Автор Тема: Українська політика
 

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17130 : Серпень 04, 2021, 09:01:26 »
На жаль, тема "Української політики" вдало і систематично засирається. Якщо мене не зраджує пам'ять, для таких срачів пропонувалася окрема гілка

Я вже неодноразово пропонував у цій гілці обговорювати лише реальні і перевірені новини...

Не хочуть...

От же віз буде там де є.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #17131 : Серпень 04, 2021, 09:02:34 »
й тягнув сюди висери Міші Подоляка
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17132 : Серпень 04, 2021, 09:27:06 »
Урррра!!!! Рефоррррматори!!!
Цитувати (виділене)
Max Nefyodov
30 липня 2019 р.  ·
#недоторкані Невипадкова зустріч ввечері в Офіс Президента України. Щось страшне наближається для поганих людей. У когось зараз холодок по спині пробіг. Може, це просто протяг. А, може, це вітер змін...
#інтрига #забери_мій_орд #шо_вони_мутять
— разом з Олександром Данилюком та
4 іншими особами
.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2373166132731482&set=a.357818284266287

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17133 : Серпень 04, 2021, 09:30:20 »
"...А мною заполняют пєрєрьів. Ах, Арлєкіно, Арлєкіно! Нужно бьіть смєшньім для всєх..." (Українська політика)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17134 : Серпень 04, 2021, 09:35:21 »
Боротьба з олігархами триває!

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #17135 : Серпень 04, 2021, 11:00:12 »
The Page
9 хв  ·
⚡️ Чоловік прийшов до Кабінету міністрів з гранатою і загрожує її підірвати. Будемо стежити за розвитком подій

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17136 : Серпень 04, 2021, 11:10:14 »
Скільки життів у людей, які з ним розмовляють та знімають? На відео мат, обережно.


Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #17137 : Серпень 04, 2021, 11:20:11 »
Cпойлер
Я б на ваше месте смотрел на рейтинги вашего все (которые на уровне рейтингов Юли) и сильно горевал думал...
Ммм... не зрозумів. А що, в тому що ОПУ подає рішення МВФ виділити Україні ті 2.7 мільярди як особисте досягнення ПреЗе, в тому теж Порошенко винен? Чи як?

Не треба дивитись на Зе, дивись на По...

А шо, в нас По досі президент?  :consul:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #17138 : Серпень 04, 2021, 11:27:01 »
Cпойлер
Оце...

https://pikvik.com.ua/index.php?topic=4185.msg1064959#msg1064959

І не кажи що ти це не бачів...
Хм... А якого біса ти причепився до мого поста? Яке він має відношення до того?

бубуйні від чувачків з інтернету...
І до речі, ми тут всі чувачкі з інтернету. І я не згоден з тим, що думка чувачка AlexUA чимось більш варта уваги ніж думка чувачка Daniel Tchikin. Мені особисто ота друга більше подобається, та й сформульовано непогано.
Між іншим, я цього Даню з дитинства знаю, з пелюшок тобто, бо це син мого однокласника ватного. Батяна синулю прокляв та залишився у Донецьку, а Даня тепер будує нове життя подалі від батьків. Єдиний син, між іншим. Навіть не знаю, як мати це пережила. А Алекса я особисто зовсім не знаю...  :kos:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика
« Reply #17139 : Серпень 04, 2021, 11:28:15 »
Скільки життів у людей, які з ним розмовляють та знімають?
Забавно, как люди на него почти не реагируют.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #17140 : Серпень 04, 2021, 11:32:39 »
Скільки життів у людей, які з ним розмовляють та знімають?
Забавно, как люди на него почти не реагируют.
після всіх циркових виступів зе-команди з "терористами" - всєм сматрєть фільм Землянє - вже фіг його знає як реагувати
чи то дійсно людину до ручки довели, чи то черговий "луцький терорист" що в кукурудзу втіче

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17141 : Серпень 04, 2021, 11:35:43 »
Затримали, вже готують брифінг.

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17142 : Серпень 04, 2021, 11:39:22 »
1) Кива спокійнесенько на росі. ТБ та в телеграмі пророкує антиурядові заворушення

2) СБУшники швидесенько влаштовують маскі-шоу в проКивській конторі. де в горщиках вирощують коноплю.

3) Чувак кволо розмахує гранатою в фойє Кабміну, на нього ніхто не звертає уваги.

Якось зовсім без вогнику готують громадську думку до закручування гайок.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #17143 : Серпень 04, 2021, 11:42:27 »
Считать ли хайвей в нашем селе "Великим будівництвом", если никаких бордов, об этом твердящих, по дороге не установлено? А вдруг это местная инициатива? :scratch_one-s_head:

Cпойлер



То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17144 : Серпень 04, 2021, 11:50:23 »
Считать ли хайвей в нашем селе "Великим будівництвом", если никаких бордов, об этом твердящих, по дороге не установлено? А вдруг это местная инициатива? :scratch_one-s_head:

Cпойлер




"Велике будівництво" це просто зібрали всі проекти капітального будівництва та ремонту з бюджету під однієб назвою та під благодаттю президента.

