Автор Тема: Українська політика
 

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8797
  • Karma: 9814
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #17250 : Серпень 10, 2021, 18:27:55 »
Ефект РНБО та бандерівського рейджа скінчився - всі ті ж 60/40 з Порошенко. Далі опалення, електрика, новий локдаун, скінчиться виручка від зерна та сталі. З літа-осені 2022 року світова криза відтоку капіталу з emerging markets та накачки інфляцією з емісії долара.
Судя по говно-телеграмканалам, Подоляки запугивают Бубочку тарифным майданом осенью.
А что его запугивать? В нашем тишайшем болоте "группа ОСББ" в вайбере выложили фотографию с учений - Соломенская райадминистрация в мешках с песком. Тут же реплика: боятся тарифного Майдана? Причем от человека, который по жизни топил сначала за рыгов, а потом "лишь бы на Порошенко". 
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9885
  • Karma: 5954
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #17251 : Серпень 10, 2021, 19:42:13 »

Я викинув чек, завтра якщо ліньки не буде схожу сфотографую...

Я там сьогодні була

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35600
  • Karma: 23487
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17252 : Серпень 10, 2021, 20:56:51 »
Цитувати (виділене)
Дмитро "Калинчук" Вовнянко
2 год  ·
👉🏻Суддя Чаус заявив, що його вкрали з метою вбивства і що він пройшов 50 км перш ніж був затриманий поліцією, звідки його прийняла СБУ.
Панове, я опускаю все інше. Зверніть увагу на цю частину заяви. Він говорить, що пройшов 50 км!
Я не дивуюся, що Чаус несе таку мачню. Він - городянин. Він явно ніколи не захоплювався туризмом. Для нього що 1,5 км перед виходом на шашлики, що 50 км по бездоріжжю - одне рябе. Він просто не розуміє про що торочить.
А я вас прошу прдивитися до фото де Чаус сидить у відділку поліції, і звернути увагу на таку деталь. Шкіра Чауса - як у типового міського інтелігента. Це не засмагла/загрубіла шкіра селянина. Це не обвітрена потерта шкіра військового чи спортсмена-екстримала. Чаус - рожевий мов немовля.
І цей рожевий Чаус - НЕ обгорілий. НЕ посічений гілками. НЕ з обдертими руками і ногами.
Це тіло в одних трусах пройшло 50 км? А може воно ще й з ворогами билося по дорозі? Може воно ще й з пут вивільнялося?
Так - не буває. Це я вам кажу, як колишній боєць-реконструктор і учасник багатьох польових реконструкторських ігор. Я всю юність пролазив з рюкзаком по лісу. Як виглядає людина яка в трусах пройшла по пересічній місцквості бодай 5 км - я знаю не з чуток.
Чаус бреше. Навіщо? Відповіді - очевидні. Чаус говорить те що йосу наказали. Наказали особи, які так само НЕ знають як виглядає особа що пройшла по бездоріжжю 50 км в одних трусах. На відміну від спецназу СБУ. Це очевидно.
Так само як очевидно за кого має своїх прибічників  ЗЕвлада. І логічно ж насправді. Якщо лох ведеться - чому б не розвести? Байкою про міщанина що пройшов 50 км по бездоріжжю, без жоднох подряпини.


Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26473
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика
« Reply #17253 : Серпень 10, 2021, 21:15:53 »
Залякують електорат.

Картопля 5 грн. Морква - 7 грн. Помідори/огірки/цибуля 10. Нічого не вийде...

Фрукти та ягоди подивись в магазинах типу АТБ та ринках.
Злобная заинька

Ре

  • Гість
Re: Українська політика
« Reply #17254 : Серпень 10, 2021, 23:13:05 »
Залякують електорат.

Картопля 5 грн. Морква - 7 грн. Помідори/огірки/цибуля 10. Нічого не вийде...

