Автор Тема: За Ж и М. Всё вокруг.
 

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3796
  • Karma: 2157
  • Стать: Чоловіча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4650 : Серпень 23, 2023, 17:33:06 »
*эйджизм* режиссер - бумер, заумеется, 66 г.р.
Ну и мужчина, разумеется.
Пиздец граждане. В конец ебанувшийся оркорежиссер снял комедию для орков.
Что важнеее всего? То что он бумер и мужчина?!  Орки - отдельный биологический вид, человеческие классификации к ним неприменимы.
Сука, которая похищает украинских детей, женщина 84 года рождения. Там какие-то обобщения будут?

Сегодня другой режиссер - Ларс фон Трир плакался о том что русские жизни имеют значение. Тоже между прочим бумер и мужчина. Какие выводы будут?
Или по поводу режиссеров выводы сделаем? Сколько их на свете? Пара десятков тысяч есть? По двоим надежнее корелляция будет чем на 4 миллиарда мужчин.
Да и бумеров в одних Штатах 73 миллиона.
« Останнє редагування: Серпень 23, 2023, 19:24:43 від Smoke »
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4651 : Серпень 23, 2023, 18:46:30 »
*эйджизм* режиссер - бумер, заумеется, 66 г.р.
Ну и мужчина, разумеется.
Цей коммент ображаэ чудових режисерiв чоловiкiв бумерiв. I не тiльки режисерiв.

*бандеронацизм* режиссер разумеется россiянин, i це разумеется черговий говноросфiльм. Судячи з синопсису комедь взагалi, яке таке насилля

Цитувати (виділене)
Каха запал на прекрасную Софу, но, чтобы подобраться к её сердцу, ему нужно на своей «копейке» обогнать новенькую BMW Руслана и забить на дружбу с Серго. Что же выберет Каха — любовь или дружбу?

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1499
  • Karma: 2521
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4652 : Серпень 23, 2023, 18:53:10 »
На мій погляд, єбанатство - це внегендерно. Є така українська режисерка Оксана Байрак.

«Сильній жінці потрібен господар». Як Оксана Байрак впливала на українських жінок

