Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36120 : Серпень 16, 2021, 15:30:50 »
трошки електрикою біля місця щеплення шваркнути...  :sneaky:
4 кV  дадут эффект прожигания эпидермиса.

Offline andronchik

  • *****
  • Повідомлень: 1399
  • Karma: 903
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36121 : Серпень 16, 2021, 15:47:37 »
Все. Всі мої близькі родичі з чіпом!
Щиро заздрю. У мене родичі - антиваксери. :crazy: Вакцинувався тільки я.
Блін. Ми вмовили і тещу, і матір з сестрою. Брат з жінкою - самі, без перемов.
Большинство людей  узнаёт, что они думают, по телевизору.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36122 : Серпень 16, 2021, 19:10:50 »
на кашле-чихающих в ОТ всегда нервно реагировала.
Я всегда перемещаюсь в противоположный конец салона.  Бывало и выходить приходилось, но это зимой. Сейчас никто не кашляет.
Я тут перестраховалась. Едем с мамой в Бердянск, я купила нам двоим полное купе, и туда, и обратно. В советское время этот номер не проходил, а сейчас посмотрим. Дорого, но люкс еще дороже, а у мамы, может, последний шанс родню и друзей увидеть...
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36123 : Серпень 16, 2021, 19:33:40 »
Мы сегодня привили маму Модерной. Привили бы еще в субботу, если бы знали, что мобильная бригада стоит прямо на рынке. Мы проходили мимо, но у меня и мысли не возникло, что там могут колоть прививку, думала, врачи заехали кофейку попить.
Колют всем, лишь бы набралось 15 чел. Мы были 12, но после нас было еще чел. 10, так что, наверное, открывали еще одну ампулу. Мама была самой старшей, в основном народ среднего возраста или молодежь. Пара человек приехала из Киева.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline andronchik

  • *****
  • Повідомлень: 1399
  • Karma: 903
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36124 : Серпень 16, 2021, 20:21:45 »
Мы сегодня привили маму Модерной...
Дай Бог маме здоровья!
Приезжала на днях подруга жены из юности. Последние годы живет в Сыктывкаре.
Думает возвращаться сюда на пенсию. Разговорились о вакцинации. В шоке от нашего
разнообразия :) В разговоре мелькал Пфайзер, Астра-Зенека, Модерна. Мы посетовали,
что только укололись КороноВаком, и через две недели появился Пфайзер.
В России все намного проще. Кроме Спутника - нихрена!
Большинство людей  узнаёт, что они думают, по телевизору.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36125 : Серпень 16, 2021, 20:55:04 »
Цитувати (виділене)
🔺 В одеському дитячому таборі стався спалах коронавірусу

В Українському дитячому центрі Молода гвардія, що в Одесі, зафіксували спалах COVID-19.
За  інформацією, симптоми коронавірусу зафіксували у 42 дітей та двох працівниць центру. Їх ізолювали і зробили ПЛР-тести. Перші результати є позитивними.

«Вчора було 26 хворих, сьогодні 44. Ми сьогодні чекаємо результатів тестування», — повідомили у департаменті охорони здоров’я Одеської області.

Наразі табір закритий на карантин.

Коронавірус у регіонах

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2090
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36126 : Серпень 16, 2021, 21:17:32 »
Едем с мамой в Бердянск, я купила нам двоим полное купе, и туда, и обратно. В советское время этот номер не проходил, а сейчас посмотрим.
Проблем не буде.
Правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України:
Цитувати (виділене)
2.26. Кожний пасажир має право займати, як правило, одне місце згідно із придбаним проїзним документом. На бажання пасажира і за наявності вільних місць йому може надаватись можливість викупити окреме купе в купейному вагоні для проїзду одного, двох чи трьох пасажирів, для одного пасажира - двомісне купе у вагоні "СВ", або для одного-двох пасажирів - тримісне купе в м'якому вагоні.