Фрукти та ягоди подивись в магазинах типу АТБ та ринках.
Я не очень поняла реакции тут, объясните, плиз
А то у нас тоже очень разные цены что в суперах что на рынке и так всегда было
Так куда смотреть?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26271
  • Karma: 20575
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #17255 : Серпень 10, 2021, 23:55:36 »
Цитувати (виділене)
💸 Инфляция в Украине побила трёхлетний рекорд. Так нам сообщают из Госстата. Рост потребительских цен ускорился до 10,2% по итогам июля этого года.
Не дешевеют даже сезонные овощи. Подсолнечное масло подорожало за этот период на 79%, фрукты на 12,2%, яйца на 33%. Сахар за месяц подорожал на 6,7%, а за год - на 82%, хлеб на 16,5%. Молоко за год подорожало на 6,5%, масло - на 8,9%, мясо - на 11,1%, сир і творог - на 7,2%.
🔥 Газ подорожал на 164,5%, горячая вода, отопление - на 13,9%, электроенергия - на 36,6%. Услуги по содержанию - на 9%, водоснабжение - на 11%.
💉 Медицинские товары и оборудование, фармацевтическая продукция за год подорожали на 5,6%, амбулаторные услуги - на 9,7%.
🚘 Топливно-смазочные материалы подорожали на 33,8%, транспортные услуги - на 11,7%. Железнодорожный пассажирский транспорт - на 9,4%, автодорожный пассажирский транспорт - на 12%.
В макроэкономическом прогнозе пик инфляции в этом году прогнозировался на осень. Так что готовимся.
https://t.me/belka0509/1005

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9885
  • Karma: 5954
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #17256 : Серпень 11, 2021, 07:17:48 »
Зберігати спокій та чистити зброю? Чи чекати чуда з небес?

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9885
  • Karma: 5954
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #17257 : Серпень 11, 2021, 07:19:45 »
Я не очень поняла реакции тут, объясните, плиз
Ціни приблизно в 2 рази дорожчі, хоча на ринку можна дешевше знайти, як знати де шукати. Тобто подається цілеспрямована дезінформація - навіщо і для кого?

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #17258 : Серпень 11, 2021, 08:56:14 »
Зберігати спокій та чистити зброю? Чи чекати чуда з небес?
Поки планувати як проведемо зиму без опалення. Бо ціна на газ у Європі вже понад 500$ а Вітренко прогавив момент коли треба було заповнювати сховища. З вуглем теж жопа, бо замість наповнення сховищ зараз їх спустошують завдяки виведенню значної кількості блоків АЄС  на капремонт.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #17259 : Серпень 11, 2021, 10:06:01 »
Тупий зелений мудак : Навчіться плавати, тоді пустимо воду у басейн.  :facepalm:
Цитувати (виділене)
потому 5G — это, в первую очередь, не быстрый мобильный интернет, а „интернет вещей“ и, соответствующий рынок, который требуется для него создать», — отметил Федиенко председатель подкомитета цифровой инфраструктуры, электронных коммуникаций и смарт-инфраструктуры Комитета Верховной Рады Украины по вопросам цифровой трансформации.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9122
  • Karma: 5433
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика
« Reply #17260 : Серпень 11, 2021, 10:20:53 »
Навчіться плавати, тоді пустимо воду у басейн
І що головне, він не пояснив хто ж це буде "створювати ринок" - витрачатись на виробництво і переплачувати при купівлі, якщо той функціонал (за який додаткова ціна) не використовується.
Homo homini felis est.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22181
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #17261 : Серпень 11, 2021, 10:54:32 »
Ефект РНБО та бандерівського рейджа скінчився - всі ті ж 60/40 з Порошенко. Далі опалення, електрика, новий локдаун, скінчиться виручка від зерна та сталі. З літа-осені 2022 року світова криза відтоку капіталу з emerging markets та накачки інфляцією з емісії долара.
Судя по говно-телеграмканалам, Подоляки запугивают Бубочку тарифным майданом осенью.
А что его запугивать? В нашем тишайшем болоте "группа ОСББ" в вайбере выложили фотографию с учений - Соломенская райадминистрация в мешках с песком. Тут же реплика: боятся тарифного Майдана? Причем от человека, который по жизни топил сначала за рыгов, а потом "лишь бы на Порошенко". 
Вот именно, что запугивают, в том числе такими действиями. Подоляки же как верили, так и верят, что на майданы выходят или за деньги, или под влиянием конспирологов высшего уровня. То, что за деньги никакого настоящего резульативного протеста не получится, они не знают. Хотя в Киеве это проверено уже много раз. Против тарифов людей будут организовывать (за деньги) Батькивщина и ОПЗЖ. Это политическая борьба, а не майдан. Такой протест долго не продержится. Многие помнят, что на майдане весной ФОПы стояли?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26271
  • Karma: 20575
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика
« Reply #17263 : Серпень 11, 2021, 13:18:14 »
Я не очень поняла реакции тут, объясните, плиз
Ціни приблизно в 2 рази дорожчі, хоча на ринку можна дешевше знайти, як знати де шукати. Тобто подається цілеспрямована дезінформація - навіщо і для кого?
З фруктами мабуть так - все літо купували на ринку. Але ж картопля та часом огірки- реально в АТБ дешевші.