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4653 : Серпень 23, 2023, 20:41:14 »
Каха запал на прекрасную Софу, но, чтобы подобраться к её сердцу, ему нужно на своей «копейке» обогнать новенькую BMW Руслана и забить на дружбу с Серго. Что же выберет Каха — любовь или дружбу?
Это предыдущая серия, я уже посмотрела в вики ))
Но ты права, это просто разные сорта одного и того же гайна.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4654 : Вересень 27, 2023, 17:34:52 »
Я тут прочитал книгу практикующего немецкого адвоката по делам о насилии в семье.
Если вдруг кому интересно, не обсуждения ради, что мне запомнилось, в несистематичном порядке.
Cпойлер
По официальной (только зареристрированные случаи) статистке в 2021 году в Германии было 143604 жертвы насилия от партнера. 80% жертв женщины, 79% преступников мужчины. 113 женщин убили, 192 женщины пережили попытку убийства. 67000 женщин получили легкие телесные повреждения, 12000 тяжелые телесные, 3500 женщин были изнасилованы или подвергались сексуальным домогательствам. По незарегистрированным случаям статистики нет, отдельные исследования показывают, что принуждению к сексу подвергалось 30% женщин, в основном в своем доме.  45% сказали, что подвергались психическому насилю, 35% телесному. 40% жертвы сталкинга. Желание развестись/расстаться из нездоровых отношений это мощный провоцирующий насилие фактор.
Насилие в семье подогревается экономической зависимостью. 43% воспитывающих детей в одиночку живут в бедности. 34% вынуждены получать социальное пособие, большая часть из них, получать пособие несмотря на работу. 90% одиноких родителей с маленьким ребенком это женщина, половина не получает алиментов.
35% отказываются от алиментов, чтобы не злить бывшего партнера.
Повышенным риском является (естественно) отсутствие немецкого гражданства и высылка при расторжении брака. Затрудненный доступ к абортам также провоцирует насилие. Партнеры отказываются предохраняться, потом запрещают делать аборт, у женщины нет своих денег за него заплатить. Хотя тут следует сказать, что насилие присутствует во всех социальных слоях, это не проблема мигрантов.
Ситуации, когда женщина вызывают полицию, чтобы ее защитили от избивающего ее мужа, полиция приезжает, говорит, «это семейный конфликт, ничего страшного, поговорите друг с другом, сходите на консультацию по семейным вопросам» и уезжает, не являются редкостью. Мужу при этом достаточно сказать «ну вы же знаете этих истеричных темпераментных женщин».  Полиция сама не свободна от безнаказанного домашнего насилия. В UK с 2018 года из 1300 случаев зарегистрированного домашнего насилия с участием полицейских только 36 человек потеряли работу, 203 вышли на пенсию или закончили работу в полиции по другим причинам. Осуждены 3,4%, в два раза меньше, чем в среднем по населению.
Когда дело доходит до суда, суд считает по умолчанию, что прежде всего для ребенка важно общение с обоими родителями. Если отец бил мать, в том числе в присутствии ребенка, это не считается проблемой для отцовства, потому что ребенка он не бил. В то же время женщин суд регулярно подозревает в желании отнять ребенка у отца или использовать ребенка как инструмент власти. Если мужчина склонен к тяжелому насилию, судья может проводить судебное заседание в присутствии охранников. В то же время, от женщины ожидается, что она на следующей неделе должна встречаться с этим мужчиной и отдать ему ребенка для проведения совместного времени.
Интересы ребенка в суде должен защищать законный судебный представитель. До 2022 года этим человеком мог быть человек любой квалификации. Задача судебного представителя разобраться в ситуации в семье и дать рекомендации судье. Судья как правило следует этим рекомендациям. Судьи также могут работать с одними и теми же представителями годами, что дает возможность судье заранее знать, какой предствитель ему подходит в данном случае, чтобы обосновать то решение, которое он считает правильным. Если ребенок малолетний вдруг боится судебного представителя и не хочет с ним говорить наедине, матери могут приписать желание контролировать ребенка.
Все больше распростнаняется практика частных оценщиков ситуации (как оценщики ущерба при аварии). В их задачи входит долго разбираться в произошедшем и выдавать судье информацю для решения. При этом оценщик тоже пишет рекомендацию и судья следует ей (потому что иначе нужно обоснованно возражать, а времени разбираться нет). Правосудие де-факто передается в частные руки. Кроме того, оценщик стоит 8000 евро и судья говорит женщине «или соглашайся на мировую с мужем, который тебя бил, или плати за оценщика половину». В 2011/2012 году сделали исследование, насколько хорошо работают эти оценщики. 1/3 до половины оценок были признаны неудовлетворительными.
Деньги в процессах играют (естественно) большую роль. Насильник с деньгами может нанять до трех частных адвокатов, у которых есть бесконечное время заниматься процессом. Женщина представлена адвокатом, оплачиваемым государством по низкому тарифу и ни о каком равновесии в этом случае не может быть речи. Практика психического террора через судебные тяжбы работает, в итоге избитая женщина остается без родительских прав, потому судебными процессами доведена до недееспособного состояния.
Суды также редко обязуют мужчин к принудительной терапии, потому что считают насилие в семье «конфликтом парнтеров», а не обычными проявлениями опасной агрессии. По факту общество ожидает от женщины, что она должна после развода приспособиться к общению с бывшим мужем. На вопрос «почему бывший партнер должен измениться и отказаться от насилия» ответа нет.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4655 : Вересень 27, 2023, 20:16:42 »
Мда. И нахрена замуж выходить и детей заводить тогда.
Злобная заинька