{Абзац другий пункту 2.26 розділу 2 виключено на підставі Наказу Міністерства транспорту та зв'язку № 1333 від 03.11.2008}

За умови прямування одного пасажира в окремому купе проїзд оформляється одним проїзним документом. За умови прямування двох чи трьох пасажирів в окремому купе проїзд на всі місця купе оформляється на окремих бланках із зазначенням прізвища та імені у проїзному документі, що оформляється на додаткове(і) місце(я) одного з пасажирів, який буде прямувати в цьому самому купе.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19285
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36127 : Серпень 16, 2021, 21:36:13 »

Едем с мамой в Бердянск, я купила нам двоим полное купе, и туда, и обратно. В советское время этот номер не проходил, а сейчас посмотрим.
Проблем не буде.
Cпойлер
Правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України:
Цитувати (виділене)
2.26. Кожний пасажир має право займати, як правило, одне місце згідно із придбаним проїзним документом. На бажання пасажира і за наявності вільних місць йому може надаватись можливість викупити окреме купе в купейному вагоні для проїзду одного, двох чи трьох пасажирів, для одного пасажира - двомісне купе у вагоні "СВ", або для одного-двох пасажирів - тримісне купе в м'якому вагоні.

{Абзац другий пункту 2.26 розділу 2 виключено на підставі Наказу Міністерства транспорту та зв'язку № 1333 від 03.11.2008}

За умови прямування одного пасажира в окремому купе проїзд оформляється одним проїзним документом. За умови прямування двох чи трьох пасажирів в окремому купе проїзд на всі місця купе оформляється на окремих бланках із зазначенням прізвища та імені у проїзному документі, що оформляється на додаткове(і) місце(я) одного з пасажирів, який буде прямувати в цьому самому купе.
Так,  зазвичай ніяких проблем. Ще у 2009 році ми викупали  ціле купе у Черноморці, коли везли батька додому після операції у кліниці Шалімова.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Minime

  • *****
  • Повідомлень: 6459
  • Karma: 4374
  • Стать: Чоловіча
  • Австралия: au2ua
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36128 : Серпень 17, 2021, 06:34:48 »
Я могу схему поизящнее предложить - "Деактивируем чипы нано-магнитом".
"Возможна опция оверклокинга* вашего чипа (по предварительной договоренности)   :sneaky: "

"Не забыть бы нам всё, не простить бы и не потерять". В. Высоцкий

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36129 : Серпень 17, 2021, 08:33:25 »
Ну что сказать, похоже, бедным странам  вакцин не видать ещё очень долго. В США будут рекомендовать третью бустерную дозу всем спустя 8 месяцев после второй дозы.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36130 : Серпень 17, 2021, 08:37:45 »
Что то диагносты перестали работать не только суббота-воскресенье, но и прибавили понедельники на раскачку
Цитувати (виділене)
За сутки 16 августа в Украине выявили 890 заболевших

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36131 : Серпень 17, 2021, 09:00:32 »
Что то диагносты перестали работать не только суббота-воскресенье, но и прибавили понедельники на раскачку
Да нет. Работают.

Тестувань:
17.08.2021 — 47 429
16.08.2021 — 19 071
15.08.2021 — 30 798
14.08.2021 — 51 151
13.08.2021 — 47 355

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22181
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36132 : Серпень 17, 2021, 10:07:00 »
Что то диагносты перестали работать не только суббота-воскресенье, но и прибавили понедельники на раскачку
Цитувати (виділене)
За сутки 16 августа в Украине выявили 890 заболевших
Полтора года одна и та же песня. Да, в понедельник-вторник всегда недобор после выходных, в среду-четверг досчитывают. Но нет, каждый раз все, как в первый раз.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8797
  • Karma: 9814
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36133 : Серпень 17, 2021, 10:26:44 »
А что, прекрасный бизнес. "Вынимаем чипы после прививки!".
Я могу схему поизящнее предложить - "Деактивируем чипы нано-магнитом". Человеку медсестра водит по руке "нано-магнитом", иногда сверяясь с прибором (неважно каким, главное, чтобы гудел и циферки показывал). Через минут 5 прибор издает победный писк и циферки потухают. Чип деактивирован. Деньги в кассу.
Ну, у тебя вааще иновационно! С нарідом можно проще. "Женщіна отвернітесь і не смотріте на ту руку - оно вам не нада! зараз я магнитіка прикладу і все витягну! І навіть показувати вам ту гидоту не буду, бо меньше знаєшь - крепше спиш!"
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36134 : Серпень 17, 2021, 11:27:11 »
У нашій громаді щось аншлаг з приводу щеплення. Сьогодні народ аж на вулиці чекав (вчора було десь 20 зранку, всі в одному коридорі норм вмістились), і це я прийшла вже через 30 хв від початку.  У чаті ОТГ жваво питаються про графік і коли де ще будуть... всі повернулися з відпусток і готуються до роботи?
ПиСи. В мами після 1 дози Модерни тільки рука тохи болить у місці щеплення. Дивується, чого це люди так бояться, бо зовсім не відчутно роблять і потім ніяких проблем.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9502
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36135 : Серпень 17, 2021, 14:15:46 »
"Женщіна отвернітесь і не смотріте на ту руку - оно вам не нада! зараз я магнитіка прикладу і все витягну! І навіть показувати вам ту гидоту не буду, бо меньше знаєшь - крепше спиш!"
Готовая фраза для сериала, в роли медсестры - Андрей Данилко ))