З ринками теж ситуація неоднозначна. Ціни на Виноградарі на черешню в червні були щонайменге в 1.5 рази вищі, аніж за пару кілометрів звідти, в районі Мостицького масиву.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27668
  • Karma: 7881
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17264 : Серпень 11, 2021, 13:20:50 »
А на 249 - рубить автоматы нахрен. Домашние перетопчутся.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26271
  • Karma: 20575
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #17265 : Серпень 11, 2021, 14:12:57 »
Цитувати (виділене)
Зарплаты преподавателей в Украине реально повысить до 4000 долларов после завершения первого этапа . Однако такие зарплаты будут получать не все.
https://economics.segodnya.ua/economics/enews/zarplaty-pedagogov-vyrastut-do-4000-dollarov-komu-zhdat-povysheniya-1568402.html

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12634
  • Karma: 6461
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #17266 : Серпень 11, 2021, 14:41:41 »
Так, вроде, в проекте было намерение при этом забрать средства на ремонт электросетей. Или уже отменили?
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22181
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #17267 : Серпень 11, 2021, 16:25:06 »
Ляди, перестаньте запугивать бубочьку!

Цитувати (виділене)
Служба безпеки України виявила у місцевих депутатів Кіровоградщини арсенал зі зброєю: вони займалися вимаганням коштів.

Джерело: СБУ, ДБР, співрозмовник УП в правоохоронних органах

Деталі: Вказано, що СБУ виявила у трьох депутатів селищних рад у Кіровоградській області незареєстровану вогнепальну зброю. Серед вилученого – пістолети з бойовими набоями і пристроєм для безшумної стрільби.

В СБУ наголошують, що перевіряють інформацію що ці засоби ураження могли використати для розхитування обстановки в регіоні напередодні Дня Незалежності України.

При цьому вказано, що правоохоронці викрили факт незаконного зберігання зброї в ході розслідування кримінального провадження щодо причетності викритих депутатів до системної корупції.

За даними джерела УП, йдеться про членів ВО "Свобода".

Серед організаторів протиправної діяльності – керівник обласного осередку цієї політсили.

За даними слідства, депутати налагодили корупційний механізм одержання грошей від громадян, у тому числі підприємців.

Зокрема за 60 тисяч доларів крім закриття провадження посадовці обіцяли фермеру уникнути штрафних санкцій, хоча не мали на це жодних повноважень.

Правоохоронці затримали двох зловмисників після передачі всієї суми хабара. Наразі вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших винних осіб. Перевіряється причетність до протиправної діяльності посадовців регіональних підрозділів фіскальної і податкової служб.

Вилучені засоби ураження направлено на експертизу.

