Автор Тема: Українська політика
 

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17160 : Серпень 05, 2021, 15:44:28 »
Цитувати (виділене)
Служба безопасности Украины (СБУ) разоблачила и ликвидировала в Харьковской области преступную группировку, которая облагала «данью» местных бизнесменов.

Об этом сообщает пресс-служба СБУ.

По данным СБУ, в группировку были вовлечены почти 50 человек, среди которых «действующие правоохранители, а также мужчины с опытом ведения боевых действий».

Как сообщает источник НВ в правоохранительных органах, среди задержанных действительно есть несколько членов Харьковского областного отделения политической партии Национальный корпус, большинство из которых являются ветеранами АТО.

https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-likviduvala-potuzhne-zlochynne-uhrupovannia-yake-obkladalo-danynoiu-biznesmeniv-na-kharkivshchyni-video


Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #17161 : Серпень 05, 2021, 17:33:50 »
Цитувати (виділене)
Водяні процедури під час засідання міськради у Конотопі

"Слуга" Качура приїхав, щоб поговорити про стан питної води та місцевих доріг. Мер міста наполіг на тому, що на засідання зі своєю водичкою не можна й вилив її на народного обранця.
https://t.me/bykvu/7599

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17162 : Серпень 05, 2021, 19:06:25 »
В Україні розсекретять матеріали справи про Іловайську трагедію

Цитувати (виділене)
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявляє про прийняття рішення щодо розсекречення матеріалів кримінального провадження про організацію та проведення бойових дій в районі Іловайська влітку 2014 року.

Як передає Укрінформ, про це Венедіктова повідомила у Фейсбуці за результатами першої зустрічі із родичами військовослужбовців, загиблих, полонених і зниклих під час Іловайських подій.

За словами генпрокурора, наближаються 7 роковини Іловайської трагедії. Сім’ї всі ці роки чекають справедливості.

"Ідея цієї зустрічі - не тільки подивитися один одному в очі, а й поінформувати, що ми на даному етапі робимо у розслідуванні тих подій. Долучились до розмови представники Служби безпеки України, Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних сил, Міністерства у справах ветеранів України, Верховної Ради України та Офісу Президента. Такі зустрічі із рідними і їх об’єднаннями щодо Іловайських подій відбуватимуться систематично, а коло їх учасників з боку державних інституцій розширюватиметься, щоби можна було комплексно і оперативно вирішувати всі нагальні питання не тільки кримінально-правові, а і соціальні", - повідомила Венедіктова.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17163 : Серпень 06, 2021, 09:19:07 »
Цитувати (виділене)
Валерій Прозапас
13 хв  ·
Коли групу генерала Марченка посадили в клітку як урок - разом з білими польтами мовчали націоналісти.
Коли вибивали двері і тягали на допити Звіробій, Федину, Чорновол - мовчали.
Коли кинули за ґрати Антоненка з Кузьменко - мовчали.
Коли відкривали справу по Томосу, віддавали Цемаха, приховували зрив затримання "вагнерівців" - мовчали.
Коли репресували без шансів на свободу генерала Павловського - ні слова.
Багато на що закривали очі і робили вигляд, що немає Портнова, Кузьміна, Смірнова, Єрмака-Подоляка - чомусь обравши собі за головного ворога Порошенка.
.... а тепер, коли прийшли за "Нацкорпусом", Білецький питає - "А нас за що??"
Відповідь як завжди можна легко знайти в дзеркалі.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #17164 : Серпень 06, 2021, 10:12:12 »
нацкорпус з їхніми нацжонами ніхуя ні разу не націоналісти й ніколи ними не були, слово "національний" в їхній назві примітивний "сквотінг", звичайні підараси за бабло

мова само собою за організацію, а не за окремих особистостей чи угруповування які влізли до них бо тупі барани
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17165 : Серпень 06, 2021, 10:18:00 »

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9909
  • Karma: 5977
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #17166 : Серпень 06, 2021, 10:48:55 »
Цитувати (виділене)
05.‎08.‎2021


Что то изменилось. За час до встречи с Кулебой, Блинкен минут 40 говорил с каким то сотрудником посольства США в Молдове и это не Laura Hrubi (временно поверенная в делах США в Молдове).  После этого прибывшего Кулебу увели во внутреннюю комнату для закрытых переговоров.