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36136 : Серпень 17, 2021, 16:17:21 »
Мы сегодня привили маму Модерной. Привили бы еще в субботу, если бы знали, что мобильная бригада стоит прямо на рынке. Мы проходили мимо, но у меня и мысли не возникло, что там могут колоть прививку, думала, врачи заехали кофейку попить.
Колют всем, лишь бы набралось 15 чел. Мы были 12, но после нас было еще чел. 10, так что, наверное, открывали еще одну ампулу. Мама была самой старшей, в основном народ среднего возраста или молодежь. Пара человек приехала из Киева.
Здорово, а то тогда обидно было, что была вакцина, но нельзя.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36137 : Серпень 17, 2021, 16:25:56 »
В России все намного проще. Кроме Спутника - нихрена!
Клевета! Там есть еще Эпивак.
Cпойлер
Эффективность как у физраствора. Но мы же про разнообразие, а не про эффективность.  :smilie5:

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1899
  • Karma: 2470
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36138 : Серпень 17, 2021, 17:04:52 »
... мобильная бригада стоит прямо на рынке.
...
Вот он, рецепт успеха кампании. А то у нас прививочный пункт - в библиотеке. Ну кто ж в здравом уме туда ходит?

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9882
  • Karma: 5952
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36139 : Серпень 17, 2021, 17:54:16 »
У нашій громаді щось аншлаг з приводу щеплення
Та хіба то ашлаг?? Мені повторне щеплення потрібно було ще в суботу робити. Пішла через годину після відкритття у найближчий центр вакцинації на другому поверсі ТРЦ - все, запису немає, останній номер 227. І горда така інтонація головжіночки "пріхадітє параньше, у нас люді в 6 запісиваются", один в один совкова продавчиня, хоч і молода. Але ж цю  опупею з вакцинуванням треба якось закінчити - ну піду у вівторок, мо, поменьше буде.. Поперлася  туди опів на дев'яту - а шо робить? Записалася у шкільний зошит аж 94ю. Чоловік. який прийшов на шість, записав літню матусю всього лиш восьмою. Зони для запису зі столами та стільцями закриті, набилося нас на обмеженому просторі більше 200. Близьк від мене стоїть жінка-медпрацівник і трохи не плаче, бо ніде по місту не може знайти інформацію, де яку вакцину колють. О 10 вийшла ота жіночка і сказала, що модерни немає, приходьте ще, пфайзера 150 доз, короноваку та астрозенеки - хоч залийся, можна вакцинуватися без черги. Лїтня пані з номером 8 вийшла десь у 10.20. 93 номер перед моїм 94 підійшов якраз у 12.50 (з урахуванням того, що ті, хто записувався на модерну, пішли). Звиняйте, таваріщі (саме так зверталися), перерва до 14.00, але можете підходити трохи раніше. Підходжу і правильно роблю - там вже пхається така собі дєвачка, чим чоловік за номером 93 вельми незадоволений. Аргументи - дєвачка з управляючої компанії, ви шо, хочете щоб наш центр закрили (тут я сказала - дуже хочу), і взагалі, я б вона могла 10 своїх привести - ну тут черга, яка порахувалася кому тих доз вистачить, почала нервувати. Після жвавого обговорення я зайшла, нарешті, спочатку вкололи, потім навздогін температур поміряли. Процедура зайняла десь з півхвилини, якого милого вони так довго вовтузилися зранку, ніхто не знає. І взагалі, де і якою вакциною можна прищепитися, топ сикрет, приїдьте і на місці дізнаєтесь

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36140 : Серпень 17, 2021, 20:28:20 »
Я тоже простояла около 5 часов.
В 9 утра записывалась в тетрадочку емнип 117-я.
Также были умники без очереди, и с ними некоторые даже пытались драться. :sarcastic:
В общем, небольшой экскурс в совок.