Offline Stervolya

  • **
  • Повідомлень: 66
  • Karma: 17
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #17268 : Серпень 11, 2021, 16:37:26 »
Многие помнят, что на майдане весной ФОПы стояли?
Хє-хє, вони там й зараз все ще стоять.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22181
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #17269 : Серпень 11, 2021, 16:39:22 »
Многие помнят, что на майдане весной ФОПы стояли?
Хє-хє, вони там й зараз все ще стоять.
Погано стоять. Я пару раз на тиждень через Майдан проїжджаю, не видно їх.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #17270 : Серпень 11, 2021, 17:59:28 »
Так, вроде, в проекте было намерение при этом забрать средства на ремонт электросетей. Или уже отменили?
Вирішили банкротити Гідроенерго
Цитувати (виділене)
Укргидроэнерго" должно осуществить продажу электрической энергии государственному предприятию "Гарантированный покупатель" на октябрь и ноябрь 2021 года по цене 10 грн/МВт*ч
https://www.rbc.ua/rus/news/tarif-elektroenergiyu-naseleniya-snizitsya-1628693041.html

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7796
  • Karma: 3628
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Українська політика
« Reply #17271 : Серпень 11, 2021, 21:15:03 »
Цитувати (виділене)
потому 5G — это, в первую очередь, не быстрый мобильный интернет, а „интернет вещей“
Шо? NB-IoT потребує 5G? Ох поржемо завтра на роботі.
В принципі, воно то все LTE... :pardon:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26271
  • Karma: 20575
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #17272 : Серпень 12, 2021, 00:50:57 »

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12634
  • Karma: 6461
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #17273 : Серпень 12, 2021, 06:54:59 »
Главное "правильно" расставить акценты. Без участия Украины Европа обойдется, а без участия "найвеличнішого" - ни в коем случае.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9122
  • Karma: 5433
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика
« Reply #17274 : Серпень 12, 2021, 08:45:11 »
Главное "правильно" расставить акценты. Без участия Украины Европа обойдется, а без участия "найвеличнішого" - ни в коем случае.
Так може його туди, як генеаліссімуса на орбіту. А обов'язки щоб менш геніальні виконували?  :f1:
Homo homini felis est.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9502
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика
« Reply #17275 : Серпень 12, 2021, 08:58:22 »
Погано стоять. Я пару раз на тиждень через Майдан проїжджаю, не видно їх.
Предлагаю версии :
1) Они хорошо замаскированы.
2) Они на Майдане, но не сверху, а в "Трубе"
3) Они на Майдане, но не сверху, а в Глобусе, в "Пузатой Хате"
4) Они на Майдане, просто ты проезжаешь, когда у них перерыв.

Если что, могу еще версий накреативить ))))

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #17276 : Серпень 12, 2021, 09:39:50 »
А обов'язки щоб менш геніальні виконували?  :f1:
Это у нас уже по факту. А с запуском на орбиту видимо споры: надо скафандр выдавать, или сразу без. :kos:

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика
« Reply #17277 : Серпень 12, 2021, 09:47:50 »
Многие помнят, что на майдане весной ФОПы стояли?
Хє-хє, вони там й зараз все ще стоять.
Погано стоять. Я пару раз на тиждень через Майдан проїжджаю, не видно їх.
Десь 10-12 осіб по Майдану розосереджені постійно  :smilie1:.
Хтось із прапорами (чуваки з білими прапорами - це ж вони; дивно - але чомусь стоять під прапорами "ФОПи Херсонщини" - чи то іншим норм, чи то в херсонського координатора більше грошей), хтось докопується підписати якісь вимоги.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #17278 : Серпень 12, 2021, 10:14:20 »
Зберігати спокій та чистити зброю? Чи чекати чуда з небес?
"Камни с неба" (с)
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17279 : Серпень 12, 2021, 12:13:13 »
Кабмін призначив Камишіна новим тимчасовим керівником "Укрзалізниці"

Цитувати (виділене)
З квітня 2012 року по квітень 2019 року обіймав посаду менеджера з інвестицій SCM Ріната Ахметова.

Бурхливий протест Лещенка:

Cпойлер

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.