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4656 : Вересень 27, 2023, 20:50:30 »
Rumor, как всегда, большое спасибо. Я много раз сталкивалась с ФБ с заметками о нерадужном положении женщин в Германии, но то, что это настолько системно, не догадывалась.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4657 : Вересень 27, 2023, 21:11:58 »
Мда. И нахрена замуж выходить и детей заводить тогда.
ну знаєш.. коли дружина не вміла водити машину, вона казала, що тільки на вольво погодиться, бо воно найбезпечніше. а зараз мого китайця ганяє, аж гай шумить.
так, серед людей є покидьки, але це не привід ховатись від усіх людей.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4658 : Вересень 28, 2023, 14:36:07 »
Мда. И нахрена замуж выходить и детей заводить тогда.
Жити важко. Життя важке, люди шукають когось хто їм допоможе в цьому.
Чим безпечніше буде жити тим менше буде браків і насильства. Ну і дітей також.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4659 : Вересень 28, 2023, 14:45:33 »
Мда. И нахрена замуж выходить и детей заводить тогда.
Жити важко. Життя важке, люди шукають когось хто їм допоможе в цьому.
Чим безпечніше буде жити тим менше буде браків і насильства. Ну і дітей також.
Це не зовсім однозначний прямолінійний звязок. У суспільстві де жінка у материнстві захищена соціальними/державними  гарантіями  буде більше шлюбів і дітей, тому що мати не залежить на 100% від чоловіка якщо щось піде не так у стосунках. А якщо ось так як під спойлером, то багато жінок так і не вступлять у шлюб і не народять, якщо не зможуть власними зусиллями це забезпечити, або не зустрінуть надійного партнера який не виявиться гмм... насильником-абюзером-просто козлом (підставити варіант).

Я думаю в українському суспільстві різноманіття варіантів до хріна від найбільш щасливих сценаріїв до трагічних, для всіх, і для тих кто ризикнув, і для тих хто нє. Тому що в нас такий перехідний стан коли патріархальні настрої і традиції сильні з одного боку, але не безумовні, бо ми ж типу на шляху до європейської цивілізації.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4660 : Вересень 28, 2023, 15:04:39 »
Женщине нужна помощь мужчины, потому что рождение и воспитание детей это неоплачиваемая обществом работа. Иначе я не вижу никакого большого облегчения. Понятно, что доверительные/дружеские отношения помогают в жизни, но если убрать бесплатную работу по дому, то вся сакральность семьи ячейки общества сильно теряется. Как мне с моей мужской точки зрения кажется.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4661 : Вересень 28, 2023, 15:35:38 »
Мені дружина допомогає не тільки із уборкою, і моя сакральність в тому, що кожна людина то є окремий всесвіт. Вивчати декільки разів черговий всесвіт це трохи занадто.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4662 : Вересень 28, 2023, 16:25:03 »
но если убрать бесплатную работу по дому, то вся сакральность семьи ячейки общества сильно теряется.
Сакральність сім'ї (в сучасному західноцивілізованому суспільстві знову ж таки) в тому що в більшості випадків двом працюючим батькам легше виростити дитину/дітей ніж одному. Як тільки людство буде виховувати дітей як у Гакслі в Дивному Новому Світі або винайде ще якусь робочу схему на заміну, то ця сакральна ячєйка общества зможе бути відправлена на смітник історії.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4663 : Вересень 28, 2023, 16:39:48 »
но если убрать бесплатную работу по дому, то вся сакральность семьи ячейки общества сильно теряется.
Сакральність сім'ї (в сучасному західноцивілізованому суспільстві знову ж таки) в тому що в більшості випадків двом працюючим батькам легше виростити дитину/дітей ніж одному. Як тільки людство буде виховувати дітей як у Гакслі в Дивному Новому Світі або винайде ще якусь робочу схему на заміну, то ця сакральна ячєйка общества зможе бути відправлена на смітник історії.
Вибач, ти дійсно вважаєш, що у переважній більшості  родин до виховавання  дитини  у рівній мірі залучені  і батько, і мати?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4664 : Вересень 28, 2023, 16:56:12 »
Сакральність сім'ї (в сучасному західноцивілізованому суспільстві знову ж таки) в тому що в більшості випадків двом працюючим батькам легше виростити дитину/дітей ніж одному. Як тільки людство буде виховувати дітей як у Гакслі в Дивному Новому Світі або винайде ще якусь робочу схему на заміну, то ця сакральна ячєйка общества зможе бути відправлена на смітник історії.
Я так думаю, что сакральность нужна для того, чтобы сказать женщине, что это ее женская доля, домашний очаг, ухоженные дети. Потому что в равноправии, вроде гомопар, дети ухоженные, а сакральности много меньше. В самих детях никакой сакральности нет, общество взрослых довольно таки враждебно по отношению к детям.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4665 : Вересень 28, 2023, 17:02:11 »
Сакральність сім'ї (в сучасному західноцивілізованому суспільстві знову ж таки) в тому що в більшості випадків двом працюючим батькам легше виростити дитину/дітей ніж одному. Як тільки людство буде виховувати дітей як у Гакслі в Дивному Новому Світі або винайде ще якусь робочу схему на заміну, то ця сакральна ячєйка общества зможе бути відправлена на смітник історії.
Я так думаю, что сакральность нужна для того, чтобы сказать женщине, что это ее женская доля, домашний очаг, ухоженные дети. Потому что в равноправии, вроде гомопар, дети ухоженные, а сакральности много меньше. В самих детях никакой сакральности нет, общество взрослых довольно таки враждебно по отношению к детям.
Я написала "двоє батьків" саме тому що це може бути така сама пара геїв чи лесбіянок у довгострокових закоміченних відносинах (себто - традиційних моногамних), і сакральність цієї пари не менша. А діти потрібні суспільству, бо суспільство яке не самовідтворюється просто вимре. Незалежно від того подобається це чи ні конкретним людям. Певний відсоток чайлдфрі суспільство переварить, але якщо таких буде 100% то просто вимре, або заміститься суспільством яке розмножується. Це не обовязково погано, може людству туди й дорога.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4666 : Вересень 28, 2023, 17:12:44 »
Цитувати (виділене)
Сакральність сім'ї (в сучасному західноцивілізованому суспільстві знову ж таки) в тому що в більшості випадків двом працюючим батькам легше виростити дитину/дітей ніж одному. Як тільки людство буде виховувати дітей як у Гакслі в Дивному Новому Світі або винайде ще якусь робочу схему на заміну, то ця сакральна ячєйка общества зможе бути відправлена на смітник історії.
Вибач, ти дійсно вважаєш, що у переважній більшості  родин до виховавання  дитини  у рівній мірі залучені  і батько, і мати?
Я не розумію як ти читаєш в моєму пості те чого там не написано і питаєш в мене чи дійсно я вважаю те чого не писала.