Зеленский отсутствует на работе второй день
далі буде

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #17167 : Серпень 06, 2021, 11:58:50 »
Зеленский отсутствует на работе второй день
Зеленский отсутствует на работе третий год. Запись видеогундосика раз в неделю работой президента не является.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #17168 : Серпень 06, 2021, 12:05:33 »
Зеленский отсутствует на работе третий год. Запись видеогундосика раз в неделю работой президента не является.
Вон Данилюк ляпнул, что тяжелее всего ему было заставить бубочку работать. Теперь имеет проблемы.  :sarcastic:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17170 : Серпень 06, 2021, 17:05:07 »
Цитувати (виділене)



Служба безпеки України


Учасники злочинного угруповання, яке СБУ вчора викрила на Харківщині систематично займалися рекетом. Вони обкладали «даниною» місцевих підприємців, постійно погрожували їм фізичною розправою та нищили майно.

Задокументовано, що до угруповання входили особи із числа правоохоронців, місцевого криміналітету, а також особи із досвідом ведення бойових дій.

Наразі 8 учасникам угруповання оголошено про підозри, здійснюються заходи щодо встановлення всіх обставин та інших осіб, причетних до вчинення вказаних правопорушень.

СБУ має докази протиправної діяльності зловмисників, серед яких аудіо та відеоматеріали.

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17171 : Серпень 06, 2021, 18:55:10 »
Як стрімко ховають Нацкорпус після звільнення Авакова. Це розмін? Аваков здає Нацкорпус, аби той не "забезпечував чесні вибори" у 2024 році, Баканов тримає компромат на Авакова в сейфі?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17172 : Серпень 06, 2021, 19:05:55 »
Як стрімко ховають Нацкорпус після звільнення Авакова. Це розмін? Аваков здає Нацкорпус, аби той не "забезпечував чесні вибори" у 2024 році, Баканов тримає компромат на Авакова в сейфі?

Не треба шукати чорну кішку... Аваков іде у Харків.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17173 : Серпень 06, 2021, 19:49:33 »
- А от мільярд дерев, то зовсім інше!

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #17174 : Серпень 06, 2021, 20:34:59 »
Вони обкладали «даниною» місцевих підприємців, постійно погрожували їм фізичною розправою та нищили майно.
Ну підприємці там ще ті.  Це аразити навколо КП Рітуал. Похорон в Харкові завдяки ним перетворюється на дуже затратний захід.
Хоча це не виправдовує рекет.
Тю, ля, а шо?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17175 : Серпень 06, 2021, 20:51:44 »
Вони обкладали «даниною» місцевих підприємців, постійно погрожували їм фізичною розправою та нищили майно.
Ну підприємці там ще ті.  Це аразити навколо КП Рітуал. Похорон в Харкові завдяки ним перетворюється на дуже затратний захід.
Хоча це не виправдовує рекет.
Зйомка велася саме від них. Чомусь же пішли на співробітництво з СБУ.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #17176 : Серпень 06, 2021, 22:27:08 »
Тепер поховання в Харкові буде кришувати СБУ. :pardon:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #17177 : Серпень 06, 2021, 23:21:57 »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17178 : Серпень 07, 2021, 10:42:52 »
Цитувати (виділене)
Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)
1 год  ·
Згадати 30 пісень за 30 років? Тих, що "стали плоттю", ввійшли в твоє (і країни) життя так, що не перекричати, ані не замовчати? Ох, та тільки почни - "Вона" від Плачу Єремії і "Суботів" від Кому Вниз, "То моє море" Віки Врадій і "Русалки in Da Hause" Каті Chilly, "Весна" від ВВ і "Я йду" Юрка Юрченка (і "Слухай по проводах" від Юркеша, ая!), і "Чорна Гора" від Вася Club, і "Мій лицарський хрест" від Тартака, і ще, і ще, - згадуєш, як гортаєш - роки, обличчя, людей, кімнати... Життя.)
Але є одна особлива, окрема. І щастя, що є. І в мережі пишуть: "Долго искал эту песню, не знал, кто поет", - а її вже багато хто співає, навіть просто під гітару, назви не знаючи, і не знаючи авторів, і щоразу при тому я реву, як нільський крокодил, - тому що рідко кому з поетів випадає такий джекпот: побачити, як те, що тебе було пробило колись замолоду (й вилилося в слова у нічному трамваї на відтинку від Повітрофлотської до Індустріального мосту), через 30 років стає - не більше, не менше - голосом твоєї країни.   
Тому що - ось так:

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #17179 : Серпень 07, 2021, 11:09:27 »
Цитувати (виділене)
Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)
1 год  ·
Згадати 30 пісень за 30 років? Тих, що "стали плоттю", ввійшли в твоє (і країни) життя так, що не перекричати, ані не замовчати? Ох, та тільки почни - "Вона" від Плачу Єремії і "Суботів" від Кому Вниз, "То моє море" Віки Врадій і "Русалки in Da Hause" Каті Chilly, "Весна" від ВВ і "Я йду" Юрка Юрченка (і "Слухай по проводах" від Юркеша, ая!), і "Чорна Гора" від Вася Club, і "Мій лицарський хрест" від Тартака, і ще, і ще, - згадуєш, як гортаєш - роки, обличчя, людей, кімнати... Життя.)
Але є одна особлива, окрема. І щастя, що є. І в мережі пишуть: "Долго искал эту песню, не знал, кто поет", - а її вже багато хто співає, навіть просто під гітару, назви не знаючи, і не знаючи авторів, і щоразу при тому я реву, як нільський крокодил, - тому що рідко кому з поетів випадає такий джекпот: побачити, як те, що тебе було пробило колись замолоду (й вилилося в слова у нічному трамваї на відтинку від Повітрофлотської до Індустріального мосту), через 30 років стає - не більше, не менше - голосом твоєї країни.   
Тому що - ось так:
Я одна з тих, хто шукав цю пісню.  :)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17180 : Серпень 07, 2021, 20:28:15 »
Цитувати (виділене)
Ludmila Kostuk
1 год  ·
Margarita Y.
@MaYa_Ukraine
Це пише той суддя, що зобов'язав ДБР відкрити справу проти Зе.



Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9909
  • Karma: 5977
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #17182 : Серпень 08, 2021, 15:26:54 »
Перед ОП зробили інсталяцію за мотивами картини Марії Приймаченко. Дайте мені тих інсталяторів хоч за горло потримати

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #17183 : Серпень 08, 2021, 16:10:38 »
Перед ОП зробили інсталяцію за мотивами картини Марії Приймаченко.
Хотели по традиции каток залить. Но не получилось.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9127
  • Karma: 5435
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика
« Reply #17184 : Серпень 08, 2021, 16:11:55 »
Дайте мені тих інсталяторів хоч за горло потримати
А а тебе є такий дзьоб (бо саме так їх треба тримати)?  :sneaky:
До речі, злі язики кажуть, що отам зправа внизу на цій інсталяції зображена легендарна миша з госрезерву.  :sneaky:
« Останнє редагування: Серпень 08, 2021, 16:23:13 від Garfield »
Homo homini felis est.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #17185 : Серпень 08, 2021, 16:25:20 »
Пишуть, що по  Києву розвішані плакати якогось російського співака, з Кримом у РФ.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17186 : Серпень 08, 2021, 16:36:32 »
Інсталяція з Найвеличнішим до усіх прийдешних свят.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9909
  • Karma: 5977
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #17187 : Серпень 08, 2021, 16:50:37 »
Пишуть, що по  Києву розвішані плакати якогось російського співака, з Кримом у РФ.
В Запоріжжі буде Кричевський

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9909
  • Karma: 5977
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #17188 : Серпень 08, 2021, 18:12:46 »
До питання про обійми Магучіх с російською спортсменкою

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #17189 : Серпень 08, 2021, 19:21:06 »
А я так і подумала, що це відразу після завершення змагань, на вимогу репортерів, а не за власним покликом.
Що не скасовує той факт, що будь-який з наших спортсменів може виявитися "какаяразніца" та "спортвнєпалітікі". Доки останній тренер з радянських часів не помре, будемо час від часу мати шкандалі.

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.