Автор Тема: Українська політика
 

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика
« Reply #19200 : Листопад 19, 2021, 21:56:19 »
Засцяв.
Про президента - в принципі логічна відмазка. Можна зарахувати. Але Єрмак то тут до чого? Якось таке вже майже офіційне визнання їхньої рівності виглядає дуже фігово. І чого вони потім дивуються, що Зе вважають маріонеткою - якщо самі дрова у вогонь підкидають.

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Українська політика
« Reply #19201 : Листопад 19, 2021, 22:47:38 »
Тищенко. Одна думка, що Єрмак зрадник - то вже хуйня. А може даже зрада.
Жодних отих "може". Він це прямо так і каже:
Цитувати (виділене)
«Дивіться, я Єрмака знаю понад 30 років. Він патріот, він людина на 300% українець, я знаю його, як він думає, про що він мріє. І говорити про нього бруд — я вважаю, що це вже державна зрада»
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35515
  • Karma: 23422
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19202 : Листопад 20, 2021, 13:24:15 »
Гудименко завтра запрошує на Майдан святкувати 50ти річний ювілей Єрмака.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35515
  • Karma: 23422
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19203 : Листопад 20, 2021, 14:34:11 »
В. Портніков.Неважко було помітити й практично тотальне нерозуміння українцями того простого факту, що припинення військового конфлікту взагалі не залежить від українського керівництва. Цією помилкою користувався під час своєї передвиборчої кампанії і сам Зеленський, який запевняв, що конфлікт можна припинити, якщо усунути від влади тих, хто на ньому «наживається». «Якщо ти хочеш зупинити війну, то обов’язково зупиниш. Я впевнений, що попередня влада не хотіла цього робити», – переконував Зеленський вже після обрання на посаду президента.

Путін чудово засвоїв цей урок української інфантильності. І тепер він намагається поставити Зеленського в ту саму ситуацію, в якій перебував Порошенко. Війна не завершиться, вона триватиме ще довго, але винен, звичайно, президент України, а не президент Росії. І ці заяви Путіна свідчать не лише про можливість підготовки президента Росії до нових спроб агресії проти України. Це ще й підготовка до майбутніх українських виборів, на яких обов’язково з’явиться кандидат, який буде готовий запевняти співвітчизників, що війна на Донбасі триває не через агресивні наміри Кремля, а тому, що у продовженні цього конфлікту зацікавлене українське керівництво та особисто президент Володимир Зеленський.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #19204 : Листопад 21, 2021, 11:21:42 »
Боже, яке воно дурне. Кто, ну, кто пишет ему эти тошнотворные пафосные тексты? 
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27652
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19205 : Листопад 21, 2021, 11:31:06 »
Боже, яке воно дурне. Кто, ну, кто пишет ему эти тошнотворные пафосные тексты? 
Портникову?

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #19206 : Листопад 21, 2021, 11:32:03 »
Боже, яке воно дурне. Кто, ну, кто пишет ему эти тошнотворные пафосные тексты? 
Портникову?
зЕ.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35515
  • Karma: 23422
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19207 : Листопад 21, 2021, 11:54:15 »

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #19208 : Листопад 21, 2021, 11:54:16 »
Andriy Sogorin
1 год  ·
Military times оприлюднило інформацію голови ГУР МО Буданова про можливий напад РФ на Україну в січні 2022го під час масштабних акцій протесту проти влади Слуг.
До війни готується США, Брітанія, ідуть розмови про нові санкції в ЄС.
Що робить наша влада? Бореться з опозицією, підбурюючи на протести.
Так хто реалізує російський сценарій? Ті хто не згодні з політикою хаосу Зеленського у всіх сферах управління чи сама влада?
Для мене відповідь є очевидною. І так, ще втратити теріторії - це більш реально ніж хтось вважає.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #19209 : Листопад 21, 2021, 11:58:08 »
Що робить наша влада? Бореться з опозицією, підбурюючи на протести.
Только вчера думала, что учитывая ситуацию, нужно срочно собирать СНБО и что-то решать.
Not all those who wander are lost

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #19210 : Листопад 21, 2021, 12:26:26 »
Цитувати (виділене)
"Повномасштабна атака Росії проти України запланована на кінець січня або початок лютого 2022 року. Вона, ймовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки, десантно-штурмові операції на сході, висадки десанту в Одесі та Маріуполі та вторгнення меншого масштабу з боку Білорусі", - заявив генерал Кирило Буданов.
Not all those who wander are lost