Я не писала про "рівно залучені", як саме рахувати цю рівність залучення то взагалі окреме питання. Я вважаю що в різних країнах/поколіннях/парах в середньому  різні обсяги і форми залучення, але треба родітель №1 і №2, як не крути. Не обовязково чоловік і жінка. Але традиційно люди все ж таки формують пари для народження дітей, а одинаки які "народжують для себе" все ж таки рідкісна й контроверсійна концепція, в цьому був мій пойнт.

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1499
  • Karma: 2521
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4667 : Вересень 28, 2023, 17:21:00 »
Цитувати (виділене)
Народна депутатка від «Голосу» Інна Совсун заявила, що написала заяву до правоохоронних органів на колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича. Він на своїх закритих «психологічних семінарах» називав жінок «істотами», яких «хочеться душити».

https://detector.media/infospace/article/217424/2023-09-28-istoty-yakykh-khochetsya-dushyty-deputatka-sovsun-napysala-zayavu-na-oleksiya-arestovycha-cherez-yogo-seksystski-vyslovlyuvannya-pro-zhinok/

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4668 : Вересень 28, 2023, 17:51:35 »
Це не обовязково погано, може людству туди й дорога.
this

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4669 : Вересень 28, 2023, 17:52:22 »
Він на своїх закритих «психологічних семінарах» називав жінок
Був би геєм називав би так чоловіків