Тому я й кажу, що піарники Зеленського - генії. Які б бідні не були, але щороку в Україні дофіга чого будується, ремонтується, реконструюється, оновлюється. Але нікому не прийшло в голову зібрати все до купи, дати цим статтям бюджету бренд та зробити місцеві елітки більш покладистими, заклавши гроші на капстрой у регіональні бюджети розвитку, якими розпоряджаються обласні ради, де в більшості зелені проівідна сила більшості.

Ось мер Рівного не хотів ділитись славою, а муніципальних коштів на реконструкцію стадіону Авангард немає. Як тільки нарешті пішов на поклон до зелених, то за місяць виділили всю необхідну суму, але стадіон тепер став частиною "Великого Будівництва".

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17145 : Серпень 04, 2021, 13:57:08 »
Чауса призначено Головою ОДА Чернігівської області.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17146 : Серпень 04, 2021, 13:57:46 »
А через два роки їх і Смішко обжене...

Цитувати (виділене)
Якби вибори до парламенту відбувалися в кінці липня, до парламенту пройшли б 5 партій. Найбільшу підтримку отримали б партії «Слуга народу» (20,2% серед тих, хто визначився з вибором) і «ОПЗЖ» (18,3%) (різниця в межах статистичної похибки). Далі йдуть з приблизно однаковою підтримкою (у межах похибки) «Батьківщина» (16%) і «ЄС» (14,2%). Понад прохідний бар’єр набирає також «Сила і честь» (6,3%), а «Українська стратегія Гройсмана» наближена до нього (4,7%). Порівняно з червнем підтримка топ-партій змінилася в межах похибки;

https://www.kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=1055&page=1

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #17147 : Серпень 04, 2021, 14:11:19 »
А через два роки їх і Смішко обжене...
це ти про Слуг народу чи шо?
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17148 : Серпень 04, 2021, 14:23:47 »
А через два роки їх і Смішко обжене...
це ти про Слуг народу чи шо?
Так, це ж у них рейтинг обвалився з 43% до 20%, а не зріс з 8% до 15%, як у ЄС.

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17149 : Серпень 04, 2021, 14:27:01 »
Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні звільнив заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка. Його звільнили за власним бажанням.

Про це РБК-Україна повідомило джерело в Кабміні.

"Геращенко звільнили за власним бажанням", - уточнило джерело.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #17150 : Серпень 04, 2021, 14:39:20 »
"Геращенко звільнили за власним бажанням", - уточнило джерело.
Так дышал..., а оказался не нужен.  :sarcastic:

Цитувати (виділене)
"Денис Монастырский – высокоинтеллектуальный, грамотный, подготовленный человек, он работает уже два года руководителем комитета по вопросам правоохранительной деятельности, он знает все руководство правоохранительных органов нашей страны. Могу сказать, что он взвешенный разумный человек", - сказал Геращенко.
При этом замглавы МВД подчеркнул: "Думаю, что он (Монастырский) - один из лучших в выборе президента".
...
Отвечая на вопрос о том, останется ли он в МВД, если ему предложат это, Геращенко сказал: "Если я буду нужен стране, я буду защищать Украину дальше".
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7462
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17151 : Серпень 04, 2021, 14:54:07 »
Цитувати (виділене)
Мустафа Найєм отримав посаду заступника міністра інфраструктури.
Сподіваюсь, буде за Укрзалізницю відповідати.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17152 : Серпень 04, 2021, 16:17:18 »
Бєлєнюка в презеденти!  :super:

Online Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #17153 : Серпень 04, 2021, 16:48:13 »
Бєлєнюка в презеденти!  :super:
Cпойлер
С обязательством везде и всегда появляться публично в костюме, в котором он выиграл золото.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #17154 : Серпень 04, 2021, 22:42:00 »
Бєлєнюка в презеденти!  :super:
Тільки на період, коли він буде виконувати бросок через бедро Зермака

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9127
  • Karma: 5435
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика
« Reply #17155 : Серпень 04, 2021, 23:26:10 »
Тільки на період, коли він буде виконувати бросок через бедро Зермака
Обережно питає: Так Зермака кидати, чи через зермаче бедро кидати? :f1:
Homo homini felis est.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #17156 : Серпень 05, 2021, 01:05:30 »
👉Коли Володимир Зеленський став президентом, борг Укравтодору був 12 млрд грн.

👉В кінці 2019-го -  32,5 млрд грн
👉В кінці 2020-го - 66 млрд грн 
👉За 6 місяців 2021-го - борг зріс ще на 20 млрд грн. Саме стільки було здійснено запозичнь. Це у три з половиною рази більше, ніж за весь минулий рік
За 2.5 роки борг Укравтодору зріс загалом на 74 млрд. грн.
https://t.me/prozapas77/217

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #17157 : Серпень 05, 2021, 15:03:35 »
О, как бубочка радикализировался. Дошел до формулы "чемодан-вокзал-Россия".  :sarcastic:

Цитувати (виділене)
Президент України Володимир Зеленський заявив, що окуповані території на Донбасі ніколи не будуть російськими, і закликав тих жителів цих територій, які вважають себе росіянами, а регіон – російським, їхати і «шукати собі місце в Росії».
Зеленський сказав про це в інтерв’ю телеканалу «Дім».