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #19211 : Листопад 21, 2021, 12:34:27 »
Цитувати (виділене)
Що робить наша влада? Бореться з опозицією, підбурюючи на протести.
Любая власть борется с оппозицией.
Не думаю, что выступления антиваксов дело рук бубочки. Провалы в энергетике считаю системной безмозглостью нынешней власти, работающей только на свои шкурные интересы.
Что касается "Вагнергейта", то у меня больше вопросов к Грозеву. Они серьезно ждали больше года ответа из ОП? Зато сейчас "ложка" оказалась в самый раз "к обеду".
Я на дух не переношу Зе и его шайку, но устраивать сейчас революцию, имея на границе 92к орков, не самая лучшая идея.
Можно обвинить Буданова, что в своем интервью он играет на стороне Зе, но первыми о российской угрозе предупредили американцы.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #19212 : Листопад 21, 2021, 13:00:05 »
Бубочка руйнує економіку, обороноздатність та інститути. Тож час довше він при владі, тим вірогідніше напад, бо тим слабше буде Україна. І тут вже все одно чи він тупий чи тупий та мудак. "Не розгойдуйте шлюп" не конає, бо Зезиденто вже розгойдує з потрібною силою. 
« Останнє редагування: Листопад 21, 2021, 13:18:37 від sergk1 »

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #19213 : Листопад 21, 2021, 13:27:02 »
Тож час довше він при владі, тим вірогідніше напад, бо тим слабше буде Україна.
Прискорбно, но Зе законно избранный президент. Очередной переворот силы Украине не добавит. И уж явно не найдет понимания у союзников.
Чтобы рассчитывать хоть на какую-то помощь извне, нужно иметь легитимную власть. А влазить в наши внутренние разборки никто, кроме хуйла не станет.
Ну спихнем Зе, кто его заменит? Стефанчук? Чтобы провести досрочные выборы президента и ВР, нужно, как минимум, полгода при благоприятных условиях.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19214 : Листопад 21, 2021, 13:42:00 »
Тож час довше він при владі, тим вірогідніше напад, бо тим слабше буде Україна.
Прискорбно, но Зе законно избранный президент. Очередной переворот силы Украине не добавит. И уж явно не найдет понимания у союзников.
Чтобы рассчитывать хоть на какую-то помощь извне, нужно иметь легитимную власть. А влазить в наши внутренние разборки никто, кроме хуйла не станет.
Ну спихнем Зе, кто его заменит? Стефанчук? Чтобы провести досрочные выборы президента и ВР, нужно, как минимум, полгода при благоприятных условиях.

Это все понятно. Вопрос в другом - вот мысидим, молчим. Газа нет, электричества нет, цены офигенные и тут рф  начинает бомбить в прямом смысле слова. И Зе говорит, что "надо перестать стрелять". Ты какое развитие событий спрогнозируешь?
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #19215 : Листопад 21, 2021, 13:43:39 »
Я, если что, в таком варианте вижу только военную хунту во главе с Аваковым.. 
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Online True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 852
Re: Українська політика
« Reply #19216 : Листопад 21, 2021, 13:53:29 »
Як кацапи збираються "легімітизувати" таке вторгнення? Нє, понятно, шо є прецендент Криму й на заході як і тоді переважно "озабоченці", як не гірше - угорці, але всеж такі як?

Ну й про то шо контингент на на нашому кордоні десь з 15 року 80-100К зелених виблядків такі правда, та й страшилкі про те шо ось-ось нападуть(хоча насправді напали аж 22.02.2014) лунають кожен рік, блять назгадку мене ще Мальгін в своєму бложіку в 16 році забанив за те що його панікером назвав за його камлання шо "ось-ось в мартє точно нападуть він то точно знає".

З іншого боку ми не в казці про хлопчика що кричав вовк-вовк, й потрбно готуватися до будь якого розвитку подій. Проте нажаль у керма країни олігархічна кліка з йобаним наркоманом в якості фоткі на стінках в кабінетах госчиновників так шо якось воно неспокійно на серці більш ніж зазвичай.

...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #19217 : Листопад 21, 2021, 13:57:44 »
Если хуйло нападет, а клоун примет позу страуса, тогда сносить. "Хуже не будет" (с).
Логично, что во время войны и власть военная. А глава найдется.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #19218 : Листопад 21, 2021, 14:01:33 »
Як кацапи збираються "легімітизувати" таке вторгнення?
Для них оптимально восстание против бубочки. А там, чтобы "защитить русскоязычное население от озверевших бандеровцев", самое время ввести войска.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #19219 : Листопад 21, 2021, 14:17:26 »
Если хуйло нападет, а клоун примет позу страуса, тогда сносить.
Зносити що? Окупаційні війська голіруч? Ви справді вважаєте що хуйло згодиться чекати поки нарід отямиться і прожене зелебобу ?


Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35515
  • Karma: 23422
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19220 : Листопад 21, 2021, 14:23:32 »
Буданов призначений Зе замість Бурби.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35515
  • Karma: 23422
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19221 : Листопад 21, 2021, 14:26:34 »
Таке.
Цитувати (виділене)
Б.Буткевич. Там он товаріщ Буданов, якого призначили керівником ГУР МО замість того-таки Бурби за брехню по вагнерівцям, нас вирішив раптом полякати нападом рашки в січні.
Абсолютно не применшую загрозу від москви - тим більше, про яку майже місяць тому почали активно попереджали американці та британці. Щоправда, Зе-влада активно спростовувала це до останнього.
Точніше, до моменту остаточного вирішення питання по Вагнергейту. Тобто, виступу Бурби з чітким визначенням провини Зеленського та його болонки єрмака.
Ну, й як завжди, нічого іншого, як пробувати перебити один інфопривід іншим, зелень придумати не може. То розповідали про розкриття якогось замаху на лещенка (на жаль, не того). То тепер он вирішили раптом путіним полякати. З яким там зеленський і єрмак все ніяк не втрачають надію зустрітися і пошукати мір в його очах.
Тому, хочу сказати тільки одне. Я не збираюся вірити жодній заяві людини - це я про Буданова - який в серпні минулого року побіг до люсі арєстовіча і там відверто брехав, що не просто ніякої операції не було, а й що українські спецслужби взагалі не здатні такі операції проводити. В мене всі ходи записані, угу.
І тому, ця людина в принципі мала би подати у відставку і вибачитися перед своїми колегами за наклеп і брехню. А не підмахувати політичним банкротам зеленському та єрмаку у їх відчайдуших спробах хоч якось відмазатися.
І якщо путін дійсно нападе - не дай нам Бог, щоб країну в цей момент очолювали ці негідники.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #19222 : Листопад 21, 2021, 14:26:40 »
Для них оптимально восстание против бубочки.
Для них оптимально - це продовження правління зеккоманди младоригів. Вони  разом з усією зеленой шоблою наочно роблять з України посміховисько та failed state у прямому розумінні цього терміну.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #19223 : Листопад 21, 2021, 14:36:08 »
Для них оптимально - це продовження правління зеккоманди младоригів.
Хотелось бы прочитать не трескучие фразы, а реальный вариант выхода из ситуации. С использованием холодного рассудка, а не размахивания революционными стягами.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #19224 : Листопад 21, 2021, 14:58:39 »
У меня планов много, но ни один из них, явно, не походит под определение "с холодным рассудком".
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика
« Reply #19225 : Листопад 21, 2021, 14:59:09 »
Для них оптимально восстание против бубочки.
Для них оптимально - це продовження правління зеккоманди младоригів. Вони  разом з усією зеленой шоблою наочно роблять з України посміховисько та failed state у прямому розумінні цього терміну.
Ні звичайно ж. Бо ніякого failed state тут навіть близько немає. Є неефективна влада, при цьому - не явно проросійська. Яка вже відсиділа півкаденції - і дров наламала звичайно, але в той же час на російські умови по війні не постала, західний вектор не згорнула, державу не розвалила.
І що росіяни мають думати? З одного боку неефективність Зекоманди підриває оборонний потенціал України. З іншого- на капітуляцію вона йти не хоче. За 2,5 роки - вибори, де можуть обрати когось ефективного. Вимальовується неприємна картина, що як раз зараз є гарне вікно для якихось рішучих дій. Бо далі гірше буде.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #19226 : Листопад 21, 2021, 15:22:39 »
Я думаю, що більш можливий тиск через енергетику, де зелені довели все до дуже складної ситуації.

А так Хуйло йобнутий і не можна виключати нічого.
Тю, ля, а шо?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26207
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #19227 : Листопад 21, 2021, 16:18:19 »
ГУР МО Буданова про можливий напад РФ на Україну в січні 2022го під час масштабних акцій протесту проти влади Слуг.
А зелену тисячу коли дадуть? Встигнемо отримати до війни?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35515
  • Karma: 23422
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #19228 : Листопад 21, 2021, 17:54:37 »
Зараз на Майдані.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #19229 : Листопад 21, 2021, 18:45:28 »
на російські умови по війні не постала, західний вектор не згорнула, державу не розвалила.
Усе це вони активно намагаються робити. Але їм поки заважає опозиція. Яку вони намагаються ліквідувати.

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.