Останні повідомлення

Сторінок: Попередня 1 ... 8 9 [10]
91
Протестировала на муже
"Все эксперименты на наименее ценных членах экипажа".
92
Піквікський клуб / Re: Коронавіруси, грип
« Остання відповідь від Кувшинка Вчора в 02:46:02 »
Сказать ей, чтобы пфайзером кололась или таки модерной?
Мой голос за модерну, но наверное не так принципиально, пусть делает хоть что-нибудь.
93
Піквікський клуб / Re: Коронавіруси, грип
« Остання відповідь від Ре Вчора в 00:29:10 »
Да любую пусть делает, только побыстрее. От М ее может больше колбасить (после второй, если не болела), но это уже после того, как она сделает, так что дороги назад уже не будет.
Она меня спросила, то есть я должна сказатькакой ей колоться, на меня переложила отвественность :sarcastic:
А тут , такой сюрпрайз, что я уже и сама не знаю, что сказать :sarcastic:
Но вот типа Модерна-самая лучшая, ну типа.. и ты сама ж правильно написала про побочку и про что они там уменьшение дозы рассматривают
Сказать ей, чтобы пфайзером кололась или таки модерной? :silly:
94
Піквікський клуб / Re: Коронавіруси, грип
« Остання відповідь від Suddenly Вересень 19, 2021, 23:54:36 »
Да любую пусть делает, только побыстрее. От М ее может больше колбасить (после второй, если не болела), но это уже после того, как она сделает, так что дороги назад уже не будет.
96
Піквікський клуб / Re: Коронавіруси, грип
« Остання відповідь від Ре Вересень 19, 2021, 23:23:39 »
Я в тех данных совсем запуталась и в новых тоже запутаюсь  :sarcastic:
Так какую ей делать?
Можно как-то данные в ряды положить? Заранее спасиба!}
Пока в той типа статистике вообще хз что, а мне надо ей сказать какую делать надо и ее же продавить
97
Піквікський клуб / Re: Коронавіруси, грип
« Остання відповідь від Suddenly Вересень 19, 2021, 23:11:01 »
Но в Дельту они таки удачно попали, в отличие от того же Файзера.
Вот этого вообще не поняла. Больше действующего вещества - больше антител, дольше защита. Причем тут лучше попали?
У нас в стране почти вся группа риска Файзером вакцинирована, Модерна уже более молодым досталась. Проблем нет пока.