«Ті люди, які живуть нині на окупованій території Донбасу та Криму мають зрозуміти – це не про те, що хтось когось кудись виганяє. Я просто хочу, щоб мене зрозуміли. Іще раз: це Батьківщина чи ти гість? Я вважаю, що якщо ти живеш на території Донбасу сьогодні, тимчасово окупованому, і ти вважаєш, що це діло праве і нам у Росію, що ми росіяни – це велика помилка залишатися жити на Донбасі. Це ніколи не буде російською територією. Просто ніколи», – заявив Зеленський.

«Для майбутнього своїх дітей і онуків, якщо ти любиш Росію і вважаєш, що все життя перебував на території України, відчуваючи, що це Росія, якщо ти так відчуваєш, то я вважаю, що ця людина має зрозуміти: в ім’я своїх дітей та онуків уже потрібно їхати і шукати собі місце в Росії. Це правильно. Тому що без України на цій території цивілізації не буде», – додав президент.

За його словами, «Україна зростатиме вгору, буде все будуватися, це однозначно, а Донбас – в окупованому й відрізаному вигляді нікуди зростати не буде».

Водночас Зеленський звернувся і до тих жителів окупованих територій, які вважають себе українцями.
«Якщо ти відчуваєш, що Донбас український, якщо ти поважаєш цей прапор, поважаєш українську мову,... якщо ти відчуваєш, що ти українець, – будь там, тримайся. Ця земля все одно буде деокупована в будь-якому разі», – сказав він.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #17158 : Серпень 05, 2021, 15:09:52 »
О, как бубочка радикализировался. Дошел до формулы "чемодан-вокзал-Россия".  :sarcastic:

Цитувати (виділене)
Президент України Володимир Зеленський заявив, що окуповані території на Донбасі ніколи не будуть російськими, і закликав тих жителів цих територій, які вважають себе росіянами, а регіон – російським, їхати і «шукати собі місце в Росії».
Зеленський сказав про це в інтерв’ю телеканалу «Дім».

«Ті люди, які живуть нині на окупованій території Донбасу та Криму мають зрозуміти – це не про те, що хтось когось кудись виганяє. Я просто хочу, щоб мене зрозуміли. Іще раз: це Батьківщина чи ти гість? Я вважаю, що якщо ти живеш на території Донбасу сьогодні, тимчасово окупованому, і ти вважаєш, що це діло праве і нам у Росію, що ми росіяни – це велика помилка залишатися жити на Донбасі. Це ніколи не буде російською територією. Просто ніколи», – заявив Зеленський.

«Для майбутнього своїх дітей і онуків, якщо ти любиш Росію і вважаєш, що все життя перебував на території України, відчуваючи, що це Росія, якщо ти так відчуваєш, то я вважаю, що ця людина має зрозуміти: в ім’я своїх дітей та онуків уже потрібно їхати і шукати собі місце в Росії. Це правильно. Тому що без України на цій території цивілізації не буде», – додав президент.

За його словами, «Україна зростатиме вгору, буде все будуватися, це однозначно, а Донбас – в окупованому й відрізаному вигляді нікуди зростати не буде».

Водночас Зеленський звернувся і до тих жителів окупованих територій, які вважають себе українцями.
«Якщо ти відчуваєш, що Донбас український, якщо ти поважаєш цей прапор, поважаєш українську мову,... якщо ти відчуваєш, що ти українець, – будь там, тримайся. Ця земля все одно буде деокупована в будь-якому разі», – сказав він.
Там вчера рейтинги вышли, опять поддержка снизилась. В прошлый раз за снижением последовал Медведчук и каналы. И чипидрис.

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17159 : Серпень 05, 2021, 15:14:25 »
Пан Зеленський висловлює щиру подяку Нацкорпусу за "забезпечення чесних виборів президента".

На Харківщині відбуваються обшуки у справі, фігурантами в якій виступають члени Нацкорпусу, - СБУ

Цитувати (виділене)
У Харківській області в четвер, 5 серпня, відбуваються оперативно-слідчі дії в межах кримінального провадження, фігурантами в якому є члени Національної корпусу.

"Наразі в Харківській області справді відбуваються оперативно-слідчі дії, обшуки в межах кримінального провадження, фігурантами в якому є члени Нацкорпусу. Після завершення оперативно-слідчих дій ми надамо більш детальну інформацію", - повідомили кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" в прес- центрі УСБУ в Харківській області.

Голова Харківського обласного відділення Нацкорпусу Костянтин Немічев на телефонні дзвінки не відповідає.


0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.