй операции ( сложное восстановление)  каждый день пребывания в больнице обходился  не меньше, чем в 3000, иногда доходило до 10. Лекарства, системы, спирт, салфетки, полотенца, пеленки, влажные салфетки, калоприемники, скальпели. Кровь, плазма, альбумин. Мне до сих пор интересно-  что-то предоставляла больница? Или все таки ничего?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38572 : Листопад 09, 2021, 17:47:56 »
Я останні дні саме це всім пропоную! Ще б хто послухав
В наших условиях это бессмысленно.
Швидка приїжджає безоплатно. Я цього року перевірила двічі. Із своїми ліками (не так шоб багато, але є)
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38573 : Листопад 09, 2021, 18:01:57 »
Про вакцинування від грипу.
Сьогодні намагалась вакцинуватись на Ярославів Вал, 20. Мені сказали, що треба буде купити вакцину (біля 350 грн) та вколотись. Але це з середи. Може... Коротше, експеримент поки не працює. :(
Чому ж не працює? Все як обіцяли.

Цитувати (виділене)
10 листопада стартує проєкт із вакцинації проти грипу в аптеках.

Уперше в Україні громадяни зможуть зробити щеплення від грипу безпосередньо в аптеці. Кожен, кому виповнилося 18 років, зможе придбати вакцину проти грипу в аптеці, там же пройти огляд лікаря та зробити щеплення.

https://moz.gov.ua/article/news/v-ukraini-rozpochinaetsja-pilotnij-proekt-iz-vakcinacii-proti-gripu-v-aptekah
Я дико извиняюсь, но если реально требуется врач, который осмотрит перед уколом, то откуда они в аптеках возьмутся?  Ну не будет же провизор осматривать, это не ее компетенция.
Боюсь, что не взлетит. Хотя хотелось бы.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38574 : Листопад 09, 2021, 18:04:13 »
Про вакцинування від грипу.
Сьогодні намагалась вакцинуватись на Ярославів Вал, 20. Мені сказали, що треба буде купити вакцину (біля 350 грн) та вколотись. Але це з середи. Може... Коротше, експеримент поки не працює. :(
Чому ж не працює? Все як обіцяли.

Цитувати (виділене)
10 листопада стартує проєкт із вакцинації проти грипу в аптеках.

Уперше в Україні громадяни зможуть зробити щеплення від грипу безпосередньо в аптеці. Кожен, кому виповнилося 18 років, зможе придбати вакцину проти грипу в аптеці, там же пройти огляд лікаря та зробити щеплення.

https://moz.gov.ua/article/news/v-ukraini-rozpochinaetsja-pilotnij-proekt-iz-vakcinacii-proti-gripu-v-aptekah
Я дико извиняюсь, но если реально требуется врач, который осмотрит перед уколом, то откуда они в аптеках возьмутся?  Ну не будет же провизор осматривать, это не ее компетенция.
Боюсь, что не взлетит. Хотя хотелось бы.
Думаю, что врач будет. У нас протокол такой, что должен быть. Хотя я не понимаю зачем он нужен. Достаточно и медсестры или фармацевта, готового делать уколы.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19291
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38575 : Листопад 09, 2021, 18:06:00 »
Швидка приїжджає безоплатно.
В умовах Одеси зараз це 4-5 годин очікування. Так, є люди, які й зараз викликають державну, але ті, в кого є якась копійчина, навіть така мізерна, як в мене,  укладають договір на приватну скору допомогу. Інші дзвонять волонтерам та благають якось допомогти.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1500
  • Karma: 2521
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38576 : Листопад 09, 2021, 18:15:10 »
Я дико извиняюсь, но если реально требуется врач, который осмотрит перед уколом, то откуда они в аптеках возьмутся?  Ну не будет же провизор осматривать, это не ее компетенция.

там по ссылке:

МОЗ підтримує подібні ініціативи і працює над тим, щоби спростити процедуру отримання щеплень в аптеках (як це відбувається в багатьох країнах світу).  Наразі розробляється зміни до нормативно-правових актів, зокрема, до Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень. Проєкт наказу передбачає надання можливості фаховим молодшим бакалаврам, молодшим бакалаврам та бакалаврам проводити процедуру вакцинації без участі лікаря. Також серед запланованих кроків — надання можливості фармацевтам робити щеплення в аптеках.

За словами Ірини Волошиної, докторки медичних наук, сімейної лікарки, представниці правління ГО «Академія сімейної медицини України», відповідно до чинного законодавства, усіх, хто захоче робити щеплення, огляне лікар: «Буде проведене вимірювання температури, підписана інформована згода. Серію й номер вакцини внесуть до спеціальної форми № 063/о, лікар поставить свій підпис, усі ці дані будуть внесені до електронної системи. Крім того, згідно з правилами, вакциновані особи мають залишатися неподалік пункту вакцинації впродовж 15–20 хвилин. Вакцина від грипу є однією з найбезпечніших, проте ми маємо дотримуватися правил».


Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38577 : Листопад 09, 2021, 18:18:08 »
У тебя ж соседка может уколоть.  Или вакцины нет в аптеках?
Еще не смотрела. Пришлось отложить. На этой неделе иду к зубному. Один из двух сомнительных зубов  окончательно грохнулся(((
Очень нервничаю, конечно.

то самое стремное. Мне тоже надо, и тоже сильно неохота.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38578 : Листопад 09, 2021, 18:23:30 »
Говорит сделал большую ошибку, что начитался интернета и наслушался на работе рассуждений коллег-антивацинаторов.
  some learn the hard way или дураки учатся на своих ошибках.




Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #38579 : Листопад 09, 2021, 18:32:11 »
Я прохожу мимо пункта вакцинации в ТРЦ Аладдине на Позняках, он в цокольном этаже. В последний день октября там до вечера стояла плотная толпа, на весь этаж, в затылок и плечом к плечу.
Сейчас совсем пусто, единичные посетители.
Может, вакцины закончились?

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.