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4670 : Вересень 28, 2023, 19:27:57 »
одинаки які "народжують для себе" все ж таки рідкісна й контроверсійна концепція, в цьому був мій пойнт.
А куди ти рахуєш розведених жінок з дітьми, яких у соціумі чимало?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4671 : Вересень 29, 2023, 12:22:33 »
одинаки які "народжують для себе" все ж таки рідкісна й контроверсійна концепція, в цьому був мій пойнт.
А куди ти рахуєш розведених жінок з дітьми, яких у соціумі чимало?
Очевидно до тієї самої більшості. Бо коли жінки виходять заміж і народжують вони не планують подальше розлучення, проблеми, суди, аліменти, аб'юз, і т.д. як невід'ємну частину процесу, незважаючи на статистичну кількість розлучень і матерів одиначок. В принципі всім людям хочеться думати шо шось погане станеться не з ними, в них то все буде добре.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4672 : Вересень 29, 2023, 22:10:19 »
А куди ти рахуєш розведених жінок з дітьми, яких у соціумі чимало?
Я бачила чимало розведених жінок із дітьми, але не бачила жодної розведеної жінки, яка у шлюбі народжувала дитину "для себе". Я не кажу, що їх немає, але їх таки переважна меншість.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4673 : Січень 06, 2024, 20:12:49 »
Дивлюся фоном усякі передачі з ID-xtra (канал такий). Інколи такі сітуації бувають, суцільне кіно, й те б не повірила.
Сімʼя - батько, мати, чотири дитини. Він увесь такий діловий, вона уся така домогосподарка. В якийсь момент їй це бридне, вона йде працювати.  На роботі знайомиться з якимось штемпом (теж одружений й теж чотири дитини). То-сьо, спочатку романтик, потім вже й до сексу діло дійшло, корочі - любов-морква. Тіточка розповідає усе чоловіку, штемп - дружині, починають процес розлучення.
Чоловік тіточки на почві страждань знайомиться з дружиною штемпа, починають страждати вдвох, в результаті - романтик, секс, любов. Усі не можуть дочекатися, поки той процес розлучення вже закінчиться, майже через тиждень страждаючі чоловік й дружина йдуть «в загс», одружуються й в них усе прям заєбісь. А ось штемп одружуватися на ізмєньщіце не поспішає, а через два-три місяця взагалі якось ввечері каже їй, що він завтра одружується, але з іншою.
Ну далі багато там усякого різного - через місяць після одруження нібито в автокатастрофі гине штемпова друга дружина, він повертається до ізмєнщіци, вона його приймає, живуть разом років 30, в кінці він її вбиває. Й взагалі виявляється серійним вбивцею - оту другу дружину він теж тойво й ще там пару тіточок. Корочі - повний капець.
Але на мене таке діє позитивно, як в анекдоті - хорошо, хорошо, очєнь хорошо…что всьо ето нє у мєня.

Дивлюся отаке, висунувши язика, інколи в повному охуєнії. Таке люди зі своїм життям роблять, ніяке кіно поруч не лежало.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4674 : Січень 06, 2024, 21:02:25 »
Але на мене таке діє позитивно, як в анекдоті - хорошо, хорошо, очєнь хорошо…что всьо ето нє у мєня.
Так.
Рада за першу дружину штемпа-маньяка-ізмеєнщіка, dodged a bullet  :grin: Ще й нормально вийшла заміж потім. Чоловіку ізмєнщіци мабуть теж пощастило.

Як казав мій покійний дідусь, якщо к іншому йде наречена ще невідомо кому повезло  :i_am_so_happy:

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4675 : Січень 06, 2024, 21:40:05 »
Як казав мій покійний дідусь, якщо к іншому йде наречена ще невідомо кому повезло 
А я пам"ятаю ці слова з пісні. Гелена Великанова виконувала.  :)
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4676 : Січень 06, 2024, 21:47:17 »
Як казав мій покійний дідусь, якщо к іншому йде наречена ще невідомо кому повезло 
А я пам"ятаю ці слова з пісні. Гелена Великанова виконувала.  :)
От же ж. А я навіть не знала що це з пісні  :)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4677 : Січень 06, 2024, 22:04:10 »
Дивлюся фоном усякі передачі з ID-xtra (канал такий). Інколи такі сітуації бувають, суцільне кіно, й те б не повірила.
Сімʼя - батько, мати, чотири дитини. Він увесь такий діловий, вона уся така домогосподарка. В якийсь момент їй це бридне, вона йде працювати.  На роботі знайомиться з якимось штемпом (теж одружений й теж чотири дитини). То-сьо, спочатку романтик, потім вже й до сексу діло дійшло, корочі - любов-морква. Тіточка розповідає усе чоловіку, штемп - дружині, починають процес розлучення.
Чоловік тіточки на почві страждань знайомиться з дружиною штемпа, починають страждати вдвох, в результаті - романтик, секс, любов. Усі не можуть дочекатися, поки той процес розлучення вже закінчиться, майже через тиждень страждаючі чоловік й дружина йдуть «в загс», одружуються й в них усе прям заєбісь. А ось штемп одружуватися на ізмєньщіце не поспішає, а через два-три місяця взагалі якось ввечері каже їй, що він завтра одружується, але з іншою.
Ну далі багато там усякого різного - через місяць після одруження нібито в автокатастрофі гине штемпова друга дружина, він повертається до ізмєнщіци, вона його приймає, живуть разом років 30, в кінці він її вбиває. Й взагалі виявляється серійним вбивцею - оту другу дружину він теж тойво й ще там пару тіточок. Корочі - повний капець.
Але на мене таке діє позитивно, як в анекдоті - хорошо, хорошо, очєнь хорошо…что всьо ето нє у мєня.

Дивлюся отаке, висунувши язика, інколи в повному охуєнії. Таке люди зі своїм життям роблять, ніяке кіно поруч не лежало.
Тепер коли я буду дивитися якийсь серіал, то нізащо вже не буду казати, що ні, таке можливо лише у серіалах. :wacko3:
Взагалі-то, очманіти. А чому він її вбив через 30 років? Зазвичай, серійники постійних дружин не вбивають, а вбивають сторонніх жінок. Або власні жінки в них не затримуються. Це я з вумних книжок  пишу, а не з власного досвіду, звісно))
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4678 : Січень 06, 2024, 22:56:53 »
Тепер коли я буду дивитися якийсь серіал, то нізащо вже не буду казати, що ні, таке можливо лише у серіалах. :wacko3:
Взагалі-то, очманіти. А чому він її вбив через 30 років? Зазвичай, серійники постійних дружин не вбивають, а вбивають сторонніх жінок. Або власні жінки в них не затримуються. Це я з вумних книжок  пишу, а не з власного досвіду, звісно))

Ти плутаєш серійника й маніяка. Верніше не плутаєш, а ототожнюєш. Інколи це 2 в 1, а інколи різне.
Вбив він її через те, що вона захворіла на рак, уся родина приділяла їй багато уваги, він заздрив. Вона вилікувалася, вже начебто все ок, але усі, памʼятаючи минуле, й переймаючись, що хвороба повернеться, дуже уважно до неї ставилися, йому це було піпець як, бо любити повинні усі тілько його, дбати тільки про нього, й тільки він в центрі уваги. Ну й він став їй потихеньку отрутою годувати. А коли вона вже стала ну така, немає надії, він взагалі зібрався й пішов від неї до якоїсь молодухі.
Ну й її діти після її смерті стали щось підозрювати, розслідувати, в решті решт настояли на ексгумації отої другої дружини, ну й сучасна експертиза доказала, що ніякий це був не нещасний випадок під час автокатастрофи, а кришталевої води вбивство. Й засудили штемпа за цей злочин через 40 років після скоєння. Йому 76 вже було. Приговорили його до довічного увʼязнення.
До речі, доказати в суді, що він вбив ізмєнщицю не змогли, бракувало прямих доказів. Але там все було ясно.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4679 : Січень 06, 2024, 22:59:07 »
Ну може протягом цих 30-ти років вбивав інших, а потім і до неї черга дійшла   :sneaky:

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.