Особенно не повезло троим девчонкам-иностранкам, их уже перед входом на прививку послали.
Чуть не плакали, бедолаги.
Not all those who wander are lost

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36141 : Серпень 17, 2021, 22:42:12 »
По некоторым данным из Израиля эффективность против госпитализации у людей старше 65 лет, вакцинированных в начале года, у пфайзеровской вакцины падает до 55 процентов. Очень тревожные данные.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Liolik

  • ***
  • Повідомлень: 212
  • Karma: 110
  • Стать: Жіноча
  • Україна, славне місто Львів
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36142 : Серпень 17, 2021, 23:51:02 »
Та хіба то ашлаг??
Ого, як у вас все суворо. Я вакцинувалася 3 тижні тому, підійшла чітко під відкриття вакцинального центру, стояла 2 години. Ага, вся процедура півхвилини зайняла :). Всі інші члени родини теж вакцинувалися (в інших пунктах, +-2-3 дні), теж та сама ситуація і та сама черга. Ото наступного тижня батьки будуть 2 дозу брати, може, щось за той час змінилося. На helsi які-не-які місця є. А ще зошита і "товаріщів" не було, черга якось самоорганізувалася, коротка для записаних і довша для тих, хто "так" прийшов. Сварок і бійок не було  :drinks: :razom:
путін - хуйло! лалала-лала-лалалаааа...

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22181
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36143 : Серпень 18, 2021, 00:34:55 »
По некоторым данным из Израиля эффективность против госпитализации у людей старше 65 лет, вакцинированных в начале года, у пфайзеровской вакцины падает до 55 процентов. Очень тревожные данные.
Еще раз повторю. Наука и медицина сделали все возможное. Пора прийти к принятию, что еще в течение какого-то времени мы будем жить в условиях повышенной смертности. Это не к тебе лично. А так, воззвание во вселенную.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9882
  • Karma: 5952
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36144 : Серпень 18, 2021, 06:41:19 »
Сварок і бійок не було 
Так люблю Львів, що бракує ми слів  :rev:

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36145 : Серпень 18, 2021, 09:04:38 »
Цитувати (виділене)
зафіксовано 1 447 нових підтверджених випадків
Госпіталізовано за добу 677 осіб.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36146 : Серпень 18, 2021, 09:44:00 »
Цитувати (виділене)
В Британии одобрили применение вакцины от коронавируса Moderna (Spikevax) детям от 12 до 17 лет.
Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН, об этом говорится в сообщении на сайте правительства.

Регулятор подтвердил безопасность и эффективность вакцины для этой возрастной категории населения.
Not all those who wander are lost

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22181
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36147 : Серпень 18, 2021, 09:46:09 »
А мені дуже радісно читати про всі ції черги на вакцинування. Уж прастітє.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36148 : Серпень 18, 2021, 09:50:13 »
Цитувати (виділене)
Украина одна из первых стран, не входящих в ЕС, получит признание своих СOVID сертификатов.
Об этом в эфире Громадського радио сообщил министр здравоохранения Виктор Ляшко, информирует Цензор.НЕТ.

"Я анонсирую: Украина одна из первых в списке третьих стран, то есть не членов Европейского Союза, получит доступ, и украинский паспорт будет признан и полностью будет использоваться как и европейский сертификат на территории ЕС. И так же европейские сертификаты будут признаваться в нас. Это будет сделано вот-вот ", - сказал министр.

Ляшко анонсировал пресс-брифинг 20 августа с участием Минздрава и Министерства цифровой трансформации по СOVID сертификатам.
Not all those who wander are lost

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #36149 : Серпень 18, 2021, 10:14:43 »
А мені дуже радісно читати про всі ції черги на вакцинування. Уж прастітє.
Радіти повод буде коли вакциновано буде хоча б 60-70%. І я у данному випадку не про загрозу ковід, а загрозу мракобісся та російської пропаганди.

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.