Мне почему-то кажется, что в идеале должно быть три типа вакцины с разным количеством д. вещества: для детей/подростков, для людей с низким весом (скажем, килограмм до 70) вне группы риска - туда попадет много женщин, и самая высокая для группы риска и людей с бОльшим весом. Я думаю, что у женщин ещё много побочек из-за того, что для них доза 100 слишком высока, в то время как для полных мужчин она может быть оптимальной, у них и риск выше.
98
Піквікське дозвілля / Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Остання відповідь від Eney Вересень 19, 2021, 22:47:54 »
Цитувати
Олексій Соболев
7 год  ·
Що потрібно знати перед переглядом Дюни, або після, якщо ви не читали книги?
У всесвіту Дюни є дуже струнка та послідовна науково-фантастична база.
Історія
Більше 10'000 років тому відбулась жахлива війна після якої люди уклали між собою Велику Конвенцію. За нею домовились не використовувати комп'ютери (розумні машини) та жорстко регулювати війни для збереження людських життів. Наприклад заборонено використовувати ядерну зброю проти людей.
За дотриманням цього слідкують імператор та великі доми.
Політичний устрій
Влада у всесвіті розподіляється між імператором, феодалами (великі доми), гільдією навігаторів та релігійною організацією Бене Гессерит.
Устрій схожий на феодалізм, де феодами виступають окремі планети. Люди розселились про всій галактиці. Галактика - це імперія, керується падишах-імператором. Поточна династія імператорів править вже більше 10'000 років. Окрім імператора існує Ландсраада - це парламент, який складається з Великих Домів. Ландсраада створена, щоб вирішувати конфлікти між великими домами. В окремих випадках навіть імператор має відповідати перед Ландсраадою.
У кожного великого дому є своя армія, але якщо скласти всі армії великих домів, то вони будуть по силі дорівнювати армії імператора. На тому і тримається політичний баланс: великі доми об’єднуються через Ландсрааду, щоб імператор їх не пебебив по одному, імператор виступає арбітром в конфліктах феодалів і не підігрує окремим домам. Йому це заборонено.
Через великі відстані між планетами дуже важливим органом є Гільдія Навігаторів, яка єдина вміє робити миттєві міжзоряні перельоти, але для цього їм потрібно багато спайсу. Спайс добувають на планеті Арракіс (або Дюна) і це контролюють імператор та великі доми, але міжзоряні пересування та торгівлю контролює Гільдія. Так і тримається баланс.
Головним релігійним орденом в імперії є Бене Гессерит - це закритий жіночій релігійний орден. Орден має унікальні навички і невідомі широкому загалу завдання - генетична селекція з метою створення Надлюдини, щоб врятувати людство. Зазвичай при всіх домах є представниця ордену, або дружина феодала належить до цього ордену. Отримати "власну" Бене Гесерит вважається за велику честь, за це плетуться інтриги і ведуться бійки. Голова ордену - Преподобна мати.
Одна з навичок - правдомовлення - використовується під час суперечок між феодалами. В Ландсрааді існує процедура допиту, яку веде Преподобна мати, під час якої феодали фізично не можуть казати неправду. Таким чином, якщо дома конфліктують, то мають це робити по закону, або дуже хитрим чином, бо правда вскриється під час розбору конфлікту.
Технологіі
Після війни з машинами, укладання Конвенції та відмови людства від розвитку комп‘ютерних технологій та штучного інтелекту було обрано шлях розвитку людського потенціалу. З часом виділилось дві течії-школи.
Перша з них - школа ментатів - пішла шляхом розвитку інтелектуальних здібностей, виховуючи людей-компьютерів (в фільмі у них татуйована чорна полоска на нижній губі). Вони зазвичай виконують функцію радників для голів домів.
Друга - школа Бене Гесерид - йшла шляхом розкриття спіритичних надможливостей, розвиваючи техніки правдобачення, передбачення майбутнього та Голосу, велінню якого могли противитись лиш окремі добре треновані та психічно розвинені люди. Сестер Бене-Гесерит вивчали шпигунству та контршпигунству, технікам самоконтролю, психології контролю над людьми і т.д.
Ці дві школи пішли зовсім різними шляхами і недолюблювали один одного. Ментати поширювали та культивували чутки та називали сестер Бене Гесерит виключно відьмами та плстійно підозрювали у всіх бідах.
З винайденням енергетичних щитів вогнепальна та лазерна зброя перестала бути головним засобом війни. Щит так влаштований, що відбиває будь-який об’єкт, що рухується швидко, але пропускає щось, що рухається повільно. Таким чином кулі будуть відскакувати від щитів. Якщо щит вразити лазером, то відбудеться міні ядерний вибух, тому лазери на війні використовують мало і дуже обережно.
Тому війни, здебільшого, ведуться в рукопашну.
Існують миттєві міжзіркові перельоти шляхом згортання простір-часу. Але щоб прокласти вірний шлях для космічних кораблів, то потрібні надлюдські здібності Навігаторів. Ці здібності навігатори отримують вживаючи велику кількість спайсу. Якщо не використовувати послуги Навігаторів, то більшість кораблів просто розкидає по неосяжному всесвіту під час перельотів.
Арракіс або Дюна
Єдина планета у всесвіті, на якій добувають спайс-меланж. Звідки виникає спайс широко не відомо, але якимось чином в цьому задіяні величезні пісчані хробаки.
Спайс має психоделічні, містичні, надприродні якості часто пов’язані зі знанням майбутнього та минулого. Через це, є ключовим для міжзоряних перельотів, тому є найціннішою субстанцією в галактиці. Пахне корицею. Якщо вжити багато, то в тебе синішають очі.
Місцевий народ Дюни - фремени. Вони живуть в печерах та пустелі, через те, що постійно знаходяться близько до спайсу, то мають різні сильніші за людей здібності. Головна валюта фременів - вода. В пустелі її мало, тому це найцінніша річ для них, і вони все вимірюють водою.
Обставини які відбуваються до початку фільму
У поточного імператора нема синів (а трон передається по чоловічій лінії), тому він відчуває, що його політична позиція слабшає. Герцог Лето Атрейдіс (батько головного героя Пола) є дуже популярним серед усіх великих домів, чого давно не бувало, і імператор відчуває, що Лето міг би об’єднати їх всіх і захопити його трон. Не те, щоб герцог таке планував, але ризик для імператора є і він його хоче зменшити.
Лето Атрейдіс - гарний лідер, в народі його називають Справедливий. Атрейдіси за характером гоноровливі сміливці. Але Лето дуже контролює в собі ці чесноти після того, як його батька-герцога вбив бик під час корриди, коли той розважався в якості торреадора. Голова цього бика з тих пір висить в обідній замку.
Мати головного героя Пола - Леді Джесіка, вона належить до ордену Бене Гессерит. Хоча вона народила Лето сина-принца, але герцог на ній не одружився, бо береже себе для можливого важливого феодального союзу. Планета Атрейдісів - Каладан.
Дома Атрейдісів та Харконенів ворогують вже тисячі років. Зараз головний у Харконенів - барон Володимир. Останні 80 років Дюна була феодом Харконенів. Тому зараз вони надзвичайно багаті. Барон хотів би позбутись дома Атрейдісів назавжди. Планета Харконенів - Геді Прайм.
Roman Bondar все вірно? Може щось корисно додати буде?
99
Піквікський клуб / Re: Українська політика
« Остання відповідь від Homiak Вересень 19, 2021, 22:30:24 »

100
Протестировала на муже :lol2:
Да у нас еще пару таких валяется, ну так мода такая типа. Вон Максима с бумажными пакетиками сейчас ползает (очевидно те, за 300 евро)
Хотела мужа поразить, но не получилось :i_am_so_happy:
Сторінок: Попередня 1 ... 8 9 [10]